Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδες επειδη θα το παραγγειλω μπορει καποιος να μου πει ποιο site τελικα ειναι πιο αξιοπιστο και τι πρεπει να επιλεξω για να μου ερθει με ασφαλεια και χωρις τελωνεια??εχω διαβασει τα προηγουμενα αλλα μπερδευτηκα.coolicool?geekbying?to2c?vickmall??το πιο φθηνο ειναι το coolicool.τι κανω??
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό!!!!

Εμένα ταξιδεύει από Γερμανία-Ελλάδα!

[ATTACH]47463[/ATTACH]

 

[ATTACH]47464[/ATTACH]

 

και μερικές φωτό στα χέρια του φίλου του φίλου μου :)

Link to comment
Share on other sites

Οπότε από εβδομάδα θα έχουμε αρκετά Για σχολιασμό :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όλος ο καλός κόσμος από το nexus 4 εδώ θα μαζευτεί τελικά.

Τσατ το κάναμε:D

Λείπουν όμως ο g47 και ο άλλος ο "περίεργος" Για να ολοκληρωθεί η ομάδα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Count me in στην παρέα από το nexus 4 έτσι?Αν και θα το προσπεράσω το OPO , δεν βρίσκω ουσιαστικό λόγο να δώσω το note 3 για αυτό. Θα περιμένω το oneplus two :)
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην επίσημη ιστοσελίδα της cyanogen έχει βγάλει ενημερώσεις στις ota αναβαθμίσεις δεν έχει τίποτα, ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην επίσημη ιστοσελίδα της cyanogen έχει βγάλει ενημερώσεις στις ota αναβαθμίσεις δεν έχει τίποτα, ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Η Τελευταία μέσω OTA έκδοση είναι η XNPH25R και αυτή πρέπει να έχεις μιας και έχει βγει από 6 Ιουνίου.

 

UPDATE

 

Πριν απο λίγο άλλαξε η παραγγελία σε Processing από Pending shipment :)

Edited by dream21
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Απο που πιο μαγαζει το πηρες;;

Aπό το επίσημο online store τους. Σε όσους γράφει στην παραγγελία processing, μάλλον το έχουν στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Στην δική μου περίπτωση πρώτα έφτασε το τηλ και μετά έστειλαν t/n :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην επίσημη ιστοσελίδα της cyanogen έχει βγάλει ενημερώσεις στις ota αναβαθμίσεις δεν έχει τίποτα, ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Την τελευταία έχεις. Η 4.4.4 δεν έχει βγει ακόμα σε ΟΤΑ για το OPO. Περιμένουμε :) Μόνο σε snapshot έχει βγει, αλλά δεν έχει τα καλούδια της Cyanogen 11S μέσα ούτε Google Apps.

 

Αρα περιμένεις :p όπως και εγώ :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια που το εχουν μπορουν να ανεβασουν στατιστικα μπαταριας οταν φτασει στο ~10% απο το GSam Battery ?

 

Ευχαριστω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου ξεκίνησε με DHL το μακρινό ταξίδι του απο Hong Kong. Την Δευτέρα θα είναι Ιταλία και πιστεύω ότι την Παρασκευή που θα φτάσω Ελλάδα να το βρω να με περιμένει.

Μεγάλη η χάρη του. Ελπίζω να αξίζει τον κόπο.

 

Απο τα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα εχει έλθει στα χέρια αρκετών μελών, οπότε θα υπάρξουν review για καθε τι.

 

@ Mythozz

Μήπως πρέπει να δημιουργηθεί ξεχωριστό θέμα για το OPO?

Να φύγει δηλαδή απο τα λοιπά smartphones και να δημιουργηθεί δική του ενότητα, ώστε να φτιάξουμε threads για βελτιώσεις, κάμερα και διαθεσιμοτητα.

Φαίνεται να εχει ρεύμα η συσκευή!! :)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

με το καλο να παραλαβετε παιδια,συμφωνω με τη δημιουργια ξεχωριστου νηματος αν και το εχουν λιγοι προς το παρον και γι αυτο φταιει η εταιρεια
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα από το ebay ένα ψευτοδέρμα που μοιάζει με γράμμα!

είναι δλδ τύπου pouch!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα από το ebay ένα ψευτοδέρμα που μοιάζει με γράμμα!

είναι δλδ τύπου pouch!

 

εχουμε link?:)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εχουμε link?:)

 

http://www.ebay.com/itm/400736751982?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Νομίζω οτι θα κάνει k για το oppo μου κ μου άρεσε κ εμφανισιακά!!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Pick me me me me

ΟΚ Φίλιππε, σου στέλνω PM

Με το καλό! Οταν παραλάβεις, έλα Λάρισα για καφέ, να το δω κιόλας!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....:)

Παρέλαβα πρίν λίγο απο geekbuying.com.....16 μέρες με απλό ταχυδρομείο. Για να δούμε.....Είμαι δουλειά και δε μπορώ να το χαρώ...:p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Φίλιππε, σου στέλνω PM

Με το καλό! Οταν παραλάβεις, έλα Λάρισα για καφέ, να το δω κιόλας!

Thanx και δημόσια:)

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/400736751982?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Νομίζω οτι θα κάνει k για το oppo μου κ μου άρεσε κ εμφανισιακά!!

 

μου αρεσαν πολυ αυτες.δε ξερω ομως κατα ποσο ειναι βολικες

http://www.aliexpress.com/item/New-Colors-Flip-Case-for-oneplus-one-View-Window-Pouch-Mobile-Phone-PU-Leather-Bag-Cover/1916753386.html

 

αυτες μου αρεσαν,ισως εκτος απο το παραθυρακι

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον θα αναθεωρήσω και θα περιμένω τις official και θα τις παραγγείλω απο Αγγλία

 

http://oneplus.net/oneplus-screen-protector

 

http://oneplus.net/oneplus-one-protective-case

 

http://oneplus.net/oneplus-one-flip-cover

 

http://oneplus.net/oneplus-one-clear-case

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...