Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά να κάνω μια άκυρη ερώτηση κάτοχος και εγώ του μαύρου lg μήπως γνωρίζεται αν το χρυσό καπάκι μπαταρίας ταιριάζει στο μαύρο; έψαχνα φώτο στο google μπας και το έχει κάνει κανένας άλλα τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά να κάνω μια άκυρη ερώτηση κάτοχος και εγώ του μαύρου lg μήπως γνωρίζεται αν το χρυσό καπάκι μπαταρίας ταιριάζει στο μαύρο; έψαχνα φώτο στο google μπας και το έχει κάνει κανένας άλλα τίποτα.

 

Αν ταιριάζει στιλιστικά εννοείς ή αν κουμπώνει στις εγκοπές?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι πως κυρίως με ενδιαφέρει αν κουμπώνει αλλά θα ήθελα να το δω και πως είναι!
Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA
Μπορεί κάποιος χρηστης να ανεβάσει μερικές φωτογραφίες από την συσκευή του; ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το Ζ3, αλλά η κάμερα του με απογοήτευσε
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι πως κυρίως με ενδιαφέρει αν κουμπώνει αλλά θα ήθελα να το δω και πως είναι!

 

στο κούμπωμα κατα 99% δεν θα έχεις προβλημα τωρα για το κατα ποσο θα είναι όμορφο αυτο είναι θεμα γουστου. δοκίμασε ενα flip cover χρυσό κατα προτίμηση γνήσιο πιστεύω δεν θα φαίνεται η διαφορά. Αλλιώς προσπάθησε να το δώσεις για ανταλλαγή αν δεν σε ικανοποιεί το χρώμα. ενδεχομένως κάποιος να έχει αγοράσει χρυσό και να το μετάνιωσε.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για ne ήρθε η 20e με pc suite τώρα, με ΟΤΑ ούτε φωνή ούτε ακρόαση:wacko:

επιβεβαιωνω,κατεβαινει τωρα,με ρυθμο χελωνας βεβαια,θα την περασω και μετα δεν κανω reset,αν δω τιποτα παραξενο θα κανω.

Μπορεί κάποιος χρηστης να ανεβάσει μερικές φωτογραφίες από την συσκευή του; ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το Ζ3, αλλά η κάμερα του με απογοήτευσε

 

η καμερα του ειναι εξαισια παντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω,κατεβαινει τωρα,με ρυθμο χελωνας βεβαια,θα την περασω και μετα δεν κανω reset,αν δω τιποτα παραξενο θα κανω.

 

Επιτέλους! Το βράδυ θα την κατεβάσω και εγώ!!!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κωδικός χώρας NEU, κατέβασα μέσω pc suite ομως, εγκατέστησα, έκανα κ επαναφορά εργοστασιακών και όλα καλά..στήνω από την αρχή το τηλέφωνο για να δούμε τι λέει και το γλυφιτζούρι :P
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ, ειναι στο off.

Κατι αλλο?

 

Μηπως εχεις τικαρει καταλαθος αυτην την επιλογη;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος χρηστης να ανεβάσει μερικές φωτογραφίες από την συσκευή του; ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το Ζ3, αλλά η κάμερα του με απογοήτευσε

Είναι αρκετά καλύτερη. Με φίλο σε συνθήκες δωματίου το LG G3 είχε και περισσότερες λεπτομέρειες και ήταν πιο καθαρή και τα χρώματα ήταν πιο κοντά στα αληθινά. Όλα αυτά στο αυτόματο, αλλά ακόμη και σε manual το αποτέλεσμα δεν έφτασε ποτέ το LG G3. Την ημέρα μια από τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να κάνω και γω την αγορά μου αυτές τις μέρες. Το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι η μπαταρία του. Πιστεύω είναι καλύτερο από το nexus 5 που έχω τώρα. Και το δεύτερο που με προβληματίζει είναι το χρώμα :p !!
:D
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να κάνω και γω την αγορά μου αυτές τις μέρες. Το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι η μπαταρία του. Πιστεύω είναι καλύτερο από το nexus 5 που έχω τώρα. Και το δεύτερο που με προβληματίζει είναι το χρώμα :p !!

Σε σχέση με Nexus δε χρειάζεται να προβληματιζεσαι καθόλου για τη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις τικαρει καταλαθος αυτην την επιλογη;;

πριν καν δω αν ειναι τικαρισμενο,λεω αυτο ειναι το βρηκε ο γατος,και ομως δεν ειναι ενεργοποιημενο.:mad::mad:

 

edit:μηπως η ρυθμιση στην εφερμογη για την μπαταρια μου την εκανε.DU Battery saver.

Θατο δω σημερα το βραδυ.

Edited by a_tsa
edit
Link to comment
Share on other sites

NEU έκδοση 32άρα το έχω ενώσει με το pc και αναμένω καρτερικά να κατεβάσει την lollipo. η φάση θυμίζει σύνδεση dialup σε ταχύτητα.

ελπίζω να δουλεψουν όλα σωστα με τη μια.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο ηρθε σε ΝΕ μεσω pc suite.

 

Tην έκανα μεσα σε ενα τεταρτο.Ολα καλά προς το παρόν.Δεν εκανα factory reset ουτε πριν, ούτε μετά.Αν δεν υπάρξει πρόβλημα δεν θα κανω.

Link to comment
Share on other sites

σε ποια περιπτωση υπαρχει να πει κανεις''ε κριμα επρεπε να ειχα το 3giga ram''

γιατι ισως οι παραπανω λειτουργιες εμενα δε με αφορουν...το θελω για βασικα πραγματα οχι τπτ το ψαγμενο

 

Αν ασχολείσαι με βίντεο και δεν αναφέρομαι μόνο για το 4k ξεχνάς το 16gb με μιας.

Όσο αναφορά τη μνήμη νομίζω ότι για απλή χρήση τα 2gb είναι ok για τα επόμενα 1,5 με 2 έτη αλλά αν νομίζεις ότι πρόκειται να πας παραπάνω αξίζει να επενδύσεις αυτά τα 50 ευρώ και να έχεις καλύτερη αποδοτικότητα με τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν cache μνήμη όπως το περίπτερο της google για παράδειγμα.

Εννοείτε ότι δεν είναι απαραίτητο να επενδύσεις με το 32 gb σε microsd ταυτόχρονα το αφήνεις για αργότερα.

Εγώ με το 16αρη πάντως και με προοπτική μέγιστο διετίας μέχρι τώρα είμαι μια χαρά αλλά δεν καταναλώνω υπερβολικό περιεχόμενο στις 5,5 ίντσες προτιμώ κάτι μεγαλύτερο όταν το έχω διαθέσιμο.

Τώρα με τη σημερινή διαφορά μάλλον το 32αρη θα επέλεγα περισσότερο για συναισθηματικούς λόγους για το 80% της χρήσης που του κάνω ίσως για το υπόλοιπο 20% να έβλεπα κάποια βελτίωση αυτά από τη δικιά μου εμπειρία τριών μηνών περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω download μέσω pc suite κατεβάζει κανονικά αλλά μόλις πάει να κάνει εγκατάσταση κολλάει και μου λέει να πατήσω παρατατεμρνα το on\off για να ξεκινήσω πάλι την εγκατάσταση το οποίο κάνω και δεν κάνει τίποτα ή να διακόψω τώρα την αναβάθμιση και το τηλέφωνο μου θα λειτουργεί κανονικά ξέρει κανείς τι μπορεί να φτάει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να κάνω και γω την αγορά μου αυτές τις μέρες. Το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι η μπαταρία του. Πιστεύω είναι καλύτερο από το nexus 5 που έχω τώρα. Και το δεύτερο που με προβληματίζει είναι το χρώμα :p !!

 

Ειχα το ιδιο κολημα με το το χρωμα του Nexus5 RED αλλά και θηκη θα βαλω να το προστατευει και κοκκινη θα την κανω και θα ειναι custom! οποτε G3 :D

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

στο κούμπωμα κατα 99% δεν θα έχεις προβλημα τωρα για το κατα ποσο θα είναι όμορφο αυτο είναι θεμα γουστου. δοκίμασε ενα flip cover χρυσό κατα προτίμηση γνήσιο πιστεύω δεν θα φαίνεται η διαφορά. Αλλιώς προσπάθησε να το δώσεις για ανταλλαγή αν δεν σε ικανοποιεί το χρώμα. ενδεχομένως κάποιος να έχει αγοράσει χρυσό και να το μετάνιωσε.

 

Μαλλον καμεις πλακα οτι θα μετανοιωσε καποιος με χρυσο..:) :)..το χρυσο ειναι το πιο ομορφο και του εχουν δωσει πολυ καλη χρωματικη αποδοση χωρισ να ειναι κραυγαλεο..εβαλα και μια διαφανη λαστιχςνια και πραγματικα ειναι ενυπωσιακο

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καμεις πλακα οτι θα μετανοιωσε καποιος με χρυσο..:) :)..το χρυσο ειναι το πιο ομορφο και του εχουν δωσει πολυ καλη χρωματικη αποδοση χωρισ να ειναι κραυγαλεο..εβαλα και μια διαφανη λαστιχςνια και πραγματικα ειναι ενυπωσιακο

 

πραγματι ειναι εντυπωσιακο και πολυ ομορφο αλλα αθτο δεν σημαινει οτι καποιος δεν μπορει να μετανιωσε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πήρε πάνω απο 40 λεπτά να ολοκληρωθεί η διαδικασία. όλα φαίνεται να λειτουργούν σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω download μέσω pc suite κατεβάζει κανονικά αλλά μόλις πάει να κάνει εγκατάσταση κολλάει και μου λέει να πατήσω παρατατεμρνα το on\off για να ξεκινήσω πάλι την εγκατάσταση το οποίο κάνω και δεν κάνει τίποτα ή να διακόψω τώρα την αναβάθμιση και το τηλέφωνο μου θα λειτουργεί κανονικά ξέρει κανείς τι μπορεί να φτάει?

 

κανεις καμια βοηθειααααααααααααααααααα Πριν τα κανω μανταρα????????? :!::!::!::!::!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πήρε πάνω απο 40 λεπτά να ολοκληρωθεί η διαδικασία. όλα φαίνεται να λειτουργούν σωστά.

 

επελεξες να δημιουργηθουν αντιγραφα ασφαλειας ή οχι?γιατι οσες δοκιμασα με οχι δεν μπορεσε να μου κανει την αναβαθμιση... τωρα προσπαθω με δημιουργια αντιγραφων μπας και αλλαξει κατι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...