Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

30 ημέρες είναι μέχρι τις 7 Απριλίου.

Όταν ο Μήνας έχει 31 όπως ο Μάρτιος , πάει μία μέρα πίσω.

 

Γράφει λήξη σε 29 μέρες, για αυτό το λέω.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις μέτρησα για 30 . Τώρα το App κατ επανάληωη λέει άλλα.

Άκουσε την σωστή ημερομηνία καλώντας 1252.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις μέτρησα για 30 . Τώρα το App κατ επανάληωη λέει άλλα.

Άκουσε την σωστή ημερομηνία καλώντας 1252.

 

Έχεις δίκιο. Σε περίπτωση.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παρατηρήσει και εγώ τους 2 τελευταίους μήνες ότι κάνει λάθος και σου κόβει μια μέρα στο μενού ενώ στην πραγματικότητα είναι συν μια, δηλαδή 30 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , είχα βγάλει ένα φοιτητικό και το είχα δώσει ατην μητέρα μου αλλά το πάσο έληξε 12/2020 και την πήρανε τηλ ότι έληξε κτλ και τηρα ήρθε μνμα αν θέλετε να συνεχίσετε το φοιτητικό πακέτο άτακτα εκ νέου το πάσο στο cu@vodafone.gr , άλλο πάσο δεν έχω , ξέρετε αν θα το κόψουν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , είχα βγάλει ένα φοιτητικό και το είχα δώσει ατην μητέρα μου αλλά το πάσο έληξε 12/2020 και την πήρανε τηλ ότι έληξε κτλ και τηρα ήρθε μνμα αν θέλετε να συνεχίσετε το φοιτητικό πακέτο άτακτα εκ νέου το πάσο στο cu@vodafone.gr , άλλο πάσο δεν έχω , ξέρετε αν θα το κόψουν;

 

Το ίδιο sms ήρθε και σε εμένα. Με το που θα μου κόψουν το φοιτητικό τους χαιρετάω και μένω με το whats up που τόσα χρόνια το κρατούσα ενεργό βάζοντας κάρτα κάθε 2 μήνες και έχω μέσα τώρα πάρα πολλά ευρώ, παρόλο που πολλές φορές έκανα μεταφορά των ευρώ μου σε άλλα whats up. Έχω χρήματα για να βάζω πακέτα στο whats up για σχεδόν 2 χρόνια ακόμα.

.
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβαν ότι έληξε. Αν δεν στείλεις, θα γυρίσει σε CU Special για ένα χρόνο.

 

 

Το special πάλι καρτοκινητό θα είναι ;τι πακέτα έχει ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο sms ήρθε και σε εμένα. Με το που θα μου κόψουν το φοιτητικό τους χαιρετάω και μένω με το whats up που τόσα χρόνια το κρατούσα ενεργό βάζοντας κάρτα κάθε 2 μήνες και έχω μέσα τώρα πάρα πολλά ευρώ, παρόλο που πολλές φορές έκανα μεταφορά των ευρώ μου σε άλλα whats up. Έχω χρήματα για να βάζω πακέτα στο whats up για σχεδόν 2 χρόνια ακόμα.

 

 

Τα χρηματα των what’s up δεν λήγουν στους 2 μήνες ;

Η εννοεις οτι προσέθετες σταθερά καθε 2 μήνες με αποτέλεσμα να εχουν μαζευτεί ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Τα χρηματα των what’s up δεν λήγουν στους 2 μήνες ;

Η εννοεις οτι προσέθετες σταθερά καθε 2 μήνες με αποτέλεσμα να εχουν μαζευτεί ;

 

Πρόσθετα κάθε δύο μήνες και κάποια χρήματα τα έστελνα σε άλλα whatsup όταν κάποιος μου ζητούσε χρήματα. Έχει μαζευτεί εδώ και 7 χρόνια όμως ενά αρκετά σοβαρό ποσό στο whatsup.

.
Link to comment
Share on other sites

ΘA ΘEΛAME NA ΣE ENHMEPΩΣOYME OTI TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY ΘA ΛHΞEI ΣTIΣ 11/04 KAΘΩΣ EXEIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA ΠANΩ AΠO 5 MHNEΣ! KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 11/04 ΩΣTE TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY NA ΠAPEI ΠAPATAΣH ΓIA 6 MHNEΣ KAI NA EXEIΣ ΔΩPO MEXPI 2GB, ENEPΓOΠOIΩNTAΣ TO CU SHAKE

 

Ήρθε σε δύο φοιτητικά κινητά που λήγουν τον Αύγουστο, τι είναι;;; Καινούργιο φρούτο για να μαζέψουν λεφτά;;;

 

Υγ

Μίλησα με τη. Εξυπηρέτηση, είναι λέει λάθος μήνυμα :/

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ΘA ΘEΛAME NA ΣE ENHMEPΩΣOYME OTI TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY ΘA ΛHΞEI ΣTIΣ 11/04 KAΘΩΣ EXEIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA ΠANΩ AΠO 5 MHNEΣ! KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 11/04 ΩΣTE TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY NA ΠAPEI ΠAPATAΣH ΓIA 6 MHNEΣ KAI NA EXEIΣ ΔΩPO MEXPI 2GB, ENEPΓOΠOIΩNTAΣ TO CU SHAKE

 

Ήρθε σε δύο φοιτητικά κινητά που λήγουν τον Αύγουστο, τι είναι;;; Καινούργιο φρούτο για να μαζέψουν λεφτά;;;

 

Υγ

Μίλησα με τη. Εξυπηρέτηση, είναι λέει λάθος μήνυμα :/

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Μου ήρθε και σε ενα φιλο που εχει και αυτός φοιτητικο τι παίζει?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Είπαν οτι είναι λάθος μήνυμα και να θεωρώ σωστή την ημερομηνία λήξης που λεει στο apk

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ΘA ΘEΛAME NA ΣE ENHMEPΩΣOYME OTI TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY ΘA ΛHΞEI ΣTIΣ 11/04 KAΘΩΣ EXEIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA ΠANΩ AΠO 5 MHNEΣ! KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 11/04 ΩΣTE TO YΠOΛOIΠO THΣ KAPTAΣ ΣOY NA ΠAPEI ΠAPATAΣH ΓIA 6 MHNEΣ KAI NA EXEIΣ ΔΩPO MEXPI 2GB, ENEPΓOΠOIΩNTAΣ TO CU SHAKE!

Μολις ηρθε και σε μενα.

Ευτυχως δε μου το εχουν κοψει ακομα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το special πάλι καρτοκινητό θα είναι ;τι πακέτα έχει ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Παίδες αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλαν σε όλους και όσοι ψαρώσουν θα ανανεώσουν.
Τώρα αυτό το λες και αλητεία,

 

ευτυχώς το παιδί εχτές ήταν πολύ εξυπηρετικό και τσακίστηκε να βοηθήσει

 

Και θα τα άκουγε ένα χεράκι χωρίς να φταίει βέβαια

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To special είναι πακέτο που δίνει 600 λεπτά προς όλους 600 sms προς όλους και 1.2 γίγα με 10 ευρώ. Για 2 χρόνια μετά τη λήξη του φοιτητικού. Κατά τα άλλα απλό CU θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Είναι CU καρτοκινητή με έξτρα πακέτα και bonus, όπως το φοιτητικό.

Συνεχίζεις να παίρνεις 600’ προς CU και 600ΜΒ τον μήνα, και για ενεργοποίηση έχεις το CU Special 10 με 10€ που σου δίνει 600 λεπτά/SMS προς όλους και 1,2GB.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει ερθει σε καποιον με Φοιτητικο CU sms που ενω η ληξει στον ελεγχο μεσα απο την εφαρμογη ειναι τον 9/21 που να λεει ανανεωσε γιατι στις 11/4 θα ληξει γιατι εχεις πανω απο 5 μηνες να κανεις ανανεωση και αν ανανεωσης θα παρεις παραταση για 6 μηνες ???? Ισχυει κατι τετοιο ??
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει ερθει σε καποιον με Φοιτητικο CU sms που ενω η ληξει στον ελεγχο μεσα απο την εφαρμογη ειναι τον 9/21 που να λεει ανανεωσε γιατι στις 11/4 θα ληξει γιατι εχεις πανω απο 5 μηνες να κανεις ανανεωση και αν ανανεωσης θα παρεις παραταση για 6 μηνες ???? Ισχυει κατι τετοιο ??
Πάρτε τους τηλέφωνο και κάντε παραπάνο για το θέμα

 

Να δούνε ότι ενδιαφερόμαστε

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά πού δίνει Δωρεάν Vodafone Giga network 5g στο my cu για 3 μήνες μία χαρά είναι για Πελοπόννησο και ας μην έχεις 5 g συσκευή
Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...