Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχα τι να κάνω η μπάρα κρύβει την φωτογραφία :lol: Μάλλον ήταν κάποια ειδοποίηση που κόλλησε γιατί με μια επανεκκίνηση έφυγε :happy:

 

 

 

Έκανα επανεκκίνηση και έφυγε.Ήταν όντος από ότι φαίνεται κάποια ειδοποίηση ;)

τωρα ανεβασε κανονικη φωτο:lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θήκη δεν έχω, ο φακός βρώμικος δεν είναι γιατί το κινητό μόλις καθαρίστηκε από Procordia, αφαίρεσα το τζαμάκι με τα κουμπιά μπροστά από την κάμερα και δοκίμασα να βγάλω φώτο, αλλά πάλι θολές έβγαιναν.

Επίσης διάβασα το εξής "I rang the LG support number and they asked me to send them a few pictures. I am still waiting to hear back. Someone is meant to be ringing me. Got a call. They dared to say it was a software issue, even though I pointed out I had completely wiped and flashed it a few times"

Λέτε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μπα, τίποτα..

Δεν κατεβαζεις μια αλλη εφαρμογη καμερας να δοκιμασεις μπας και; Κατεβασε την καμερα της google.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αγόρασα το LG G3 F460L πριν κάνα μηνα το κινητό ήρθε εχτές τελικά και είχε μέσα kit κατ 4.4.2. δοκίμασα το κινητό, προγράμματα, camera όλα μια χαρά. έτσι λοιπόν ο τρόμπας αποφάσισα να κάνω το update από το lg-phone-firmware, συγκεκριμένα του μοντέλου του δικό μου (λογικά) 337 LGT/LG U+(KOREA) V20Η LGF460L αφού λοιπόν πέρα το update μέσο του lg flash tool, το κινητό έκανε boot κανονικότητα όλα δούλευαν μια χαρά μέχρι πω άνοιξα την κάμερα και είναι παρα πολύ θολή σαν να μην κάνει focus μετά από εκεί δοκίμασα διαφορα πράγματα πέρασα στην τελική marshmallow 6.0 αλλα ακόμα έχω το ίδιο πρόβλημα μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατί τραβάω τα μαλλιά μου από εχτές το απόγευμα προσπάθησα να βρω την stock kit κατ 4.4.2 αλλα δεν το βρίσκω πουθενά και δυο site που το βρήκα τα links ήτανε expired.

πήρα βεβαια δυο κινητά γιατί ήθελε και ένας φίλος μου, παραγγείλαμε μαζί οποτε στο άλλο δεν το έκανα το update οποτε θα περάσω και μια photo να δείτε τι ενώ σύγκριση και τα δυο κινητά. άμα μπορεί κάποιος να βοηθήσει οτιδήποτε θα ήμουν πραγματικά ευγνώμων. http://i237.photobucket.com/albums/ff183/Jak4ever/1.jpg

δοκιμασε το lg phone from απο playstore για να σου δειξει ποιο φιρμγουερ ειχες και απο που να το κατεβασεις.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

τωρα ανεβασε κανονικη φωτο:lol:

 

Για να σας λύσω και την απορία αυτή είναι η ολόκληρη φωτογραφία και όχι η μισή που φαίνεται στο screenshot :p :lol:

 

http://2.bp.blogspot.com/-SDv5DipVw2s/Uat6wYwALHI/AAAAAAAAbb0/5x9xlnM_ryA/s1600/pistepseto.net4.jpg

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Maxmouts Σχετικά με τις θολές φωτο. Μπες στην κάμερα και πατα τις τρεις τελίτσες για να μπεις στην χειροκίνητη ρύθμιση. Εκει πατα το MF και πήγαινε την μπάρα που θα εμφανιστεί πάνω κάτω για να δούμε αν δουλεύει το focus της κάμερας.

Και μετα όντως κανε αυτό που είπε ο φίλος , κατέβασε μια άλλη εφαρμογή για φωτογραφίες να δεις αν δουλεύει Όπως την camera fv5 lite που είναι και δωρεάν μήπως δεις διαφορά.

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Maxmouts Σχετικά με τις θολές φωτο. Μπες στην κάμερα και πατα τις τρεις τελίτσες για να μπεις στην χειροκίνητη ρύθμιση. Εκει πατα το MF και πήγαινε την μπάρα που θα εμφανιστεί πάνω κάτω για να δούμε αν δουλεύει το focus της κάμερας.

Και μετα όντως κανε αυτό που είπε ο φίλος , κατέβασε μια άλλη εφαρμογή για φωτογραφίες να δεις αν δουλεύει Όπως την camera fv5 lite που είναι και δωρεάν μήπως δεις διαφορά.

Μήπως αναφέρεσαι στο G4;

Το G3 δεν έχει manual focus;)

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, η μετάβαση απο το wifi στο 3g κτλ είχε πάντα ένα θεματάκι ή τώρα τελευταία έχει πάθει κάτι;

 

Κανένα θέμα όπως ήταν είναι με δίκτυα κινητής από μέρους μου στη μετάβαση, χθες που διάβασα την ερώτηση σου έψαξα ένα δεκάλεπτο για μια επιλογή στο μενού που έλεγε κάτι για αυτόματη μετάβαση από το wifi σε δίκτυο κινητής τηλεφωνίας αλλά δεν βρήκα κάτι. Ίσως ήταν μενού της kitkat και εξαφανίστηκε στη lollipop ή κάτι που ρυθμίζεις αρχικά τι να πω ίσως και να το θυμάμαι εσφαλμένα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αναφέρεσαι στο G4;

Το G3 δεν έχει manual focus;)

Αααα καλα..... Ναι όντως....Έχω το g4 εγώ τώρα και το g3 το έχω δώσει στη γυναίκα μου και παρακολουθώ και τα 2 φορουμ από το tapatalk. Οπότε μπερδεύτηκα.... Οπότε για τον φίλο η πρόταση για άλλο app camera είναι μονόδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν η πρώτη μου κίνηση να δοκιμάσω άλλη εφαρμογή για την κάμερα, τίποτα δυστυχώς. Ρε παιδιά, τι να κάνω για να δω αν το πρόβλημα το έχει η κάμερα αποκλειστικά; Έλεγα να πάρω άλλη και να την αντικαταστήσω, αλλά πλέον φοβάμαι μήπως δεν είναι θέμα της κάμερας και φταίει κάτι άλλο. Μη δώσω τσάμπα 25 ευρώ και τελικά να μη φταίει η κάμερα και μου μείνει το ανταλλακτικό..
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα παλιότερα μηνύματα σου και είδα ότι είχες θέμα με κλίσεις κι ότι η οθόνη γινόταν μαύρη. Μήπως υπάρχει γενικότερο πρόβλημα κ τώρα σου "χτύπησε" κ στην κάμερα; Προσωπικά δεν θα εμπλεκα μόνος μου. Είχες και την ατυχία με κάποια εφαρμογή που πιθανόν επηρέασε την συσκευή όσον αφορά την εγγύηση...για πήγαινέ το σε κάποιο μαγαζί έγκυρο για επισκευές κινητών να δούμε τι θα σου πουν.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα παλιότερα μηνύματα σου και είδα ότι είχες θέμα με κλίσεις κι ότι η οθόνη γινόταν μαύρη. Μήπως υπάρχει γενικότερο πρόβλημα κ τώρα σου "χτύπησε" κ στην κάμερα; Προσωπικά δεν θα εμπλεκα μόνος μου. Είχες και την ατυχία με κάποια εφαρμογή που πιθανόν επηρέασε την συσκευή όσον αφορά την εγγύηση...για πήγαινέ το σε κάποιο μαγαζί έγκυρο για επισκευές κινητών να δούμε τι θα σου πουν.

 

Πριν από δύο μέρες μου ήρθε το κινητό από Procordia. Δεν μου το επισκεύασαν λόγω μη κάλυψης από την εγγύηση καθώς δεν ήθελα να πληρώσω(170 ευρώ λένε για μητρική επειδή ήταν ρουταρισμέμη η συσκευή και άλλα 70 ευρώ για αλλαγή κάμερας - και τους λέω, καλά με δουλεύετε? 280 κάνει καινούρια η συσκευή!) Ωστόσο το κινητό ανοίχτηκε και καθαρίστηκε και έτσι λύθηκε το πρόβλημα με την οθόνη που μαύριζε όταν ξεκινούσα κλήση( λογικά είχε σκόνη ο σένσορας και με τον καθαρισμό έφτιαξε). Τώρα πριν από λίγο πήρα τηλέφωνο πίσω στην Procordia(παρεπιπτώντος θα την αξιολογήσω με κανένα 2αράκι γιατί η μία από τις δύο κοπέλες, μάλλον α*****η ήταν και ακουγόταν πολύ συγχυσμένη μαζί μου) και ρώτησα να μου πουν ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα με τις θολές φώτο και μου είπε πως το πόρισμα του τεχνικά ήταν ότι η κάμερα έχει θέμα και θέλει αντικατάσταση. Οπότε σκέφτομαι να αγοράσω μία καινούρια κάμερα με 20 ευρώ και ελπίζω να τελειώσει εκεί η δουλειά..

Link to comment
Share on other sites

Ωχ την εχω κ εγω αυτη τη ρωγμη.Αυτη ειναι η περιβοητη ρωγμη που εμφανιζεται σε πολλους;Εαν την αφησουμε τι επιπτωση μπορει να εχει αργοτερα;Στην εγγυηση εαν ειναι η συσκευη τι αλλαζουν;:(

Καλημερα..στο δικο μου ειχα ρωγμη και στην θυρα υπερυθρων αλλα και στο μικροφωνο στην κατω μερια...μετα απο επικοινωνια με την LG το εστειλα service και μου το επιδιορθωσαν χωρις καμια επιβαρυνση κανονικα στην εγγυηση!Δεν ξερω αν εχει καποια επιπτωση αργοτερα αλλα απο την στιγμη που καλυπτεται απο την εγγυηση ειπα γιατι να μην το φτιαξω!Απο οτι ειδα προσοψη σου αλλαζουν γιατι ειχα μια μικρη γρατζουνια στο ακουστικο και τωρα δεν υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

Πριν από δύο μέρες μου ήρθε το κινητό από Procordia. Δεν μου το επισκεύασαν λόγω μη κάλυψης από την εγγύηση καθώς δεν ήθελα να πληρώσω(170 ευρώ λένε για μητρική επειδή ήταν ρουταρισμέμη η συσκευή και άλλα 70 ευρώ για αλλαγή κάμερας - και τους λέω, καλά με δουλεύετε? 280 κάνει καινούρια η συσκευή!) Ωστόσο το κινητό ανοίχτηκε και καθαρίστηκε και έτσι λύθηκε το πρόβλημα με την οθόνη που μαύριζε όταν ξεκινούσα κλήση( λογικά είχε σκόνη ο σένσορας και με τον καθαρισμό έφτιαξε). Τώρα πριν από λίγο πήρα τηλέφωνο πίσω στην Procordia(παρεπιπτώντος θα την αξιολογήσω με κανένα 2αράκι γιατί η μία από τις δύο κοπέλες, μάλλον α*****η ήταν και ακουγόταν πολύ συγχυσμένη μαζί μου) και ρώτησα να μου πουν ποιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα με τις θολές φώτο και μου είπε πως το πόρισμα του τεχνικά ήταν ότι η κάμερα έχει θέμα και θέλει αντικατάσταση. Οπότε σκέφτομαι να αγοράσω μία καινούρια κάμερα με 20 ευρώ και ελπίζω να τελειώσει εκεί η δουλειά..

Έτσι όπως περιγράφεις τα δεδομένα μάλλον το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι αυτό που λες. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Σε καμία περίπτωση δεν θα πλήρωνα 240€.

Πριν αγοράσεις όμως νέα κάμερα κάνε μια ύστατη προσπάθεια και βγάλε βάλε την υπάρχουσα κάμερα μήπως και έχει κουνηθεί και δεν πατάει καλά. Το είχα πάθει με ένα HTC που είχα. Δεν δούλευε το ακουστικό και μιλούσα για κάνα εξάμηνο με ανοικτή ακρόαση και με καλώδιο. Ε, όταν αγόρασα άλλο ακουστικό και πήγα να το λύσω ξαφνικά άρχισε να δουλεύει πάλι το ακουστικό. Κι έτσι μου έμεινε το ανταλλακτικό. Ευτυχώς το είχα πάρει μόνο 5€.

Edited by Jimi_Gr
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως περιγράφεις τα δεδομένα μάλλον το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι αυτό που λες. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Σε καμία περίπτωση δεν θα πλήρωνα 240€.

Πριν αγοράσεις όμως νέα κάμερα κάνε μια ύστατη προσπάθεια και βγάλε βάλε την υπάρχουσα κάμερα μήπως και έχει κουνηθεί και δεν πατάει καλά. Το είχα πάθει με ένα HTC που είχα. Δεν δούλευε το ακουστικό και μιλούσα για κάνα εξάμηνο με ανοικτή ακρόαση και με καλώδιο. Ε, όταν αγόρασα άλλο ακουστικό και πήγα να το λύσω ξαφνικά άρχισε να δουλεύει πάλι το ακουστικό. Κι έτσι μου έμεινε το ανταλλακτικό. Ευτυχώς το είχα πάρει μόνο 5€.

 

Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ, να την έβγαζα - ξανά έβαζα, αλλά αφού ο τεχνικός στο σέρβις το κινητό το άνοιξε για να καθαρίσει τον σένσορα, αναγκάστηκε να βγάλει την κάμερα και να την ξαναβάλει, οπότε τι στο καλό, τεχνικός είναι, δεν είναι και rocket sience να κάνεις αυτή τη διαδικασία με την κάμερα, οπότε υποθέτω ότι την κούμπωσε σωστά. Συνεπώς, μονόδρομος η αγορά του ανταλλακτικού, απλά ελπίζω να φταίει αυτό και όχι τίποτα άλλο.. Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για την απάντησή σου φίλε μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Ερωτηξη σχετικα με αγορα Lg G3 32GB.

Καταρχας τι διαφορα εχουν τα Kaizer μαγαζια μεταξυ τους ?? (Τρια μαγαζια στο κεντρο της Αθηνας, 2 στην 3ης Σεπτεμβριου και ενα στην Πανεπιστημιου.)

Επισης στο Kaizer Store εαν δεις την 360 μοιρων παρουσιαση που εχει στο τηλεφωνο, στην πλατη πισω γραφει Ollech G και απο κατω G3.

Λιγο που το εψαξα ειδα οτι τα Ollech G ειναι απο Κινα μερια........ενω εκει το παρουσιαζουν σαν EU.

Mπορει να σου δινουν 2 ετη εγγυηση ομως δεν ειναι το D855 αλλα το F400K.

 

http://www.androidcentral....xing-and-hands

 

................Any Help ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Ερωτηξη σχετικα με αγορα Lg G3 32GB.

Καταρχας τι διαφορα εχουν τα Kaizer μαγαζια μεταξυ τους ?? (Τρια μαγαζια στο κεντρο της Αθηνας, 2 στην 3ης Σεπτεμβριου και ενα στην Πανεπιστημιου.)

Επισης στο Kaizer Store εαν δεις την 360 μοιρων παρουσιαση που εχει στο τηλεφωνο, στην πλατη πισω γραφει Ollech G και απο κατω G3.

Λιγο που το εψαξα ειδα οτι τα Ollech G ειναι απο Κινα μερια........ενω εκει το παρουσιαζουν σαν EU.

Mπορει να σου δινουν 2 ετη εγγυηση ομως δεν ειναι το D855 αλλα το F400K.

 

http://www.androidcentral....xing-and-hands

 

................Any Help ??

kοιτα σε αλλο μαγαζι.;)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

D855 να χεις το κεφάλι σου ήσυχο και φυσικά υποστήριξη της εδώ αντιπρόσωπειας .

Έχω αγοράσει παλιότερα από kaiser ένα xperia z, όλα μια χαρά, όμως τις τελευταίες μου αγορές τις κάνω από open365 από το οποίο είμαι καθόλα ευχαριστημενος δες έχει εξίσου Καλές τιμές https://www.skroutz.gr/s/5065567/LG-G3-32GB.html

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Ερωτηξη σχετικα με αγορα Lg G3 32GB.

Καταρχας τι διαφορα εχουν τα Kaizer μαγαζια μεταξυ τους ?? (Τρια μαγαζια στο κεντρο της Αθηνας, 2 στην 3ης Σεπτεμβριου και ενα στην Πανεπιστημιου.)

Επισης στο Kaizer Store εαν δεις την 360 μοιρων παρουσιαση που εχει στο τηλεφωνο, στην πλατη πισω γραφει Ollech G και απο κατω G3.

Λιγο που το εψαξα ειδα οτι τα Ollech G ειναι απο Κινα μερια........ενω εκει το παρουσιαζουν σαν EU.

Mπορει να σου δινουν 2 ετη εγγυηση ομως δεν ειναι το D855 αλλα το F400K.

 

http://www.androidcentral....xing-and-hands

 

................Any Help ??

 

Νομίζω είναι διαφορετικοί ιδιοκτήτες (αδέρφια κάτι τέτοιο). Η φωτογραφία στο Kaizerstore είναι τυχαία για το 360 και ενδεχομένως έχει αυτή γιατί την ίδια χρησιμοποιεί και το gsmarena . Τα τηλέφωνα είναι κανονικά ευρωπαϊκα με κωδικο D855και καλύπτονται με εγγύηση αντιπροσωπίας 2ετών. Σε περίπτωση που είναι απο Hong kong κτλ δηλαδή κανένα δικαρτό ας πούμε το αναφέρουν πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

kοιτα σε αλλο μαγαζι.;)

 

D855 να χεις το κεφάλι σου ήσυχο και φυσικά υποστήριξη της εδώ αντιπρόσωπειας .

Έχω αγοράσει παλιότερα από kaiser ένα xperia z, όλα μια χαρά, όμως τις τελευταίες μου αγορές τις κάνω από open365 από το οποίο είμαι καθόλα ευχαριστημενος δες έχει εξίσου Καλές τιμές https://www.skroutz.gr/s/5065567/LG-G3-32GB.html

 

Παιδιά μια χαρά είναι το μαγαζί.. Έχω πάρει πόσα τηλέφωνα απο εκεί... απλά η φώτο είναι τυχαία. ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mercy πολυ για τις απαντησεις σας,ομως θα ηθελα να μαθω πραγματικα τι τρεχει με αυτη την διαφορα μεταξυ

ενος LG D855 EU και ενος OLECH G From China μερια......??

Οσο για την φωτογραφια και εγω αυτο ελπιζω να ειναι.....!!

Edited by dentaltasos
Link to comment
Share on other sites

Mercy πολυ για τις απαντησεις σας,ομως θα ηθελα να μαθω πραγματικα τι τρεχει με αυτη την διαφορα μεταξυ

ενος LG D855 EU και ενος OLECH G From China μερια......??

 

Φίλε μου αν και το εν λόγω κατάστημα δεν πουλάει OLECH G From China θεωρητικά η διαφορά τους σε σχέση με το D855 οτι το ένα είναι branded κινητό παρόχου κίνας που σε περίπτωση που το φέρεις εδώ με κάποιο τρόπο ενδεχομένως να είναι κλειδωμένο στον πάροχο, σίγουρα δεν θα έχεις εγγύηση και ίσως να φοράει και τον snapdragon 805 γιατί είχε κυκλοφορήσει ενα μοντέλο για εκεί με άλλο soc.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι διαφορετικοί ιδιοκτήτες (αδέρφια κάτι τέτοιο). Η φωτογραφία στο Kaizerstore είναι τυχαία για το 360 και ενδεχομένως έχει αυτή γιατί την ίδια χρησιμοποιεί και το gsmarena . Τα τηλέφωνα είναι κανονικά ευρωπαϊκα με κωδικο D855και καλύπτονται με εγγύηση αντιπροσωπίας 2ετών. Σε περίπτωση που είναι απο Hong kong κτλ δηλαδή κανένα δικαρτό ας πούμε το αναφέρουν πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Παιδιά μια χαρά είναι το μαγαζί.. Έχω πάρει πόσα τηλέφωνα απο εκεί... απλά η φώτο είναι τυχαία. ;)

δεν εννοουσα οτι δεν ειναι ενταξει τα μαγαζια και εγω εχω παρει πολλες φορες,αλλα αφου εχει (ειχε) αμφιβολιες για το μοντελλο προτεινα να δει και αλλου.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοουσα οτι δεν ειναι ενταξει τα μαγαζια και εγω εχω παρει πολλες φορες,αλλα αφου εχει (ειχε) αμφιβολιες για το μοντελλο προτεινα να δει και αλλου.

 

Ναι boy μου το κατάλαβα...! ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Τακαρε αυτο πιστευω οτι ισχυει.

Τωρα ελπιζω τουλαχιστον να σε αφηνουν να δεις εσωτερικα διπλα απο τον μπαταρια τον αριθμο (εαν ειναι D855 η' F400H China)

και σιγουρα να μην ειναι branded σε καμια Vodafone.........!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Τακαρε αυτο πιστευω οτι ισχυει.

Τωρα ελπιζω τουλαχιστον να σε αφηνουν να δεις εσωτερικα διπλα απο τον μπαταρια τον αριθμο (εαν ειναι D855 η' F400H China)

και σιγουρα να μην ειναι branded σε καμια Vodafone.........!!!

Όσες πληροφορίες θες φαίνονται στο αυτοκολλητακι στο κουτί. Αν είναι το 855 κτλ. Επίσης αν είναι branded πλέον το αναφέρουν. Και branded να πάρεις περνάς μια Rom unbranded και είσαι κομπλέ. Μην αγχώνεσαι και μην μανουριασεις με ανοίγματα κουτιων κτλ γιατί εφόσον σου λέει το αυτοκόλλητο ότι είναι 855 και είναι σφραγισμένο το τηλέφωνο δεν θα έχεις θεμα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...