Jump to content

Ηuawei Ascend P7


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διευκρίνισες ποιο θες ? γιατί βλέπω υπάρχει δικαρτο κ το P7-L09

( the up slot Nano-Sim is available,the down slot Micro-Sim is available)

Που δεν παίρνει microsd

 

Συγνωμη που ρωταω και εγω αλλα δεν καταλαβα απο την απαντηση, στην Ελλαδα υπαρχει δικαρτο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 659
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνωμη που ρωταω και εγω αλλα δεν καταλαβα απο την απαντηση, στην Ελλαδα υπαρχει δικαρτο?

Ούτε εμείς έχουμε καταλάβει... δεν απαντά κάποιος που το πήρε από Ελλάδα ξεκάθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά δεν είναι δικαρτο το ελληνικό...

Το λέει ξεκάθαρα και το αυτοκόλλητο πού βρίσκεται στην πλάτη της συσκευής.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία ερώτηση παρακαλώ. Από μπαταρία πως τα πάει. Εγώ για παράδειγμα χρησιμοποιώ τις συσκευές μου στο 0% φωτεινότητα και στο αυτόματο. Και το αλλάζω όταν είμαι έξω σε πολύ ήλιο. Πόσες ώρες οθόνης βγάζει; Πάνω από 4;

 

Ρε ταξιδιώτη 5,5 ώρες οθόνη;;;;; Τόσο βγάζω με το Z ultra! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασα σήμερα.

Ρωτήστε με ό,τι θέλετε..:)

 

Από που, δίκαρτο; Χρώμα, εντυπώσεις..:p

Link to comment
Share on other sites

Από που, δίκαρτο; Χρώμα, εντυπώσεις..:p

Μονοκαρτο απο σκρουτζ..λευκο..

Ειναι πανεμορφο ρε παιδια!! Ερωτευτηκα! Θελω λιγο ακομα για να βγαλω ασφαλη συμπερασματα.. Εξαιρετικη συσκευη overall.. Νταξει δεν ειναι και Z2 αλλα νομιζω δεν θα δημιουργησει προβλημα σε καιημερινη χρηση...

Εχω την εντυπωση οτι φορτιζει αργα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μονοκαρτο απο σκρουτζ..λευκο..

Ειναι πανεμορφο ρε παιδια!! Ερωτευτηκα! Θελω λιγο ακομα για να βγαλω ασφαλη συμπερασματα.. Εξαιρετικη συσκευη overall.. Νταξει δεν ειναι και Z2 αλλα νομιζω δεν θα δημιουργησει προβλημα σε καιημερινη χρηση...

Εχω την εντυπωση οτι φορτιζει αργα

 

Δεν το χω δει από κοντά έχω την εντύπωση οτι είναι πιο ομορφο και απο το Ρ6. Και η κάμερα του παρα πολυ καλή απο οτι ακουγεται. Φωτο απο εδώ περιμένω να δω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χω δει από κοντά έχω την εντύπωση οτι είναι πιο ομορφο και απο το Ρ6. Και η κάμερα του παρα πολυ καλή απο οτι ακουγεται. Φωτο απο εδώ περιμένω να δω.

Καταρχην παιζει η εμπροσθια καμερα να ειναι καλυτερη απο την πισω..:p

τι φωτο θες να ανεβασω; Να τραβηξω αυριο σε διαφορες συνθηκες..

ναι, νομιζω οτι ειναι πιο ομορφο. Γενικα το βαζω στα ιδια επιπεδα με xperia z που για μενα ειναι ο, τι πιο ομορφο και ποιοτικο. Τρομερα ελαφρυ και χρησιμοποιειται και με το ενα χερι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο και από εδώ μέσα!

Πες μας πως βλέπεις την ποιότητα / απόδοση χρωμάτων στην οθόνη και ανέβασε στατιστικά μπαταρίας με το gsam battery από το play

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην παιζει η εμπροσθια καμερα να ειναι καλυτερη απο την πισω..:p

τι φωτο θες να ανεβασω; Να τραβηξω αυριο σε διαφορες συνθηκες..

ναι, νομιζω οτι ειναι πιο ομορφο. Γενικα το βαζω στα ιδια επιπεδα με xperia z που για μενα ειναι ο, τι πιο ομορφο και ποιοτικο. Τρομερα ελαφρυ και χρησιμοποιειται και με το ενα χερι.

 

Tώρα πια που τα κινητά έχουν γαϊδουροποιηθεί είναι σημαντικό να έχει λογικό πλάτος. Εγώ εδώ με το nexus 5 και οριακά με βολεύει στο πλάτος.

 

Photos γενικά ένα δείγμα, όχι κάτι συγκεκριμένο ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο και από εδώ μέσα!

Πες μας πως βλέπεις την ποιότητα / απόδοση χρωμάτων στην οθόνη και ανέβασε στατιστικά μπαταρίας με το gsam battery από το play

Ευχαριστω Θαναση μου! Ελπιζω να στο δειξω και απο κοντα.. Καθε λεπτο που περναει με κερδιζει και περισσοτερο. Βεβαια ακομα προσπαθω να καταλαβω μερικα κολπα στο UI που εχει χρησιμοποιησει η Hua. Ακομα το μαθαινω. Απο αποδοση οθονης μιλαμε για εξαιρετικη δουλεια! Πολυυυ καλες γωνιες θεασης, φωτεινοτητα σε νταλα ηλιο οπως σημερα δεν θαχεις κανενα προβλημα. Αν ομως το βαλεις τερμα κατω και αυτοματο, ισως να σου φανει σκοτεινη.

τα χρωματα ειναι απιστευτα. Η ποιοτητα κατασκευης κορυφαια απλα!!

απο μπαταρια θα ανεβασω αργοτερα να δω πως συμπεριφερεται γενικα..

 

Tώρα πια που τα κινητά έχουν γαϊδουροποιηθεί είναι σημαντικό να έχει λογικό πλάτος. Εγώ εδώ με το nexus 5 και οριακά με βολεύει στο πλάτος.

 

Photos γενικά ένα δείγμα, όχι κάτι συγκεκριμένο ;)

Το πλατος του ειναι εξαιρετικο. Σε απευθειας συγκριση με xperia z του κολλητου ειναι πιο κοντο και λιγοτερο πλατυ.

 

Απο φωτο παρε μερικες που τραβηξα τωρα στη δουλεια.. Με φως ηλιου απο το παραθυρο και λιγο τεχνιτο φως λαμπας στους διαδρομους

 

[ATTACH]47015[/ATTACH]

[ATTACH]47016[/ATTACH][ATTACH]47017[/ATTACH]

 

Ολα στο αυτοματο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και νεες φωτογραφιες στο αυτοματο μερα μεσημερι που σχολασα.

[ATTACH]47030[/ATTACH][ATTACH]47031[/ATTACH]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπο μπαταρια πως το βλεπεις με μετρια χρηση βγαζεις μια μερα ανετα??

To gps το εχεις χρησιμποιησει καθολου??

 

Καλοδουλευτο κιολας ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου! Να εισαι καλα! :)

Νομιζω οτι με την μπαταρια θα τα παμε μια χαρα.. Απλα νομιζω οτι φορτιζει αργα και γιαυτο φταιει ο φορτιστης μαλλον.

το gps δεν το χρησιμοποιησα ακομα. Δεν εχω μπολικο χρονο αυτη την περιοδο. Αυριο ή μεθαυριο θα το ρουταρω κιολας

[ATTACH]47038[/ATTACH]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H επιλογή είναι μάλλον θέμα αισθητική, γιατί συγκλονιστικές διαφορές στο hardware δεν υπάρχουν.

Στο θεμα του επεξεργαστη χωρις δευτερη σκεψη διαλεγουμε G2.

στο υποκειμενικο θεμα του design, χωρις δευτερη σκεψη διαλεγουμε το P7 ενα απο το ομορφοτερα και ποιοτικα smartphones που εχω πιασει ποτε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτονομία & μέγεθος οθόνης.

Για το πρωτο δεν ειμαι τοσο σιγουρος....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω τώρα που έχω επιδότηση συσκευής από την cosmote, σας παρακαλώ μια ερώτηση γιατί δεν κατάλαβα έχει τελικά play store η δεν έχει για να ξέρω; ευχαριστώ πολύ
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω τώρα που έχω επιδότηση συσκευής από την cosmote, σας παρακαλώ μια ερώτηση γιατί δεν κατάλαβα έχει τελικά play store η δεν έχει για να ξέρω; ευχαριστώ πολύ

 

έχει :D...

Link to comment
Share on other sites

ασ μου πεί καποιος που το πήρε απο http://www.vickmall.com/ εκει που λέει Select Shipping Method

ποια διαλέγουμε DHL, EMS, η SG post . Η τελευταία είναι αξιόπιστη εχει shipping number? ποιές ειναι ο

πιθανότητες να περάσει απο τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

ασ μου πεί καποιος που το πήρε απο http://www.vickmall.com/ εκει που λέει Select Shipping Method

ποια διαλέγουμε DHL, EMS, η SG post . Η τελευταία είναι αξιόπιστη εχει shipping number? ποιές ειναι ο

πιθανότητες να περάσει απο τελωνείο?

 

Singapore post να γλιτώσεις το τελωνείο, και αφού κάνεις παραγγελία πες τους να γράψουν πάνω του ότι κοστίζει κάνα 25 ευρώ και είναι gift

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...