Jump to content

Αχ και ν'άνοιγε η γη....


soniasimitzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα κατέβασε και σένα "φάτσα φόρα" :shifty:

 

:lol: :lol: :lol: Οχι σε μενα δεν το εκανε γιατι θα ειχαμε "δουναι κ λαβειν" μετα,παντως στο σκηνικο με την καθηγητρια ημουν εκει.Μιλαμε η φατσα του αλλου παιδιου ηταν ολα τα λεφτα!

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 283
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομιζω οτι δεν εχω χασει ποτε την αξιοπρεπεια μου,αν και προσπαθουσε καποιος για αυτο,μαλλον δεν τα κατεφερε;)

 

και πολυ καλα το εκανες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την αξιοπρέπειά του την χάνει κανείς όταν λέει ψέμματα ή όταν δεν αντιδρά σε μεγάλες προσβολές εις βάρος του.

 

Όταν γλιστράει κάποιος σε κοινή θέα κ.ο.κ απλά γελοιοποιείται στιγμίαια.

Σε καμία περίπτωση δε χάνει την αξιοπρέπειά του.

Link to comment
Share on other sites

...ή όταν δεν αντιδρά σε μεγάλες προσβολές εις βάρος του....

 

Κοίτα. Ίσα ίσα χάνεις την αξιοπρέπειά σου όταν κάθεσαι να απαντήσεις σε κάθε ηλίθιο που σε βρίζει. Δεν έχεις να αποδείξεις τπτ σε κανέναν που σε βρίζει. Υπάρχουν και άνθρωποι που πραγματικά σε εκτιμούν και δεν χρειάζεται να αποδεικνύεις ποιός είσαι στον κάθε τυχαίο. Επειδή μου έχει συμβεί, δεν κάθομαι να το σχολιάσω ή να με ρίξει ψυχολογικά.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

χτες το απογευμα περπαταγα στο δρομο φορτωμενη απο το super market.

(οπως καταλαβατε ειχα παει με τα ποδια)

κατεβαινοντας τον κεντρικο δρομο ενα σκυλακι αδεσποτο αποφασισε να επιτεθει στις σακουλες μου..οσο και να το πηρα με το καλο το σκασμενο δεν εκανε πισω...

χοροπηδαγε και βουταγε τις σακουλες με τα δοντια.μεχρι που μια απο αυτη σκιστηκε και τα πραγματα σοριαστικαν ...στο δρομο ξεκινησα τα μαζευω γρηγορα γρηγορα και το αποτελεσμα ηταν το συμπαθεστατο ζωντανο να μου βουτηξει το χερι ...:cry:

Συμπερασμα προσοχη στα αδεσποτα οσο παιχνιδιαρικα και να ειναι!!

Μπορουν να σε κανουν ρομπα ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα viktoria το να σε κανουν ρομπα ισως ειναι και το τελευταιο που πρεπει να ανησυχεις με ενα αδεσποτο. Δε ξερεις που ηταν και τι αρρωστιες μπορει να εχει, αυτα ειναι που θελουν πιο πολυ προσοχη...

 

Καλα δεν υπηρχε ενας χριστιανος εκει κοντα να σε βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

την ωρα που εγινε οχι ηταν απογευμα τεταρτης ολα κλειστα.δεν ειχε κοσμο.

Αλλα με ανυσηχεις δεν το εψαξα εκεινη την ωρα πηγα σχεδον τρεχοντας σπιτι γιατι ειχα καταντροπιαστει αλλα και γιατι ποναγα λιγουλακι να ειμαι ειλικρινης!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επισκεψη σε ενα γιατρο αν ειναι για να εισαι σιγουρη ή τουλαχιστον ρωτα ενα φαρμακοποιο αν χρειαζεται να βαλεις κατι για να εισαι σιγουρη...

Link to comment
Share on other sites

:O thank's!

να που εγινα και θεαμα να που θα τρεχω να ψαχνω αλοιφουλες!

Αχ ατιμο ζωντανο...τι μου εκανες.:what:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

το πηρα κι εγω στην πλακα στην αρχη ...δεν ειναι και η πρωτη φορα που βλεπω αδεσποτο να τριγυρναει και γενικα δεν φανταστηκα οτι ηθελε να φαει το ariel και το αλουμινοχαρτο :lol:

τεσπα...την γλιτωσα με κατι μικρογρατζουνιες..αλλα ενιωσα αστα να πανε οταν ξεχυθηκαν τα πραγματα απο την σακουλα!! και να χω και το σκυλο να τα φερνει βολτα! Στην αρχη ειπα ''οκ κατι απτα πραγματα θα βουτηξει''

που να φανταστω οτι θα τα διεκδικουσε κιολας με τοσο παθος :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
σήμερα στη γυμναστική,καθώς κάναμε "πλάγιο" τρέξιμο κι ενώ πήγα να γυρίσω,γλιστράει το παπούτσι,αιωρούμαι για λίγα δευτερόλεπτα και ύστερα πέφτα κάτω με την πλάτη...Το αποτέλεσμα νομίζω το φαντάζεστε...Να γελάει η τάξη μου (αν και δε με πείραξε),3 τμήματα του διπλανού σχολείου και κάτι βλαμμένα λυκειόπαιδα που έκαναν κοπάνα...Το πόσο ντράπηκα δε το φαντάζεστε...Αλλά τι μπορούσα να κάνω???Έτσι στάθηκα στο ύψος μου,αν και στενοχωρήθηκα λίγο,αλλά τι να κάνουμε...
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω,αν νομίζεις ότι θα γίνω ρεζίλι,whatever,όπως είπες

 

αυτά σε όλους συμβαίνουν...δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι...εγώ προσωπικά γελάω με τον ίδιο μου τον εαυτό :D

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν embarassing moments part 1(:p):Είμαι στον παιδικό σταθμό και εκεί που περπατάω βλέπω ένα παιδί και του λέω "Πάμε να παίξουμε;".Μου απαντάει ναι και εκεί που πάμε να φύγουμε μου λέει "Τι είναι αυτό;"Κοιτάζω κάτω και τι να δώ;Μια λιμνούλα από ξέρετε τι...Είχα κατουρηθεί πάνω μου...Περιττό να σας πω ότι το έμαθαν όλοι:cry:.

 

Επίσης στον παιδικό σταθμό με περίμενε η μητέρα και εκεί που μάζευα τα πράγματα μου για να φύγουμε μια από τις κυρίες η οποία ήταν κάπως εύσωμη έσκυψε για να μαζέψει κάτι και εγώ την ίδια στιγμή γυρίζω και της κάνω "Πω πω κυρία τι τεράστιο ποπό που έχετε!"Τότε δεν κατάλαβα την πατάτα αλλά αρκετά χρόνια μετά η μάνα μου διηγήθηκε την ιστορία σε όλο το σοι...

 

Ας πάμε τώρα στα πιο πρόσφατα.Είμαι με μια κολλητή μου για ψώνια και επειδή όλοι όσοι δεν μας ήξεραν καλά νόμιζαν ότι τα έχουμε λόγω του ότι ταιριαζουμε πάρα πολύ της λέω 'Τι να κάνουμε για να μην μας πρήζουν;" και μεταξύ σοβαρού και αστείου απαντάει δυνατά "Ας πούμε.... ότι εσύ είσαι αδερφή και εγώ λεσβία!".Το θέμα όμως είναι ότι το "Ας πούμε" το είπε πιο σιγά και δεν ακούστηκε τόσο με αποτέλεσμα όλοι να ακούσουν(στον πιο πολυσύχναστο δρόμο:cry:) "Εσύ είσαι αδερφή και εγώ λεσβία".Φυσικά αυτοί που το άκουσαν(και ήταν πολλοί) έμειναν με ανοιχτό το στόμα.

 

 

Και το πιο πρόσφατο που συνέβη σε ένα φίλο μου.Μπαίνει η καθηγήτρια για πρώτη φορά στη τάξη και εγώ με την όραση αλα superman(:p) που διαθέτω είδα ότι η καθηγήτρια φορούσε string.Μετά από λίγο(λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι γιατί είχε μπαστακωθεί δίπλα μου) σκουντάω το φίλο μου και του λέω "Ρε συ αυτή ήρθε με string".Μόλις το εντόπισε του ξεφεύγει φωναχτά το εξής θεικό "Πω πω μια στρινγκιάαα...".Ευτυχώς η καθηγήτρια δεν το άκουσε γιατί γινόταν φασαρία εκείνη τη στιγμή αφού μόλις είχε χτυπήσει για έξω.Αυτός όμως δεν το κατάλαβε αμέσως και ήθελε πραγματικά να ανοίξει η γη και να τον καταπιεί.

Link to comment
Share on other sites

Den toy travouses kana klwtsidi apo thn arxh na exeis hsyxo to kefali sou?

 

το οτι ειναι αδεσποτο δεν παει να πει οτι του αξιζει κλωτσιδι,εμεις εχουμε τα παντα,αυτο ηταν μονο και πεινασμενο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Den toy travouses kana klwtsidi apo thn arxh na exeis hsyxo to kefali sou?

 

αυτή είναι η τακτική των άμυαλων αγριανθρώπων..

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

oxi, tha to afisw na me dagwsei k na kollisw dn kserw k gw ti arrwstia exei.. egw proswpika dn ta klwtsaw ktl alla apla ta tromazw k dn plisiazoun

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

πριν καμποσα χρονακια οταν πηγαινα ακομα δημοτικο μου λεει η μανα μου να παω στον μαναβη!ε,ξεκιναω&εγω με το ποδηλατο ωσπου συνανταω την παρεα μου!αλλα πριν πατησω φρενο μια φιλη μου πιανει το τιμονι με τα χερια&τρωω σαβουρα:mad:!εγινε οτι εγινε&μετα ειχα νευρα!εκεινη με ακολουθησε μεχρι τον μαναβη για να με ηρεμησει!εγω ασχολιομουν με αυτην&δεν προσεξα οτι μπηκα στον χασαπη:wacko:!!!!!!!ε&του ζητησα 1κιλο ντοματες ή πατατες:innocent:!εκεινος μου λεει ''θα πας απεναντι στο μαναβικο''!!!ρεζιλι εγω&ηταν μπροστα&η κοπελα:lol::p...

 

αλλα η μεγαλυτερη γκαφα ειναι μια!ειναι τοσο μεγαλη που ακομα&ο μεγαλυτερος καφρος δεν ξερω αν θα το ελεγε!ειναι περα απο καθε φαντασια,γι'αυτο τον λογο δεν μπορω να την πω:D...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

αλλα η μεγαλυτερη γκαφα ειναι μια!ειναι τοσο μεγαλη που ακομα&ο μεγαλυτερος καφρος δεν ξερω αν θα το ελεγε!ειναι περα απο καθε φαντασια,γι'αυτο τον λογο δεν μπορω να την πω:D...

 

Αυτό που κάνεις είναι αντιδεοντολογικό! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

ε&του ζητησα 1κιλο ντοματες ή πατατες:innocent:!εκεινος μου λεει ''θα πας απεναντι στο μαναβικο''!!!ρεζιλι εγω&ηταν μπροστα&η κοπελα:lol::p...

ahahahahahahahahahahah ελεεινό :lol:

 

Για ένα φεγγάρι που δούλευα σε χασάπικο, ένα πρωί που είχε τρελή δουλειά και ήμουν μέσα στον πανικό, έρχεται μια γρια και μου ζητάει κατεψυγμένα φασολάκια. Της βάζω, πληρώνει, όλα καλά. Μετά από καμια ώρα έρχεται χιλιοστραβωμένη και λέει "ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ; ΔΕ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΑΡΑΚΑ!!!! :mad: :wacko:". Ευτυχώς δεν είχε κόσμο εκείνη την ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Η μοναδική φορά που πήγα στο Μέγαρο Μουσικής ήταν όταν ήρθε ο Titο Puente. Κατά τη διάρκεια της συναυλίας ρωτούσε στα ελληνικά "το νιώσατε;" δηλ. αν νιώθουμε το ρυθμό (όπως δηλ. λένε "do you feel it?"). Αυτό έγινε δυο-τρεις φορές τουλάχιστον μετά το τέλος κάποιων τραγουδιών. Όταν λοιπόν τελείωσε η συναυλία πήγαμε να τον δούμε από κοντά στα καμαρίνια που δέχονται τα συγχαρητήρια και τις χειραψίες. Θελοντας να του πω ότι πράγματι, το νιώσαμε πολύ, του δίνω το χέρι μου και του λέω στη γλώσσα του με τα ισπανικά που ήξερα "lo sentimos mucho". Αργότερα θυμήθηκα ότι αυτό, αν το πούμε έτσι ακριβώς είναι ιδιωματισμός και δεν σημαίνει ότι αισθανθήκαμε κάτι σε όλη του την ένταση αλλά αν δεν κάνω λάθος, ότι... "λυπούμαστε πολύ". Δεν ξέρω τι κατάλαβε ο άνθρωπος αλλά εγώ κατάλαβα τη γκάφα μου πολύ αργότερα... Τι ήθελα και μίλαγα... να κάνω τον έξυπνο;:X
Link to comment
Share on other sites

είμαι πολύ γκαφατζού .... η γκάφα κυλάει στο αίμα μου... είναι το δεύτερο όνομα μου...

 

Είμαι στην τάξη τρίτη λυκείου και λύνουμε ασκήσεις πολιτικής οικονομίας (αοθ πλέον) με το κόστος ευκαιρίας και συγκρίνουμε την παραγωγή δύο αγαθών (Ψωμί-Όπλα) σε δύο χώρες για να δούμε ποιά έχει συγκριτικό πλεονέκτημα...

Αφού περιχαρής λύνω την άσκηση σηκώνω το χέρι και γεμάτη σοβαρότητα (χωρίς ίχνος ειρωνίας ή πειράγματος)

 

"θα προτιμήσουμε να παραγουμε το Ψ**ι (:X:X:X) στην χώρα Α γιατί εκεί το κΕ είναι χαμηλότερο¨"

ρόμπαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνεις είναι αντιδεοντολογικό! :p

 

:whistle:...

 

"θα προτιμήσουμε να παραγουμε το Ψ**ι (:X) στην χώρα Α γιατί εκεί το κΕ είναι χαμηλότερο¨"

ρόμπαααααααααααα

 

:lol::lol::lol:ποσο θα ηθελα να το ακουσω απο κοντα...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...