Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τιποτα δεν γινεται.ολα σωστα ειναι απλα δεν μου παιρνει την παραγγελια.πρεπει να γινετε χαμος και να εχει τρελαθει το συστημα.

μετα με το paypal ξερεις καποιος να μου πει τι γινετε?θα πρεπει να εχω τα λεφτα μεσα ή μπορω να τα βαλω και αυριο?(αν κανω ποτε την παραγγελια)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τιποτα δεν γινεται.ολα σωστα ειναι απλα δεν μου παιρνει την παραγγελια.πρεπει να γινετε χαμος και να εχει τρελαθει το συστημα.

μετα με το paypal ξερεις καποιος να μου πει τι γινετε?θα πρεπει να εχω τα λεφτα μεσα ή μπορω να τα βαλω και αυριο?(αν κανω ποτε την παραγγελια)

Με το που κανείς login για πληρωμή με PayPal, θα ψάξει να βρει αμέσως αντίκρυσμα. Εάν δεν υπάρχει μάλλον θα ακυρώσει.

 

ΕΔΙΤ

Και αφού πέρασε η μία ώρα αναμονής... ήρθε επιτέλους η πολυπόθητη στιγμή του shopping therapy...

[ATTACH]55753[/ATTACH]

 

Επειδή δεν είμαι και πολύ συχνά online και αυτές που δίνονται δεν τις προλαβαίνω, όποιος μπορεί μια πρόσκληση για 64άρι με pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!

Καλημέρα στην παρέα.

Άκυρο για την πρόσκληση. Το πήρα χθες τελικά.

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν εχει ακουστικα μεσα στο κουτι?

δεν με αφηνει να ολοκληρωσω την παραγγελια.διεθυνση βαζω αυτη στην γερμανια.και μου γραφει δεν ειναι εγκυρος ο τροπος αποστολης.

 

Οχι, ακουστικά δεν έχει μέσα.....

Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια θα ηθελα.εκανα την παραγγελια αλλα γραφει οτι θα σταλει στην ελληνικη μου διευθυνση και οχι στην γερμανικη.τι να κανω?πως εγινε αυτο?εγω κανονικα ειχα βαλει την γερμανικη.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μια βοηθεια θα ηθελα.εκανα την παραγγελια αλλα γραφει οτι θα σταλει στην ελληνικη μου διευθυνση και οχι στην γερμανικη.τι να κανω?πως εγινε αυτο?εγω κανονικα ειχα βαλει την γερμανικη.

 

Μάλλον μπερδεύεις το billing address με το shipping address.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τα μπερδευω.απλα απ'οτι καταλαβα περασε του paypal την διευθυνση.που ηταν η ελληνικη.γιατι εγινε αυτο?στο λογαριασμο του 1+1 τα εχω κανονικα οπως πρεπει.τι να κανω?να ζητησω ακυρωση?
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω ακόμα, σήμερα έκανα την παραγγελία.

Αλλά ό,τι και να ισχύει το τηλέφωνο φορολογείται στη Γερμανία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μα γιατί να το πάρεις από εκεί χωρίς να ξέρεις αν είναι το αυθεντικό και προφανώς και πιο ακριβά, ενώ μπορείς να το πάρεις Ελλάδα μέσω ενός Post Forwarding service (mailboxde.com) όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα?

 

Το οποιο τι ακριβως ειναι κ κανει αυτο το site γιατι μπερδευτικα λιγο...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το οποιο τι ακριβως ειναι κ κανει αυτο το site γιατι μπερδευτικα λιγο...

 

Διάβασε στο πρώτο post για να λύσεις τις απορίες σου...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθές πρέπει να υπήρξαν καθυστερήσεις στην υποβολή παραγγελιών και σε λίγες μέρες θα υπάρξουν καθυστερήσεις στην παράδοση των κινητών, και όλο αυτό θα δημιουργήσει μια αγανάκτηση προς την εταιρία. Πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας οτι είναι μια startup και δεν έχει εμπειρία σε μαζικές παραγγελίες. Ας είμαστε λίγο επιεικείς μαζί της.
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι... Οσοι κανατε παραγγελια και πληρωσατε με paypal,αλλαξατε την διευθυνση την ωρα που κανατε την πληρωμη και βαλατε την γερμανικη???
Link to comment
Share on other sites

Όχι, απο την στιγμη που κανεις την παραγγελια και πληρωνεις φεύγει για την γερμανική διεύθυνση που εχεις βάλει σαν shipping και στην ελληνική στο στέλνει η mailbox
Link to comment
Share on other sites

αυτο νομιζα οτι εκανα και εγω αλλα τελικα ειναι λιγο αλλιως τα πραγματα.στο σαιτ της 1+1 εχω βαλει κανονικα την γερμανικη διευθυνση για να μου το στειλουν εκει.οταν ομως πηγα να κανω την πληρωμη μεσω paypal δεν το προσεξα εκεινη την ωρα και εγραφε την ελληνικη.στο paypal εννοω.με αποτελεσμα μεσα στο σαιτ μετα της 1+1 να γραφει στην παραγγελια την ελληνικη.ενοειτε ακυρωσα την παραγγελια γιατι οπως μου ειπαν δεν θα μπορουσαν να μου το φερουν.

Δεν εχει συμβει σε κανεναν αλλο εδω μεσα??

Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα την γερμανική του Mailboxde και πλήρωσα με Paypal χωρίς να αλλάξει κάτι στην διεύθυνση.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα την γερμανική του Mailboxde και πλήρωσα με Paypal χωρίς να αλλάξει κάτι στην διεύθυνση.

 

ξερεις μηπως πως αλλαζει η διευθυνση που σου στελνουν την παραγγελια , στο paypal? ή μπορεις να την αλλαξεις την ωρα που κανεις την πληρωμη?

Link to comment
Share on other sites

ξερεις μηπως πως αλλαζει η διευθυνση που σου στελνουν την παραγγελια , στο paypal? ή μπορεις να την αλλαξεις την ωρα που κανεις την πληρωμη?

 

Κάνεις login στο Paypal και πάνω δεξιά γράφει Profile. Στο πινακάκι έχει κάτω κάτω Edit street address.

Αν και δεν νομίζω να έχει σχέση η διεύθυνση του Paypal. Παρήγγειλα χωρίς να την αλλάξω στο Paypal.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις login στο Paypal και πάνω δεξιά γράφει Profile. Στο πινακάκι έχει κάτω κάτω Edit street address.

Αν και δεν νομίζω να έχει σχέση η διεύθυνση του Paypal. Παρήγγειλα χωρίς να την αλλάξω στο Paypal.

 

κι ομως δεν μου εβαλε αυτη την διευθυνση που εχω στο paypal.μου εβαλε αυτη που χρησιμοποιω στο ebay.η οποια ειναι διαφορετικη.

καλα τι γινετε?απο που κ ως που μου εβαλε αυτη την διευθυνση? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Στον λογαριασμό σου στο site oneplus στο profile εχεις και τις δυο διευθύνσεις? Και εχεις τικαρει οτι θέλεις να χρησιμοποιείς διαφορετική διεύθυνση(αποστολής) απο την διεύθυνση πληρωμής?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ έχω πάρει από εδώ, σειρά μου να επιστρέψω το δώρο.

 

Παρακάτω μια πρόσκληση για το μαύρο που πρέπει να διεκδικηθεί σήμερα!

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLRS-5W2B-SFNQ-FOUQ

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Στον λογαριασμό σου στο site oneplus στο profile εχεις και τις δυο διευθύνσεις? Και εχεις τικαρει οτι θέλεις να χρησιμοποιείς διαφορετική διεύθυνση(αποστολής) απο την διεύθυνση πληρωμής?

 

ναι ακριβως ετσι το εχω.η διευθυνση αποστολης ειναι η γερμανικη.κατι παιζει με το paypal και το ebay.δεν ξερω ακομα.μου στειλανε παντως μια προσκληση η οποια ληγει αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασετε τις οδηγίες οι οποίες είναι σαφεστατες το εξηγούν τέλεια τα παιδιά έτσι το πηρα και εγω ...(άσχετος απο αγορες μέσω internet)...παντως αξίζει ι να το αποκτήσετε και όλη την αναμονη...
Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβως ετσι το εχω.η διευθυνση αποστολης ειναι η γερμανικη.κατι παιζει με το paypal και το ebay.δεν ξερω ακομα.μου στειλανε παντως μια προσκληση η οποια ληγει αυριο.

To eBay που κολλάει σε όλη την ιστορία;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

To eBay που κολλάει σε όλη την ιστορία;

 

Οταν με παρεπεμσε το σαιτ 1+1 για να πληρωσω με paypal και με την καρτα μου εκει τοτε εμφανιστηκε για διευθυνση αυτη ακριβως που εχω στο ebay.και οχι η γερμανικη.και μετα μεσα στην παραγγελια εγραφε αυτη την ιδια που εχω βαλει και στο ebay.

Στο paypal και στο 1+1 εχω ακριβως την ιδια ελληνικη διευθυνση.Στο ebay για δικους μου λογους χρησιμοποιω αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Ας μου πει καποιος αν αυτο το σιτε ειναι σωστο η οχι για την αγορα της συσκευης.

 

http://www.to2c.com/original-oneplus-one-android-4-4-quad-core-2-5-ghz-qualcomm-snapdragon-801-ram-3gb-rom-64gb-with-5-5-full-hd-touch-on-lens-display.html

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου Oneplus το έχω πάρει από εκεί τον περασμένο Ιούλιο. Μια χαρά είναι το μαγαζί, αξιόπιστο.

Από τι στιγμή της παραγγελίας το είχα στα χέρια μου 2 βδομάδες μετά (αλλά μένω Ολλανδία, για Ελλάδα μπορεί να πάρει παραπάνω μέρες).

Θα σου πρότεινα πάντως να το πάρεις από το επίσημο σάιτ με πρόσκληση για να έχεις 2 χρόνια ευρωπαική εγγύηση και για να σου βγει και πιο φθηνά. Γιατί από το to2c θα έχεις 1 χρόνο εγγύηση στην Κίνα και από ότι είδα το 64αρι το δίνουν 350 ευρώ.

Αν ψάχνεις για πρόσκληση υποτίθεται πως αύριο θα έχω μια γιατί συμπλήρωσα ένα ερωτηματολόγιο της oneplus προχτές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την εγγυηση δεν με πολυ ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.

Εγω θελω απλα να ειναι σωστο κ οχι μουφα το κινητο.

Με cm μέσα, ξεκλείδωτο και ολα τα σχετικά αυτά.

 

Εγω για Ελλαδα ενδιαφερομαι να μου ερθει.

Οοο για το mailbox κτλ, δεν θελω τοσο ολοκληρη διαδικασια για ενα κινητο να κανω.

Θελω να το παραγκειλω και απλα να περιμενω να ερθει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...