Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου αρέσει που επιμένεις...

Ειναι "ρύθμιση" της CM11

https://forums.oneplus.net/threads/question-how-to-change-fully-charged-led-indicator-percent.233364/

As you know, the charging LED indicator becomes GREEN when the phone is charging and the amount of battery is 90% or more.

 

Δεν επιμενω, απλα θεωρω πως ειναι λιγο κουλο αυτο το πραγμα απο την cm να γινεται πρασινη η ενδειξη χωρις να ειναι πληρες φορτισμεμο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν επιμενω, απλα θεωρω πως ειναι λιγο κουλο αυτο το πραγμα απο την cm να γινεται πρασινη η ενδειξη χωρις να ειναι πληρες φορτισμεμο.

 

Έτσι είναι Όπως στο λέει.. Από 90 μέχρι 100 είναι πράσινο

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κάτι καινούργιο στο android αν θυμάστε στο desire αν δεν κάνω λάθος (ειναι και καιρος που το είχα) ήταν έτσι

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

On March 10th, we are expanding to all EU countries!

Buy the OnePlus One in Sandstone Black 64GB or Silk White 16GB

 

Tuesday. 24 hours. No invite needed.

Μάλιστα...

Αν και το ζαχαρώνω... μία η αφή, μία οι κιτρινίλες στην οθόνη…

Είναι και που έχω εδώ και κάτι μήνες το G2 με καμένα pixel σε όλη τη δεξιά πλευρά (άρα καμένος…)

Μπέρδεμα…:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα...

Αν και το ζαχαρώνω... μία η αφή, μία οι κιτρινίλες στην οθόνη…

Είναι και που έχω εδώ και κάτι μήνες το G2 με καμένα pixel σε όλη τη δεξιά πλευρά (άρα καμένος…)

Μπέρδεμα…:worry:

 

Κανένα μπέρδεμα. Add to cart. ..

Link to comment
Share on other sites

Κανένα μπέρδεμα. Add to cart. ..

 

Χαχαχαχα! Μην με προκαλείς! Πίσω μου σε έχω σατανά! :lol:

Σοβαρά τώρα... για κάποιο λόγο, ότι και αν έχω κοιτάξει, πάλι στο OPO καταλήγω, αλλά κάτι με φρενάρει. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Μην με προκαλείς! Πίσω μου σε έχω σατανά! :lol:

Σοβαρά τώρα... για κάποιο λόγο, ότι και αν έχω κοιτάξει, πάλι στο OPO καταλήγω, αλλά κάτι με φρενάρει. :ninja:

Παρτο και δεν θα χάσεις

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

https://oneplus.net/gr

oneplus.gr με 269ευρω-16GB και 299ευρω-64GB

 

Δεν βλεπω να μπορει κάποιος να το παρει απο εκει. Σημερα το πρωι υποτιθεται δεν θα ανοιγε ελευθερα?

Link to comment
Share on other sites

Out of stock ήδη ?:wacko:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

''Θα μας κλείσει το σπίιττιιιιι" σκέφτηκα μόλις το είδα...:lol::lol:

Πέρα απο τη πλάκα,νομίζω οτι σε αυτή την τιμή(και οχι μόνο) δεν υπάρχει καλύτερη συσκευη.Κάτοχος ενός ν5,θέλω να ρωτήσω πρώην κατόχους ,αν αξίζει η μετάβαση απ το ν5 στο one...ευχαριστώ

 

Φιλε Σερτζιο,την οθονη θα την εκλαβεις ως αναβαθμιση και αυτη οπως ολο το κινητο.Πραγματι με το ενα χερι δεν ειναι το ιδιο οπως το το 5αρι,εννοειται,αλλα εαν δουλευεις πολυ το κινητο,ιντερνετ κλπ,θα σε διευκολυνει αφανταστα.Ειναι και καλα πιο premium απο οτι το νεξους.Ξερω και αρκετους απο οπου ηρθαν απο αιφον και επαθαν πλακα με το κινητο απο ομορφια,και δυνατοτητες.Η τιμη του ομως ειναι αυτη που το κανει ξεχωριστο.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

10:00 ώρα Ελλάδας ανοίγει.

ok kai 10:01 ειναι out of stock....μαλιστα...

Link to comment
Share on other sites

Παρτο και δεν θα χάσεις

Αντε να βαλω και εγω ενα χερακι,επειδη θα το παρεις,κανε το τωρα να το εχεις την αλλη εβδομαδα.Μην σε φρεναρει τιποτα,παρτο χωρις ενδοιασμους,στην τιμη αυτη με τετοια specs και premium εμφανιση,θα το ερωτευτεις,δεν υπαρχει αλλο!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βαλω και εγω ενα χερακι,επειδη θα το παρεις,κανε το τωρα να το εχεις την αλλη εβδομαδα.Μην σε φρεναρει τιποτα,παρτο χωρις ενδοιασμους,στην τιμη αυτη με τετοια specs και premium εμφανιση,θα το ερωτευτεις,δεν υπαρχει αλλο!!

 

φιλε out of stock 1 λεπτο αφου ανοιξε .....

Link to comment
Share on other sites

κριμα,ειχες αποφασισει να το παρεις τελικα;Πραγματικα,δεν θα το μετανιωσεις ουτε στιγμη,αντιθετως,θα μεινεις υπερευχαριστημενος.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

κριμα,ειχες αποφασισει να το παρεις τελικα;Πραγματικα,δεν θα το μετανιωσεις ουτε στιγμη,αντιθετως,θα μεινεις υπερευχαριστημενος.

 

ε μαλλον θα δοκιμαζα , αλλα μαλλον πρόκειται για διαφημιστικό τρικακι. Να χαμε να λεγαμε ότι το δινουν ελευθερα. Μπορει να βγαζουν απο 5-10 κομματια σε καθε χωρα ....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Σερτζιο,την οθονη θα την εκλαβεις ως αναβαθμιση και αυτη οπως ολο το κινητο.Πραγματι με το ενα χερι δεν ειναι το ιδιο οπως το το 5αρι,εννοειται,αλλα εαν δουλευεις πολυ το κινητο,ιντερνετ κλπ,θα σε διευκολυνει αφανταστα.Ειναι και καλα πιο premium απο οτι το νεξους.Ξερω και αρκετους απο οπου ηρθαν απο αιφον και επαθαν πλακα με το κινητο απο ομορφια,και δυνατοτητες.Η τιμη του ομως ειναι αυτη που το κανει ξεχωριστο.

 

Βασικά συμφωνώ μαζί σου,έτσι το σκέφτηκα και γω:σαν ενα μεγαλύτερο και καλύτερο ν5 σε πολύ καλή τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι:

OUT OF STOCK.

BUT THERE'S MORE ON THE WAY.

 

Sign up for our newsletter and get the latest glad tidings from OnePlus

 

Πόσο είναι μια λογική τιμή να δώσει κανείς ένα μεταχειρισμένο;

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι:

 

 

Πόσο είναι μια λογική τιμή να δώσει κανείς ένα μεταχειρισμένο;

 

αναλογα το μεταχειρισμενο και την εκδοση... αμα το εχεις λιωσει το κινητο οταν με 300 παιρνεις (λεμε τωρα...) το 64GB. Αμα λμιλαμε για κινητο σε αριστη κατασταση αλλαζει...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πιο χονδρη σε σχέση με την orzly flexislim αποτι βλέπω,καθεται καλά στο χέρι,το κάνει πολύ γομάρι?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πιο χονδρη σε σχέση με την orzly flexislim αποτι βλέπω,καθεται καλά στο χέρι,το κάνει πολύ γομάρι?

 

Καθολου. Καθεται απιστευτα ωραια και καλα στο κινητο πανω, με τα κουμπια απο τα πλαγια να ειναι σωστα τοποθετημενα, πολυ ωραια αισθηση στο χερι χωρις να γλιστραει και δεν το κανει καθολου μεγαλο. Οσο εχεις σε παχος το ασημι απο πανω και απο κατω, τοσο το κανει, δλδ οπως ειναι απο μονο του.

 

ποσο και απο που θα παρουμε την θήκη diztronic;;

 

Εγω την πηρα απο εδω.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/331467188724?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μου βγηκε καπου 30-35 ευρω, αλλα τα αξιζει για εμενα.

Επισης, εκανε 2 εβδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Καθολου. Καθεται απιστευτα ωραια και καλα στο κινητο πανω, με τα κουμπια απο τα πλαγια να ειναι σωστα τοποθετημενα, πολυ ωραια αισθηση στο χερι χωρις να γλιστραει και δεν το κανει καθολου μεγαλο. Οσο εχεις σε παχος το ασημι απο πανω και απο κατω, τοσο το κανει, δλδ οπως ειναι απο μονο του.

 

 

 

Εγω την πηρα απο εδω.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/331467188724?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μου βγηκε καπου 30-35 ευρω, αλλα τα αξιζει για εμενα.

Επισης, εκανε 2 εβδομαδες.

Ακριβή σου βγήκε.

 

Εγώ έχω πάρει τρεις diztronic, δύο κανονικές σε μαύρο και μπλε και μια μαύρη Ultra που προεξέχουν λίγο περισσότερο οι γωνίες και η πλάτη είναι πιο ενισχυμένη. Την Ultra την έχω καταβολευτει.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβή σου βγήκε.

 

Εγώ έχω πάρει τρεις diztronic, δύο κανονικές σε μαύρο και μπλε και μια μαύρη Ultra που προεξέχουν λίγο περισσότερο οι γωνίες και η πλάτη είναι πιο ενισχυμένη. Την Ultra την έχω καταβολευτει.

 

Ε λιγη σημασια εχει το κοστος. Μια φορα την παιρνουμε αλλωστε. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...