Jump to content

Εφαρμογές Πλοήγησης για Windows Phone 8


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται να γράφεται πάντα τη διεύθυνση γιατί πολλές φορές ειδικά στην Ελλάδα δεν τη βρίσκει αν μιλάμε για μικρές...

 

Απλά πηγαίνετε στο HERE+, πατήστε παρατεταμένα πάνω στο σημείο που θέλετε να πάτε και στη συνέχεια πατήστε το βελάκι για να σας οδηγήσει μέσω του Drive εκεί...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 543
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η χρήση των εφαρμογών πλοήγησης είναι κυρίως για να βάζεις διευθύνσεις που δεν γνωρίζεις που βρίσκονται. Σε αυτή την περίπτωση χρειάζεται το internet.
Link to comment
Share on other sites

Η χρήση των εφαρμογών πλοήγησης είναι κυρίως για να βάζεις διευθύνσεις που δεν γνωρίζεις που βρίσκονται. Σε αυτή την περίπτωση χρειάζεται το internet.

 

Α οκ... Σε αυτό ναι... Εγώ μιλούσα για την Οδήγηση επειδή το έψαχνα κάποτε και εγώ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η χρήση των εφαρμογών πλοήγησης είναι κυρίως για να βάζεις διευθύνσεις που δεν γνωρίζεις που βρίσκονται. Σε αυτή την περίπτωση χρειάζεται το internet.

 

Ποτέ δεν χρειάστηκα internet για να μου βρει διεύθυνση! Βέβαια δεν ήταν κάποια παράξενη η δύσκολη και δεν ξέρω αν χρειαστεί σ' αυτη τη περίπτωση.

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν λέω για όλες τις διευθύνσεις. Οι περισσότερες υπάρχουν κανονικά αλλά υπαρχουν αρκετές που θέλουν internet.
Link to comment
Share on other sites

περίεργο , βγήκε update για τους χάρτες και όποτε πάω να μπώ μεσα κρασάρει και κάνει reboot :blink:

 

Κάνε απεγκατάσταση και ξαναπέρασέ τους!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε απεγκατάσταση και ξαναπέρασέ τους!

 

χρμφ... :mad: οκ will do

εν τω μεταξύ και το drive+ κρασάρει και απ ότι είδα και στο store δεν είμαι ο μοναδικος με αυτό το πρόβλήμα

 

edit : nope ξαναεγκατέστησα αλλά πάλι κρασάρει , κάτι έγινε από την μεριά της nokia -_-

 

edit 2 : ξαναέκανα τη διαδικασία και λύθηκε το θέμα

Edited by ignus
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα τους χάρτες στην κάρτα μνήμης και είχα αυτό το πρόβλημα μετά την ενημέρωση, διεγραψα τους χάρτες μέσω card reader όλο τον φάκελο, τους κατέβασα ξανά και ήταν εντάξει.
Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως πρέπει να καταβάσεις τους χάρτες για τις χώρες που σε ενδιαφέρουν...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λειτουργεί σε εμένα, το δοκίμασα σήμερα. Και με σβηστή οθόνη συνεχίζει να τρέχει και να σου λέει την διαδρομή, ακόμα και αν βγεις από την εφαρμογή πατώντας το πλήκτρο των windows.

Η ταχύτητα ήταν σχεδόν ίδια με αυτή που έβλεπα στο κοντέρ. Μία απόκλιση 1-2 χλμ πάνω κάτω μπορεί να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα το 8.1 και μετά έκανα το τελευταίο update και τέλος διάλεξα να βάλω αγγλικά για να δουλεύει η Cortana, χάθηκε το here maps. Πατάω να φορτώσει και δεν φορτώνει καθόλου. Τι να παίζει; Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα το 8.1 και μετά έκανα το τελευταίο update και τέλος διάλεξα να βάλω αγγλικά για να δουλεύει η Cortana, χάθηκε το here maps. Πατάω να φορτώσει και δεν φορτώνει καθόλου. Τι να παίζει; Καμιά ιδέα;

 

Κάν'το μια επαγκατάσταση και ξαναπέρασέ το και θα λυθεί το πρόβλημα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι εννοείς επανεγκατάσταση του here maps.

Το έκανα, αλλά το ίδιο αποτέλεσμα έχω. Μήπως εννοείς επανεγκατάσταση των 8.1;

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι εννοείς επανεγκατάσταση του here maps.

Το έκανα, αλλά το ίδιο αποτέλεσμα έχω. Μήπως εννοείς επανεγκατάσταση των 8.1;

 

Του here maps. Περίεργο γιατί και σε εμένα που κράσαρε και δεν άνοιγε αλλά και σε άλλους συμφορουμίτες που είχαν θέμα με μια επανεγκατάσταση έφτιαξε.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έγινε, κι ας το γύρισα και σε Ελληνικές ρυθμίσεις. Ούτε here maps ούτε here drive δουλεύει. Το έναμε πετάει στην οθόνη έναρξης, το άλλο κάνει reboot. Τι να κάνω ρε παιδια;
Link to comment
Share on other sites

Ποιες ρυθμίσεις; Αφού λέω ότι δεν ανοίγουν καν οι εφαρμογές για να μπω στις ρυθμίσεις. Τις εφαρμογές ήδη τις έσβησα και τις ξαναεγκατέστησα κάπου 4-5 φορές. Μέχρι στιγμής τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Ποιες ρυθμίσεις; Αφού λέω ότι δεν ανοίγουν καν οι εφαρμογές για να μπω στις ρυθμίσεις. Τις εφαρμογές ήδη τις έσβησα και τις ξαναεγκατέστησα κάπου 4-5 φορές. Μέχρι στιγμής τίποτα.

 

Θα πας ρυθμίσεις ===> εφαρμογές ====> χάρτες

 

Αν δε γίνει κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων σαν έσχατη λύση..

Link to comment
Share on other sites

Θα πας ρυθμίσεις ===> εφαρμογές ====> χάρτες

 

Αν δε γίνει κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων σαν έσχατη λύση..

 

δυστυχώς ούτε από εκεί ανοίγουν. Με πετάει στο προηγούμενο μενου.

Δεν γλυτώνω την επαναφορά μου φαίνεται...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...