Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες! Ανανεώνω το φοιτητικό συνήθως με το πακέτο των 7 ευρώ. Μου ήρθε όμως προσφορά 6 ευρώ για των 8.5.αν επιλέξω αυτό αύριο που μου λήγει, χάνω όλα τα προηγούμενα μου η είναι συμβατά τα διαφορετικά πακέτα μεταξύ τους?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! Ανανεώνω το φοιτητικό συνήθως με το πακέτο των 7 ευρώ. Μου ήρθε όμως προσφορά 6 ευρώ για των 8.5.αν επιλέξω αυτό αύριο που μου λήγει, χάνω όλα τα προηγούμενα μου η είναι συμβατά τα διαφορετικά πακέτα μεταξύ τους?

 

Εγώ το έκανα και τα έχασα. Δεν ενεργοποίησα την προσφορά που λέει αλλά είχα το 7αρι πακέτο και ενεργοποίησα το 8.5 γιατί ήθελα τα sms. Τα λεπτά που είχα μαζέψει χάθηκαν και έμειναν μόνο αυτά του 8.5 πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! Ανανεώνω το φοιτητικό συνήθως με το πακέτο των 7 ευρώ. Μου ήρθε όμως προσφορά 6 ευρώ για των 8.5.αν επιλέξω αυτό αύριο που μου λήγει, χάνω όλα τα προηγούμενα μου η είναι συμβατά τα διαφορετικά πακέτα μεταξύ τους?

Την έβαλατην προσφορά 6 αντί για 8,5 στις 28/6 . Δεν έχασα τίποτα. Όλα μεταφέρθηκαν . Χρησιμοποιώ το πακέτο των 8,5

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλατην προσφορά 6 αντί για 8,5 στις 28/6 . Δεν έχασα τίποτα. Όλα μεταφέρθηκαν . Χρησιμοποιώ το πακέτο των 8,5

 

Δεν εχασες γιατί χρησιμοποιείς το πακέτο των 8.5 συνέχεια? Εγώ που έχω των 7 χάνω τα παλιά?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κι εγώ έχω επιλέξει την προσφορά των 6 ευρώ αλλά ταυτόχρονα με ειδοποιεί και για την προσφορά των 8,5 ευρώ που λήγει....

Πως γίνεται αυτό?

Δεν θα έπρεπε αυτόματα να καταργείται η προηγούμενη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω φοιτητικό cu και αναρωτιέμαι

Αντί να καλώ στο 1252

Μπορώ να στείλω δωρεάν γραπτό μήνυμα για να μάθω το υπόλοιπο σε χρόνο ομιλίας και μεΓκαμπάιτ ?

Όπως στην κόσμοτε,

Στέλνεις Υ στο 1330 η στο 1314

Και σου απαντάει με μήνυμα τι υπόλοιπα έχεις

:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό cu και αναρωτιέμαι

Αντί να καλώ στο 1252

Μπορώ να στείλω δωρεάν γραπτό μήνυμα για να μάθω το υπόλοιπο σε χρόνο ομιλίας και μεΓκαμπάιτ ?

Όπως στην κόσμοτε,

Στέλνεις Υ στο 1330 η στο 1314

Και σου απαντάει με μήνυμα τι υπόλοιπα έχεις

:)

 

περα απο την εφαρμογη που βολευει υπαρχει και σελιδα στο ιντερνετ που μπορεις να τη φορτωσεις απο οποιασδηποτε browser δεν δειχνει την ημερομηνια ληξης παντως.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

υπάρχει δυνατότητα επιλεκτικής φραγής εισερχομένων κλήσεων ; Πχ θελω για 5 μέρες να μη με ενοχλούν αλλά θέλω να χρησιμοποιώ τα data :lol: γι αυτό δεν το βάζω απλά σε πτήση :p

βρήκα ενα αρχαίο τόπικ, ισχύει τίποτα ακόμη;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=20689

 

εντιτ: μπορω να μπλοκαρω μια μια επαφες μεσω του αποκλεισμος αριθμου παρολα αυτα αν καποιο απο αυτα τα νουμερα με καλεσει,χτυπαει μια φορα και μετα τους το κλεινει στη μαπα, σν να κανω εγω απορριψη ξερω γω..

Edited by CHIEF
:superman:
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει δυνατότητα επιλεκτικής φραγής εισερχομένων κλήσεων ; Πχ θελω για 5 μέρες να μη με ενοχλούν αλλά θέλω να χρησιμοποιώ τα data :lol: γι αυτό δεν το βάζω απλά σε πτήση :p

βρήκα ενα αρχαίο τόπικ, ισχύει τίποτα ακόμη;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=20689

 

εντιτ: μπορω να μπλοκαρω μια μια επαφες μεσω του αποκλεισμος αριθμου παρολα αυτα αν καποιο απο αυτα τα νουμερα με καλεσει,χτυπαει μια φορα και μετα τους το κλεινει στη μαπα, σν να κανω εγω απορριψη ξερω γω..

 

Βάλε φραγές εισερχομένων κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εχω ενα φοιτητικο CU εδω και 3 χρονια.

Τα πρωτα 2 χρονια το ειχα και καθοταν και παρατηρησα οτι μαζευε MB και λεπτα.Δηλαδη δε χανοντουσαν καθε μηνα αλλα προσθετονταν.

Σε καποια φαση λοιπον ειχε μαζεψει 19 gb.Να σημειωσω οτι δε του εχω βαλει καρτα ποτε και δε μου εχουν ριξει φραγη,αγνωστο το γιατι.

Επειδη στο χωριο δεν εχω σταθερο,αποφασισα και αγορασα ενα 4G Router και εβαλα τη καρτα και ολα καλα.Εβαζε και καθε μηνα τα 600ΜΒ και τα λεπτα.Το θεμα ειναι οτι τα ΜΒ τα τελειωσα (τα λεπτα εχουν φτασει πλεον τα 30000).

Λεω να του βαλω καρτα,αλλα δεν ξερω αν η συμπεριφορα με τη προσθεση των bonus του φοιτητικου ειναι στανταρ η ειναι ξεχασμενη απο το θεο η σιμ και εαν βαλω καρτα χασω το προνομιο αυτο.

Γενικα οσοι εχετε φοιτητικο CU συμπεριφερεται σα το δικο μου,δηλαδη ειναι φυσιολογικο αυτο η απλα επειδη δεν εβαλα ποτε καρτα κτλ παει ετσι η κατασταση?

Γιατι αν ειναι να βαλω καρτα αλλα να μη προστιθενται μετα τα ΜΒ προτιμω να παρω μια καρτα αλλη που να βαζω εκει ΜΒ οταν μου τελειωνουν αυτης,παρα να αναγκαζομαι να βαζω ουσιαστικα καθε φορα σε αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Βάλε κάρτα πάρε τα 8GB για τώρα και τα υπόλοιπα θα συνεχίσουν να προστίθενται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εχω ενα φοιτητικο CU εδω και 3 χρονια.

Τα πρωτα 2 χρονια το ειχα και καθοταν και παρατηρησα οτι μαζευε MB και λεπτα.Δηλαδη δε χανοντουσαν καθε μηνα αλλα προσθετονταν.

Σε καποια φαση λοιπον ειχε μαζεψει 19 gb.Να σημειωσω οτι δε του εχω βαλει καρτα ποτε και δε μου εχουν ριξει φραγη,αγνωστο το γιατι.

Επειδη στο χωριο δεν εχω σταθερο,αποφασισα και αγορασα ενα 4G Router και εβαλα τη καρτα και ολα καλα.Εβαζε και καθε μηνα τα 600ΜΒ και τα λεπτα.Το θεμα ειναι οτι τα ΜΒ τα τελειωσα (τα λεπτα εχουν φτασει πλεον τα 30000).

Λεω να του βαλω καρτα,αλλα δεν ξερω αν η συμπεριφορα με τη προσθεση των bonus του φοιτητικου ειναι στανταρ η ειναι ξεχασμενη απο το θεο η σιμ και εαν βαλω καρτα χασω το προνομιο αυτο.

Γενικα οσοι εχετε φοιτητικο CU συμπεριφερεται σα το δικο μου,δηλαδη ειναι φυσιολογικο αυτο η απλα επειδη δεν εβαλα ποτε καρτα κτλ παει ετσι η κατασταση?

Γιατι αν ειναι να βαλω καρτα αλλα να μη προστιθενται μετα τα ΜΒ προτιμω να παρω μια καρτα αλλη που να βαζω εκει ΜΒ οταν μου τελειωνουν αυτης,παρα να αναγκαζομαι να βαζω ουσιαστικα καθε φορα σε αυτη.

 

Σε όλους έτσι είναι ευτυχώς. Το έχω φοιτητικό CU από τις 27 Απριλίου του 2013 και είμαι μία χαρά. είχα καταναλώσει όλα τα gigabyte το άφησα να κάθεται και ευτυχώς μάζεψα 4gb περίπου και έχω και 26.000 λεπτά προς CU περίπου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστώ παιδια.

Πιανει και πιο καλα η vodafone απο την εναλλακτικη της wind σιμ που ειχα, οποτε ειναι καλυτερη λυση.

Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO TO SOCIAL&CHAT PASS:2GB ΓIA FACEBOOK,INSTA,WHATS APP,VIBER,MESSENGER ΓIA 30 MEPEΣ ΣE KAΘE ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΦOITHTIKOY ΣOY ΠAKETOY ΩΣ 01/11!

 

 

Καλό ακούγεται. :cool:

Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO TO SOCIAL&CHAT PASS:2GB ΓIA FACEBOOK,INSTA,WHATS APP,VIBER,MESSENGER ΓIA 30 MEPEΣ ΣE KAΘE ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΦOITHTIKOY ΣOY ΠAKETOY ΩΣ 01/11!

 

 

Καλό ακούγεται. :cool:

 

Προχθές ενεργοποίησα της γυναίκας το φοιτητικό, με τα 8.5€ βάζουμε κάθε μήνα... Δεν ήρθε κάτι τέτοιο όμως..

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε μενα ηρθε κατι.

Μου ηρθε ομως αυτο που φαινεται ενδιαφερον

 

8GB ΓIA 15 MEPEΣ ME 3E! ΣTEIΛE 732 ΣTO 1355 MEXPI 14/08 KAI KANTA ΔIKA ΣOY!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε μενα ηρθε κατι.

 

Μου ηρθε ομως αυτο που φαινεται ενδιαφερον

 

 

 

8GB ΓIA 15 MEPEΣ ME 3E! ΣTEIΛE 732 ΣTO 1355 MEXPI 14/08 KAI KANTA ΔIKA ΣOY!

Μου ήρθε και μένα αυτή η προσφορά σε φοιτητικο... Μήπως είναι γενική για μας;;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχων νουμερο μπορει να γινει φοιτητικο?

Ή μονο νεο οπως γινεται στην wind?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεί να γίνει. Εξάλλου τις φοιτητικές ταυτότητες τις μοιράζει η Vodafone.

Στο κατάστημα θα επιμείνετε ότι δεν θέλετε νέα κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχων νουμερο μπορει να γινει φοιτητικο?

Ή μονο νεο οπως γινεται στην wind?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ανετα, κι εγώ το ίδιο είχα κάνει. Μπορείς να στείλεις τα δικαιολογητικά και online στη Vodafone. Απλά ψάξε το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...