Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ειναι τυχαίο που λύθηκε με την ελληνική και θελει τελικα ενα hard reset που ετσι και αλλιος σου εκαναν?

Αυτο στεκει περισσοτερο. Βεβαια ρε παιδια κακα τα ψεματα, ειναι τελειως κουλο το θεμα που παρουσιαζει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παδια αν και λιγο οφφ hard reset πως γινεται στο s5?

 

φιλε μου εχει δυο τροπους.ο καλύτερος ειναι να σβησεις το κινητο και να το ανοίξεις με πατημενα home-power και το volume up.μολις σε βγαλει στο μενου πηγαίνεις και κανεις wipe data και μετα επανεκκίνηση.ο πιο ευκολος ειναι να πας οπως ειναι ανοιχτο το τηλ. στις ρυθμίσεις-χρηστης και αντ.ασφαλ.-δημιουργια αντιγραφων και να πατήσεις επαναφορα εργοστασιακων δεδομενων.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχει δυο τροπους.ο καλύτερος ειναι να σβησεις το κινητο και να το ανοίξεις με πατημενα home-power και το volume up.μολις σε βγαλει στο μενου πηγαίνεις και κανεις wipe data και μετα επανεκκίνηση.ο πιο ευκολος ειναι να πας οπως ειναι ανοιχτο το τηλ. στις ρυθμίσεις-χρηστης και αντ.ασφαλ.-δημιουργια αντιγραφων και να πατήσεις επαναφορα εργοστασιακων δεδομενων.

Δηλαδη ειναι το ιδιο πραγμα με την επαναφ εργοστ ρυθμισεων?

 

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι το ιδιο πραγμα με την επαναφ εργοστ ρυθμισεων?

 

Θενκς

 

Ναι ειναι το ιδιο .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Αυτο στεκει περισσοτερο. Βεβαια ρε παιδια κακα τα ψεματα, ειναι τελειως κουλο το θεμα που παρουσιαζει...

 

πιο ειναι κουλο φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την λειτουργία της φωτογραφικής ποιο ήταν - πως επηρέαζε την λειτουργία της?

Έχει αποκατασταθεί στα νεότερα μοντέλα ή υπάρχουν ακόμα χρήστες που το αντιμετωπίζουν?

Η ίδια η samsung πως αντιμετώπισε το ζήτημα? Αλλαγή συσκευής? Αλλαγή πχ. προβληματικού εξαρτήματος? Αναβάθμιση λογισμικού?

 

Τέλος, σαν συσκευή τί άλλα προβλήματα έχει εμφανίσει στο παρελθόν?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα Θα ήθελα μια βοήθεια όσο αφορά ένα samsung που έχω S5 το οποίο είναι live demo και θα ήθελα βοήθεια ώστε να το φλασάρω με ένα normal image μιας και παιδεύτηκα και δεν το κατάφερα.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καινουριο update μολις 3.5mb μαλλον διορθωνει το προβλημα με τα data και το lte... για δειτε το...ειμαι απο τηλ δεν μπορω να τσεκαρω version!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καινουριο update μολις 3.5mb μαλλον διορθωνει το προβλημα με τα data και το lte... για δειτε το...ειμαι απο τηλ δεν μπορω να τσεκαρω version!

Δεν έχει κάτι στο unbranded ελληνικό που έχω. Ποια είναι η προέλευση του δικού σου;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα παιδιά μου ήρθε μια μικρή αναβάθμιση χθες. T mobile Poland. Διαφορές στο lte κλπ δεν ξέρω αν έχει γιατί δεν το χρησιμοποιώ
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα παιδιά μου ήρθε μια μικρή αναβάθμιση χθες. T mobile Poland. Διαφορές στο lte κλπ δεν ξέρω αν έχει γιατί δεν το χρησιμοποιώ

Και σε μενα σημερα στο ιδιο t mob poland

 

Δεν ειδα κατι!

Link to comment
Share on other sites

φίλοι μου μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να επεξεργαστώ τις επαφές μου στο pc?

με το Samsung kies 3 δεν υπάρχει επιλογή για επαφές! ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

φίλοι μου μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να επεξεργαστώ τις επαφές μου στο pc?

με το Samsung kies 3 δεν υπάρχει επιλογή για επαφές! ευχαριστώ πολύ!!!

Πέρασε τες στο gmail :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε τες στο gmail :)

 

και μπορώ να τις επεξεργαστώ? π.χ. να προσθέσω φωτογραφία σε επαφή και

ότι άλλη πληροφορία θέλω σε επαφή? φυσικά δεν εννοώ μόνο για backup.

ευχαριστώ πολύ!!!

Edited by djspiros
Link to comment
Share on other sites

και μπορώ να τις επεξεργαστώ? π.χ. να προσθέσω φωτογραφία σε επαφή και

ότι άλλη πληροφορία θέλω σε επαφή? φυσικά δεν εννοώ μόνο για backup.

ευχαριστώ πολύ!!!

 

Ναι .

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα παιδιά μου ήρθε μια μικρή αναβάθμιση χθες. T mobile Poland. Διαφορές στο lte κλπ δεν ξέρω αν έχει γιατί δεν το χρησιμοποιώ

Επιτελους η αναβαθμιση των 3.84 mb έλυσε το προβλημα με τα δεδομενα και την αποσυνδεση απο το δικτυο lte.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε τες στο gmail :)

 

Καλησπέρα , έχω τις επαφές μου στο Samsung Account , ποια διαδικασία ακολουθώ για να τις περάσω στο Gmail και να μπορώ να τις επεξεργάζομαι ?

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Απολογούμαι εκ των προτέρων αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά λόγω δουλειάς χρειάζομαι άμεσα μια λύση στο πρόβλημα με τον περιορισμό των 20 sms που μπορούμε να στείλουμε σε ομαδική αποστολή sms. Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει...
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση ANH6 για συσκευές της κοσμοτε. Παρατήρησα καλύτερη ταχύτητα και καλυτερη απόκριση στον αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων. Επίσης το μενού επιλογής εφέ στην οθόνη κλειδώματος έχει αλλάξει και πλέον δείχνει προεπισκοπιση του εφε
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση ANH6 για συσκευές της κοσμοτε. Παρατήρησα καλύτερη ταχύτητα και καλυτερη απόκριση στον αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων. Επίσης το μενού επιλογής εφέ στην οθόνη κλειδώματος έχει αλλάξει και πλέον δείχνει προεπισκοπιση του εφε

Βλέπω έχει και το νέο baseband ANK1 που παράτησαν τα παιδιά ότι λύνει το θέμα με το lte

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχει και το νέο baseband ANK1 που παράτησαν τα παιδιά ότι λύνει το θέμα με το lte

 

γι αυτό άργησαν να την βγάλουν. περιμέναν το καινουργιο baseband :P

Link to comment
Share on other sites

γι αυτό άργησαν να την βγάλουν. περιμέναν το καινουργιο baseband :P

Τους έπιασε βαρεμάρα. Η ANH6 έχει από τον Αύγουστο που βγήκε και πρόσφατα βγήκε hotfix 3.8mb. Αυτοί είπαν να τα βάλουν όλα μαζί :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...