Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν παρατηρήσεις τις ημερομηνίες των ενημερώσεων , την Β317 την έχουν ανεβάσει αφού είχαν ανεβάσει την Β532.

Ότι νά'ναι.

Γι'αυτό και δεν έχει απαντήσει κανείς. Όλοι πέρασαν την Β532 και μετά ανέβηκε η Β317.:lol:

Αν βάζαμε την Β317 με ΟΤΑ και περνάγαμε την Β532 από πάνω με local μπορεί να καθόταν καλύτερα θα μου πεις γιατί την βγάλαν μετά τότε...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν βάζαμε την Β317 με ΟΤΑ και περνάγαμε την Β532 από πάνω με local μπορεί να καθόταν καλύτερα θα μου πεις γιατί την βγάλαν μετά τότε...

 

Δεν αντέχω να περιμένω άλλο. Περνάω την Β532 με local και ο Θεός βοηθός.

Αν πάει κάτι στραβά, ελπίζω το Σάββατο να έρθει κάποιος από δω στη συνάντηση του myphone στο Γκάζι,για να βοηθήσει.:O

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

για να παρουμε τον κωδικο για τον bootloader.

https://www.dc-unlocker.com/huawei-android-hisilicon-unlock-guide

 

δοκιμαστε το και πειτε μου αν αναγνωριζει το κινητη γιατι μαλλον κατι πεζει με τους drivers σε εμενα

αν παιζει θα βρουμε και credits να το κανουμε τζαμπε.

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε σκηνικο με τις ειδοποιήσεις λόγω του γνωστού προβλήματος μιλάω κυριως χρησιμοποιώντας το messenger του facebook που έρχονται κανονικά ειδοποιήσεις με αποτέλεσμα Viber what's app να το ανοίγω 1-2 φορές την μέρα για να δω αν έχει στείλει κανείς τίποτα.Σε κάποια φάση σήμερα πάω να βάλω το email μου στην εργοστασιακή εφαρμογή για το email, με το που γίνεται η σύνδεση έρχεται καταιγισμός των μηνυμάτων που μου Χαν στειλει όλη την μέρα και δεν τα είχα ανοίξει σε what's app Viber snaptchat μιας και δεν είχα ανοίξει της εφαρμογές , λέω λες να έγινε το θαύμα? Οπότε λέω στην δικιά μου για στείλε μου κάτι what's app μήπως έφτιαξε... Και ξανά τίποτα.Τωρα λοιπόν πάω να κάνω σύνδεση στο λογαριασμό μου στο facebook (είχα κάνει αποσύνδεση γιατί ήθελε να μπει ο αδερφός μου στο δικό του) και με το που συνδέεται ξανά πάλι καταιγισμός σε what's app μηνυμάτων που μου είχαν στείλει ενώ ήταν κλειστή η εφαρμογή.! Θα τρελαθώ!
Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα είναι ότι είσαι πολύ δημοφιλης με τετοιο καταιγισμό μηνυμάτων που δέχεσαι όλη την ημέρα..!!!:D:D:D:cool: Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα είναι ότι είσαι πολύ δημοφιλης με τετοιο καταιγισμό μηνυμάτων που δέχεσαι όλη την ημέρα..!!!:D:D:D:cool:

 

Ουουου ασε άσε πάω για δήμαρχος!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η 5.10.1 μπορεί να περαστεί πάνω στην B532 , και το αντίθετο επίσης. Σωστά; Ακόμη και σε απείραχτες συσκευές(αρουτάριστες) Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μια προταση για τις παρακατω θηκες; Ποια να προτιμησω;

 

http://www.oppomart.com/huawei/honor6/ranvoo-newest-ultra-thin-pc-protective-cover-for-huawei-honor-6.html

http://www.oppomart.com/huawei/honor6/msvii-protective-pc-hard-back-case-for-huawei-honor-6.html

http://www.oppomart.com/huawei/honor6/nillkin-super-frosted-shield-case-for-huawei-honor-6.html

 

Για το oppo 7a πηρα την frosted. Αλλα δεν την εχω δοκιμασει, ακομα την περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Και είχα το γνωστό πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις με την Β532 αλλά περνώντας ( local) την 15.10.1 όλα έφτιαξαν ΜΑΓΙΚΑ

 

Απο που την κατεβασες ?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο την 5.10.1 ήθελα να πω

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο που την κατεβασες ?

Την 5.10.1 ήθελα να πω. Τώρα για download παιδιά όλα είναι στην πρώτη σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Στην λειτουργία κάμερα,η επιλογή παρέλευσης χρόνου τι ακριβώς κάνει; (Β532)
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Διάβασα και πιο πίσω πως ένα παλικάρι είχε πρόβλημα με την εφαρμογή της Vodafone.

 

Έχω και γω πρόβλημα και δεν μπορώ να μπω. Κολλάει στην αρχική εικόνα και δεν προχωράει. Έτσι δεν μπορώ να πάρω τα online bonus.

 

Έχω κάνει τα πάντα από εκκαθαρίσεις κτλ και updates της εφαρμογής αλλά τίποτα. Είμαι στην Β316. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; το έλυσε με κάποιο τρόπο;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καταλαβε κανεις πως λειτουργει το WLAN+, γιατι το εχω ενεργοποιημένο αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι φαση και ποτε τίθεται σε λειτουργία.

Επισης αυτο με τις ειδοποιήσεις το εχουμε συνηθίσει πιστεύω απο τις προηγούμενες εκδόσεις οπότε τι σκατε. :-) :-P

Nothing is true, everything is permitted

- Altaïr Ibn-La'Ahad -

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/honor-6/development/guide-bootloader-unlock-change-stock-t3221435

 

για οσους εχουν κλειδωμενο bootloader. δουλευει μια χαρα

root στην 4.4.2 καντε με το kingroot.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Διάβασα και πιο πίσω πως ένα παλικάρι είχε πρόβλημα με την εφαρμογή της Vodafone.

 

Έχω και γω πρόβλημα και δεν μπορώ να μπω. Κολλάει στην αρχική εικόνα και δεν προχωράει. Έτσι δεν μπορώ να πάρω τα online bonus.

 

Έχω κάνει τα πάντα από εκκαθαρίσεις κτλ και updates της εφαρμογής αλλά τίποτα. Είμαι στην Β316. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; το έλυσε με κάποιο τρόπο;

 

Ευχαριστώ.

 

Δεν εισαι ο μονος φιλε. Και σε μενα το ιδιο. Ισως να παιζει στην lolipop. Αν εχει δοκιμασει κανεις ας μας πει..Για την ωρα μπαινω στο account απο τον browser του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω καλύτερα. . .

Είμαι στην Β532 stable με ξεκλειδωμένο το boot και χωρίς root.

Mπορώ να περάσω από πάνω την 5.10.1 με ΤΕ?

Γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα, και τι κερδίζω παραπάνω αν το κάνω??

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω καλύτερα. . .

Είμαι στην Β532 stable με ξεκλειδωμένο το boot και χωρίς root.

Mπορώ να περάσω από πάνω την 5.10.1 με ΤΕ?

Γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα, και τι κερδίζω παραπάνω αν το κάνω??

 

μπαταρια πολυ κερδιζεις.

η με ΤΕ αν δεν γινεται με 3Κ

η αλλιως πας στην Β316 και απο εκει με ΤΕ στην 5.10.1

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/honor-6/development/guide-bootloader-unlock-change-stock-t3221435

 

για οσους εχουν κλειδωμενο bootloader. δουλευει μια χαρα

root στην 4.4.2 καντε με το kingroot.

 

Με το kingroot όταν έχεις κλειστεί την συσκευή και την βάζεις σε φόρτιση αυτή ανοίγει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Διάβασα και πιο πίσω πως ένα παλικάρι είχε πρόβλημα με την εφαρμογή της Vodafone.

 

Έχω και γω πρόβλημα και δεν μπορώ να μπω. Κολλάει στην αρχική εικόνα και δεν προχωράει. Έτσι δεν μπορώ να πάρω τα online bonus.

 

Έχω κάνει τα πάντα από εκκαθαρίσεις κτλ και updates της εφαρμογής αλλά τίποτα. Είμαι στην Β316. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; το έλυσε με κάποιο τρόπο;

 

Ευχαριστώ.

στην 5.10.1 παίζει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω καλύτερα. . .

Είμαι στην Β532 stable με ξεκλειδωμένο το boot και χωρίς root.

Mπορώ να περάσω από πάνω την 5.10.1 με ΤΕ?

Γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα, και τι κερδίζω παραπάνω αν το κάνω??

 

Γίνεται και με κλειδωμένο boot loader?

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα το κινητο απο το vickmall την εκδοση με τα 16gb σε λευκο. Το θεμα ειναι οτι η παραγγελια εχει φυγει και δεν εδωσα καμια οδηγια, οπως κατι κατεβατα που κανουν copy-paste στο vickmall.

 

Πχ δεν ειπα να το τεσταρουν πριν το στειλουν, να κανουν root, να το δηλωσουν ως δωρο και με χαμηλη τιμη, να βαλουν Ευρωπαϊκο φορτιστη κτλ..

 

Λετε να υπαρχει καποιο θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...