Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για δώσε πληροφορίες, τι ειναι αυτό το cash back?

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Είναι σαν το pockee. Πας ψωνίζεις από τα μεγάλα σούπερ μάρκετ και μετά μπαίνεις στην εφαρμογή της Vodafone και σκαναρεις την απόδειξη . Εφόσον τα προϊόντα που αγόρασες συμπεριλαμβάνονται στη λίστα με τα προϊόντα που επιστρέφουν χρήματα τότε έχεις τη δυνατότητα να τα εξαργυρώσεις σε υπόλοιπο χρόνου ομιλίας.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απενεργοποιήσεις όμως το Trucaller, δεν βλέπω να δέχεσαι ΠΟΤΕ την κλήση. :)

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Thanks για την επισήμανση, ωστόσο δεν έχω κάνει block τον αριθμό, οπότε θα τη δεχθώ την κλήση... Απλά την ώρα που χτυπούσε μου βγάζε μήνυμα για spam και για αυτό και δεν το σήκωσα...

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την επισήμανση, ωστόσο δεν έχω κάνει block τον αριθμό, οπότε θα τη δεχθώ την κλήση... Απλά την ώρα που χτυπούσε μου βγάζε μήνυμα για spam και για αυτό και δεν το σήκωσα...

 

μπορείς να μπεις στην 3 καρτέλα φραγή και να από επιλέξεις την επιλογή φραγή spammers και από κάτω στην Τρίτη επιλογή σου γράφει αυτόματη απόρριψη των κλήσεων ή αθόρυβη κλήση? και επιλέγεις! αλλά άμα δεν έχεις ενεργοποιήσει την φραγή spammers από όσο θυμάμαι δεν γίνεται τίποτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν το pockee. Πας ψωνίζεις από τα μεγάλα σούπερ μάρκετ και μετά μπαίνεις στην εφαρμογή της Vodafone και σκαναρεις την απόδειξη . Εφόσον τα προϊόντα που αγόρασες συμπεριλαμβάνονται στη λίστα με τα προϊόντα που επιστρέφουν χρήματα τότε έχεις τη δυνατότητα να τα εξαργυρώσεις σε υπόλοιπο χρόνου ομιλίας.
μάλιστα, όμορφα....

δεν ήξερα καν ότι έχει κατι τέτοιο η εφαρμογή έψαξα και το βρηκα....

θα το δοκιμάσω...

 

ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταργηθεί η μεταφορά των λεπτών και ΜΒ αν βάλεις ξανά το πακέτο;Αυτό λἐει:https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/student-xclusive-7/

 

''

Tell me more!

 

Η προσφορά των 1200 SMS αντί 100 ισχύει μέχρι 31/01

Η ελάχιστη διάρκεια κλήσης είναι 3 λεπτά και μετά ισχύει χρέωση ανά λεπτό

Για ενεργοποίηση του πακέτου μέσω SMS, στέλνεις 97 με δωρεάν SMS στο 1252

Όσα λεπτά ομιλίας, sms ή MB δε χρησιμοποιηθούν, με τη λήξη του πακέτου δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται

Μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο μέχρι 2 φορές ανά ημερολογιακό μήνα

Το πακέτο δεν ισχύει στο εξωτερικό

Οι τιμές περιλαμβάνουν Φ.Π.Α.

 

''

 

ήξερα ότι μεταφέρονται όπως στο W.U.

Αν ενεργοποιήσει κανείς πακέτο και έχει υπόλοιπο ας μας πει αν ισχύει το παραπάνω, ή όχι.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσει κανείς πακέτο και έχει υπόλοιπο ας μας πει αν ισχύει το παραπάνω, ή όχι.

 

Πάντως σήμερα που ενεργοποίησα το πακέτο cu talk a lot 600 με τα 6 ευρώ στους γονείς μου ενώ δεν είχε τελειώσει το προηγούμενο πακέτο κανονικά μεταφέρθηκαν τα λεπτά ομιλίας! :-) :-)

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω το φοιτητικό από ένα cu που είναι τώρα σε ένα άλλο δικό μου cu;

Το έχει κάνει κανείς;

Το 2012 που χα παρει το (τυχαιο) νουμερο οταν πητα την ακαδημαικη ταυτοτητα, την επομενη μερα ζητησα να κανω φορητοτητα στο cu στο κανονικο μ νούμερο και μετα μεταφορα της φοιτικης προσφορας οπως και εγινε.. το τυχαίο που μου χανς δωσει το πεταξα και σιγουρα εληξε. Δεν βλεπω το λογο να μην γινεται! Προφανως και τα 2 στο ονομα μου ηταν :P .

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω το φοιτητικό από ένα cu που είναι τώρα σε ένα άλλο δικό μου cu;

Το έχει κάνει κανείς;

 

Γίνεται. Απλά αυτο μπορει να γίνει μόνο 1 φορά.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα στο κινητό:

MIΣH TIMH ΣTO STUDENT XCLUSIVE 6! MONO ME 3E ANTI ΓIA 6E ΠAIPNEIΣ 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 400MB ΓIA ENA MHNA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 3 ΣTO 1355 MEXPI 15/02

Πιο φθηνό και από τότε που περνάμε το exclusive 4€ !!!!

Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προσωπική προσφορά, αλλά για όσους έχουν φοιτητικό πρόγραμμα. :)

 

Δεν είναι για όλους.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα στο κινητό:

MIΣH TIMH ΣTO STUDENT XCLUSIVE 6! MONO ME 3E ANTI ΓIA 6E ΠAIPNEIΣ 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 400MB ΓIA ENA MHNA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 3 ΣTO 1355 MEXPI 15/02

Πιο φθηνό και από τότε που περνάμε το exclusive 4€ !!!!

 

Επιβεβαιώνω,ήρθε και σε εμένα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προσωπική προσφορά, αλλά για όσους έχουν φοιτητικό πρόγραμμα. :)

 

Και εγώ έχω φοιτητικό αλλά δεν μου ήρθε μάνα μήνυμα για αυτή τη προσφορά.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

(Δοκιμασμενο οτι παιζει και στα φοιτητικα)

 

Νεα προσφορα CU: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-4-pousoukou/

 

ΔΩΡΕΑΝ 1000’ προς όλους, για κάθε ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο του Φεβρουαρίου

 

Για ενεργοποίηση, στείλε Λ με δωρεάν SMS στο 1252.

 

Για να ενεργοποιήσεις την προσφορά μπορείς να στείλεις «Λ» ή «L» με SMS στο 1252 έως και 25/02 στις 23:59

Η δωρεάν ομιλία προς όλους ισχύει για τα ΠαρασκευοΣαββατοκύριακα 2-4/2, 09-11/2, 16-19/2, 23-25/2

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα λεπτά από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα λεπτά της προσφοράς

Η προσφορά ισχύει για καρτοκινητά CU που έχουν πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση οποιασδήποτε αξίας από την 1/11/2017 και έπειτα

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν ενεργοποιήσει τον αριθμό τους πριν από τις 15/12/2017

Η προσφορά δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για χρήση στο εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τις προάλλες κάρτα των 10 ευρώ και με χρέωσαν 10,50. Μου είπαν ότι κάτι άλλαξε....Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει? Ισχύει για όλες τις εταιρείες?
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τις προάλλες κάρτα των 10 ευρώ και με χρέωσαν 10,50. Μου είπαν ότι κάτι άλλαξε....Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει? Ισχύει για όλες τις εταιρείες?

 

Κάποιοι ζητάνε προμήθεια. Εμένα με χρέωσαν για κάρτα Vodafone, 0.30 λεπτά. Νομίζω βάση νόμου πλέον μπορούν να χρεώνουν για να βγάζουν κάτι και αυτοί. Από όσο κατάλαβα το Μαξ που μπορούν να χρεώσουν, είναι 0.50 λεπτά του ευρώ.

 

 

Δες εδώ: http://www.eleftheria.gr/οικονομία/item/174203-νόμιμη-η-προμήθεια-στις-κάρτες-κινητής.html

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

(Δοκιμασμενο οτι παιζει και στα φοιτητικα)

 

Νεα προσφορα CU: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-4-pousoukou/

 

ΔΩΡΕΑΝ 1000’ προς όλους, για κάθε ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο του Φεβρουαρίου

 

Για ενεργοποίηση, στείλε Λ με δωρεάν SMS στο 1252.

 

Για να ενεργοποιήσεις την προσφορά μπορείς να στείλεις «Λ» ή «L» με SMS στο 1252 έως και 25/02 στις 23:59

 

Παίζει όντως... Το ενεργοποίησα και εγώ... Thanks... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε 300'προς όλους και 1GB με 2 ευρώ.Έχω να βάλω κάρτα μήνες.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παντως το students exclusive 6 με μιση τιμη επρεπε να το δωσουν σε ολα τα φοιτητικα αυτο το μηνα! Κανε το καλο και ριξε το στο γιαλο...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε 300'προς όλους και 1GB με 2 ευρώ.Έχω να βάλω κάρτα μήνες.

 

 

 

Πως το ενεργοποιήσες;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έβαλα... Αλλά η εντολή είναι 73 στο 1355 μέχρι 4/03

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως το ενεργοποιήσες;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν το έβαλα... Αλλά η εντολή είναι 73 στο 1355 μέχρι 4/03

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα, όμορφα....

δεν ήξερα καν ότι έχει κατι τέτοιο η εφαρμογή έψαξα και το βρηκα....

θα το δοκιμάσω...

 

ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Πως γίνεται όμως οι προσφορές που έχουν την καλύτερη (υψηλότερη απόδοση) να λείπουν απο τα ράφια?

Τα ράφια δεν ήταν κενά απλά είχαν είχαν αντικατασταθεί απο άλλα προιόντα που δεν ήταν σε προσφορά ενώ αντίθετα τα προιόντα που έδιναν 15-30 λεπτά δεν έλειπαν.

Δεν ξέρω τι γίνεται στην Αθήνα αλλά σε επαρχιακό (σε νησί) κατάστημα του Σκλαβενίτη αυτό παρατήρησα την εβδομάδα που πέρασε.

Τα συγγεκριμμένα προιόντα που έλειπαν 2 μέρες πρίν υπήρχαν σε αφθονία (Planet).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...