Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έμεινε και μένα μια πρόσκληση παιδιά.

Θα λήξει σε μια μέρα.

Όποιος τη θέλει pm.

 

Ευχαριστω πολυ τον lemoni για την προσκληση!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια επεσε παραγγελια για θηκη..

http://www.coolicool.com/original-protective-leather-case-for-doogee-turbo2-dg900-smartphone-g-34637

ειμαι κατα 100% σιγουρος οτι θα κουμπωνει καλα..απο οτι παρατηρησα πανω κατω ειναι ελλαστικο οποτε το 1cm που ειναι πιο μακρυ το οneplus δεν θα υπαρχει προβλημα...

τελικα ακυρωσα την παραγγελια γιατι δεν εχουν σε στοκ και οπως μου ειπαν οι αποστολες θα γινουν αναμεσα 15-20 οκτωβρη,οποτε καλα χριστουγεννα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρελαβα και εγω . Ενταξει τα λογια περιττα απιστευτη συσκευη(φρεσκια παρτιδα 5/9) ,πουθενα ιχνος κιτρινιλας και δεν κολλαει οσο και να το ζορισεις! Ας μου πει καποιος ποια ειναι η τελευταια εκδοση cyanogen και πως μπορω να το ελεγξω ? :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για αγορά oneplus one κατάστημα καμία πρόταση υπάρχει ???....έχει τελωνείο ???

 

Κάνε έναν κόπο και διάβασε το νήμα φίλε μου. Θα σου λύσει τις απορίες σου.

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχει κανείς βρει βολικό αξεσουάρ για να κουβαλάμε το κινήτο σε τρέξιμο?Αυτά που μπαίνουν στο μπράτσο μου φαίνονται λίγο τεράστια με αυτό το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

παρήγγειλα το OPO στις "Order Date: September 22, 2014" με "Shipping & Handling: €10.99". ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Όχι με το Express (~23€)

Έφυγε από την OPO χθες "Sep 24, 2014 8:46 PM" και σήμερα το πρωί "Sep 25, 2014 10:07 AM" έφτασε στην mailboxde.

Στο Shipping Address, έβαλα το "Mailboxde.com e.K." στο Company κι έτσι δεν μου το έσβησαν

 

Ήδη έφυγε από την mailboxde με "UPS Standard - Insurance up to 500 EUR: 19,78 EUR" και έχω "Προγραμματισμένη παράδοση: 01-Οκτώβριος-2014"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχει κανείς βρει βολικό αξεσουάρ για να κουβαλάμε το κινήτο σε τρέξιμο?Αυτά που μπαίνουν στο μπράτσο μου φαίνονται λίγο τεράστια με αυτό το κινητο.

 

http://www.aliexpress.com/premium/oneplus-one-belt-case.html?ltype=wholesale&d=y&origin=y&SearchText=oneplus+one+belt+case&isPremium=y&initiative_id=AS_20140925051351&isViewCP=y&catId=380230

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτές που βγάζει είναι για ζώνη παντελονιού.

Εγώ θέλω κάτι για το τρέξιμο στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θελει invite?

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Έχουν το θράσος να μου στείλουν και invite lol... Αστειεύομαι (λίγο)... Έχω 3 παιδιά, οι πρώτοι 3 που θα στείλουν PM τις πήραν!

 

Δώθηκαν σε :

@DimitrisTS

@keltis

 

Έχει μείνει μια ακόμα...

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Με τη πρωτη φόρτιση τι κάνουμε; το αφήνω να ξεφορτισει τελείως κ υο φορτιζω κάνα 8ωρο;

 

Γράφω αύριο εντυπώσεις γιατί ακόμα δεν το χω ανοιξει

Link to comment
Share on other sites

Με τη πρωτη φόρτιση τι κάνουμε; το αφήνω να ξεφορτισει τελείως κ υο φορτιζω κάνα 8ωρο;

 

Γράφω αύριο εντυπώσεις γιατί ακόμα δεν το χω ανοιξει

 

Από την εμπειρία μου και τα διάφορα που έχω διαβάσει (αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κανείς), την πρώτη φόρτιση αν θες άσε την παραπάνω (8 ώρες όπως λες), αν και δεν νομίζω ότι κάνει διαφορά. Περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους :) Πάντως τις πρώτες 2-3 εκφορτίσεις άστες να πέσουν στο 1-2% και μετά φόρτισε. Από εκεί και πέρα καλό θα ήταν να μην το αφήνεις να πέφτει πολύ χαμηλά. Να φορτίζεις στο 20-30% ας πούμε. Τέλος μια φόρτιση στο μήνα καλό θα ήταν να την αφήνεις να πέφτει πάλι μέχρι το 1-2%. Αυτά τα λίγα κάνω εγώ. Αν άλλος έχει άλλες συμβουλές ας τις πει.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ, αν και είχε έρθει από εχθές αλλά δεν με βρήκαν σπίτι.

Αποστολή από mailboxde στις 16/9 με DHL.

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο charlie_GR για το invite.

Προς το παρόν (ειδικά σε σχέση με το galaxy S2) πετάει...

Είναι ημερομηνίας 30/8.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που βγάζει είναι για ζώνη παντελονιού.

Εγώ θέλω κάτι για το τρέξιμο στο γήπεδο.

 

http://s9.postimg.org/5rsyv4whr/315_big.jpg

image hosting 30 mb

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!!!

 

Επειδη φευγει σημερα ενα συναδελφος για Λονδινο, υπαρχει φυσικο καταστημα ωστε να αγορασει ενα One plus?

Edited by Spiros79
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, θέλω να παραγγείλω το OnePlus και επειδή δε θέλω να κάνω κανένα λάθος (δεν τοχω το θέμα με τις παραγγελίες κ δεν έχω γνωστό στη Γερμανία) κ να έρθει η έκδοση Color OS ή να ψωνίσω από λάθος ...κατάστημα, θα ήθελα να μου πει κάποιος που γνωρίζει αν μπορώ να το παραγγείλω από το παρακάτω σαιτ και να είμαι ήσυχος πως θα το παραλάβω. http://www.coolicool.com/oneplus-one-qualcomm-snapdragon-801-25ghz-quad-core-android-44-55-inch-fhd-gorilla-glass-3-jdi-4g-g-33393

 

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!!!

 

Επειδη φευγει σημερα ενα συναδελφος για Λονδινο, υπαρχει φυσικο καταστημα ωστε να αγορασε ενα One plus?

 

Δεν νομίζω οτι υπάρχει κάτι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει invite ας μου στειλει

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι, το έβαλε σήμερα το πρωί το coolicool sto νήμα του.

 

Ωραίο, ξεχωριστό κτλ... αλλά πολύ ακριβό δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Μου επεστράφη πρόσκληση που τελικά δεν χρησιμοποιηθηκε, οποτε οποίος ειναι γρήγορος και αποφασιστικός:

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/FEVO-EWGJ-E9HC-4KK8

 

Μένουν μόλις 130 λεπτα για να κάνετε claim

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...