Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To κινητό δεν αποστέλλεται απευθείας στην Ελλάδα;

 

Όχι. Διάβασε το πρώτο ποστ του νήματος για να ενημερωθείς σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω μια πρόσκληση για το κινητό. Έφυγε για τον πρώτο που θα μου κάνει P.M. Επίσης θα ήθελα να έχω προτεραιότητα εαν αυτός που τη πάρει, πάρει με τη σειρά του προσκλήσεις και τύχει να χρειαστώ καμία...

 

To κινητό δεν αποστέλλεται απευθείας στην Ελλάδα; Είναι υποχρεωτικό να δώσουμε διεύθυνση Γερμανίας;

 

Έχεις P.M. Καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω βρει σε κανένα μαγαζί σε αποθήκες στην Ευρώπη. :wacko:

 

Επειδή το έχω απορία το πίσω μέρος τι είναι? πλαστικό? γιατί αλλού λένε πλαστικό αλλού μαγνήσιο

έχω το μαύρο και μάλλον είναι ένα μείγμα πλαστικού,ελαφρός σαγρέ κάτι σαν τις παλαιες γομολάστιχες [αυτές που είναι μισό κόκκινο μισό μπλε] σου δίνει όμως φανταστική αίσθηση πολυτέλειας κατά το κράτημα,σε σημείο να μην θέλεις θήκη-εγώ πάντως έβαλα,προέχει η ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολύ το σκέφτομαι να την κάνω ή όχι στη βράση κολλάει το σιδερό!!!

Είναι κανείς διαθέσιμος να βοηθήσει στην παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Εχει παραγγειλει κανεις και καποια επισημη θηκη μαζι με το κινητο απο το invite? Του αργησαν καθολου? Γενικα, τι feedback υπαρχει για τις θηκες αυτες? Η δερματινη φαινεται καλη και αμα ειναι να ξεκινησω να ψαχνω για invite, να δω και τι αλλο θα παραγγειλω για να τελειωνω και μ'αυτα(πχ προστατευτικο οθονης κτλ). Αν εχετε να μου προτεινετε κατι, ειμαι ολος αυτια! Edited by kosleo116
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει μία πρόσκληση για one + 64 gb.Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.

 

Μόλις δόθηκε!!

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ψαχνω προσκληση για αγορα Shilk White 16GB! Αν καποιο παιδι εχει καποια ας μου στειλει μηνυμα ευχαριστω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ψαχνω προσκληση για αγορα Shilk White 16GB! Αν καποιο παιδι εχει καποια ας μου στειλει μηνυμα ευχαριστω πολυ!!!!

Οι προσκλήσεις είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το Sandstone 64.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Οι προσκλήσεις είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το Sandstone 64.-

 

Φιλε μου αν θελει καποιος να αγορασει το 16αρι το ασπρο τι πρεπει να κανει;

Link to comment
Share on other sites

Να απευθυνθεί στην "κινέζικη" αγορά προς το παρόν (ισως όταν λειτουργήσει το pre-order συστημα, να πωλείται και το 16άρι απευθείας από την OnePlus)...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Να απευθυνθεί στην "κινέζικη" αγορά προς το παρόν (ισως όταν λειτουργήσει το pre-order συστημα, να πωλείται και το 16άρι απευθείας από την OnePlus)...

 

Ευχαριστω. Ειμαι ηδη κατοχος του sandstone black εδω και κανενα μηνα απλα μου τα χει ζαλισει ο αδερφος μου που ζηλεψε :rolleyes:

Επι της ευκαιριας εχεις καμια ιδεα γιατι δεν μου εχουν στειλει τις προσκλησεις μεχρι τωρα αφου το εχω αγορασει;

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟΙ θέλουν πρόσκληση??

Ας στείλουν μήνυμα κ κάνα κουτί γλυκά!!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες προσκλησεις και αν δεν ενδιαφερθουν φιλοι θα τις δωσω εδω. Οποιος ενδιαφερεται ας το δηλωσει. Θα προτιμουσα καποια παλια/ενεργα μελη.

Κανεις? Ληγουν συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Eχω αλλη μια απορια. Καποιος που το αγορασε ηδη μεσω προσκλησης μπορει να ξανακανει claim σε καινουρια προσκληση και να το αγορασει εκ νεου με τον ιδιο λογαριασμο? Υπαρχει καποιο limitation?
Link to comment
Share on other sites

δεν σου επιτρέπει το σύστημα να ξανα-αγοράσεις!!
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Η πρόσκληση για το 64άρι επεστράφη, αφού δε κατέστη δυνατόν να αξιοποιηθεί οπότε όποιος θέλει μου στέλνει Pm γρήγορα. Πρέπει να γίνει claim μέχρι αύριο το μεσημέρι λογικά....
Link to comment
Share on other sites

μάλλον μας έπιασαν!

πήγα να βάλω την διεύθυνση της Γερμανίας.... και.... πίκρα!

 

Πάλι καλά που βρήκα φίλου!

 

απλά ενημερώνω!

 

ευχαριστώ lemonis για το invitation!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...