Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω στείλει τη βεβαίωση από τη σχολή αλλά το τηλ για την προώθηση του καρτοσυμβολαίου δεν έχει σταματήσει. Αύριο που θα έχω κέφια θα απαντήσω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν μου κανει πρωταπριλιατικο η Vodafone, πανω που ελεγα οτι με ξεχασε στο CU special για πανω απο 2 χρονια, ελαβα μολις χωρις αλλη προειδοποιηση αυτο:

H ΠPOΣΦOPA CU SPECIAL OΛOKΛHPΩΘHKE. MΠEΣ ΣTO MY CU APP KAI ENHMEPΩΣOY ΓIA TA ΠAKETA KAI TIΣ ΠPOΣΦOPEΣ ΠOY ΠAIZOYN ΓIA TON APIΘMO ΣOY!

Αρα στους 26 συμπληρωμενους μηνες με εκοψε απο το CU special.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν μου κανει πρωταπριλιατικο η Vodafone, πανω που ελεγα οτι με ξεχασε στο CU special για πανω απο 2 χρονια, ελαβα μολις χωρις αλλη προειδοποιηση αυτο:

H ΠPOΣΦOPA CU SPECIAL OΛOKΛHPΩΘHKE. MΠEΣ ΣTO MY CU APP KAI ENHMEPΩΣOY ΓIA TA ΠAKETA KAI TIΣ ΠPOΣΦOPEΣ ΠOY ΠAIZOYN ΓIA TON APIΘMO ΣOY!

Αρα στους 26 συμπληρωμενους μηνες με εκοψε απο το CU special.

 

σου διεγραψε ολα τα πακετα ;

ετσι ειχε γινει και στον αδελφο μου αλλα μετα απο λιγες ημερες του ηρθε μυνημα οτι ενεργοποιηθηκε το cu special! για καποιους μηνες παραπανω( δεν θυμαμαι τωρα! ) .

 

 

Επισης σημερα μου ειπανε οτι θα καταργησουνε το φοιτητικο στην γραμμη μου αλλα δεν εχει γινει κατι μεχρι στιγμης .

Αλλα βλεπω οτι πηρανε παραταση για 1 μηνα και τα 600 λεπτα και τα 600mb και γραφει ληξη 1/5/2021!, δεν εχω λαβει μεχρι στιγμης sms οτι μπηκανε παντως τα 600 ' και 600mb! , εξαλλου ειχα υπολοιπο και εχουνε αθροιστει αυτο βλεπω μεχρι στιγμης.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να επιλεξω πλεον το πακετο ομιλιας CU special για ενεργοποιηση (δεν εμφανιζεται καθολου ως επιλογη στο CU app). Δεν ειχα ηδη ενεργο καποιο πακετο special παντως.

 

Τα 600 δεν ξερω αν μου τα εδωσε για αυτο το μηνα, μαζευονται και δεν θυμαμαι ακριβως ποσα ειχα, παντως η ημερομηνια ληξης τους εχει παει 30/4, αρα μαλλον μου τα εδωσε. Οπως και στη δικη σου περιπτωση παντως δεν μου ηρθε σημερα μηνυμα για τα δωρακια του μηνα οπως καθε μηνα. Υποθετω πως ειναι η τελευταια φορα που τα δινει και η τελευταια ευκαιρια να τα αξιοποιησω πριν χαθουν.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήραμε το μήνυμα για διακοπή, θεωρητικά πότε θα γίνει η διακοπή?

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήραμε το μήνυμα για διακοπή, θεωρητικά πότε θα γίνει η διακοπή?

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αφου δεν εγινε σημερα θα γινει τις υπολοιπες ημερες , παντως παλαιοτερα μην ξεχναμε οτι μπαινανε οι δωρεαν παροχες και δεν ερχοτανε sms μου ειχε τυχει πολλες φορες , ενω ειχανε μπει κανονικα οι παροχες του φοιτητικου.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το φοιτητικό μόνο τη πρώτη πρώτη φορά που πήρα το bonus της 1ης του μηνός έλαβα μήνυμα. Τις επόμενες μπαίνουν αθόρυβα.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως και σε εμένα μπαίνουν αθόρυβα εδώ και πολύ καιρό...και αν καμμια φορά την δουν αλλιώς στέλνουν και το μήνυμα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και γω σε φοιτητικό. Κάθομαι πολλες φορές να τσεκάρω τα SMS αν έχει έρθει η ειδοποίηση για τις δωρεάν παροχές και δεν βρίσκω κάτι. Κανα δίμηνο το θυμαμαι σίγουρα αυτό

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, έχουν μηδενίσει σε κανέναν τα mb που βάζουν κάθε μήνα;

Είχα στη γραμμή μου γύρω στα 4-5gb που μάζευα τα τελευταία χρόνια και το πακέτο των 10€ που έδινε απεριόριστα μέχρι πριν λίγες μέρες το οποίο λήγει στις 19/4. Μόλις έβαλα τη SIM και μου ήρθαν δυο μηνύματα, το ένα για τα δωράκια του μήνα και το άλλο γράφει «Τα DATA από την προσφορά έληξαν, ευχαριστούμε» κ πλέον έχω μόνο τα 600mb του Απρίλη. :blink:

 

Υγ: μόνο στα data έγινε αυτό, όχι στα λεπτά προς CU που είναι γύρω στα 23k

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Κόπηκε σε κανέναν ή ήθελαν να πουλήσουν τα καρτοσυμβόλαια;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν άλλαξε τίποτα ακόμα. Μου είχε έρθει το μηνυμα ότι έληξε το φοιτητικό κ να στείλω νέα δικαιολογητικά. Από ότι βλέπω μπορώ να ανανεώσω φοιτητικό πακέτο κ θα το κάνω σε καμια βδομάδα που λήγει αυτό που έχω ήδη και τρέχει. Τα λεπτά προς cu εμένα φτάνουν 36k..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν άλλαξε τίποτα ακόμα. Μου είχε έρθει το μηνυμα ότι έληξε το φοιτητικό κ να στείλω νέα δικαιολογητικά. Από ότι βλέπω μπορώ να ανανεώσω φοιτητικό πακέτο κ θα το κάνω σε καμια βδομάδα που λήγει αυτό που έχω ήδη και τρέχει. Τα λεπτά προς cu εμένα φτάνουν 36k..

 

Aπό φίλο μου που του έληξε πριν κανά εξάμηνο το φοιτητικό, μετά από το μήνυμα να στείλει το νέο πάσο που ήρθε και σε μας του ήρθε μετά από καμια δεκαπενταριά ημέρες νέο μήνυμα ότι το φοιτητικό του θα διακοπεί σε 2 μέρες νομίζω όπως και έγινε.

 

Εντωμεταξύ προχθές σε φίλη με exclusive (27 μήνες περίπου) εξαφανίστηκε το πακέτο χωρίς να έρθει κανένα ενημερωτικό μήνυμα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω με βεβαίωση ιεκ γίνεται φοιτητικό?αν ναι ίσως μια καλή επιλογή είναι όσοι έχασαν την προσφορά να γραφτούν εικονικά σε δημόσιο ιεκ :lol:
Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες απορια, στο φοιτητικο που εχω ηρθε ενα μηνυμα για μια και καλα συναλλαγη απο moneygram ,γραφει και τον αριθμο μεταφορας, σας εχει συμβει; τι εναι αυτο παλι;
Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες απορια, στο φοιτητικο που εχω ηρθε ενα μηνυμα για μια και καλα συναλλαγη απο moneygram ,γραφει και τον αριθμο μεταφορας, σας εχει συμβει; τι εναι αυτο παλι;

 

μακρυά... delete...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε ,μου γραφει οτι παρελαβε κιολας με ενα δευτερο μηνυμα και το ονομα του παραλλειπτη, απορω τι παρελαβε ,με μια αναζητηση που εχω κανει καπου αναφερει και το μηνυμα 13033 που στελνουμε τα στοιχεια μας, καπου μπερδευεται η κατασταση
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, ok, ευχαριστω.

 

edit Επι της ευκαιριας με καλεσαν σε ενα αλλο φοιτητικο (εχω 4ρα) για να το κανω καρτοπρογραμμα ,με 13,50 ευρω , 1800λεπτα προς ολους και 5giga data ,δεν το εκανα διοτι δεν το χρειαζομαι ,για καποιον που ειναι πρωτο κινητο ισως ειναι καλη προσφορα, τωρα το συγκεκριμενο νουμερο θα γινει απλο cu;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα αυτή τη προσφορά. Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει αν περνάνε τα υπόλοιπα από το κανονικό πακέτο;

 

EKΠTΩΣH 2.5E ΣTO STUDENT 8.5! ENEPΓOΠOIHΣE TO ME 6E ΣTEΛNONTAΣ 661 ΣTO 1355 ΩΣ 24/04
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα αυτή τη προσφορά. Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει αν περνάνε τα υπόλοιπα από το κανονικό πακέτο;

 

Την έχω πάρει πολλές φορές σε έκπτωση. Αν έχεις ενεργό πακέτο Student 8.5, περνάνε κανονικά τα υπόλοιπα, ακόμα κι αν το πάρεις με προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...