Jump to content

Ηuawei Ascend P7


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ειπα φιλε οτι εβαλα στην πρωτη θυρα καρτα sd γιατι δεν το ηθελα δικαρτο... αν ηθελα μπορουσα να το κανω δικαρτο....

 

Δοκιμασες καθολου να δεις αν υπαρχει προβλημα με 2 καρτες???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 659
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aνεβαστε και καμια φωτο ρε παιδια να το δουμε και εμεις....:p

 

Μπορεί να μου πει καποιος γιατί προτίμησε το P7 και όχι το Xiaomi Mi3 ?

 

εδω κανεις λαθος... εχω και τα 2:D

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Aνεβαστε και καμια φωτο ρε παιδια να το δουμε και εμεις....:p

 

Μπορεί να μου πει καποιος γιατί προτίμησε το P7 και όχι το Xiaomi Mi3 ?

 

εδω κανεις λαθος... εχω και τα 2:D

 

οσο για φωτο... αμαν ρε παιδια.. τοσα viδεο στο γιουτουμπα... και αυτα ειδα πριν το αγορασω.. εχω και το Mediapad X1 φιλε... αλλα επειδη ειναι λιγο μεγαλο και βολευει μονο στη δουλεια που καθομαι με τις ωρες για σερφαρισμα ειπα να παρω το P7 για ποιο μικρο... ειναι ομως πολυ μικρο για τα γουστα μου... αν ηταν σαν το mi3 θα ηταν τζαμι... τωρα αναγκαστικα θα κανω υπομονη.. μερικους μηνες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:lol::lol:

 

μπορείς να κανείς μία σύντομη συγκριση?:O

 

ειναι νωρις φιλε.. ποιο ευκολα να κανω με το iocean X7s και του mi3...αλλα θα ειμαστε εκτος θεματος... στο P7 ουτε καμερα ουτε gps εχω δοκιμασει...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

εδω κανεις λαθος... εχω και τα 2:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

ειναι νωρις φιλε.. ποιο ευκολα να κανω με το iocean X7s και του mi3...αλλα θα ειμαστε εκτος θεματος... στο P7 ουτε καμερα ουτε gps εχω δοκιμασει...

 

γιατί δεν τι κάνεις/γράφεις τη σύγκριση στο αντίστοιχο θέμα? (iocean X7S)

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι δικαρτο?απλά έχεις την επιλογή είτε να βάλεις κάρτα μνήμης είτε κάρτα sim?

Κάτι άλλο,φοράει micro?

Άσχετο,Απαράδεκτο το ebw και δεν πρόκειται να κάνω παραγγελία από κει ποτέ ξανά,μακριά λοιπόν σας προτείνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι δικαρτο?απλά έχεις την επιλογή είτε να βάλεις κάρτα μνήμης είτε κάρτα sim?

Κάτι άλλο,φοράει micro?

Άσχετο,Απαράδεκτο το ebw και δεν πρόκειται να κάνω παραγγελία από κει ποτέ ξανά,μακριά λοιπόν σας προτείνω.

Θα περιμένεις κανα δίμηνο να στο φέρει? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένεις κανα δίμηνο να στο φέρει? :wacko:

 

Πέρα από αυτό,άσε πού μου θέλει και τα λεφτά προκαταβολή.μακριά.....

Και δεν με νοιάζει αλλά νομίζω ότι το είχαν και προτεινόμενο κατάστημά κάποτε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειπα φιλε οτι εβαλα στην πρωτη θυρα καρτα sd γιατι δεν το ηθελα δικαρτο... αν ηθελα μπορουσα να το κανω δικαρτο....

 

εγω ειπα ομως για τα εδω κινητα νομιζω ξεκαθαρισες οτι το πηρες απο εξω

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από αυτό,άσε πού μου θέλει και τα λεφτά προκαταβολή.μακριά.....

Και δεν με νοιάζει αλλά νομίζω ότι το είχαν και προτεινόμενο κατάστημά κάποτε.

Ναι το ξέρω αυτό. Για να σου στείλει κάτι, πρέπει να του καταθέσεις τα λεφτά στην τράπεζα κι ας μην είναι διαθέσιμο, δηλαδή δεν ξέρεις καν πότε θα το παραλάβεις. Μήπως το πάει για κλείσιμο το μαγαζί?

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται στην Ελλάδα να κάνει σήμερα 309 και στη Κίνα 329? :blink:

 

Σημερινη λιανικη τιμη στην Σαγκαη, που αν εισαι ντοπιος βρισκεις και φτηνοτερα ειναι 280.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ακουστεί τίποτα προβλήματά?με οθόνη κυρίως?

Lag υπάρχει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου,dual sim εκδοσή πάντως δεν είναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου,dual sim εκδοσή πάντως δεν είναι.

Καλορίζικο!Από που το πήρες; Και σε τι τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Terrabyte 335 με τα μεταφορικά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ebw.gr στα 285 ευρω θεωρω η καλυτερη αγορα αλλα εσεις που το πηρατε παιδια πως σας φαινεται?

τελικα ο επεξεργαστης του ειναι τοσο αδυναμος οσο φημολογηται? Βασικα ελενα να δοκιμασω ενα

σαν δευτερη συσκευη εαν το βρω μεταχειρησμενο σε καλη τιμη! απλως λιγακι με τα κινεζικα εχω παθει

2 νηλες και θελω να εχω μια αισθηση το ποσο καλο ειναι η οχι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα review κ μια προσωπικη τοποθετηση ταξιδιωτη οποτε εχεις χρονο θα ηταν πολυ χρησιμα για μας τους υποψηφιους αγοραστες.

 

Πραγματικα τρομερη all around συσκευη αλλα με τις αμφιβολιες για τον επεξεργαστη κ το g2 στα ιδια λεφτα δεν δινεις ευκολα την 300αρα κ ας ειναι η ποιοτητα κατασκευης του 10 κλασεις πανω.

Link to comment
Share on other sites

ebw.gr στα 285 ευρω θεωρω η καλυτερη αγορα αλλα εσεις που το πηρατε παιδια πως σας φαινεται?

τελικα ο επεξεργαστης του ειναι τοσο αδυναμος οσο φημολογηται? Βασικα ελενα να δοκιμασω ενα

σαν δευτερη συσκευη εαν το βρω μεταχειρησμενο σε καλη τιμη! απλως λιγακι με τα κινεζικα εχω παθει

2 νηλες και θελω να εχω μια αισθηση το ποσο καλο ειναι η οχι!!!!

 

Αστό,παραλίγο να την πατήσω από το συγκεκριμένο κατάστημά.ούτε διαθέσιμο ούτε και με σαφής παράδοση,αλλά θέλουν τα χρήματά μπροστά.

 

Mini review ακόμα.

Προς το παρόν όμως θα γράψω τα εξής θετικά.

 

Μπαταρια.

Οθόνη υπέροχη.

Καλό ηχείο.

Άψογη κάμερα.

Αρκετά smooth και δεν το περίμενα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι έλεγα για την μπαταριά?

[ATTACH]46308[/ATTACH]

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω θέλω να πάρω το δικαρτο. κυκλοφορεί ελλάδα η παραγγελεία απο κίνα ? κ αν παραγγείλω απο κίνα

θα δουλεύει κανονικά με τα ελληνικά δίκτυα?

Link to comment
Share on other sites

εγω θέλω να πάρω το δικαρτο. κυκλοφορεί ελλάδα η παραγγελεία απο κίνα ? κ αν παραγγείλω απο κίνα

θα δουλεύει κανονικά με τα ελληνικά δίκτυα?

 

απο το vickmall το εχω εγω και δουλευει κανονικα...το δικαρτο μιλαμε P7-L00

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

απο το vickmall το εχω εγω και δουλευει κανονικα...το δικαρτο μιλαμε P7-L00

 

Διευκρίνισες ποιο θες ? γιατί βλέπω υπάρχει δικαρτο κ το P7-L09

( the up slot Nano-Sim is available,the down slot Micro-Sim is available)

Που δεν παίρνει microsd

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνισες ποιο θες ? γιατί βλέπω υπάρχει δικαρτο κ το P7-L09

( the up slot Nano-Sim is available,the down slot Micro-Sim is available)

Που δεν παίρνει microsd

 

Oχι δεν ηξερα και δεν ειπα τιποτα....αφου ομως το ξερεις τωρα μπορεις εσυ και οποιος κανει παραγγελια να το ζητησει αφου δει τις διαφορες που εχουν μεταξυ τους..εγω ας πουμε δεν ειχα προσεξει οτι το δικο μου δεν εχει NFC..οταν το παρελαβα το ειδα..

Σχετικα με το GPS....

Μετα απο τοσο καιρο αποφασισα να δοκιμασω το IGo Primo που εχω βαλει και τρεχει σε ολα μου τα κινητα...χωρις να πειραξω τιποτα ετρεχε σε πληρη οθονη και στο Μi3 και στο Μediapad X1 και στο X7s... εδω μου βγαζει λαθος οτι δεν εχει αυτην την αναλυση.... εχει καποιος ιδεα σε τι αναλυση δουλευει το συγκεκριμενο;

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...