Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από Sony z3 και HTC m8, αυτό είναι καλύτερο?? Είχε κάνεις κάποιο από τα άλλα για να μας πει τη γνώμη του??

 

Και όσοι το έχετε πείτε, λίγο τί sar γράφει στο βιβλιαράκι του ? Δείτε όσοι το έχετε και πείτε μας αν αναφέρεται το ίδιο sar σε όλους. Γιατί με άλλο κινητό υπήρχε θέμα.

Όπως επίσης υπάρχουν αναφορές για υπερθέρμανση...ότι ζεσταίνεται πάρα πολύ. Ισχύει ?

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Όπως επίσης υπάρχουν αναφορές για υπερθέρμανση...ότι ζεσταίνεται πάρα πολύ. Ισχύει ?

 

Δεν θα το έλεγα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι υποστηριζει

 

όσον αφορά αυτό

Και εγω πηρα αυτη τη θηκη αλλα μου λενε ολοι οτι δεν με ακουνε καθαρα οταν την εχω!

 

και γω εχω το ιδιο προβλημα, με οποιον μιλαω δεν ακουγομαι καθολου ή βραχνα

 

φταιει η θηκη? ή κατι άλλο?

 

από την πρώτη στιγμή.... athanaso καμιά ιδέα?

(εχω βαλει και την ρυθμιση για απορροφηση των ηχων περιβαλλοντος, την εβγαλα την ξαναεβαλα τα ιδια)

 

και οντως οταν το άκουσα απο τριτον δεν ακουγεται καθολου φωνη αλλά τοση βραχναδα που δεν καταλαβαινεις τι λες (ενω ακους καταπληκτικα παλι)

 

καμια ιδεα?

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

ναι υποστηριζει

 

όσον αφορά αυτό

 

 

και γω εχω το ιδιο προβλημα, με οποιον μιλαω δεν ακουγομαι καθολου ή βραχνα

 

φταιει η θηκη? ή κατι άλλο?

 

από την πρώτη στιγμή.... athanaso καμιά ιδέα?

(εχω βαλει και την ρυθμιση για απορροφηση των ηχων περιβαλλοντος, την εβγαλα την ξαναεβαλα τα ιδια)

 

και οντως οταν το άκουσα απο τριτον δεν ακουγεται καθολου φωνη αλλά τοση βραχναδα που δεν καταλαβαινεις τι λες (ενω ακους καταπληκτικα παλι)

 

καμια ιδεα?

 

εγώ έβγαλα την θήκη και έστρωσε...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Την official έχω χρησιμοποιήσει και εγώ αλλά η αλήθεια είναι ότι ως επί των πλείστων κάνω χρήση bluetooth hands-free στις συσκευές μου και γιαυτό και μπορεί να μου έχει ξεφύγει...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ασ.πει καποιος βρε παιδια για την.μπαταρια ειναι να το παρω και ειμαι αναμεσα σε αυτο. Και το huawei mate7.αυτο με.το θορυβο το ηχειο που δεν ακουγεται τι ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Ασ.πει καποιος βρε παιδια για την.μπαταρια ειναι να το παρω και ειμαι αναμεσα σε αυτο. Και το huawei mate7.αυτο με.το θορυβο το ηχειο που δεν ακουγεται τι ειναι?

 

Κοίταξε να δεις η μπαταρία του δεν είναι τίποτα super, ναι είναι 4000mah αλλά και η οθόνη 2κ είναι την γονατίζει. Με 10-15 τηλέφωνα των 2-3 λεπτών και 1-1,5 ώρα χρήσης wifi , 3g κτλ εμένα 2 μέρες βγάζει άνετα. το βράδυ ( για 6 ώρες) το βάζω σε flight mode Αλλά και πάλι είναι κάτι σχετικό δεν μπορείς να το προσδιορίσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιζει τεράστιο ρόλο πως την χειρίζεσαι

 

εχει τυχει να μου βγαλει και 4 μέρες και έχει τύχει και 6 ώρες, λόγω drain από κάποιο λογισμικο που δεν βρηκα τελικα τι ειναι

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Ασ.πει καποιος βρε παιδια για την.μπαταρια ειναι να το παρω και ειμαι αναμεσα σε αυτο. Και το huawei mate7.αυτο με.το θορυβο το ηχειο που δεν ακουγεται τι ειναι?

 

Απογοήτευση τότε....Το ματε 7 είναι ατελείωτο !!!!

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση τότε....Το ματε 7 είναι ατελείωτο !!!!

 

Εγω, παλι, το βρισκω καταπληκτικο !! Περι ορεξεως.... :D

Τελος παντων. Αρχισαν και οι πρωτες αποριες. Βρε παλληκαρια, όταν θελω να στειλω μια φωτο με bluetooth, κατω στη μπαρα μου βγαζει το σχετικο εικονιδιο που σε πηγαινει σε όλα τα ειδη αποστολης και διαλέγεις το bluetooth. Όταν θελω να στειλω όμως ένα mp3 με bluetooth, δε μπορω να βρω τιποτα σχετικο που να με παραπεμπει σε καποιο εικονιδιο για να διαλέξω το bluetooth για να φυγει το αρχειο :blink: Καποια βοηθεια από καποιον που να το εχει ψαξει λιγο περισσοτερο το πραγμα;

O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εγω, παλι, το βρισκω καταπληκτικο !! Περι ορεξεως.... :D

Τελος παντων. Αρχισαν και οι πρωτες αποριες. Βρε παλληκαρια, όταν θελω να στειλω μια φωτο με bluetooth, κατω στη μπαρα μου βγαζει το σχετικο εικονιδιο που σε πηγαινει σε όλα τα ειδη αποστολης και διαλέγεις το bluetooth. Όταν θελω να στειλω όμως ένα mp3 με bluetooth, δε μπορω να βρω τιποτα σχετικο που να με παραπεμπει σε καποιο εικονιδιο για να διαλέξω το bluetooth για να φυγει το αρχειο :blink: Καποια βοηθεια από καποιον που να το εχει ψαξει λιγο περισσοτερο το πραγμα;

 

Συμβουλή άσε το bluetooth....

H lenovo έχει μια εκπληκτική εφαρμογή που "τρεχει" παντού!!! share it

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλή άσε το bluetooth....

H lenovo έχει μια εκπληκτική εφαρμογή που "τρεχει" παντού!!! share it

 

Φιλαρακι, πολύ καλο, αλλα πρεπει να το εχει εγκαταστησει και ο άλλος οποτε... μπερδεμα :confused: Επανέρχομαι στο προηγουμενο ερωτημα μου και εάν καποιος φιλος εχει καποια απαντηση για το πως στελνουμε mp3 από το Vibe Z2 Pro σε καποιο άλλο κινητο, περιμενω ευχαρίστως να με διαφωτισει :rolleyes:

O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Θα μας πει τελικά κανείς αν ΌΝΤΩΣ η φωτογραφική του κινητού είναι η καλύτερη από όλα τα κινητά που κυκλοφορούν ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

απ οτι εχω δει ναι

 

αληθεια ρε παιδια, πως φευγει αυτο το burst mode αν παταμε συνεχεια το shoot στην φωτογραφική μηχανη? απλα να νεταρει θελω

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα μας πει τελικά κανείς αν ΌΝΤΩΣ η φωτογραφική του κινητού είναι η καλύτερη από όλα τα κινητά που κυκλοφορούν ??

 

Η φωτογραφική του ως φακός είναι ποιοτικά από τους καλύτερους της κατηγορίας. Επειδή όμως το αποτέλεσμα εξαρτάται από υποκειμενικούς παράγοντες τίποτα δεν είναι απόλυτο. Το σίγουρο είναι ότι η φωτογραφική του δεν θα απογοητεύσει. Είναι καλύτερη του Mate 7 και είναι στα επίπεδα του Galaxy S5 και Note 4.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα παιδιά το καλύτερο τηλέφωνο έχετε. Σας ζηλεύω. Συγχαρητήρια για την επιλογή σας.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που με ενδιαφέρει... Από θέματα έχει αρκετά;

Δηλαδή πέρα από αυτά που δίνει μέσα, έχει να καταβάσεις περισσότερα;

Επίσης υπάρχει σε κανένα κατάστημα να το δω;

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Αύριο λέω να το παραγγείλω μετά την μεγάλη αποτυχία τουlg g3 32gb.αυτό που θα ήθελα να ρωτησω είναι απο που να το πάρω ?Το λέω αυτό γιατί ελλάδα φέρνουν μόνο το χρυσό από ότι έμαθα.ξέρει κάνεις τι ήσυχει και τι παίζει με το μαύρο?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που με ενδιαφέρει... Από θέματα έχει αρκετά;

Δηλαδή πέρα από αυτά που δίνει μέσα, έχει να καταβάσεις περισσότερα;

Επίσης υπάρχει σε κανένα κατάστημα να το δω;

 

Θέλω και εγώ να το δω, αλλά όπου και αν έχω πάει μόνο κατόπιν παραγγελίας λένε..:wacko:

Αύριο λέω να το παραγγείλω μετά την μεγάλη αποτυχία τουlg g3 32gb.αυτό που θα ήθελα να ρωτησω είναι απο που να το πάρω ?Το λέω αυτό γιατί ελλάδα φέρνουν μόνο το χρυσό από ότι έμαθα.ξέρει κάνεις τι ήσυχει και τι παίζει με το μαύρο?

Το μαύρο μπορείς να το παραγγείλεις από εδώ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ να το δω, αλλά όπου και αν έχω πάει μόνο κατόπιν παραγγελίας λένε..:wacko:

 

Το μαύρο μπορείς να το παραγγείλεις από εδώ

 

Ναι φίλε μου το ξέρω ότι έχει το μαύρο αυτό το κατάστημα.το μόνο που δεν ξέρω είναι γιατί ευρώπη φέρνουν μόνο το χρυσό?Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν αυτό που γράφω τώρα. Και ρωτάω τι παίζει με το μαύρο δεν είναι row?Δεν είναι ευρώπησ ?Γιατι μου είπε ο άλλοσ επίσημα φέρνει μόνο το χρυσό?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω και εγώ να το δω, αλλά όπου και αν έχω πάει μόνο κατόπιν παραγγελίας λένε..:wacko:

 

Αν έχετε δει το Ζ2, είναι ακριβώς το ίδιο αλλά σε μεγαλύτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα θα το παραγγείλω και αυτό που θα ήθελα να ρωτησω είναι παρά πολλά αν έχει κάποιος την διάθεση να απαντήσει στα ερωτήματα μου να μου αφήσει ένα τηλέφωνο με πμ. Να τον πάρω τηλέφωνο.κάποιος που το έχει δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Αν υπαρχει καποιος κατοχος που εχει στη διαθεση του θηκουλα + screen protector που δε χρειαζεται, ας μου στειλει ενα πμ να τα αγορασω, γιατι με την αναμονη απο την Κινα δε γινεται τιποτα...

Σημερα παραλαμβανω, αλλα χωρις θηκη/ζελατινα δε μπορει να δοκιμαστει σωστα το εργαλειο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...