Jump to content

Ηuawei Ascend P7


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελπιζω να φτιαξει με καποια αναβαθμιση... εχτες βραδυ εκανε παλι, αλλα τιποτα το ιδιο αργα... και να σκεφτεις οτι το Mediapad X1 που εχει μικροτερο επεξεργαστη παει σφαιρα μπροστα του... κανενα lag... θα το εδινα να παρω το Ηοnor6 αλλα και αυτο εχει θεμα με την μπαταρια...

ακομα και το s3 της γυναικας μου ειναι ποιο γρηγορο .

τι να το κανεις το γυαλι και το αλουμινιο ;

οταν σερνεται σαν το galaxy mini ......

οταν σου κανουν πλακα ακομα και με s2 !!!!

κατι πρεπει να κανουν στην huawei γιατι βλεπω πολυ μαυρο το μελλον τους !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 659
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κρίμα να δίνει μια τόσο φινετσάτη συσκευή με καλή κάμερα, οθονη και να το χαντακώνει έτσι η huawei..για ποιο λόγο αφού άλλα μοντέλα της δουλευουν πολύ καλά..δεν νομίζω να φταίει μονο το soc...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

κρίμα να δίνει μια τόσο φινετσάτη συσκευή με καλή κάμερα, οθονη και να το χαντακώνει έτσι η huawei..για ποιο λόγο αφού άλλα μοντέλα της δουλευουν πολύ καλά..δεν νομίζω να φταίει μονο το soc...

 

Εγω πιστευω οτι ειναι θεμα λογισμικου αλλα το Σαββατο βγηκε παλι αναβαθμιση την εκανα και τιποτα....παλι σα χελωνα...ετρεξα το Antutu απο περιεργεια και μου βγαζει 25077... απο τοτε που το αγορασα εχει κανει 3-4 updates αλλα δε βλεπω διαφορα..και δεν τρεχω ουτε παιχνιδια ουτε περιεργες εφαρμογες..τι αναβαθμιζουν δεν μπορω να καταλαβω..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις μαγκες και εγω κατοχος του π7 ειμαι αλλα αυτα που λετε δεν τα εχω δει, το θεμα με το hd οντως ειναι κατι σημαντικο, αλλα τι s3 και s3 mini ακουω, εγω ειχα προσωπικα το s3 και απο αυτο πηγα σε π7 και το s3mini και s4 mini ειναι εντος οικογενειας και τα εχω δει απο κοντα. καμια σχεση! τι κολληματα λετε? εγω περιμενα απο τα μηνυματα στο τηλεφωνο να παω στο σ3 κανενα τεταρτο! το κινητο δεν ειναι κανενα μηχανακι απιστευτο οντως απο hardware αλλα νομιζω ειναι λίγο υπερβολικα καποια σχολια :worry:
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και γω φιλε μου. Ο Hisilicon μπορει να μην ειναι Snapdragon 800 αλλα οχι και τετοια καταντια..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις μαγκες και εγω κατοχος του π7 ειμαι αλλα αυτα που λετε δεν τα εχω δει, το θεμα με το hd οντως ειναι κατι σημαντικο, αλλα τι s3 και s3 mini ακουω, εγω ειχα προσωπικα το s3 και απο αυτο πηγα σε π7 και το s3mini και s4 mini ειναι εντος οικογενειας και τα εχω δει απο κοντα. καμια σχεση! τι κολληματα λετε? εγω περιμενα απο τα μηνυματα στο τηλεφωνο να παω στο σ3 κανενα τεταρτο! το κινητο δεν ειναι κανενα μηχανακι απιστευτο οντως απο hardware αλλα νομιζω ειναι λίγο υπερβολικα καποια σχολια :worry:

 

Ερχομενος απο το Mediapad X1 που ειχε επεξεργαστη σε μικροτερη συχνοτητα, περιμενα κατι λιιιιιγο ποιο γρηγορο με το P7...ενα Mediapad σε μικρογραφια δε 8α με χαλαγε.. αλλωστε κανει και περισσοτερα λεφτα....περισσοτερα και απο το ολοκαινουργο Honor 6!!... παραλογος δεν ειμαι ...εχω μερικες εφαρμογες μονο, ιδιες σε ολα μου τα κινητα....και ενα παιχνιδι ...την φαρμα...τιποτα το βαρυ :rolleyes:...ε...μου εχει σπασει τα νευρα με το απιστευτο λαγγαρισμα απο τα sms στον chrome και απο αυτον σε καποια αλλη εφαρμογη...πχ για να φορτωσει το viber ... η το f/b δειχνει να ζοριζεται και να τα ανοιγει με μεγαλη δυσκολια..σαν να κολλαει ...πας να γραψεις και για να εμφανιστει το swiftkey...λαγγαρει ποση ωρα να το φορτωσει...πραγματα που στο Χ1 δεν υπαρχουν..μου θυμιζει το Sensation που ειχα, αλλα αυτο ηταν με 500-700 kb μνημη και ηταν λογικο...το εχω παρατησει και περιμενω να παρουν εδω το νεο Honor 6 ...να δω κριτικες και αν ειναι σουπερ(οχι οπως πιστευαμε και για το P7) να πουλησω το P7 και να παρω το Honor...μπορει να φταει και η εκδοση...αλλο το P7 L00 που εχω εγω και αλλο το L10 ...εχει διαφορετικο hardware και συμπεριφερεται διαφορετικα σε διαφορα pluggins οπως βλεπω και στο xda...ισως γι αυτο να μην βλεπεται τοση διαφορα...πανεμορφο (για μενα) αλλα το θελω οχι για φιγουρα,αλλα για να με βολευει..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

ήθελα και εγω να μείνω στο θέμα του hardware και καλα εκανες που το εθιξες, εγω εχω το L00, και κανω σχεδον τα ιδια με αυτα που ειπες (εκτος του chrome, ειναι βαρυς για το pc, ποσο μαλλον για κινητο) κατα τα αλλα τα ιδια ομως, δεν εχω τετοια θεματα, καθολου κιολας, απεναντιας με το s3 και απο τοτε που εβαλε την 4.2 ηθελα να το πεταξω στον τοιχο και για αυτο εκανα και το σχολιο πιο πανω. Εν τελει, λογικο βεβαια να το λες καθως το εχεις και ξερεις καλυτερα απο ολους τι βιωνεις εσυ σα χρηστης απλα και εγω το εχω και μου εκανε εντυπωση.. Αυτα
Link to comment
Share on other sites

ήθελα και εγω να μείνω στο θέμα του hardware και καλα εκανες που το εθιξες, εγω εχω το L00, και κανω σχεδον τα ιδια με αυτα που ειπες (εκτος του chrome, ειναι βαρυς για το pc, ποσο μαλλον για κινητο) κατα τα αλλα τα ιδια ομως, δεν εχω τετοια θεματα, καθολου κιολας, απεναντιας με το s3 και απο τοτε που εβαλε την 4.2 ηθελα να το πεταξω στον τοιχο και για αυτο εκανα και το σχολιο πιο πανω. Εν τελει, λογικο βεβαια να το λες καθως το εχεις και ξερεις καλυτερα απο ολους τι βιωνεις εσυ σα χρηστης απλα και εγω το εχω και μου εκανε εντυπωση.. Αυτα

 

Εχεις και τις 2 υποδοχες με σιμ? η εχεις και sd στην μια;

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

ναι, έχω δυο σιμ μεσα.

 

Εγω εχω 1 σιμ και 1 sd 32αρα class 10....

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Δυστυχώς έσπασε το τηλέφωνο μου, (ascend p6) από το οποίο ήμουν ευχαριστημένος και τώρα είχα σκοπό να πάω στο p7, αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ πέρα, μάλλον απογοητεύομαι... είναι όντως τόσο χάλια τα πράγματα? κρίμα γιατί σχεδιαστικά είναι πανέμορφο...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έσπασε το τηλέφωνο μου, (ascend p6) από το οποίο ήμουν ευχαριστημένος και τώρα είχα σκοπό να πάω στο p7, αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ πέρα, μάλλον απογοητεύομαι... είναι όντως τόσο χάλια τα πράγματα? κρίμα γιατί σχεδιαστικά είναι πανέμορφο...

 

Στη θεση σου θα επερνα το Honor 6... μπορει το P7 να ειναι ποιο ομορφο...αλλα μεχρι εκει....τα παιδια που το εχουν παρει μεχρι τωρα ειναι ευχαριστημενα ..και ειναι και ποιο φθηνο.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο σκεύτομαι και εγώ να κάνω, αν και είμαι ανάμεσα στο honor 6 και το xiaomi mi4, το πρόβλημα με το 4G της xiaomi , δεν με απασχολεί καθόλου. έχω λίγες μέρες να το σκεφτώ ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως κανουμε update στη συσκευη?, μιλαω για τα μοντελα L00.

 

Χθες ηρθε νεα αναβαθμιση OTA... κανε ελεγχο για "online update" και θα στο βγαλει... δεν θα σου χαλασει τιποτα (ρουτ, εφαρμογες, επαφες κλπ)

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Χθες ηρθε νεα αναβαθμιση OTA... κανε ελεγχο για "online update" και θα στο βγαλει... δεν θα σου χαλασει τιποτα (ρουτ, εφαρμογες, επαφες κλπ)

 

το δικο μου δεν κανει κανενα update, για αυτο ειπα και μοντελο L00 το οποιο ηρθε απο κινα παντα και με καποια αλλη ρομ απο οτι φαινεται, customized.

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου δεν κανει κανενα update, για αυτο ειπα και μοντελο L00 το οποιο ηρθε απο κινα παντα και με καποια αλλη ρομ απο οτι φαινεται, customized.

 

Το ιδιο ακριβως εχουμε και τα ιδια γραφει και σε μενα...κατι δεν κανεις σωστα φιλε..μηπως εχεις βαλει καποιο περιορισμο στα "permissions" που δε σε αφηνουν να δεις τις αναβαθμισεις; Εχτες ηρθε η τελευταια που ειχε βγει καιρο για τις αλλες εκδοσεις, την ειχα δει στο xda τουλαχιστον 2 εβδομαδες...τσεκαρε αυτα που σου ειπα...και το εντελως κουφο ειναι οτι εχωντας κατεβασει αυτο το theme http://forum.xda-developers.com/ascend-p7/themes-apps/theme-emotion-ui-2-3-emui-t2861063 το κινητο "ξεκολλησε"...το ειχα με το stock theme οπως ηρθε και σερνοτανε....και τωρα φευγει ποιο γρηγορα...κανε δοκιμη αν εχεις θεμα...(και φυσικα πριν την αναβαθμιση εγινε η αλλαγη και συνεχιζει να μην "σερνεται" οπως παλια)

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ακριβως εχουμε και τα ιδια γραφει και σε μενα...κατι δεν κανεις σωστα φιλε..μηπως εχεις βαλει καποιο περιορισμο στα "permissions" που δε σε αφηνουν να δεις τις αναβαθμισεις; Εχτες ηρθε η τελευταια που ειχε βγει καιρο για τις αλλες εκδοσεις, την ειχα δει στο xda τουλαχιστον 2 εβδομαδες...τσεκαρε αυτα που σου ειπα...και το εντελως κουφο ειναι οτι εχωντας κατεβασει αυτο το theme http://forum.xda-developers.com/ascend-p7/themes-apps/theme-emotion-ui-2-3-emui-t2861063 το κινητο "ξεκολλησε"...το ειχα με το stock theme οπως ηρθε και σερνοτανε....και τωρα φευγει ποιο γρηγορα...κανε δοκιμη αν εχεις θεμα...(και φυσικα πριν την αναβαθμιση εγινε η αλλαγη και συνεχιζει να μην "σερνεται" οπως παλια)

 

δεν ξερω τι να σου πω το κινητο αρνειται να κανει update, εγω πιστευω οτι συμβαινει λογω του customization καθως η ρομ που φαινεται οτι εχει ειναι μια η οποια δεν υπαρχει καν.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να σου πω το κινητο αρνειται να κανει update, εγω πιστευω οτι συμβαινει λογω του customization καθως η ρομ που φαινεται οτι εχει ειναι μια η οποια δεν υπαρχει καν.

 

CUSTOM ROM

custc17d125sp01

Αυτο γράφει στο "about phone" τελευταίο πεδίο κάτω... πιστεύω ότι είναι το ίδιο... αν είναι κάνε factory reset για να διορθώσεις κάποιο λάθος που μπορεί να έχει γίνει.. μετά θα πρέπει να είναι οκ..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

CUSTOM ROM

custc17d125sp01

Αυτο γράφει στο "about phone" τελευταίο πεδίο κάτω... πιστεύω ότι είναι το ίδιο... αν είναι κάνε factory reset για να διορθώσεις κάποιο λάθος που μπορεί να έχει γίνει.. μετά θα πρέπει να είναι οκ..

 

εστειλα στο vickmall απο το οποιο εχω παρει το κινητο και η τυπισσα μου απαντησε το εξης, because the phone rooted, can not update online and if you update by other way, it will lose google play and multilanguage, thanks. αρα κατι εχουν κανει εκεινοι απο εκει, ισως ενα παιδι που το εχει παρει και αυτος απο το vickmall να ξερει κατι..

Link to comment
Share on other sites

εστειλα στο vickmall απο το οποιο εχω παρει το κινητο και η τυπισσα μου απαντησε το εξης, because the phone rooted, can not update online and if you update by other way, it will lose google play and multilanguage, thanks. αρα κατι εχουν κανει εκεινοι απο εκει, ισως ενα παιδι που το εχει παρει και αυτος απο το vickmall να ξερει κατι..

 

Οτι ειχε κανει δηλαδή το TO2C στο Mediapad που πήρα... οκ.. δεν ειναι πρόβλημα.. πήγαινε στο needrom και κατέβασε την ρομ 121...κανεις "local update" και του δειχνεις το dir που κατεβασες την ρομ.. μετά το ρουταρεις και μετά κανεις τα update που θα σου βγαλει.. γιατι καπου διαβασα στο xda οτι μετα την 121 δςν ρουταρεται με τα γνωστα προγραμματα.. αν δε σε ενδιαφέρει το ρουτ... ξεκίνα τις αναβαθμισεις... προσοχη μόνο να κατεβασεις ρομ μονο για το L00 γιατι στο needrom εχει για όλα τα μοντέλα μην το μπρικαρεις.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Οτι ειχε κανει δηλαδή το TO2C στο Mediapad που πήρα... οκ.. δεν ειναι πρόβλημα.. πήγαινε στο needrom και κατέβασε την ρομ 121...κανεις "local update" και του δειχνεις το dir που κατεβασες την ρομ.. μετά το ρουταρεις και μετά κανεις τα update που θα σου βγαλει.. γιατι καπου διαβασα στο xda οτι μετα την 121 δςν ρουταρεται με τα γνωστα προγραμματα.. αν δε σε ενδιαφέρει το ρουτ... ξεκίνα τις αναβαθμισεις... προσοχη μόνο να κατεβασεις ρομ μονο για το L00 γιατι στο needrom εχει για όλα τα μοντέλα μην το μπρικαρεις.

 

μισο λεπτο γιατι εχω καποιες αποριες, στο needrom εχει την 124 123 119 κλπ. οχι την 121 απο οτι ειδα. η 124 δεν ειναι καλη? επιπλεον το κινητο μου ειναι ρουταρισμενο ηδη αυτο το ξερω σιγουρα. ακομα, το local update που ειπες πως γινεται ακριβως? και για το google play τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

μισο λεπτο γιατι εχω καποιες αποριες, στο needrom εχει την 124 123 119 κλπ. οχι την 121 απο οτι ειδα. η 124 δεν ειναι καλη? επιπλεον το κινητο μου ειναι ρουταρισμενο ηδη αυτο το ξερω σιγουρα. ακομα, το local update που ειπες πως γινεται ακριβως? και για το google play τι κανουμε?

 

Ok βαλε την 119.....το οτι ειναι ρουτ δεν σημαινει κατι, γιατι μολις περασεις με "local update" την ρομ το τηλεφωνο κανονικα, πρεπει να χασει το ρουτ....ετσι εχω διαβασει, δεν ειναι οπως στην OTA update.περνας λοιπον την μικροτερη ρομ που εχει στο needrom ( http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2014/05/P7-L00-4.4-CV100R001C17B116SP05-unicom.zip) μετα το ρουταρεις με το rootgenius (γιατι απο καποια εκδοση και μετα δεν εχουν βρει τροπο ρουτ ακομα,ενω στις μικρες εκδοσεις γινοταν ρουτ με το rootgenius) αφου το θελεις ρουταρισμενο και μετα το αφηνεις να κανει τα update και δε θα χανει το ρουτ..

το "local update" ειναι οταν κανεις αναβαθμιση απο την καρτα sd π.χ. οπου εχεις κατεβασει την ρομ που σου ειπα," τοπικα" δηλαδη.

google play= οταν τελειωσεις με την αναβαθμιση του κινητου και το ρουταρεις(η και πριν το ρουταρεις δεν παιζει ρολο οποτε θες το κανεις αυτο) κανεις οτι λεει εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5575863#post5575863 ο "προφεσορας"...μην τα ξαναγραφω.. αντε ξεκινα και σε καμια ωριτσα θα ειναι ετοιμο...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, λογικα απο αυριο θα το κανω δεν βλεπω πολυ χρονο στο προγραμμα, γενικότερα τα updates εχουν αλλαγές η λίγα πράγματα? και ξέρουμε τιποτα για emui 3.0?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, λογικα απο αυριο θα το κανω δεν βλεπω πολυ χρονο στο προγραμμα, γενικότερα τα updates εχουν αλλαγές η λίγα πράγματα? και ξέρουμε τιποτα για emui 3.0?

 

Με ολες τις προηγουμενες δεν ειδα διαφορά... με την τελευταία κανανε μονο μια αλλαγη στις ρυθμίσεις στην διαχείριση ενέργειας... άλλαξαν την ονομασία... φυσιολογικά ολο και κατι θα φτιάχνουν, δεν μπορει να τις βγαζουν ετσι, ασχετα αν ο καθε χρήστης βλέπει ή δεν βλέπει διαφορές ..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...