Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ρε παίδες σε λιγότερο απο 2 ώρες φορτίζει το Note 3 που έχει και 400mAh παραπάνω. Κανονικά θα πρεπε να φορτίζει σε πολύ λιγότερο με usb 3
Link to comment
Share on other sites

 

Εσυ τι πιστεύεις;;; Οτι αποφάσισαν να το χαρίσουν;; Κλώνος είναι 100%. Αν παρατηρήσεις, δεν αναφέρεται πουθενά το ονομα Samsung ενώ η κάμερα είναι 13MP κι οχι 16 που έχει το κανονικό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες σε λιγότερο απο 2 ώρες φορτίζει το Note 3 που έχει και 400mAh παραπάνω. Κανονικά θα πρεπε να φορτίζει σε πολύ λιγότερο με usb 3

 

Πρώτον δεν ξέρω αν έχουν τον ίδιο φορτιστή και δεύτερον νομίζω ότι με USB 2 χρειάζεται περισσότερο χρόνο. Κάποιος που έχει φορτίσει με USB 2 καλώδιο ας μας διαφωτίσει...

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι πιστεύεις;;; Οτι αποφάσισαν να το χαρίσουν;; Κλώνος είναι 100%. Αν παρατηρήσεις, δεν αναφέρεται πουθενά το ονομα Samsung ενώ η κάμερα είναι 13MP κι οχι 16 που έχει το κανονικό.

 

τουλάχιστον αυτοί δίνουν και προστασία οθόνης και usb 3 καλώδιο. όχι σαν τους τσιγγούνιδες της samsung :P

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον αυτοί δίνουν και προστασία οθόνης και usb 3 καλώδιο. όχι σαν τους τσιγγούνιδες της samsung :P

 

Δεν δίνουν όμως το σωστό κινητό.:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εχω φερει εγω 2-3 κλωνους για φιλους και ειναι μια χαρα ειδικα οι τετραπυρηνοι με κοστος κοντα στο 1/5 της τιμης του γνησιου. Καλο το τηλ αλλα δεν αξιζει τοσο οσο πωλειται σε καμμια περιπτωση!
Link to comment
Share on other sites

Το galaxy s5 live demo τι ακριβώς είναι?πρόκειτε για μια μουφα συσκευή ας πούμε?τι παίζει με αυτή την συσκεύη???
samsung for ever...: Όσον αφορά:: Όσον αφορά:: Όσον αφορά:
Link to comment
Share on other sites

Το galaxy s5 live demo τι ακριβώς είναι?πρόκειτε για μια μουφα συσκευή ας πούμε?τι παίζει με αυτή την συσκεύη???

 

φαντάζομαι ειναι για να την δειχνουν στα καταστηματα. ισως δεν δεχεται καρτες σιμ... :confused:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ S5 ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΙΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΩΤΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς ΑΛΛΑ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΝΜ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΜΕΡΑς...ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝ..ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ????
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ S5 ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΙΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΩΤΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς ΑΛΛΑ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΝΜ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΜΕΡΑς...ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝ..ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ????

 

πας στο μαγαζι που το πηρες φιλε μου και στο αλλάζουν αν εχει το μαγαζί doa.αλλιώς πηγαίνεις στην smartec .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ενοοειτε οτι δεν θα δεχτεις αμα σου πουν για επισκευη.

θα ζητησεις αμεση αντικατασταση κινητου.

ελπιζω να εχει doa αυτο που ειπε ο φιλος ποιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

εχει doa για τις πρωτες 7 μερες απο την αγορα..θα το παω αυριο πρωι πρωι 2 μερα ειναι

 

αφου εχει doa 7 μερες δεν θα εχεις κανενα προβλημα:)παίρνεις καινουριο με την μια.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ S5 ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΙΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΩΤΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς ΑΛΛΑ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΝΜ ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΜΕΡΑς...ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝ..ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ????

 

Πιθανότατα με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα επανέλθει αλλά αφού έχεις doa δώσ'το Πίσω

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

κατι τελευταιο μην σας ζαλιζω...θα μου δωσουν καινουριο αμεσως η θα το πανε στην αντιπρωσοπεια να δωσουν το οκ...το κινιτο το πηρα απο το kaizer στην ομονια.οχι on line αλλα απο το μαγαζι...αν εχει κανεις εμπειρια ας μου πει γιατι ανχωθικα..και ειμαι και χωρις κινιτο μιας και αλλαξα την σιμ και δεν μπωρο να την χρεισιμοποιεισω στο παλιο κινιτο....
Link to comment
Share on other sites

κατι τελευταιο μην σας ζαλιζω...θα μου δωσουν καινουριο αμεσως η θα το πανε στην αντιπρωσοπεια να δωσουν το οκ...το κινιτο το πηρα απο το kaizer στην ομονια.οχι on line αλλα απο το μαγαζι...αν εχει κανεις εμπειρια ας μου πει γιατι ανχωθικα..και ειμαι και χωρις κινιτο μιας και αλλαξα την σιμ και δεν μπωρο να την χρεισιμοποιεισω στο παλιο κινιτο....

 

Είναι αντικατάσταση επί τόπου. Αρκεί το κατάστημα να δίνει DOA. Που κανονικά και αυτό παρέχεται για 15 μέρες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΩΤΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς...

 

Τι αναβαθμίσεις έκανε? Των εφαρμογών?

 

...μισο να κανω και σας λεω

 

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

μωλις εκανα επαναφορα...τιποτα.παταω να ανοιξει η καμερα και βγαζει μνμ σφαλμα καμερας..

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ναι των εφαρμογων εκανε...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...