Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει γινει και θεμα παλια για αυτο το προβλημα. Να φανταστω οτι χρησιμοποιείς τα ακουστικα συχνα;

Όχι. Εγώ δε το έχω βάλει ποτέ και το έχω πάθει. Και όχι μόνο εκεί. Αλλά και επάνω στις υπέρυθρες έχει κάνει ρωγμή στο δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ρωγμή αν είναι κατασκευαστικό λάθος, ξέρετε αν διορθώθηκε και σε πια έκδοση;

Εσεις που έχετε ρωγμές, τι έκδοση έχετε; 406? 407? 408? 409?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεσαμε. Θα βγει φήμη πως ραγιζουν.τσίμπησε και ο κολλητός μου και ανακάλυψε ρωγμή δεξιά από τις υπέρυθρες Αλλά με τα πολλά του είπε η γυναίκα του ότι μπορεί να έγινε από μια φορά που της έπεσε από τα χέρια. Ας είμαστε λίγο προσεκτικοί για να μην φοβηθούν άδικα επίδοξοι αγοραστές μέχρι να Έχουμε κάποιες απαντήσεις από σέρβις.
Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω και εγώ πλέον κάτοχος της συσκευής εδώ και μία εβδομάδα, με παρτίδα 410 και country code Ιταλίας.

Δεν είμαι gamer, ούτε έχω ανοιχτά όλη μέρα BT, data κλπ με apps κύρίως επικοινωνίας οπότε είμαι light user και μπορω να πω με σιγουριά ότι για τέτοια χρήση πρόκειται για φοβερό κινητό, με εκπληκτική οθόνη, decent μπαταρία για τα κυβικά του και, τουλάχιστον για μένα, σχεδόν μηδενικό lag. Και βάζω το σχεδόν για να μη ξεσηκώσω αντιδράσεις.:D

Προέρχομαι από Galaxy S4 και ξέρω πολύ καλά τι θα πει lag παιδες και κρασαρισματα σε απλά apps τύπου Viber, τα έχω ζήσει στο πετσί μου. Το S4 μία ή δύο φορές ήμουν έτοιμος να το πετάξω στον τοίχο.

Διαβάζοντας όλα αυτα για το G3 έλεγα λοιπόν ότι θα το ρισκάρω και αποκλείεται να είναι χειρότερο απο το S4 και πραγματικά είχα δίκιο. Δεν ξέρω αν είναι θέμα παρτίδας, f/w κλπ αλλά τουλάχιστον μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Όσο για το ακουστικό που διαβάζω, αυτό που παρατήρησα είναι ότι αν δεν το βάλεις ακριβως στο αυτί σου ο ήχος ακούγεται λίγο μακρινός. Αν το "κεντράρεις" είναι νορμαλ.

Παραμόρφωση προς το παρόν δεν έχω και ελπίζω να μην αποκτήσω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η V20A στο xda για όποιον θέλει να την περάσει

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/kdz-lollipop-5-0-v20a-final-kdz-beta-t2935610

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα λένε ότι είναι πολύ καλή .Το μεσημέρι έχει φλασάρισμα.Επίσης έχει βγει και οδηγός για να μην χάσεις το root.
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά στο xda μόλις χθες το βραδυ μάζευαν χρήματα να την αγορασουν. Φανταστείτε εδώ στο myphone να γινόταν κάτι παρόμοιο.........

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την κατέβασα λένε ότι είναι πολύ καλή .Το μεσημέρι έχει φλασάρισμα.Επίσης έχει βγει και οδηγός για να μην χάσεις το root.

 

Και γω μόλις σχολιάσω θα την περάσω αν βγήκε και ρουτ θα την κρατησω..... Μ αρέσει που έχει γίνει ολόκληρη ιστορία ότι δεν θα χουμε ρουτ στο lollipop....εδώ ακόμα δεν έχει βγει επίσημα είμαστε su χαχαχα

Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

,,

Την κατέβασα λένε ότι είναι πολύ καλή .Το μεσημέρι έχει φλασάρισμα.Επίσης έχει βγει και οδηγός για να μην χάσεις το root.

 

Εισαι σιγουρος για αυτο? Link? Οποιος απο τα παιδια το δοκιμασει (δεν εχω custom recovery μονο root) με ενδιαφερει οσο τιποτα αλλο!

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το λινκ το ποσταρε ο user krax πιο πανω!

Α Τώρα πήρα γραμμή ότι εννοουσες το ρουτ

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα δεσαμε. Θα βγει φήμη πως ραγιζουν.τσίμπησε και ο κολλητός μου και ανακάλυψε ρωγμή δεξιά από τις υπέρυθρες Αλλά με τα πολλά του είπε η γυναίκα του ότι μπορεί να έγινε από μια φορά που της έπεσε από τα χέρια. Ας είμαστε λίγο προσεκτικοί για να μην φοβηθούν άδικα επίδοξοι αγοραστές μέχρι να Έχουμε κάποιες απαντήσεις από σέρβις.

 

Την ρογμη την παρουσιάζουν μονο τα λευκα γιατι τα μαύρα έχουν διπλη επίστρωση τιτανιου γι'αυτό και λέγονται τιταν τιταν και τα χρυσά έχουν επίστρωση χρυσού και τσι δε παθαίνουν τέτοια χαχαχαχαχαχα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,ειδα οτι περασε ο φιλος geonahta την V20A αξιζει απο την V10L?αν αξιζει και εχει χρονο καποιος οποτε μπορεσει να μου πει πως την περνανε γιατι δεν το εχω ξανακανει,πρεπει να το κανεις ροοτ για να την περασεις ?και οποτε θες μπορεις να ξανα βαλεις την V10L?

ευχαριστω

 

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/kdz-lollipop-5-0-v20a-final-kdz-beta-t2935610

Link to comment
Share on other sites

Τετοια να λετε για τις ρογμες και χρησιμοποιω ακουστικα ολη μερα.. :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα λένε ότι είναι πολύ καλή .Το μεσημέρι έχει φλασάρισμα.Επίσης έχει βγει και οδηγός για να μην χάσεις το root.

 

Μήπως έχεις λίνκ για αυτό τον οδηγό.

Στο xda που κοίταξα δεν βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ βγαίνει επίσημα η lollipop για το g3?

Υποτιθεται εχει ξεκινησει το roll out.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να ξεκίνησε επίσημα μάλλον κι από αυριο μεθαυριο. Βέβαια όποιος έχει συσκευή από Πολωνία μπορεί να μας πει σιγουρα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

εδώ ανεβαίνει η λολιποπ έτοιμη με ρουτ !!

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-lollipop-rooted-rom-skin1980-t2936022

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να ξεκίνησε επίσημα μάλλον κι από αυριο μεθαυριο. Βέβαια όποιος έχει συσκευή από Πολωνία μπορεί να μας πει σιγουρα

Ναι απο την πολωνια ξεκινησε επισημα διαβασα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ ανεβαίνει η λολιποπ έτοιμη με ρουτ !!

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-lollipop-rooted-rom-skin1980-t2936022

 

Ευχαριστώ.

Θα περιμένω να το δοκιμάσει κανένας για να δούμε εντυπώσεις και αν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Θα περιμένω να το δοκιμάσει κανένας για να δούμε εντυπώσεις και αν δουλεύει.

 

εγω έβαλα την λολιποπ που εχει ανέβει αλλά θα βάλω αυτη μόλις ολοκληρωθεί το ανέβασμα της μιας και είναι ρουτ , και θα επανέλθω

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το πρωι την v20a κ οι εντυπωσεις μου ειναι πολυ καλες.. Το μονο μου ερωτηματικο ειναι αν θα παιρνουμε κανονικα τις ενημερωσεις ota απο εδω κ περα η θα πρεπει να τις βάζουμε απο μονοι μας οταν βγαινουν με flashtool..
Link to comment
Share on other sites

Και γω έβαλα L20A πολυ καλή μεχρι στιγμης και γρήγορη.για να δουμε μπαταρία...

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...