Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να βάλεις σύνδεσμο, γιατί δε το βρίσκω στο b2cbuying.

 

Γράψε στην αναζήτηση TouchPlus

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To touchplus film μπαίνει πάνω από το tempered glass??? Ιδού η μεγάλη ερώτηση!!!!!

Την οποία προσπαθήσαμε να απαντήσουμε στις προηγούμενες σελίδες.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...και δεν καταλήξαμε πουθενά.....

οπότε ό,τι κάνει ο καθένας με το μυαλό του ?? (α ρε λεφτά πεταμένα... είναι γιατί βιάζομαι...)

Romanos, (κάνω πρόταση) πάρε το service του τηλ. επάνω σου... ( για την Ελλάδα) να μας ξελασπώσεις όλους!!! ΟΛΟΥΣ και μένα!

....

Σε λίγο καιρό θα πάμε στην L, γιατί παλεύετε με τις RΟΜ official??

....

(πάει τρελάθηκα από την καθυστέρηση ....με παραγγελία από τις 19/9)!!!

Στο XDA δεν υπάρχει καν το τηλ. μας???

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Μετά από 3-4 μέρες συμβίωσης με το κινητό είπα να γράψω 2-3 παρατηρησούλες και ερωτήσεις.

 

Καταρχήν έχω το μοντέλο H60-L02 και έχω αφήσει τη Rom με την οποία ήρθε (B118SP02) περιμένοντας την επίσημη 3.0.

 

Το κινητό είναι ταχύτατο και η οθόνη του πραγματικά σε κερδίζει. Σε μέγεθος σε ξεγελάει γιατί άνετα συγκρίνεται με κινητά 4.7 ιντσών! Μπράβο στην Huawei για το μέγεθος αλλά και τη μεγάλη της μπαταρία. Δεν έχω καταφέρει να κάνω μία πλήρης φόρτιση και πλήρη εκφόρτιση να μιλήσω για αντοχές μπαταρίας αλλά μετά από 1 ημέρα και 8 ώρες έχω 28% ακόμα με ανοιχτή οθόνη στις 3 ώρες και 50 λεπτά. Πολύ καλά!

 

Κάτι που λίγο με ενοχλεί είναι ότι έχει άβολο πιάσιμο. Οι κοφτερές του γωνίες προς τα πίσω δεν σε αφήνει να το αγκαλιάσεις στο χέρι σου και πολλές φορές πήγε να μου φύγει. Θήκες και κόλπα δεν τα μπορώ οπότε θα μείνω με τον φόβο.

 

Η EMUI από πριν δεν μου γέμιζε το μάτι αλλά και τώρα που το έχω στην κατοχή μου δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το προηγούμενο κινητό μου ήταν το Xiaomi Hongmi 1s έιχα καλομάθει με τα καλύτερα κατεμέ οπτικά εφέ της MIUI.

 

Πάμε τώρα σε κάποιες ερωτησούλες: Επιλογή για να ρυθμίζουμε να ανοίγει το κινητό μόνο του δεν έχει; Δεν βρήκα κάτι. Με εφαρμογή γίνεται κάτι;

 

Τα θέματα δεν μου πολυάρεσαν και δεν βρήκα ποικιλία. Υπάρχει κάπου συγκεκριμένα να ψάξω; Το ίδιο ισχύει και για τα εικονίδια; Δεν κυκλοφορούν custom εικονίδια για EMIUI;

 

Στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για γραμματοσειρές. Δεν βλέπω όμως πως μπορώ να κατεβάσω άλλες. Υπάρχει τρόπος;

 

Έχω 2 sim. Θέλω να στέλνω SMS με 160 χαρακτήρες από την 2η sim. Υπάρχει τρόπος και αν ναι με ποιο πρόγραμμα μηνυμάτων;

 

Έχω παρατηρήσει κάποια lag όμως που με απογοήτευσαν για 3G ραμ! Όταν βρίσκομαι στην κάμερα και πατάω το πίσω, αργεί να φορτώσει τα εικονίδια του μανίσιου Launcher!!! Είναι λογικό για 3g ραμ;; Στην 3.0 EMUI αλλάζει αυτό;

 

Πάμε και στο σημαντικότερο θέμα μου. Το browsing. Αν έχετε πιάσει Iphone θα έχετε καταλάβει τι εστί smooth browsing. Κάτι που έπεσα από τα σύννεφα όταν έπιασα το Honor 6. Η άμεση απόκριση στην αφή και στην απόλυτη ομαλότητα ανεβοκατεβάσματος της σελίδας μέσα στον browser με ένα Iphone σε καμία περίπτωση δεν το βρήκα στη ναυαρχίδα της Huawei.

Και έπεσα από τα σύννεφα διότι δίνοντας 300 ευρώ απαιτούσα από ναυαχρίδα κινέζου να έχω την απόλυτη ακρίβεια στο browsing. Πόσο μάλλον όταν την απολάμβανα στο Hongmi 1s με 115 ευρώ κινητό! Έχω δοκιμάσει 2-3 broswers συν τον μανίσιο αλλά τίποτα.

Για να μη παρεξηγηθώ, μια χαρά κάνεις την περιήγησή σου στο ίντερνετ αλλά δεν έχεις την απόλυτη ικανοποίηση ενός iphone που το είχα και στο Xiaomi! Αν κάποιος έχει το Feedly περασμένο γνωρίζει ότι έχει δικό του broswer για να ανοίξει τις σελίδες που θες. Ε εκεί το Xiaomi έκανε αψεγάδιαστο broswing σαν Iphone παιδιά ενώ το Honor όχι! Μου φαίνεται πραγματικά απίστευτο για κινητό με τέτοιο επεξεργαστή και 3 giga ram! Ελπίζω να φταίει η ROM. Εσείς τι λέτε για αυτό;

 

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει στις απορίες μου γιατί πραγματικά νιώθω ότι πήρα ένα πολύ καλό κινητό αλλά ταυτόχρονα νιώθω με τα μισά λεφτά έκανα σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερα τη δουλειά μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Μετά από 3-4 μέρες συμβίωσης με το κινητό είπα να γράψω 2-3 παρατηρησούλες και ερωτήσεις.

 

Καταρχήν έχω το μοντέλο H60-L02 και έχω αφήσει τη Rom με την οποία ήρθε (B118SP02) περιμένοντας την επίσημη 3.0.

 

Το κινητό είναι ταχύτατο και η οθόνη του πραγματικά σε κερδίζει. Σε μέγεθος σε ξεγελάει γιατί άνετα συγκρίνεται με κινητά 4.7 ιντσών! Μπράβο στην Huawei για το μέγεθος αλλά και τη μεγάλη της μπαταρία. Δεν έχω καταφέρει να κάνω μία πλήρης φόρτιση και πλήρη εκφόρτιση να μιλήσω για αντοχές μπαταρίας αλλά μετά από 1 ημέρα και 8 ώρες έχω 28% ακόμα με ανοιχτή οθόνη στις 3 ώρες και 50 λεπτά. Πολύ καλά!

 

Κάτι που λίγο με ενοχλεί είναι ότι έχει άβολο πιάσιμο. Οι κοφτερές του γωνίες προς τα πίσω δεν σε αφήνει να το αγκαλιάσεις στο χέρι σου και πολλές φορές πήγε να μου φύγει. Θήκες και κόλπα δεν τα μπορώ οπότε θα μείνω με τον φόβο.

 

Η EMUI από πριν δεν μου γέμιζε το μάτι αλλά και τώρα που το έχω στην κατοχή μου δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το προηγούμενο κινητό μου ήταν το Xiaomi Hongmi 1s έιχα καλομάθει με τα καλύτερα κατεμέ οπτικά εφέ της MIUI.

 

Πάμε τώρα σε κάποιες ερωτησούλες: Επιλογή για να ρυθμίζουμε να ανοίγει το κινητό μόνο του δεν έχει; Δεν βρήκα κάτι. Με εφαρμογή γίνεται κάτι;

 

Τα θέματα δεν μου πολυάρεσαν και δεν βρήκα ποικιλία. Υπάρχει κάπου συγκεκριμένα να ψάξω; Το ίδιο ισχύει και για τα εικονίδια; Δεν κυκλοφορούν custom εικονίδια για EMIUI;

 

Στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για γραμματοσειρές. Δεν βλέπω όμως πως μπορώ να κατεβάσω άλλες. Υπάρχει τρόπος;

 

Έχω 2 sim. Θέλω να στέλνω SMS με 160 χαρακτήρες από την 2η sim. Υπάρχει τρόπος και αν ναι με ποιο πρόγραμμα μηνυμάτων;

 

Έχω παρατηρήσει κάποια lag όμως που με απογοήτευσαν για 3G ραμ! Όταν βρίσκομαι στην κάμερα και πατάω το πίσω, αργεί να φορτώσει τα εικονίδια του μανίσιου Launcher!!! Είναι λογικό για 3g ραμ;; Στην 3.0 EMUI αλλάζει αυτό;

 

Πάμε και στο σημαντικότερο θέμα μου. Το browsing. Αν έχετε πιάσει Iphone θα έχετε καταλάβει τι εστί smooth browsing. Κάτι που έπεσα από τα σύννεφα όταν έπιασα το Honor 6. Η άμεση απόκριση στην αφή και στην απόλυτη ομαλότητα ανεβοκατεβάσματος της σελίδας μέσα στον browser με ένα Iphone σε καμία περίπτωση δεν το βρήκα στη ναυαρχίδα της Huawei.

Και έπεσα από τα σύννεφα διότι δίνοντας 300 ευρώ απαιτούσα από ναυαχρίδα κινέζου να έχω την απόλυτη ακρίβεια στο browsing. Πόσο μάλλον όταν την απολάμβανα στο Hongmi 1s με 115 ευρώ κινητό! Έχω δοκιμάσει 2-3 broswers συν τον μανίσιο αλλά τίποτα.

Για να μη παρεξηγηθώ, μια χαρά κάνεις την περιήγησή σου στο ίντερνετ αλλά δεν έχεις την απόλυτη ικανοποίηση ενός iphone που το είχα και στο Xiaomi! Αν κάποιος έχει το Feedly περασμένο γνωρίζει ότι έχει δικό του broswer για να ανοίξει τις σελίδες που θες. Ε εκεί το Xiaomi έκανε αψεγάδιαστο broswing σαν Iphone παιδιά ενώ το Honor όχι! Μου φαίνεται πραγματικά απίστευτο για κινητό με τέτοιο επεξεργαστή και 3 giga ram! Ελπίζω να φταίει η ROM. Εσείς τι λέτε για αυτό;

 

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει στις απορίες μου γιατί πραγματικά νιώθω ότι πήρα ένα πολύ καλό κινητό αλλά ταυτόχρονα νιώθω με τα μισά λεφτά έκανα σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερα τη δουλειά μου...

Δεν εχω το Honor 6 αλλα το Honor 3c....

αυτα που γραφεις φιλε μου πραγματικα ουτε στο 3c δεν υπαρχουν, ο browser (ο μαμα) πεταει, απο την καμερα (αλλα και απο οπουδηποτε αλλου) επιστρεφει στην αρχικη σε χρονο dt....

και γενικα δεν βλεπω κανενα lag ή μικροπροβλημα... το δικο μου φοραει την dev 4.4 ... θα ελεγα να σου πουν οι γνωστες που το εχουν καποιες συμβουλες γιατι κατι αλλο παιζει, δεν ειναι δυνατον αυτα που γραφεις να τα αντιμετωπιζουν και αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα πρόβλημα στο back από την κάμερα (γυρίζει ακαριαία), ενώ η απόκριση και η απαλότητα στο browsing είναι κορυφαίες.

Κάτι άλλο πρέπει να σου συμβαίνει φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, ευχαριστώ, όντως για νυχτερινή λήψη είναι καλή, θα μπορούσε να είναι και καλύτερη αφού το module της κάμερας έχει την δυνατότητα.

 

Περισσότερες φώτο μου μπορείτε να δείτε εδώ.

 

Εχμ, αυτή εδώ είναι με το κινητό τραβηγμένη δηλαδή;;;

https://500px.com/photo/22456495/seagull-at-mt-athos-by-romanos-nianios?from=user

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Μετά από 3-4 μέρες συμβίωσης με το κινητό είπα να γράψω 2-3 παρατηρησούλες και ερωτήσεις.

 

Καταρχήν έχω το μοντέλο H60-L02 και έχω αφήσει τη Rom με την οποία ήρθε (B118SP02) περιμένοντας την επίσημη 3.0.

 

Το κινητό είναι ταχύτατο και η οθόνη του πραγματικά σε κερδίζει. Σε μέγεθος σε ξεγελάει γιατί άνετα συγκρίνεται με κινητά 4.7 ιντσών! Μπράβο στην Huawei για το μέγεθος αλλά και τη μεγάλη της μπαταρία. Δεν έχω καταφέρει να κάνω μία πλήρης φόρτιση και πλήρη εκφόρτιση να μιλήσω για αντοχές μπαταρίας αλλά μετά από 1 ημέρα και 8 ώρες έχω 28% ακόμα με ανοιχτή οθόνη στις 3 ώρες και 50 λεπτά. Πολύ καλά!

 

Κάτι που λίγο με ενοχλεί είναι ότι έχει άβολο πιάσιμο. Οι κοφτερές του γωνίες προς τα πίσω δεν σε αφήνει να το αγκαλιάσεις στο χέρι σου και πολλές φορές πήγε να μου φύγει. Θήκες και κόλπα δεν τα μπορώ οπότε θα μείνω με τον φόβο.

 

Η EMUI από πριν δεν μου γέμιζε το μάτι αλλά και τώρα που το έχω στην κατοχή μου δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το προηγούμενο κινητό μου ήταν το Xiaomi Hongmi 1s έιχα καλομάθει με τα καλύτερα κατεμέ οπτικά εφέ της MIUI.

 

Πάμε τώρα σε κάποιες ερωτησούλες: Επιλογή για να ρυθμίζουμε να ανοίγει το κινητό μόνο του δεν έχει; Δεν βρήκα κάτι. Με εφαρμογή γίνεται κάτι;

 

Τα θέματα δεν μου πολυάρεσαν και δεν βρήκα ποικιλία. Υπάρχει κάπου συγκεκριμένα να ψάξω; Το ίδιο ισχύει και για τα εικονίδια; Δεν κυκλοφορούν custom εικονίδια για EMIUI;

 

Στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για γραμματοσειρές. Δεν βλέπω όμως πως μπορώ να κατεβάσω άλλες. Υπάρχει τρόπος;

 

Έχω 2 sim. Θέλω να στέλνω SMS με 160 χαρακτήρες από την 2η sim. Υπάρχει τρόπος και αν ναι με ποιο πρόγραμμα μηνυμάτων;

 

Έχω παρατηρήσει κάποια lag όμως που με απογοήτευσαν για 3G ραμ! Όταν βρίσκομαι στην κάμερα και πατάω το πίσω, αργεί να φορτώσει τα εικονίδια του μανίσιου Launcher!!! Είναι λογικό για 3g ραμ;; Στην 3.0 EMUI αλλάζει αυτό;

 

Πάμε και στο σημαντικότερο θέμα μου. Το browsing. Αν έχετε πιάσει Iphone θα έχετε καταλάβει τι εστί smooth browsing. Κάτι που έπεσα από τα σύννεφα όταν έπιασα το Honor 6. Η άμεση απόκριση στην αφή και στην απόλυτη ομαλότητα ανεβοκατεβάσματος της σελίδας μέσα στον browser με ένα Iphone σε καμία περίπτωση δεν το βρήκα στη ναυαρχίδα της Huawei.

Και έπεσα από τα σύννεφα διότι δίνοντας 300 ευρώ απαιτούσα από ναυαχρίδα κινέζου να έχω την απόλυτη ακρίβεια στο browsing. Πόσο μάλλον όταν την απολάμβανα στο Hongmi 1s με 115 ευρώ κινητό! Έχω δοκιμάσει 2-3 broswers συν τον μανίσιο αλλά τίποτα.

Για να μη παρεξηγηθώ, μια χαρά κάνεις την περιήγησή σου στο ίντερνετ αλλά δεν έχεις την απόλυτη ικανοποίηση ενός iphone που το είχα και στο Xiaomi! Αν κάποιος έχει το Feedly περασμένο γνωρίζει ότι έχει δικό του broswer για να ανοίξει τις σελίδες που θες. Ε εκεί το Xiaomi έκανε αψεγάδιαστο broswing σαν Iphone παιδιά ενώ το Honor όχι! Μου φαίνεται πραγματικά απίστευτο για κινητό με τέτοιο επεξεργαστή και 3 giga ram! Ελπίζω να φταίει η ROM. Εσείς τι λέτε για αυτό;

 

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει στις απορίες μου γιατί πραγματικά νιώθω ότι πήρα ένα πολύ καλό κινητό αλλά ταυτόχρονα νιώθω με τα μισά λεφτά έκανα σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερα τη δουλειά μου...

 

Εχω παρατηρησει και εγω αυτο το αργο φόρτωμα των εικονιδιων ορισμενες φορες αλλα οχι μονο στο huawei αλλα και στο s4 που ειχα πριν. Android εχουμε , καλο χρυσο αλλα που και που μια επανεκκίνηση και ενα κλείσιμο των background εφρμογων διορθωνει πολλα. Οποτε μου παρουσιαζει σκαλωματα απλα κλεινω τις bαckround εφαρμογες (συνηθοε εχει καμια 15αρια). Οσο για το browsing δεν εχω παρατηρησει lag , ακομα και οταν εχω ανοικτο gps και μουσικη και κανω jump αναμεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Εχμ, αυτή εδώ είναι με το κινητό τραβηγμένη δηλαδή;;;

https://500px.com/photo/22456495/seagull-at-mt-athos-by-romanos-nianios?from=user

 

Αν δεις τα metadata που δείχνει το 500px θα έβλεπες πως είναι τραβηγμένη με την παλιά mirrorless DSLR μου, την Sony Nex C3. ΚΑΜΙΑ κάμερα σε κινητό δεν έχει αρκετά γρήγορο κλειστρο για τέτοια λήψη.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, χρονια πολλα σ' ολους μας!!!

Τελικα, υπαρχει καποιος τροπος (εκτος απο το να χρησιμοποιησω σχετικη εφαρμογη), ωστε να εχω full screen εικονα, οταν με καλουν η καλω?? Μεχρι σημερα και μετα απο 1 μηνα χρησης, δεν εχω βγαλει ακρη!!:mad: Please, help, οι γνωστες!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα δεν παθαινει τιποτα ουτε lag ουτε κολληματα κ οι browser (chrome , cm ) που χρησιμοποιω πανε οπως πρεπει. Καταλαβαινω αυτο που λες για το iphone γιατι κ εγω απο αυτο πηγα στο honor κ ημουν παρα πολυ σκεπτικος, αλλα ειναι καλυτερο απο οσο πιστευα κ οχι μονο εξαιτιας των χρηματων
Link to comment
Share on other sites

http://www.b2cbuying.com/huawei-honor-6-touchplus-film.html

Ανεβηκε στα 16$ .... χμμμ

 

Σε κάνα μήνα θα είναι στα μισά.

Κλασσικές κινεζικες απατεωνιες

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα και εγώ τo Touchplus. Περιμένουμε τις εντυπώσεις από αυτόν που θα το παραλάβει πρώτος..

Το φοβάμαι λίγο ότι μπορεί και να πάει στράφι αν χάνει στην αποτελεσματικότητα + το ότι δεν θα κρύβεται πια η κιτρινίλα. :wacko:

Σε τέτοια περίπτωση πάμε για σκέτο tempered glass.

 

Σε ό,τι αφορά την ταχύτητα, τα lags και το πόσο smooth είναι σε σχέση με τα iphone θα διαφωνίσω με τον φίλο Stakantzi. To κινητό είναι σφαιράτο όσες εφαρμογές κι αν έχω ανοίξει στο background. Δεν υπάρχει lag ούτε στις λειτουργίες των εφαρμογών ούτε στις εναλλαγές μεταξύ τους. Δοκίμασε να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών.

 

Δοκίμασα 2-3 browsers αλλά κανείς δεν είναι σαν τον μανίσιο σε θέμα smooth περιηγησης KAI ταχύτητας φόρτωσης. Επίσης με άλλους browsers είχα θέμα με downloading αρχείων, που με τον στοκ δεν έχω, όλα είναι κομπλέ.

 

Στο θέμα των θεμάτων και των γραμματοσειρών περιμένουμε 2 μέρες ακόμα για την επίσημη παρουσίαση της EMUI 3.0. Σίγουρα θα παρέχει αρκετές επιλογές στην εξατομίκευση. Δοκίμασα τον αρκετά οικείο σε μένα Next Launcher 3D (ο οποίος είναι και βαρύς αλλά έτρεχε σχεδόν τέλεια) αλλά τον παράτησα και προτίμησα το περιβάλλον του EMUI για τη μοναδικότητα του - κι ας μην έχει μενού για τις εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μη παρεξηγηθώ. Το τόνισα πως το κινητό είναι σφαίρα και δεν έχει θέματα σε ταχύτητα γενικότερα απλά 2-3 κολληματάκια που κατάλαβα τα ανέφερα.

 

Όσον αφορά το browsing δεν εννοώ ότι παρουσιάζει lags η εφαρμογή ή δεν μπορεί το κινητό να φορτώσει βαριές σελίδες. Απεναντίας. Στο μόνο που έχω ένσταση είναι στο πόσο smooth είναι το scrolling σε σχέση με την τέλεια αίσθηση που σε αφήνει ένα iphone. Κάτι που απολάμβανα στο Xiaomi και είδα ότι το scrolling στο Honor μου κάνει ''σπασιματα'' όταν ανεβοκατεβάζω επίτηδες γρήγορα μία σελίδα.

 

Να τονίσω πως πριν από λίγο πέρασα τον UC Browser και το σκρολάρισμα άλλαξε κατά πολύ!! Νομίζω πλέον απολαμβάνω μία πιο smooth εμπειρία.

 

Πάντως εδώ που τα λέμε (εγώ είμαι στην 2.3) η EMUI έχει αρκετές ελλείψεις, και σε ρυθμίσεις αλλά και σε παραμετροποίηση όπως θέματα εικονίδια κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Είδα οτι γράφετε για browsers ας πω λοιπόν το off topic μου.Κατεβάστε τον CM Browser είναι μικρός γρήγορος και με ενεργούς devs.Άντε να πάρω και γω το Honor να μην είμαι off topic.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Είδα οτι γράφετε για browsers ας πω λοιπόν το off topic μου.Κατεβάστε τον CM Browser είναι μικρός γρήγορος και με ενεργούς devs.Άντε να πάρω και γω το Honor να μην είμαι off topic.:happy:

 

Αυτόν είχα φίλε μου και είχα σπασίματα στο scrolling με το εν λόγω κινητό. Πέρασα τον UC και άλλαξε άρδην! Να το έχεις στο νου σου.

 

Δεν είμαστε οφ τοπικ μωρέ, εντάξει μιλάμε για τους browsers που κάθονται καλά στο Honor μας. ;-)

Link to comment
Share on other sites

320 ευρώ καλή τιμή

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

 

Άντε καλή αρχή και στην Ευρώπη.

Πάντως όσοι σκέφτονται να παραγγείλουν από Amazon, και θέλουν την δίκαρτη έκδοση σιγουρευτείτε για την έκδοση του μοντέλου.

Στα παραπάνω link αναφέρει στο τίτλο το μοντέλο Huawei H60-L04(που είναι με μία sim),στις πληροφορίες πιο κάτω γράφει για διπλή κάρτα.

Αν δεν προκύψουν νέες πληροφορίες,ισχύουν αυτά που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα του νήματος.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

και δίκαρτο τελικά

 

Να δούμε αν έρθει και εδώ τι τιμή θα έχει.....

 

το μοντέλο Huawei H60-L04 που έχει στο άμαζον πρέπει να είναι αυτό που προωθούν στην ινδία, το οποίο είναι με μία σιμ και κοστίζει περίπου €256

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του κινητού για άλλους, γνωρίζετε τι παίζει με Amazon από έξοδα αποστολής και από χρόνο παράδοσης;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του κινητού για άλλους, γνωρίζετε τι παίζει με Amazon από έξοδα αποστολής και από χρόνο παράδοσης;

 

 

να υπολογίζεις περίπου 7-10 ημέρες εργάσιμες όταν θα το έχουν στοκ και περίπου €10 η αποστολή στην Ελλάδα €330 όλα μαζί ...

 

με τις τιμές του φίλου Romanos στο oppo το βρίσκεις €266 περίπου €65 λιγότερα :)

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...