Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά το τελευταίο update έχει παρατηρήσει κάνεις κάποια βελτίωση στην μπαταρια? Εγώ είμαι στο 80% αυτή τη στιγμή με δύο ώρες οθόνη με την ίδια χρήση όπως έκανα και πριν το update ο τελευταίο. Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά νομίζω πάει λίγο πιο καλά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποιείται εναλλακτικες εφαρμογες για καποιες εργοστασιακες? (Launcher/dialer) αν ναι εισηγήσεις ειναι ευπρόσδεκτες...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείται εναλλακτικες εφαρμογες για καποιες εργοστασιακες? (Launcher/dialer) αν ναι εισηγήσεις ειναι ευπρόσδεκτες...

Nova launcher και rocket dialer

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείται εναλλακτικες εφαρμογες για καποιες εργοστασιακες? (Launcher/dialer) αν ναι εισηγήσεις ειναι ευπρόσδεκτες...

Εγώ είχα nova και εδώ και καμιά βδομάδα έχω go launcher ex... Είναι λίγο πιο βαρύς αλλά έχει περισσότερες επιλογές σε θέματα, εφέ κτλ. Δεν μου έχει εμφανίσει κανένα κόλλημα, lag κτλ και νομίζω αυτόν θα κρατήσω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες οθονη και 80% νομιζω μονο ipad το κανει.εμενα μετα lolli το κινητο εγινε πολυ καλο εκτος απο μπαταρια.στην αρχη ευγαζα χρονους κιτ κατ τωρα ομως εχει γινει χαλια.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια εβδομαδα προσπαθω να αποφασισω μεταξυ apex pro και nova prime και δεν μπορω. Εσεις τι λετε? Εχει κανεισ apex?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια εβδομαδα προσπαθω να αποφασισω μεταξυ apex pro και nova prime και δεν μπορω. Εσεις τι λετε? Εχει κανεισ apex?

 

Έχω και τους 2. Τελευταία χρησιμοποιώ Apex. Και οι 2 συμπεριφέρονται άψογα εως τώρα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες οθονη και 80% νομιζω μονο ipad το κανει.εμενα μετα lolli το κινητο εγινε πολυ καλο εκτος απο μπαταρια.στην αρχη ευγαζα χρονους κιτ κατ τωρα ομως εχει γινει χαλια.

Και εμένα είχε ψιλό πέσει με lolli μετά το τελευταίο update δείχνει κάποια ανάκαμψη για να δούμε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή τη στιγμή είμαι στο 53% με τρεις οθόνη τελικά μάλλον δεν είναι ιδέα μου ότι με το τελευταίο update κάτι παίχτηκε... Θα το επιβεβαιώσω και αύριο εκτός

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια επικη βλακεια.

Ενω ειχα κανει back up το κινητο, πηγα και εκανα restore to factory settings, και πηγα να κανω restore from back up.

Ελα που ομως το back up ειχε εξαφανιστει.

Και μετα θυμηθηκα οτι οταν αναβαθμισα σε 5.0, το LG PC SUITE οταν ανοιγε προειδοποιουσε οτι τα back/restore δεν λειτουργουν σωστα στη 5.0...

Επικη βλακεια. Τα μονα που εμειναν ειναι ο καταλογος των επαφων και τα μηνυματα. :blink:

Αντε ξανα απο την αρχη να κατεβασω ολες τις εφαρμογες και να setαρω το κινητο οπως το ειχα.

 

Οκ, εκανα εγω χαζομαρα, αλλα και το προγραμμα γιατι να μην λειτουργει σωστα σε κατι τοσο βασικο...;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες λετε να μην παρουμε ολοι την V20h ;;;; Το λεω αυτο γιατι οταν ειχα το G2 καποια-καποιες(για το αν ηταν παραπανω απο μια δεν το λεω με σιγουρια θυμαμαι σιγουρα ομως μια ) αναβαθμησεις δεν τις ειχε παρει ποτε....Θυμαμαι ειχε βγει καποια Ιταλικη και καποιοι δεν την ειχαν παρει συμπεριλαμβανομενου και εμου ....
Never give up
Link to comment
Share on other sites

hey παιδια καλησπέρα!!βρήκα LG g3 32gb αγορασμένο 15/1 παρτίδα 406 σε καλή τιμή και σφραγισμένα τα αξεσουάρ...μπορεί να μου πει κάποιος τι να κοιτάξω κατά τον έλεγχο για να σιγουρευτώ ότι το κινητό είναι εντάξει??και αυτή η παρτίδα έχει δημιουργήσει πρόβλημα???ευχαριστώωω!!
Link to comment
Share on other sites

hey παιδια καλησπέρα!!βρήκα LG g3 32gb αγορασμένο 15/1 παρτίδα 406 σε καλή τιμή και σφραγισμένα τα αξεσουάρ...μπορεί να μου πει κάποιος τι να κοιτάξω κατά τον έλεγχο για να σιγουρευτώ ότι το κινητό είναι εντάξει??και αυτή η παρτίδα έχει δημιουργήσει πρόβλημα???ευχαριστώωω!!

406 είχε κάποια προβλήματα Software πιο πολύ τα οποία με τα update έχουν διορθωθεί. ελεγξε αν imei συσκευής, κουτιού κτλ είναι τα ίδια. Τώρα εφόσον είναι σε λειτουργία και βλέπεις ότι όλα είναι οκ δεν νομίζω ότι μπορείς να κοιτάξεις κάτι άλλο! Εννοείται αγορά κάνεις μόνο σε περίπτωση που υπάρχει η απόδειξη και αν έχει και το imei πάνω ακόμα καλύτερα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε και το λευκό χρώμα, είχε θέμα με ρωγμές περιμετρικά στις πρώτες παρτίδες 406 δηλαδή ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω 406 ειχα πριν λιγο καιρο δεν ειχε το παραμικρο...ολα ρολοι..οτι σου ειπαν και τα παιδια απο πανω,τσεκαρε imei κτλπ..
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά εμένα,οπως πριν βασικά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πως βγαζετε τέτοιες ωρες οθονης?κανετε ενα μαθημα και σε μας?

Εμένα με τις ώρες του είναι μια μου βγάζει τρεις ώρες μια μου βγάζει 5:30 ώρες ανάλογα την χρήση. Χτες που δεν χρησιμοποίησα καθόλου 4g μόνο wifi το έβαλα για φόρτιση στο 14% και είχε 5:45 οθόνη . Με φωτεινότητα πάντα στο auto. Βλέπω κάποια βελτίωση με το τελευταίο update απλά δεν το έχω επιβεβαιώσει ακόμα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεφευγουμε παιδιά. Υπάρχει συγκεκριμένο θέμα για την μπαταρία. Όσο για τους χρόνους ποτέ από μόνοι τους δεν λένε τίποτα. Ρυθμίσεις και χρήση είναι από αυτά που εξαρτώνται. Αλλά αυτά ας τα συζητήσουμε στο κατάλληλο θέμα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το ζοριζεις και ζεσταθει το κινητό τότε αρχίζουν και τα κολλήματα...... Μακάρι να βελτιωθεί κάποτε με καμία αναβάθμιση το θέμα κόλλημα..
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας το πασχα σκεφτομαι να παρω το lg g3 16gb εσεις τι λετε ?? μπορειτε να μου προτινετε καποια καλη θηκη με καλη τιμη και να κρατησει ομως καιρο ....
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη μου εχει εμφανίσει κιτρινιλα. Έχει τύχει σε κανεναν; διάβασα πως λύνεται με uv light, το πήγα σε μια φίλη μου αισθητικό να το βάλει στο φουρνακι για τα νύχια αλλά τπτ. Φαντάζομαι το καλύπτει η εγγύηση ε; Επίσης υπάρχει κάποιο service point στην Θεσσαλονίκη να ρωτήσω εκεί; (Δεν ξέρω που ακριβώς έχω την απόδειξη, θα υπάρχει θέμα; στο πρώτο χρόνο κυκλοφορίας είναι, δεν πρέπει έτσι κι αλλιώς να το καλύψει η απόδειξη; )

My History:

Nokia 3330, Panasonic GD67, Nokia 7650, Sony Ericsson Z800i, Sony Ericsson W850i, Alcatel OT-E101A, HTC Magic, Sony Ericsson T650i, Sony XPERIA S, LG G3, Chuwi Hi8

Now:

Samsung Galaxy S8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...