Jump to content

ΖΤΕ Nubia Ζ7 Mini


gdimitris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικα κι εμενα ετσι μου φαινεται να ειναι, μια καλη συσκευη που στραγγαλιζεται απο τον launcher..και δεν μου αρεσουν καθολου τετοιου ειδους ™πρωτοτυπιες™..

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες cyberbop

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτά τα τερτίπια κάτι μου λέει πως οφείλονται στον ενσωματωμένο launcher που έχει δέσει χειροπόδαρα την συσκευή.

Δεν ήξερα τελικά πώς είναι τόσο της miui φιλοσοφίας και αυτό για μένα είναι αρνητικό.

 

το λαγκαρισμα ειναι σπανιο και ελαχιστο τοσο οσο....πρεπει να εισαι γνωστης και να το καταλαβαινεις ...για εμενα ειναι ανευ σημασιας..???:D

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν μας είπες όταν βάζεις τον nova η πανω status bar παραμένει διαφανής η γίνεται μαύρη;

 

...κάπου το ανέφερα παραπάνω....ΟΧΙ

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Δίκαρτο, με sd slot, ωραία εμφάνιση και μικρή αποδοχή....

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...

:blink:

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Δίκαρτο, με sd slot, ωραία εμφάνιση και μικρή αποδοχή....

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...

:blink:

Η σειρα Ζ7 εχει τους καλυτερους εκπροσωπους και πιο πληρεις σε κάθε κατηγορια.

Δε θα βγαλεις ακρη...

;)

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να δωσω το s3 μου και να αγορασω αυτο το τηλεφωνο.Ειναι καλη ιδεα ή οχι?
Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο σκεφτόμουνα αλλά άλλαξα γνώμη όταν κατάλαβα πως θα καταλήξω με miui .

Αν δεν σε ενοχλούν οι παρεμβάσεις της miui πάνω στο android τότε πιστεύω πως θα σε ικανοποιήσει

Link to comment
Share on other sites

...εάν χρησι/ποιεις τον launcherpro plus και επισυνάψεις συντόμευση άμεσης κλήσης στην επιφάνεια δεν χρειάζεται το prefix dialer.... (το * έμπροσθεν από τηλεφωνικά νούμερα που χρησιμοποιώ σε κλειστό δίκτυο τηλεφωνίας......) !!!!

 

.......εάν πατήσεις συνεχόμενα σε οποιαδήποτε επιφάνεια της οθόνης σου κάνει ένα παιχνίδι ......ότι σπάει - ραγίζει η ο οθόνη..... :lol:

 

steps to flash it v1.42...................

1. remove the ZIP file (firmware v1.42) to your TF card, then put your card in your phone.

2. turn off your phone and then press power and (volume-) at same time until it is vibrate.

3. open the folder (recovery.zip) , run the file (recovery.cmd) and press the file which you removed in your card, then it will automatically updateing.

Edited by cyberbop
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σας. Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον ευτυχισμένο κάτοχο αν μπορεί να μας επαληθεύσει την παρουσία υπερύθρων και OTG λειτουργίας στο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω παραγγειλει εδω κ 3 βδομαδες αλλα ειναι φαση κλεισιμο απο IPS (Despatched to overseas στο singpost) εδω κ 15 μερες. Είναι νορμαλ αυτα τα διαστηματα;
Link to comment
Share on other sites

Είναι λαχείο τα ταχυδρομεία μπορεί να σου έρθει σε 2 βδομάδες μπορεί σε 5, σε κάθε περίπτωση προσοχή αν δεν παραλάβεις μετά από 43-44 να κάνεις αναφορά στο PayPal για παν ενδεχόμενο.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Χθες αγόρασα το z7 mini από το minideal. Ξέχασα να τους ζητήσω να μου το στείλουν ως gift. Έστειλα mail για να τους το πω αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Όπως κ να έχει όμως σαν gift δε το στέλνουν πάντα; μπορεί να μου πει κάποιος που έχει παραγγείλει από το συγκεκριμένο site;
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Χθες αγόρασα το z7 mini από το minideal. Ξέχασα να τους ζητήσω να μου το στείλουν ως gift. Έστειλα mail για να τους το πω αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Όπως κ να έχει όμως σαν gift δε το στέλνουν πάντα; μπορεί να μου πει κάποιος που έχει παραγγείλει από το συγκεκριμένο site;

 

Ναι έτσι είναι, μην ανυσηχείς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...εάν χρησι/ποιεις τον launcherpro plus και επισυνάψεις συντόμευση άμεσης κλήσης στην επιφάνεια δεν χρειάζεται το prefix dialer.... (το * έμπροσθεν από τηλεφωνικά νούμερα που χρησιμοποιώ σε κλειστό δίκτυο τηλεφωνίας......) !!!!

 

.......εάν πατήσεις συνεχόμενα σε οποιαδήποτε επιφάνεια της οθόνης σου κάνει ένα παιχνίδι ......ότι σπάει - ραγίζει η ο οθόνη..... :lol:

 

steps to flash it v1.42...................

1. remove the ZIP file (firmware v1.42) to your TF card, then put your card in your phone.

2. turn off your phone and then press power and (volume-) at same time until it is vibrate.

3. open the folder (recovery.zip) , run the file (recovery.cmd) and press the file which you removed in your card, then it will automatically updateing.

 

έχεις το zip της αναβάθμισης? βρήκα ένα στο needrom αλλά σταματάει το download πριν ολοκληρωθεί

ZTE nubia Z7 mini
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχει παραγγείλει φίλος,θέλω να ρωτήσω εσείς που το έχετε είστε ευχαριστημένοι γενικά;

Επίσης δεν είδα κάποιον να λέει για το GPS του πως τα πάει και αν έχει πράγματι GLONASS όπως λέει εδώ http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z7_mini-6492.php :!:

Link to comment
Share on other sites

έχεις το zip της αναβάθμισης? βρήκα ένα στο needrom αλλά σταματάει το download πριν ολοκληρωθεί

 

(recovery.zip)

https://mega.co.nz/#!9YEHEYoT!_OLndtEy0AlRALoPb4ui0I6owo4WIGg9sqdCLEbyuUk

 

(firmware v1.42)

https://mega.co.nz/#!VRMwzToI!s6ttRKz55YRHEP7N2d-ZrnrkIqpv8UkDEJg_Xr_NbbA

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...