Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μου ήρθε invite άμα ζητήσω να το στείλουν σε έναν γνωστό στην Αγγλία πόσο θα βγει περίπου?

 

Μην το κάνεις, εγώ το έκανα και το μετάνιωσα. Προτίμησε μέσω mailbox.de που όλοι έχουν θετικές εμπειρίες εδώ μέσα (πόσο μου βγήκε δεν υπολόγισα αλλά τελικά δεν ήρθε με royal mail - το έστειλαν πίσω - και περίμενα 1+ μήνα που ήρθε εδώ ο ξάδελφος).

 

Παρόμοια περίπτωση συνάντησα και στο official forum με Έλληνα μέσω Αγγλίας ... :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε invite άμα ζητήσω να το στείλουν σε έναν γνωστό στην Αγγλία πόσο θα βγει περίπου?

Μην το κανεις σε λιρες θα σου βγει πολυ πιο ακριβα απο οτι σε δολλαριο ή ευρω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην το κανεις σε λιρες θα σου βγει πολυ πιο ακριβα απο οτι σε δολλαριο ή ευρω...!!!

 

true story, την πάτησα και γω :p

Link to comment
Share on other sites

Πείτε πως να το κάνω ρε παιδιά τότε μην χάσω το invite!

 

Αν είσαι Ελλάδα, στη πρώτη σελίδα του OnePlus One : Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ θα βρεις αναλυτικό οδηγό step by step.

Edited by johnnie_
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Πείτε πως να το κάνω ρε παιδιά τότε μην χάσω το invite![

Απο Γερμανια δεν το εχεις σκεφτεί? με την βοηθεια του mailboxde, οπου κάνεις ενα λογαργιασμο σου δινουν γερμανικη διευθυνση και με καποια εξτρα χρεωση στο στελνουν Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία βέβαια έχω έναν γνωστό! Άμα βάλω την δική του διεύθυνση θα με χρεώσουν παραπάνω?

 

Ποιοι να σε χρεώσουν παραπάνω?

Μην μπερδεύεις τα πράγματα, είναι απλά!

Η Oneplus δε στέλνει Ελλάδα, γι' αυτό υπάρχει ο τρόπος με το mailboxde. Τώρα αν εσύ έχεις φίλο, φίλη, συγγενή κάπου στον κόσμο και υπάρχει η δυνατότητα να το στείλει εκεί η Oneplus, do it. Και αναλαμβάνεις τα έξοδα να το στείλεις μετά στην Ελλάδα.

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γερμανία βέβαια έχω έναν γνωστό! Άμα βάλω την δική του διεύθυνση θα με χρεώσουν παραπάνω?

 

Έχουμε ξεχωριστό θέμα και με οδηγούς για τέτοιες συζητήσεις... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=397537

 

Παρακαλώ ας μη βγαίνουμε off topic στο παρόν θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ένα ερωτηματολόγιο πάνω στο θέμα 'OnePlus experience'. Mεταξύ άλλων ρωτάει για wearables. Κάτι ψήνουν αυτοί :p

 

Έχει και δωράκια: κλήρωση για power banks, bamboo καπάκια και θα στείλει λέει πρόσκληση για 64άρι.

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ένα ερωτηματολόγιο πάνω στο θέμα 'OnePlus experience'. Mεταξύ άλλων ρωτάει για wearables. Κάτι ψήνουν αυτοί :p

 

μακάρι να βγάλουν τίποτα καλό και σε καλή τιμή..

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει mirror το τηλέφωνο σε smart TV?

Με στοκ ρομ υπάρχει κάποια επιλογή?

 

δοκίμασε αυτή την εφαρμογή ή κάποια παρόμοια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλος. Θα το δοκιμάσω το βράδυ...

Πάντως θέλει εφαρμογή, έτσι?

 

Σε ενός φίλου μου την smart tv με εφαρμογή το είχαμε καταφέρει.. δεν ξέρω αν γίνεται και με άλλο τρόπο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, μπορει να μου πει καποιος η UPS στην ελλαδα με ποιον συνεργαζεται? αν εχει παραλαβει καποιος την συσκευη απο mailboxde μεσω UPS? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, μπορει να μου πει καποιος η UPS στην ελλαδα με ποιον συνεργαζεται? αν εχει παραλαβει καποιος την συσκευη απο mailboxde μεσω UPS? Ευχαριστώ

 

Στην Αθήνα έρχεται με UPS.

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικα τους πήρα τηλ και μου είπαν οτι για επαρχία έχουν την γενική ταχυδρομική , απλως να το παρακουλουθώ και μόλις φτασει ελλαδα να τους τηλεφωνήσω για να μου δώσουν νεο tracking number
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλος. Θα το δοκιμάσω το βράδυ...

Πάντως θέλει εφαρμογή, έτσι?

 

Μπορείς και από Ρυθμίσεις -> Οθόνη & φωτισμός -> Μετάδοση οθόνης χωρίς εφαρμογή. Προυπόθεση να είναι συνδεδεμένη η τηλεόραση στο ίδιο wifi δίκτυο με το κινητό και να βρεις κάπου στις ρυθμίσεις της το Miracast (τουλάχιστον έτσι λεγόταν σε samsung smart tv που το έκανα)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...