Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια θελω και εγω να το παραγγειλω αλλα δεν μπορω να καταλαβω με το mailbox πως γινετε μπορειτε να με βοηθησετε

 

Σκέψου το σαν μια ενδιάμεση εταιρία κούριερ. Δίνεις την διεύθυνση που θα σου πουν ως διεύθυνση αποστολής, πάει το πακέτο σου εκεί και αφού τους πληρώσεις το στέλνουν σε σένα Ελλάδα. Για την διαδικασία υπάρχει ήδη αρκετά λεπτομερής οδηγός, τσέκαρε το πρώτο μήνυμα του θέματος. Αν πάλι έχεις απορία εδώ είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ξερω σας ζαλιζω αλλα φοβαμαι μην κανω καμια πατατα εφτιαξα λογαριασμο στο mailbox εχω και στο sait oneplus τωρα που το αγοραζω απο το σαιτ της oneplus τη διευθυνση βαζω
Link to comment
Share on other sites

φυσιολογικο ειναι,απλα σου ξαναλεω δεν μου γραφει στο status οτι εχει φυγει απο ιταλια,απο τις 20/10 το απογευμα που γραφει αφιξη.

 

Εν εχεις διαλέξει να σου έρθει με UPS STANDARD με το tracking number θα βλέπεις συνεχεια το πακέτο

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εν εχεις διαλέξει να σου έρθει με UPS STANDARD με το tracking number θα βλέπεις συνεχεια το πακέτο

 

δεν καταλαβαινω τι εννοεις?απλα σου λεω οτι εχει 2 μερες κ κατι να αλλαξει το status απο την αφιξη στην μπολονια,κ μου λεει παραδοση αυριο.φενετε ακομη στην μπολονια απο προχτες.

Link to comment
Share on other sites

το ξερω σας ζαλιζω αλλα φοβαμαι μην κανω καμια πατατα εφτιαξα λογαριασμο στο mailbox εχω και στο sait oneplus τωρα που το αγοραζω απο το σαιτ της oneplus τη διευθυνση βαζω

 

Στην oneplus βαζεις τη διευθυνση που σου εδωσε το mailboxde, για να μην παιδευεσαι βαλε shipping και billing address την ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς πληροφοριακά και επειδή πρόσεξα πως δεν υπάρχουν προσκλήσεις και οι ενδιαφερόμενου είναι πολλοί, όσοι δεν μπορείτε να περιμένετε ρίξτε μια ματιά εδώ.Απλά βιαστείτε γιατί η προσφορά είναι για 5 ώρες!!

http://www.coolicool.com/oneplus-one-qualcomm-snapdragon-801-25ghz-quad-core-android-44-55-inch-fhd-gorilla-glass-3-jdi-4g-g-33393?currency=EUR&gclid=CLrn7bzrwMECFbPJtAodR2AApw

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα! Έπαθα πλάκα από την μεγάλη οθόνη! Είναι η πρώτη μου προσπάθεια να πάω σε μεγάλη οθόνη. Το προηγούμενο κινητό μου ήταν το Iphone 5 οπότε καταλαβαίνετε. Πρώτες εντυπώσεις θετικότατες! :)

 

Η UPS πολύ καλή. Έκαναν 7 μέρες να μου το παραδώσουν από Γερμανία και μένω Ηράκλειο Κρήτης.

>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

παραγγελία σε ringke fusion,diztronic ,nilkin tempered.

Ελπίζω να μη το μετανιωσω.

Υπάρχει θέμα πάντως με τα αξεσουάρ.Λίγα και ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς πληροφοριακά και επειδή πρόσεξα πως δεν υπάρχουν προσκλήσεις και οι ενδιαφερόμενου είναι πολλοί, όσοι δεν μπορείτε να περιμένετε ρίξτε μια ματιά εδώ.Απλά βιαστείτε γιατί η προσφορά είναι για 5 ώρες!!

http://www.coolicool.com/oneplus-one-qualcomm-snapdragon-801-25ghz-quad-core-android-44-55-inch-fhd-gorilla-glass-3-jdi-4g-g-33393?currency=EUR&gclid=CLrn7bzrwMECFbPJtAodR2AApw

Out of stock!

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς πληροφοριακά και επειδή πρόσεξα πως δεν υπάρχουν προσκλήσεις και οι ενδιαφερόμενου είναι πολλοί, όσοι δεν μπορείτε να περιμένετε ρίξτε μια ματιά εδώ.Απλά βιαστείτε γιατί η προσφορά είναι για 5 ώρες!!

http://www.coolicool.com/oneplus-one-qualcomm-snapdragon-801-25ghz-quad-core-android-44-55-inch-fhd-gorilla-glass-3-jdi-4g-g-33393?currency=EUR&gclid=CLrn7bzrwMECFbPJtAodR2AApw

… κινεζικη version.

Λειπει κατι στο Lte και κατι στο 3g.

Βεβαια δεν ειμαι σιγουρος αν μας επηρεάζει στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

παραγγελία σε ringke fusion,diztronic ,nilkin tempered.

Ελπίζω να μη το μετανιωσω.

Υπάρχει θέμα πάντως με τα αξεσουάρ.Λίγα και ακριβά.

 

Την έχω την ringke fusion(γκρι), μεγαλώνει αρκετά το κινητό αλλά σε εμένα τουλάχιστον δίνει μια αίσθηση ασφάλειας..

Όσο για τον nilkin tempered το έχω και αυτό και σαν εφαρμογή είναι πολύ καλό, σαν αντοχή δεν ξέρω και δεν θα ήθελα να μάθω..

Και η θήκη και το tempered glass πάντως κάνουν πολύ εύκολα δαχτυλιές..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Out of stock!
Τι εννοείς !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

… κινεζικη version.

Λειπει κατι στο Lte και κατι στο 3g.

Βεβαια δεν ειμαι σιγουρος αν μας επηρεάζει στην Ελλαδα.

Το ότι η κινέζικη version εννοείτε (ρουταρισμένο και περασμένη η CyanogenMod 11S).Δεν έχει κανένα πρόβλημα στο LTE και το 3G δίκτυο στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

In stock λέει εμένα πάντως...
Το ίδιο λέει και σε μένα.Γι'αυτό ρώτησα ο φίλος τι εννοεί

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κάποιους όπως είπα το λίνκ το έδωσα προς ενημέρωση κάποιων που τους ενδιαφέρει να το αποκτήσουν με αυτόν τον τρόπο.Άλλωστε απ'όσο γνωρίζω δεν είναι και λίγοι που το απέκτησαν από κινεζομάγαζο!!!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι υπαρχει και σε merimobiles.

Ρωτησα να μου πουν σιγουρα αν εχει κινεζικη η international version.

Οπως και να χει αμα εισαι fan της cyanogen… ωραιο ειναι να φαινεται.

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ότι η κινέζικη version εννοείτε (ρουταρισμένο και περασμένη η CyanogenMod 11S).Δεν έχει κανένα πρόβλημα στο LTE και το 3G δίκτυο στην Ελλάδα.

 

Μπορεί να έχει προσφορά το site, αλλά δεν έχει άμεσα διαθέσιμο απόθεμα. Μιλάω για το coolicool.com

 

EDIT

Δεν υπάρχει στοκ στην αποθήκη της Ευρώπης που δεν έχεις ρίσκο για τελωνείο, στην Κίνα έχει stock όντως...

Edited by fteo
Link to comment
Share on other sites

Η ευρωπαική εκδοση του κινητού έχει 2ετή εγγύηση.Γνωρίζει καποιος πως μπορεί να αξιοποιηθεί στην Ελλάδα αυτή η εγγύηση? Δηλαδή αν το κινητό πάθει κάτι εγώ που πρέπει να το στείλω? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω για τελευταία φορά αφού βλέπω πως κανένας δεν απαντά.

 

Έχω 4 ακουστικά hands free (2 Αυτοκίνητα, Σπίτι, εξοχικό) για συσκευές Nokia κλπ, μετά αγοράζοντας Sony έπρεπε να πάρω άλλα 4 γιατί αυτά της Nokia δεν είναι συμβατά .

Και ερωτώ τα ακουστικά hands free για το one plus είναι μόνο για αυτή την συσκευή ή έχει δοκιμάσει κάποιος αυτά της Nokia ή της Sony για να μην χρειαστεί να αγοράσω και 4 για το one plus.

 

Περιμένω μία απάντηση που θα με βοήθαγε πολύ, αλλά οι περισσότερη εδώ μας ενημερώνουν που βρίσκεται την δεδομένη στιγμή η συσκευή που περιμένουν, σημαντικό δεν λέω για τον καθένα μας αλλά όχι για όλους τους άλλους χρήστες του φόρουμ.

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων για όποια έγκυρη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω για τελευταία φορά αφού βλέπω πως κανένας δεν απαντά.

 

Έχω 4 ακουστικά hands free (2 Αυτοκίνητα, Σπίτι, εξοχικό) για συσκευές Nokia κλπ, μετά αγοράζοντας Sony έπρεπε να πάρω άλλα 4 γιατί αυτά της Nokia δεν είναι συμβατά .

Και ερωτώ τα ακουστικά hands free για το one plus είναι μόνο για αυτή την συσκευή ή έχει δοκιμάσει κάποιος αυτά της Nokia ή της Sony για να μην χρειαστεί να αγοράσω και 4 για το one plus.

 

Περιμένω μία απάντηση που θα με βοήθαγε πολύ, αλλά οι περισσότερη εδώ μας ενημερώνουν που βρίσκεται την δεδομένη στιγμή η συσκευή που περιμένουν, σημαντικό δεν λέω για τον καθένα μας αλλά όχι για όλους τους άλλους χρήστες του φόρουμ.

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων για όποια έγκυρη απάντηση.

 

Το Oneplus χρησιμοποιεί ctia. Αν αυτά που έχεις τώρα είναι omtp, που είναι και το πιο πιθανό, δεν ταιριάζουν και θα χρειαστείς μετατροπέα. Σίγουρα μπορώ να σου απαντήσω για τα ακουστικά που χρησιμοποιώ εγώ. Της Samsung από το Note και της HTC από το One δουλεύουν μια χαρά πάντως, όπως και τα Xiaomi Piston.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!δυστηχως ουτε σημερα εχω ενημερωση απο το status της αποστολης.ειναι κολλημενο απο την δευτερα το απογευμα οτι εφτασε στην μπολονια.λογικα δεν επρεπε σημερα να ειχε μπει ελλαδα?να ανυσηχω..
Link to comment
Share on other sites

Το Oneplus χρησιμοποιεί ctia. Αν αυτά που έχεις τώρα είναι omtp, που είναι και το πιο πιθανό, δεν ταιριάζουν και θα χρειαστείς μετατροπέα. Σίγουρα μπορώ να σου απαντήσω για τα ακουστικά που χρησιμοποιώ εγώ. Της Samsung από το Note και της HTC από το One δουλεύουν μια χαρά πάντως, όπως και τα Xiaomi Piston.

σου δουλεύει κ ο τερματισμός κλήσης; γιατί σε μένα sony ,samsung ,nokia k piston,ακούω μουσική απαντώ σε κλήσεις , αλλά ο τερματισμός αυτής γίνεται μόνο από το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

σου δουλεύει κ ο τερματισμός κλήσης; γιατί σε μένα sony ,samsung ,nokia k piston,ακούω μουσική απαντώ σε κλήσεις , αλλά ο τερματισμός αυτής γίνεται μόνο από το τηλέφωνο.

Εχεις δοκιμάσει να κρατήσεις πατημένο το κεντρικό κουμπί στα ακουστικά για 3"?

Σε μένα (xiaomi piston 2) τερματίζουν οι κλήσεις κανονικά...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...