Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν δύο μήνες άλλαξε ο αριθμός σε σπέσιαλ και για την ώρα τα παίρνω κανονικά.Απλα οταν εγινε η αλλαγή μηδενιστηκαν όλα τα υπόλοιπα σε λεπτά/μηνύματα/mb.

 

Άλλες δύο ερωτήσεις.

 

1) Τα ευρώ χάθηκαν;

2) Απειριζεται ο χρόνος διάρκειας του χρηματικού υπολοίπου; Έτσι συμβαίνει σε εμάς με φοιτητικό ( όχι σε όλους με φοιτητικό βέβαια), δηλαδή δεν λήγουν τα ευρώ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πριν δύο μήνες άλλαξε ο αριθμός σε σπέσιαλ και για την ώρα τα παίρνω κανονικά.Απλα οταν εγινε η αλλαγή μηδενιστηκαν όλα τα υπόλοιπα σε λεπτά/μηνύματα/mb.
Μήπως θυμάσαι αν μηδενίστηκαν και τα υπόλοιπα από το πάρε να έχεις η δεν είχες μαζεμένο υπόλοιπο εκεί;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάσαι αν μηδενίστηκαν και τα υπόλοιπα από το πάρε να έχεις η δεν είχες μαζεμένο υπόλοιπο εκεί;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μην μπερδεύεσαι, σιγιου έχει φίλε μου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα παρε να χεις.

το υπολοιπο των ευρω κατα την μεταβαση σε σπεσιαλ δεν μηδενιζεται.

τωρα οσον αφορα τη χρονικη διαρκεια του χρηματικου υπολοιπου απο ανανεωσεις βλεπω πως η τελευταια μου ανανεωση εγινε 24/09/17 και η ληξη ειναι 04/05/2018.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε φίλε μια χαρά.. Αν κοιτάξεις σε καμμια εβδομάδα θα έχει μετακινηθεί η ημερομηνία λήξης οπότε λογικά και τα ευρώ απειριζονται. Μια χαρά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο μηνυμα ηρθε και σε εμενα μολις τωρα, οποτε επιβεβαιωνω.

Ευγε σιγιου!

 

Για 4 σουκου και για 4 παρασκευες μετα τις εξι το απογευμα ισχυουν αυτα τα 3gb. Δηλαδη σε αυτες τις εννια επιλεγμενες μερες αντιστοιχουν τα 3gb.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν 3GB για κάθε Σαββατοκύριακο μέχρι 3/12

Για εγγραφή στείλε Student με δωρεάν SMS στο 1252

 

Όροι και προϋποθέσεις

 

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές CU που έχουν ενεργοποιήσει τη φοιτητική προσφορά και την προσφορά CU Special.

H κατανάλωση του πακέτου προορίζεται για όλα τα Σαββατοκύριακα από 11/11-03/12. Πιο συγκεκριμένα:

 

Παρασκευή 10/11 18:00 – Κυριακή 12/11 23:59

Παρασκευή 17/11 18:00 – Κυριακή 19/11 23:59

Παρασκευή 24/11 18:00 – Κυριακή 26/11 23:59

Παρασκευή 01/12 18:00 – Κυριακή 03/12 23:59

 

Η προσφορά ενεργοποιείται μόνο μια φορά και μετά κάθε Παρασκευή στις 18:00 θα μπορούν να χρησιμοποιούν τα δωρεάν ΜΒs μέχρι και την Κυριακή 23:59.

Θα ενημερωθείς για το υπόλοιπο του πακέτου σου με αποστολή SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης του. Επίσης θα ενημερωθείς και για την ημερομηνία λήξης

Σε περίπτωση υπολειπόμενων δεδομένων από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα που λήγουν πρώτα

Το πακέτο δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί κατά τη διάρκεια περιαγωγής

Δεν θα έχεις τη δυνατότητα ενημέρωσης υπολοίπου για την συγκεκριμένη προσφορά.

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου ηρθε οποτε το εστειλα μονος μου :lol: ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν δύο μήνες άλλαξε ο αριθμός σε σπέσιαλ και για την ώρα τα παίρνω κανονικά.Απλα οταν εγινε η αλλαγή μηδενιστηκαν όλα τα υπόλοιπα σε λεπτά/μηνύματα/mb.

 

παλι καλα...παμε σε σπεσιαλ εμεις οι παλιο σειρες και μακαρι τα 2 χρονια να ειναι παραπανω...τουλαχιστον θα εχουμε και τα μβ και τα 600 προς σιγιου..

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου ηρθε οποτε το εστειλα μονος μου :lol: ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

παλι καλα...παμε σε σπεσιαλ εμεις οι παλιο σειρες και μακαρι τα 2 χρονια να ειναι παραπανω...τουλαχιστον θα εχουμε και τα μβ και τα 600 προς σιγιου..

 

Απλά παιδί που πήρε στην εξυπηρέτηση του είπαν ότι δε δίνουν πλέον τα 600+600 στα special και όντως δεν αναφέρεται κάτι στην ανακοίνωση οπότε ας περιμένουμε να δούμε και ας ελπισουμε να κάνουν λάθος στην εξυπηρέτηση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο μηνυμα ηρθε και σε εμενα μολις τωρα, οποτε επιβεβαιωνω.

Ευγε σιγιου!

 

Για 4 σουκου και για 4 παρασκευες μετα τις εξι το απογευμα ισχυουν αυτα τα 3gb. Δηλαδη σε αυτες τις εννια επιλεγμενες μερες αντιστοιχουν τα 3gb.

 

3 GB/ΣΚ, όχι 3 GΒ σύνολο

Link to comment
Share on other sites

3 GB/ΣΚ, όχι 3 GΒ σύνολο

 

Ναι σωστός, ακόμα καλύτερα. :)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα για οσους λενε για whats up κτλ το ιδιο θα κανει και η κοτε σιγουρα!υπολογιστε για να φυγετε οτι θελετε και 30 ευρω εκτος αν πατε σε νεο αριθμο!εγω γιαυτο τον λογο πηρα προνομιακα πακετα καβατζα για να μπορεσω να την βγαλω στην

 

Δεν χανεις ομως 30 :) . Τα 20 ειναι στην καρτα σου και αγοραζεις τα αντιστοιχα πακετα, τα οποια πχ σε βγαζουν 2 μηνες. Στην ουσια μονο 10 ευρω χανεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χανεις ομως 30 :) . Τα 20 ειναι στην καρτα σου και αγοραζεις τα αντιστοιχα πακετα, τα οποια πχ σε βγαζουν 2 μηνες. Στην ουσια μονο 10 ευρω χανεις.

 

το θεμα ειναι να μην πληρωνεις 30 και ας ειναι στην καρτα σου τα 20...αυτο ειναι σαν απειλη μεινε σε εμας αλλιως 30

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απλά παιδί που πήρε στην εξυπηρέτηση του είπαν ότι δε δίνουν πλέον τα 600+600 στα special και όντως δεν αναφέρεται κάτι στην ανακοίνωση οπότε ας περιμένουμε να δούμε και ας ελπισουμε να κάνουν λάθος στην εξυπηρέτηση

 

στην εξυπηρετηση συνηθως λογο εργασιας δεν εχουν 100% ενημερωση...μονο στο τμημα της καρτοκινητης θα βγαλεις ακρη..ελπιζουμε να μεινει εως εχει...

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να μην πληρωνεις 30 και ας ειναι στην καρτα σου τα 20...αυτο ειναι σαν απειλη μεινε σε εμας αλλιως 30

 

Υπόψιν ότι τα 20€ δε θεωρούνται ανανέωση και συνεπώς δε μεταφέρονται με easy transfer σε άλλα WU κ Ckarta.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κόψω τη συνδεση που έχω και να το κάνω φοιτητικό. Εκτός από το φοιτητικό cu μου είπαν για φοιτητικό καρτοπρόγραμμα με 1000 λεπτά προς όλους νομίζω 100 μηνυματα προς όλους 2,5Gb ιντερνετ και λεπτά προς vodafone νομίζω 600, κι όλα αυτα με 12,5€.

 

Τι λέτε ? Αξίζει πιο πολύ ;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κόψω τη συνδεση που έχω και να το κάνω φοιτητικό. Εκτός από το φοιτητικό cu μου είπαν για φοιτητικό καρτοπρόγραμμα με 1000 λεπτά προς όλους νομίζω 100 μηνυματα προς όλους 2,5Gb ιντερνετ και λεπτά προς vodafone νομίζω 600, κι όλα αυτα με 12,5€.

 

Τι λέτε ? Αξίζει πιο πολύ ;

 

Κατά τη γνώμη μου όχι, το μεγάλο φοιτητικό πακέτο στο cu είναι τούμπανο και με λιγότερα λεφτά.

Και το 15€ που θα σου ζητήσουν για μετατροπή σύνδεσης σε καρτοκινητό το έχεις αποσβέσει περίπου σε ένα 6μηνο.

Παρόλα αυτά, καλή τιμή τα 12,5 για το καρτοσυμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κόψω τη συνδεση που έχω και να το κάνω φοιτητικό. Εκτός από το φοιτητικό cu μου είπαν για φοιτητικό καρτοπρόγραμμα με 1000 λεπτά προς όλους νομίζω 100 μηνυματα προς όλους 2,5Gb ιντερνετ και λεπτά προς vodafone νομίζω 600, κι όλα αυτα με 12,5€.

 

Τι λέτε ? Αξίζει πιο πολύ ;

 

Πολύ ανώτερο το καρτοκινητο από πολλές απόψεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα στο θέμα του φοιτητικού.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=395308

Link to comment
Share on other sites

NTATABPOXΘIZEIΣ. AΛΛA TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ. ME TO CU GIVE BACK OTI MB ΦAΣ MEXPI 30/11 TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ ΔΩPEAN ΓIA NA TA ΞANAXPHΣIMOΠOIHΣEIΣ 1-10/12. ΣTEIΛE START ΣTO 1252.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, άμα αγοράσω το πακέτο Surf & Email με τα 1.1 γκιγκα με την αυτόματη ανανέωση, άμα θέλω να απενεργοποιήσω την αυτόματη ανανέωση, θα φύγει και το πακέτο;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...