Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αλλαξα χωρα/περιοχη κ τοπικη μορφη σε ηνεμενς πολιτειες αλλα δεν βρισκω την ομορφουλα πουθενα, τι λαθος κανω?
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο κάνει.αλλα νομίζω είναι θέμα της ραμ.δεν έχει ελεύθερη ραμ να επεξεργαστεί τις εφαρμογές και κλείνει καποιες καρετελες ώστε να ελευθερώσει ραμ.αυτο έχω καταλαβει
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο κάνει.αλλα νομίζω είναι θέμα της ραμ.δεν έχει ελεύθερη ραμ να επεξεργαστεί τις εφαρμογές και κλείνει καποιες καρετελες ώστε να ελευθερώσει ραμ.αυτο έχω καταλαβει

 

Δεν ξέρω αν είναι θέμα ραμ. Και μόνο μια καρτέλα να ανοίξω, άμα την κλείσω και την ανοίξω μετά από λίγη ώρα θα ξαναφορτώσει και ας μην κάνω καμία άλλη ενέργεια στην συσκευή.

Επίσης το κάνει και σε παιχνίδια αυτό. Αν τα ξανανοίξεις μετά από λίγη ώρα, φορτώνουν από την αρχή.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

στο lumia 920 το bluetooth μάλλον έχει θέμα.

Βρίσκει μόνο όσα είναι αποθηκευμένα (το αμάξι μου κ της γυναίκας μου το samsung android).

Δεν βρίσκει τίποτα άλλο άλλά ούτε το βρίσκουν άλλοι.....

any idea?

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, με τη νέα αναβαθμισούλα, η μπαταρία επανήλθε στα όμορφα επιπέδα που μας είχε κακομάθει η προπροηγούμενη . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, με τη νέα αναβαθμισούλα, η μπαταρία επανήλθε στα όμορφα επιπέδα που μας είχε κακομάθει η προπροηγούμενη . . .

 

Συμφωνώ και εγώ.ειδα διαφορα προς το καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, με τη νέα αναβαθμισούλα, η μπαταρία επανήλθε στα όμορφα επιπέδα που μας είχε κακομάθει η προπροηγούμενη . . .

Συμφωνώ και εγώ. Είδα διαφορά προς το καλύτερο...

 

Επιβεβαιώνω, αν και έχω την αίσθηση ότι με την προ-προηγούμενη ήμασταν ένα κλικ καλύτερα απ'αυτήν. :blink:

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Πω πωω !!

Σημερα το 1520 εχει ριξει στα αυτια στο Νote 3 σε σχεση με τις ενημερωσεις για το FB !!!

Μιλαμε για instant ειδοποιηση !!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

To FB όντως με εντυπωσιάζει τελευταίο καιρό... Μάλιστα είχα διαβάσει στο WPC ότι η ΜΣ έχει πει μετά την επίσημη αναβάθμιση των 8.1 έρχεται ένα πολύ δυνατό update γαι το φατσοβιβλίο...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και νόμιζα ότι ήταν ιδέα μου ότι έφτιαξε λίγο η μπαταρία αλλά τελικά το προσέξατε και εσείς.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω, αν και έχω την αίσθηση ότι με την προ-προηγούμενη ήμασταν ένα κλικ καλύτερα απ'αυτήν. :blink:

 

Ακριβώς το ίδιο βλέπω και εγώ να ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, όντως με την πρώτη αναβάθμιση της developers preview η μπαταρία ήταν σε άλλα επίπεδα... Λογικά αυτη την έκδοση θα δούμε στην επίσημη τουλάχιστον όσο αφορά το κομμάτι της μπαταρίας...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω και μια εκτίμηση της Developer Preview. Μια τεράστια αναβάθμιση, που το 0.1 δεν δείχνει περί τι αναβάθμισης πρόκειται. Πιστεύω ότι έχει έρθει τουλάχιστον ίσα με τα άλλα λειτουργικά και νομίζω ότι μπορεί κάποιος να το συμπεριλαμβάνει στις επιλογές του, όταν θέλει να αγοράσει καινούριο smartphone. Από την άλλη τώρα, αυτά που θα ήθελα να δω στην επίσημη:

 

1. Swipe και στα Ελληνικά, με την ίδια απίστευτη πρόβλεψη που έχει και στα Αγγλικά.

 

2. Βελτίωση της Nokia Camera ( η κάμερα της Microsoft έχει λύσει το πρόβλημα της "θολούρας", το οποίο παραμένει στην εφαρμογή της Nokia )

 

3. Να μπορούμε να "δούμε" και τα αρχεία PDF, μέσω του επίσημου και άλλων, file manager.

 

4.

α."Διόρθωση" της λειτουργίας fullscreen στον IE, έτσι ώστε να λειτουργεί όπως στα WP8.

 

β. Να μην υπάρχει η επαναφόρτωση των σελίδων, ακόμα και με 2 μόνο tabs.

 

5. Στο Skype, να μπορώ να κάνω sign in και με το user name μου. Στην έκδοση Skype του Android υπάρχει αυτή η επιλογή. Πώς γίνεται να μην υπάρχει στο λογισμικό της Microsoft;

 

Με τα παραπάνω θα είμαι απόλυτα καλυμμένος. Στο χέρι της MS είναι να τα διορθώσει και να κερδίσει κι άλλο μερίδιο αγοράς.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και Ελληνική γλώσσα . . . Να του μιλάς αλλά και να αναγγέλλει εισερχόμενες κλήσεις στα Ελληνικά . . . Πολύ πολύ σημαντικό. . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση για το Fb beta. Την κάνουμε ή καταστρέφεται όλο το κινητό; :lol:

 

Κάνε την και θα πάθεις την πλάκα σου!!!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για πες :)

 

Τσέκαρε εδώ πώς μου φάνηκε εμένα και εδώ τι λένε στο WPC! Πάντως το καινούριο UI τα σπάει!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε την και θα πάθεις την πλάκα σου!!!

 

παιδες ποιο ειναι το facebook beta?υπαρχει στο store?

την βρηκα.....μαλλον

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

παιδες ποιο ειναι το facebook beta?υπαρχει στο store?

 

Φυσικά και υπάρχει! Δές εδώ για να το κατεβάσεις.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε εδώ πώς μου φάνηκε εμένα και εδώ τι λένε στο WPC! Πάντως το καινούριο UI τα σπάει!

 

Το WPC τσέκαρε και το έβαλα... Όντως πολύ όμορφο και μάλλον θα το κρατήσω αυτή τη φορά μέχρι να έρθει και στο κανονικό :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...