Jump to content

Instagram


mplamplakas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μμμ ναι ομως πως γινεται να στελνω σε καποιες επαφες και σε καποιες αλλες οχι ενω εχω φαει μπλοκαρισμα

 

Σε αυτες που στελνεις δεν εχεις φαει.... :p

 

Ειναι και καλοκαιρι, ανεβαζουν και οι κοπελες οτι σε "αρες" εχουν στελνεις και συ dm το block παει συννεφο! :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα διλαδη πρεπει να φτιαξω αλλο λογαριασμο??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κλ αστα να πανε ομως το κακο ειναι οτι τωρα προσθετω ατομα καινουρια κ γνωστους και δεν πανε τα μυνιμτα το μπλοκαρισμα θα σταματησει μετα απο καποιες μερες η που μπορω να το δω αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι εγω? Γινεται να ανεβασω μια φωτογραφια στο instagram και να την αποκρυψη απο καποια ατομα που θελω? Δεν μιλαω για αυτες της ιστοριας αλλα τις κανονικες που μενουν μονιμα φωτογραφιες
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Έφτιαξα προσφατα instagram linked με facebook account και παταω follow all για να κανω αυτόματα follow ολους τους φιλους μου απο fb αλλα δεν κανει τιποτα οταν το παταω :wacko: μενει ετσι πατημενο το κουμπί αλλα δεν κανει κανεναν follow(αυτους τους λιγους που ειναι requested τους εκανα εγω)

Εκανα reinstall το app, clear cache και διαφορα τετια αλλα δεν αλλαξε τιποτα οσες φορες και να πατησω follow all το ιδιο γινεται

Κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γεια σας, από σήμερα μου εμφανίζει στο Instagram το μήνυμα της εικόνας που παραθέτω όταν πατάω like. Για κάποιο λόγο συμβαίνει μόνο με τη σύνδεση Wi-Fi , με τα δεδομένα όλα καλά. Τι μπορώ να κανω;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα , έχω παρατηρήσει ένα πρόβλημα με τον λογαριασμό μου στο Instagram όσον αφορά τις δημοσκοπήσεις . Ενώ έχω την τελευταία έκδοση του Instagram δεν μου εμφανίζει ούτε δημοσκοπήσεις ούτε gif εδώ και κάνα τρίμηνο . Το περίεργο είναι ότι έφτιαξα ένα άλλο account από περιέργεια και αυτό εμφανίζει και δημοσκοπήσεις και gif. έχω αναφέρει το πρόβλημα στο Instagram αλλά δεν έχει αλλάξει τίποτα . Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ(άλλωστε για αυτό εφτιαξα τον λογαριασμό μου εδώ ) Edited by Makisgiwrgos
Link to comment
Share on other sites

Το ινστα τελευταία πάει να γίνει χειρότερο από το φβ, κολλάει απίστευτα ενώ ήταν από τα καλύτερα
Κολλάει τρομερά και δείχνει τις φωτογραφίες και τα βίντεο ανακατεμένα κ όχι με χρονολογική σειρά. Πχ τώρα βλέπω μια φωτογραφία που ανέβηκε πριν 4 μέρες, αμέσως μετά μια που ανέβηκε πριν 5 λεπτά κ αμέσως μετά μια που ανέβηκε προχθές
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

γινεται να υπαρχουν δυο λογαριασμοι instagram στην ιδια εφαρμογη;

ή μήπως απαγορευεται;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας ήθελα να ρωτησω αν ξερει κάποιος να μου απαντήσει πόσες μερες διαρκεί το προσωρινό μπλοκάρισμα λόγο χρήσης πολλών λικε στο Ινσταγκραμ καθώς δεν μπορώ να διανοηθώ το λόγο που έπαθα κάτι τέτοιο μονο και μονο επειδή πατούσα πολλα λικε .Θελω ακόμη να αναφέρω ότι έχουν περάσει ήδη 48 ώρες και ακόμη υπάρχει το μπλοκάρισμα μπορει κάποιος να με κατατοπίσει ;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα , έχω παρατηρήσει ένα πρόβλημα με τον λογαριασμό μου στο Instagram όσον αφορά τις δημοσκοπήσεις . Ενώ έχω την τελευταία έκδοση του Instagram δεν μου εμφανίζει ούτε δημοσκοπήσεις ούτε gif εδώ και κάνα τρίμηνο . Το περίεργο είναι ότι έφτιαξα ένα άλλο account από περιέργεια και αυτό εμφανίζει και δημοσκοπήσεις και gif. έχω αναφέρει το πρόβλημα στο Instagram αλλά δεν έχει αλλάξει τίποτα . Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ(άλλωστε για αυτό εφτιαξα τον λογαριασμό μου εδώ )

 

Αδερφέ βρήκες καμία άκρη με το πρόβλημα .; Γιατί και εμένα μου συμβαίνει το ίδιο ακριβώς ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Με τα story βρε παιδιά τι γίνεται??βγάζω φωτο κ δεν την ανεβαζει μένει δημοσίευση κ φορτώνει απλά.. Είδα στο Google play αναφέρουν κ άλλοι το ίδιο πρόβλημα.
Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας ήθελα να ρωτησω αν ξερει κάποιος να μου απαντήσει πόσες μερες διαρκεί το προσωρινό μπλοκάρισμα λόγο χρήσης πολλών λικε στο Ινσταγκραμ καθώς δεν μπορώ να διανοηθώ το λόγο που έπαθα κάτι τέτοιο μονο και μονο επειδή πατούσα πολλα λικε .Θελω ακόμη να αναφέρω ότι έχουν περάσει ήδη 48 ώρες και ακόμη υπάρχει το μπλοκάρισμα μπορει κάποιος να με κατατοπίσει ;

 

Καλησπέρα! Έχω παθει το ίδιο αλλά με αιτήματα ακολουθησης. Τελικά τι έγινε με σένα; Πότε σε ξεμπλοκαρε το ινσταγκραμ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ένα Lenovo P2 που χρησιμοποιώ και ένα Xiaomi Mi4. Ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες ανέβαζα video story, πλέον όταν πάω να ανεβάσω λαμβάνω το εξής μήνυμα. Το έριχνα στο Lenovo γιατί είχε πάθει και κάτι άλλο, όμως, πλέον βλέπω ότι δε φταίει η συσκευή. Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο;

[ATTACH]67081[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα σας. Εχω το iphone 6 και εκανα αλλαγη κωδικου στον λογαριασμο του instagram. Απο τη στιγμη εκεινη και μετα δεν συνδεεται καθολου στην εφαρμογη του κινητου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ""Προέκυψε πρόβλημα με το αίτημα σας". Εκλεισα το κινητο, απεγκατεστησα την εφαρμογη και την εγκατεστησα παλι, εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και τιποτα. Συνδεεται απο οπουδηποτε αλλου εκτος απο την εφαρμογη του κινητου. Υπαρχει καποιος που να ξερει πως να με βοηθησει;

Σας ευχαριστω. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πως γίνεται να κάνεις share ένα video post σαν story. όταν πατάω το share απλά το ανεβάζει σαν φώτο και όχι σαν βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ζητω βοηθειααα!Εχω το instagram στο pc(και στο κινητο προφανως) windows 10 και μπορω να στειλω μηνυματα να δω ιστοριες κλπ,αλλα εγω δεν μπορω να κανω στορυ..παλια μπορουσα εχει1-2 εβδομαδες που κρασαρει και βγαζει μαυρο...δεν μπορω να μεταφορτωσω φωτο απο το camera roll μοναχα...Ολα τα αλλα τα βγαζει κανονικα...Μου σπαει λιγο τα νευρα αυτο..Ξερω οτι μπορω να το κανω και απο το κινητο,αλλα θελω μια βοηθεια...Εχω στειλει αναφορες και λοιπα αλλα δεν δουλευει....Ευ Mπορειτε εστω να μου πειτε μια εφαρμογη για να ανεβαζω στορυ απο εκει;;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:O
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις windows 10 πηγαινεις store και το κατεβαζεις αφου πρωτα κανεις ενα microsoft λογαριασμο..Επειτα θα μπορεις να μιλας να κανεις στορυ να βλεπεις στορυ να δεχεσαι αιτηματα και λοιπα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

γεια σας φιλοι,

εχω ενα προβλημα με το ινσταγκραμ που με εχει παιδεψει πολυ το τελευταιο διαστημα. συγκεκριμενα ακολουθω 685 ατομα και εχω ιδιωτικο προφιλ. Ξαφνικα το ινσταγκραμ δεν με αφηνει να ακολουθω ατομα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Ομως το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι οταν ανοιγω τα δεδομενα μπορω να ακολουθησω κανονικα οποιονδηποτε ενω οταν ειμαι με το wifi δεν γινεται και αυτο μου το κανει εδω και 1 εβδομαδα συνεχομενα. Δεν καταλαβαινω γιατι με εχουν μπλοκαρει. Τους εχω στειλει μνμ σε αναφορα προβληματος φυσικα δεν προκειται να λαβω απαντηση....εχω κανει καθε δυνατον τροπο, επανεκινηση κινητου, wifi απεγκατασταση εφαρμογης και τιποτα.!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσω υπολογιστη δοκιμασες; Μαλλον για προβλημα στο app μου κανει.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...