Jump to content

Instagram


mplamplakas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεσω υπολογιστη δοκιμασες; Μαλλον για προβλημα στο app μου κανει.

 

σε υπολογιστη δεν μου το κανει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε υπολογιστη δεν μου το κανει

 

Αρα δεν εχεις προβλημα. Περιμενε καποιο update της εφαρμογης!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα νομιζω οτι βρηκα τι φταει...Το ινσταγκραμ με μπλοκαρει μονο οταν ειμαι απο το wifi μου ενω οταν χρησιμοποιω αλλα wifi η mb με αφηνει να ακολουθω αλλους κανονικα. Αρα μηπως ξερετε πως μπορω να αλλαξω την ΙP του router μου??
Link to comment
Share on other sites

Τελικα νομιζω οτι βρηκα τι φταει...Το ινσταγκραμ με μπλοκαρει μονο οταν ειμαι απο το wifi μου ενω οταν χρησιμοποιω αλλα wifi η mb με αφηνει να ακολουθω αλλους κανονικα. Αρα μηπως ξερετε πως μπορω να αλλαξω την ΙP του router μου??

 

Local ή external; Για external απλα του κανεις μια επανεκκινηση.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Local ή external; Για external απλα του κανεις μια επανεκκινηση.

 

Λογικα local γιατι και επανεκινηση που του εκανα δεν αλλαξε κατι παλι.

Link to comment
Share on other sites

Εχω εντοπίσει το πρόβλημα αυτό σε ρουτερ της Vodafone (HOL) Zxhn h367n. Μήπως έχεις ίδιο?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Εχω εντοπίσει το πρόβλημα αυτό σε ρουτερ της Vodafone (HOL) Zxhn h367n. Μήπως έχεις ίδιο?

 

εχω cyta ZTE ZXHN

 

και τι εκανες???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σε ολους

εχω ενα θεμα σχετικα με τα στορι μου στο ινστα

με το που κλικαρω την σελφι/φωτο αυτοματα μου εμφανιζεται η φωτογραφια με εντελως λιγοτερη αναλυση...σχεδον χαλσμενη..

και αυτο με εχει βαλει σε ενδυασμους πως εχει θεμα το κινητο με την καμερα..

το κινητο μου ειναι το α7 2018 samsung

αγορασμενο απο καιζερσοπ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
θέμα κι εγώ με το Instagram. βγάζω κανονικά φώτο με το camera app αλλά μόλις την ανεβάζω πέφτει πολύ κι η ανάλυση, σε φάση από 1080p σε 360p. το ίδιο και στα boomerang που έχουν και λαγκ και χτυπάει πολύ άσχημα στο μάτι. mi max 3 η συσκευή με την τελευταία global stable. η φάση είναι ότι με το redmi note 2 που είχα μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα κανένα θέμα και ήταν συσκευή 3ετιας.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα σας. Εχω το iphone 6 και εκανα αλλαγη κωδικου στον λογαριασμο του instagram. Απο τη στιγμη εκεινη και μετα δεν συνδεεται καθολου στην εφαρμογη του κινητου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ""Προέκυψε πρόβλημα με το αίτημα σας". Εκλεισα το κινητο, απεγκατεστησα την εφαρμογη και την εγκατεστησα παλι, εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και τιποτα. Συνδεεται απο οπουδηποτε αλλου εκτος απο την εφαρμογη του κινητου. Υπαρχει καποιος που να ξερει πως να με βοηθησει;

Σας ευχαριστω.

 

Αντιμετωπίζω το ιδιο πρόβλημα ..κατάφερες να συνδεθείς;;;

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ..προχθές άλλαξα τον κωδικό του ινσταγκραμ και ενω ολα δούλευαν πλέον οταν πάω να συνδεθώ μου αναφέρει προέκυψε σφάλμα με το αίτημα σας εχω κάνει επανεγκατάσταση κ εγκατάσταση ξανα το ινσταγκραμ αλά τίποτα έκανα reset το ρουτερ αλλά και παλι έκανα επαναφορά εργοστασιακών τίποτα ...από αλλες συσκευές συνδέομαι κανονικά μόνο από το κινητό μου αντιμετωπίζω αυτο το πρόβλημα ..υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει ;;;

 

Υ.Γ εχω το iPhone 5s

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ..προχθές άλλαξα τον κωδικό του ινσταγκραμ και ενω ολα δούλευαν πλέον οταν πάω να συνδεθώ μου αναφέρει προέκυψε σφάλμα με το αίτημα σας εχω κάνει επανεγκατάσταση κ εγκατάσταση ξανα το ινσταγκραμ αλά τίποτα έκανα reset το ρουτερ αλλά και παλι έκανα επαναφορά εργοστασιακών τίποτα ...από αλλες συσκευές συνδέομαι κανονικά μόνο από το κινητό μου αντιμετωπίζω αυτο το πρόβλημα ..υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει ;;;

 

Υ.Γ εχω το iPhone 5s

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά μπορεί κανείς να με πει οταν με λεει σφάλμα αιτήματος και δεν μπορώ να μπω στι προφίλ μου στο instagram τι να κανω;; διέγραψα και την ξανακατεβασα..και πολλά αλλα και δεν συνδέετε.. Απο ολες τις αλλες συσκευές εκτός της δικής μου μπορώ να συνδεθω.. Βοηθήστε αν μπορείτε
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα σας

Όσοι έχετε Xiaomi - Redmi έχετε κανονικά ήχο στις ειδοποιήσεις μηνυμάτων;;;

 

Σε 3 συσκευές που δοκιμάσαμε δεν έχουμε ήχο ειδοποίησης....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Όσοι έχετε Xiaomi - Redmi έχετε κανονικά ήχο στις ειδοποιήσεις μηνυμάτων;;;

 

Σε 3 συσκευές που δοκιμάσαμε δεν έχουμε ήχο ειδοποίησης....

Δεν είναι θέμα Instagram το κλασσικό θέμα με τσ notification της xiaomi είναι (σε παραλλαγή)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε στο Nokia 8 είχα ήχο σε νέα μηνύματα στο Instagram. Μόνο την κόκκινη βούλα πάνω στην εφαρμογή. Έλα εδώ στο Xiaomi ούτε αυτή βγαίνει! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...