Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται 0,50€ το nova launcher prime https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία

Τον αγόρασα τωρα αλλα θέλω αν ξερει κάποιος να μου πει γιατι ειναι η πρώτη φορά που αγοραζω απο το store, αν κανω φορματ τι γίνεται σε αυτη την περίπτωση πρέπει να ξαναπληρωσω για τον nova?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την πληροφορία

Τον αγόρασα τωρα αλλα θέλω αν ξερει κάποιος να μου πει γιατι ειναι η πρώτη φορά που αγοραζω απο το store, αν κανω φορματ τι γίνεται σε αυτη την περίπτωση πρέπει να ξαναπληρωσω για τον nova?

Όχι φίλε μου το κρατάει πάντα στο account σου οποία συσκευή και αν πάρεις ακόμα και reset να κάνεις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δ9ηλαδή τον ξανακατεβαζω απο το store την prime εκδοση χωρις να πληρωσω εννοείς?

Αυτο ακριβώς ;)

 

Ακόμα και απεγκατασταση να κάνεις την ξανακατεβαζεις οπότε θες. Αυτο ισχύει σε όλες τις εφαρμογές που έχεις πληρώσει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβώς ;)

 

Ακόμα και απεγκατασταση να κάνεις την ξανακατεβαζεις οπότε θες. Αυτο ισχύει σε όλες τις εφαρμογές που έχεις πληρώσει

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι και αν έχεις πχ. 2 συσκευές κινητό και tablet με τον ίδιο λογαριασμό email τότε ισχύει το prime και για τις δύο και οποιαδήποτε εφαρμογή αγοράσεις
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αλλα δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της.

οπως επισης υπαρχει και το αντιστροφο εδω

Ευχαριστώ πολύ Jimmy_Gr και Emperor4 her για τις απαντήσεις σας! Για ασύρματη σύνδεση δεν με ενδιαφέρει (ήδη έχω με WiFi app) γιατί είναι σα να πηγαίνεις Αθήνα - Θεσσαλονίκη μέσω Αγγλίας… με καθυστέρηση, μείωση ποιότητας και συχνά κωλύματα. Όσο για τα μνημονικά σου κενά, καλέ μου Αυτοκράτορα (ο Σωκράτης για ‘σένα έγραψε την Πριγκηπέσα;) ), αν ποτέ θυμηθείς, κάνε τον κόπο να μου πεις.

Η ιδέα είναι ότι το G3 έχει που έχει την καταπληκτική κάμερα, να μπορούσαμε να τη χρησιμοποιήσουμε κατευθείαν με usb ή τουλάχιστον με Bluetooth.

Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Μπορώ να συνδέσω (μέσω USB κατά προτίμηση) την κάμερα του G3 στο PC και να την χρησιμοποιώ με διάφορες εφαρμογές, π.χ. skype, zoiper κλπ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.

 

http://www.wirelessorange.com/wowebcam/ εδώ είσαι φίλε και usb και bluetooth και wifi

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πριν λίγη ώρα το κινητό άρχισε να μην ενεργοποιεί τα δεδομένα... Το ανοιγοκλεισα, το έκανα μια επανεκκίνηση μες απ το μενού του power button, αλλά τίποτα... Έχει συμβεί σε κανέναν; καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πριν λίγη ώρα το κινητό άρχισε να μην ενεργοποιεί τα δεδομένα... Το ανοιγοκλεισα, το έκανα μια επανεκκίνηση μες απ το μενού του power button, αλλά τίποτα... Έχει συμβεί σε κανέναν; καμία ιδέα;

 

Cosmote έχεις? Δοκίμασε να το βάλεις με ανοιχτά τα data σε λειτουργία πτήσης και να το ξαναβγάλεις...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Cosmote έχεις? Δοκίμασε να το βάλεις με ανοιχτά τα data σε λειτουργία πτήσης και να το ξαναβγάλεις...

Είσαι θεός.

Link to comment
Share on other sites

Cosmote έχεις? Δοκίμασε να το βάλεις με ανοιχτά τα data σε λειτουργία πτήσης και να το ξαναβγάλεις...

Ναι η κοσμοτε το εχει αυτο το κουσουρι και δεν μπορω να το καταλαβω το εχω παθει και με τζι 3 τζι4 τζι2 και v10 στην ιδια περιοχη.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μπαρόβιε Δημήτρη - Ευχαριστώ! - ακολούθησα τον σύνδεσμο που παρέθεσες και φαίνεται σωστό - μόλις βρω χρόνο θα το εγκαταστήσω και θα σου πω εντυπώσεις...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.wirelessorange.com/wowebcam/ εδώ είσαι φίλε και usb και bluetooth και wifi

 

Καλημέρα Μπαρόβιε Δημήτρη - Ευχαριστώ! - ακολούθησα τον σύνδεσμο που παρέθεσες και φαίνεται σωστό - μόλις βρω χρόνο θα το εγκαταστήσω και θα σου πω εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στη default εφαρμογή μέιλ μου βγάζει ότι " ο αυτόματος συγχρονισμός ειναι απενεργοποιημένος . ενημέρωστε το email χειροκίνητα " . πως θα το κάνω να ενημερώνεται πάλι αυτόματα και να έρχονται ειδοποιήσεις ;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στη default εφαρμογή μέιλ μου βγάζει ότι " ο αυτόματος συγχρονισμός ειναι απενεργοποιημένος . ενημέρωστε το email χειροκίνητα " . πως θα το κάνω να ενημερώνεται πάλι αυτόματα και να έρχονται ειδοποιήσεις ;

Ανοιξε τον συνχρονισμο μονιμα επανω στην μπαρα ειδοποιησεων

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζετε πρόβλημα με το δίκτυο τελευταία; Όλο χάνει το σήμα και όλο είναι στα πολύ χαμηλά. Ξέρω ότι από σημα δεν σκίζουμε, αλλά τη τελευταία εβδομάδα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζετε πρόβλημα με το δίκτυο τελευταία; Όλο χάνει το σήμα και όλο είναι στα πολύ χαμηλά. Ξέρω ότι από σημα δεν σκίζουμε, αλλά τη τελευταία εβδομάδα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα.

 

Αν εχεις cosmote νομιζω πως φταει αυτο καθως το εχω παρατηρηση και εγω αυτο τωρα τελευταια σε ολα τα κινητα μου οταν ειναι σε επιλογη 4G χανει το σημα κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεύτερη φορά που μου ξεκολλησε η οθόνη, είναι σοβαροί εκεί στην LG; Δυστυχώς είναι ιταλικό αλλιώς θα είχα ζητήσει αλλαγή συσκευής. Πάλι θα τρέχω procordia, αλλες δουλειές δεν έχουμε.
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που πήρα το κινητό δε χρειάστηκε να κάνω ποτέ restore, αν και έκανα συχνά backups με το TWRP..

Σήμερα πήγα να κάνω restore για πρώτη φορά και σε κανένα από τα backups δεν εμφανίζονται τα soft keys κάτω στην οθόνη ούτε τα notifications πάνω!! Τι είν' τούτο? :help::help::help:

Edited by limna99
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω ξανακούσει αυτό. Πάντως θα σου πρότεινα να εγκαταστήσεις τη mm εγώ εχω δει μεγάλη διαφορά όλα δουλεύουν καλύτερα και έχω το 16 με τα 2giga ram.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...