Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταλαβα ευχαριστω για την κατατοπηση,ειναι να κανω ομαδικη παραγγελια 10 κινητα μεχρι στιγμης απλα πρεπει να σιγουρευτω γιαυτο ρωταω.μιλαω με coolicool και τον ρωτησα εαν μπορει να μας κανει καλυτερη τιμη η να στειλει κανα δωρο,περιμενω απανταση.εφου δν πληρωνεις τελωνειομια χαρα.απλα δν καταλαβα πρεπει να του πω να βαλει τα ελληνικα;και τα κινητα θα εχουν την cyanogen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον μολις μου ηρθαν 3 invitations για το one+ 64gb.Διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και με τη σειρα εστειλα πμ στους κατωθι συνφορουμιτες (παιδια που διατυπωσαν οτι θα επιθυμουσαν invitation). Θεωρω οτι γνωριζουν τον τροπο αγορας και παρακαλω να μην τις βαλουν στις αγγελιες πωλησης (θα μπορουσα να το κανω και εγω). Αν δεν μου απαντησουν στις επομενες 3 ωρες το invitation θα παει στον επομενο που υπαρχει σε αυτες τις τελευταιες 10 σελιδες.

 

 

DonPitbull

tiestointemix

ildrosos (o rustytank το εχει παραγγειλει)

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

εκανα λογαριασμο στο Mailboxde.com

 

στο site της oneplus oμως, δεν με αφηνει να βαλω διαφορετικη billing address απο την shipping address. Οποια απο τις 2 αλλαζω, αυτοματα αλλαζει και η αλλη.

κανω κατι λαθος ή δεν πειραζει να αφησω και στις 2 την Γερμανικη του Mailboxde.com ?

 

edit***

το ελυσα αυτο το προβλημα. :lol:

 

ειμαι στο σημειο που στην oneplus μου βγαζει το μηνυμα...

"Notice: It looks like we have not yet launched in your country. (Greece)

If you claim this invite, we will not be able to ship to you."

 

Προχωραω κανονικα να πατησω το "CLAIM"??

Edited by marlboro man

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις μου ηρθαν 3 invitations για το one+ 64gb.Διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και με τη σειρα εστειλα πμ στους κατωθι συνφορουμιτες (παιδια που διατυπωσαν οτι θα επιθυμουσαν invitation). Θεωρω οτι γνωριζουν τον τροπο αγορας και παρακαλω να μην τις βαλουν στις αγγελιες πωλησης (θα μπορουσα να το κανω και εγω). Αν δεν μου απαντησουν στις επομενες 3 ωρες το invitation θα παει στον επομενο που υπαρχει σε αυτες τις τελευταιες 10 σελιδες.

 

 

DonPitbull

tiestointemix

ildrosos (o rustytank το εχει παραγγειλει)

 

Εχω απαντησει στο PM σου και περιμενω! :)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει ακόμα ένα invite θα το χρησιμοποιούσα ευχαρίστως!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Προχωραω κανονικα να πατησω το "CLAIM"??

 

Ναι προχωρα. Έχει παλιες δημοσιεύσεις στο myphone που απαντούν στα προβλήματα παραγγελίας σαν αυτό που εχεις - είχα καποτε τις ίδιες απορίες. Διευθυνση παραδωσης θα πρεπει να βαλεις απο χώρα στην οποία έχουν κανει "launch".

Edited by drade
Link to comment
Share on other sites

Τα invites μου δοθηκαν στους

 

tiestointhemix

ildrosos και

lordelesar (νομιζω σε εγραψα σωστα)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

64 αρι international έκδοση (δύο χρόνια εγγύηση) ΣΦΡΑΓΙΣΜΈΝΟ . European φορτιστής Τιμολόγιο, όλα κομπλέ.

 

Όποιος ενδιαφέρεται pm

Motorola Moto G

Stock 4.4.4

Link to comment
Share on other sites

64 αρι international έκδοση (δύο χρόνια εγγύηση) ΣΦΡΑΓΙΣΜΈΝΟ . European φορτιστής Τιμολόγιο, όλα κομπλέ.

 

Όποιος ενδιαφέρεται pm

Πήρα το πμ, και η απάντηση είναι Ναι. Σβήσε μερικά πμ γιατί δεν φεύγει η απάντηση.

Ένα κι Ένα -->
Link to comment
Share on other sites

INVITE CODEN8O7-HAHO-BRPK-KAPH

*One - 64 GB Sandstone Black

 

Για να το κανω πιο ευκολο (φανταζομαι μου επιτρεπεις Ηλια)

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/N8O7-HAHO-BRPK-KAPH

 

'Ελα neptun γρηγορα

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τετοια γκαντεμια μολις εχω φτιαξει το account για να κανω claim μου το πηρε αλλος. Καποιο invite βρε παιδια
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις μου ηρθαν 3 invitations για το one+ 64gb.Διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και με τη σειρα εστειλα πμ στους κατωθι συνφορουμιτες (παιδια που διατυπωσαν οτι θα επιθυμουσαν invitation). Θεωρω οτι γνωριζουν τον τροπο αγορας και παρακαλω να μην τις βαλουν στις αγγελιες πωλησης (θα μπορουσα να το κανω και εγω). Αν δεν μου απαντησουν στις επομενες 3 ωρες το invitation θα παει στον επομενο που υπαρχει σε αυτες τις τελευταιες 10 σελιδες.

 

 

DonPitbull

tiestointemix

ildrosos (o rustytank το εχει παραγγειλει)

 

Ευχαριστω δημοσια τον afilopou για την ευγενικη του παραχωρηση στο 1 απο τα 3 invites!

Μολις πριν λιγο το παρηγγειλα και αναμενω με τη σειρα μου ;)

 

Το μονο κακο ειναι οτι ολες οι θηκες ειναι coming soon και ειναι κριμα γιατι θα μπορουσε με τη μια να ερθει ολο το πακετο

(κινητο + covers)

 

Ευχαριστω και παλι afilopou:)

Link to comment
Share on other sites

Για να το κανω πιο ευκολο (φανταζομαι μου επιτρεπεις Ηλια)

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/N8O7-HAHO-BRPK-KAPH

 

'Ελα neptun γρηγορα

Ευχαριστω πολυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα εγω εστειλα πμ στον elthis κιολας στο καπακι και επρεπε να ψαχτω για να μπορεσω να το κανω claim οπως ηταν με το κωδικο και ο afilopou το εδωσε στο πιατο στον αλλο μελος. Εγω δηλαδη που επρεπε να googlaro και εχασα πολυτιμο χρονο ειμαι χαζος.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις μου ηρθαν 3 invitations για το one+ 64gb.Διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και με τη σειρα εστειλα πμ στους κατωθι συνφορουμιτες (παιδια που διατυπωσαν οτι θα επιθυμουσαν invitation). Θεωρω οτι γνωριζουν τον τροπο αγορας και παρακαλω να μην τις βαλουν στις αγγελιες πωλησης (θα μπορουσα να το κανω και εγω). Αν δεν μου απαντησουν στις επομενες 3 ωρες το invitation θα παει στον επομενο που υπαρχει σε αυτες τις τελευταιες 10 σελιδες.

 

 

DonPitbull

tiestointemix

ildrosos (o rustytank το εχει παραγγειλει)

 

Χίλια ευχαριστώ στο φίλο που με επέλεξε να μου δώσει invite. Τέτοια καλοσύνη δε συναντώ συχνά. Δυστυχώς όμως είμαι ακόμα σε δίλημμα σχετικά με ποια συσκευή να αγοράσω γι'αυτό έχω ανοίξει και αυτή τη δημοσκόπηση για να με βοηθήσει ο κόσμος εδώ μέσα να επιλέξω. Ευχαριστώ και πάλι και επιφυλάσσομαι στο μέλλον να βοηθήσω - εξυπηρετήσω κι εγώ με όποιο τρόπο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα εγω εστειλα πμ στον elthis κιολας στο καπακι και επρεπε να ψαχτω για να μπορεσω να το κανω claim οπως ηταν με το κωδικο και ο afilopou το εδωσε στο πιατο στον αλλο μελος. Εγω δηλαδη που επρεπε να googlaro και εχασα πολυτιμο χρονο ειμαι χαζος.

Χαλαρωσε λιγακι....

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωσε λιγακι....

Τωρα να απαντας χαλαρωσε ποιος εσυ που στο εδωσαν στο πιατο, ουτε αυριο δεν θα εχεις βρει τον τροπο. εγω μ@l@£% ειμαι που εψαχνα τον τροπο πως να το μετατρεψω σε claim. Ακριβως ενα λεπτο μετα την δημοσιευση εστειλα μυνημα στον elthis μπορει να το επιβεβαιωση ο ιδιος. Και το ωραιο ειναι ο αλλλος που το εδωσε σε σενα χωρις να ειναι καν δικο του. Σε ξενο αχυρωνα κανουν τους μαγκες. Ο elthis απαντησε στο πμ οποιος το προλαβει με αυτην την μορφη που το εδωσε αρα δικαιως εχω παραπονο!

 

Η κουβεντα τελιωνει εδω. Ας συνεχισει το θεμα να κυλησει. Οι εξηγησεις δωθηκαν. Οποιος καταλαβε, καταλαβε.

Edited by menta
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...