Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που το βλέπω αν ειναι η Μ? Χθες μου ήρθε κ εκανα την αναβάθμιση

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τελικα ξερουμε ποια αναβαθμηση θα παρει το S5???Καπου εια διαβασει οτι η Samsung δεν θαδωσει την M στο S5 και απο τον Μαιο θα δωσει μια και καλη την Ν..

 

Επίσημα δεν έχει ανακοινωθεί πουθενά για την Ν αν και πιστεύω θα την πάρουμε και αυτή κανονικά

Link to comment
Share on other sites

ελληνικό πήρε χθες την G900FXXS1BPC3

 

272,79 mb

στις πληροφορίες συσκευής υπάρχει και κάτι που λέει android security patch lever

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου , εγκαταστάθηκε η G900FXXU1BOJ3

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν έχει ανακοινωθεί πουθενά για την Ν αν και πιστεύω θα την πάρουμε και αυτή κανονικά

 

Εγω πιστευω οτι θα δωσει ενα απο τα δυο update...Απολλειω το γεγονος οτι θα δωσει την M και μετα απο 2-3 μηνες να δωσει και την N....

Πιο λογικο για μενα ειναι να δωσει κατευθειαν την Ν μιας και οπως φενεται την Μ την εκανε αντικατασταση πιο γρηγορα απο οτι συνηθηζει....

Αρκει οποια και να δωσει να κανει καλη δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

ελληνικό πήρε χθες την G900FXXS1BPC3

 

272,79 mb

στις πληροφορίες συσκευής υπάρχει και κάτι που λέει android security patch lever

 

Σε πολλές χώρες την έδωσε αυτή την αναβάθμιση. Προφανώς, είναι κάποιο security patch και όχι καινούργια έκδοση λειτουργικού.

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλές χώρες την έδωσε αυτή την αναβάθμιση. Προφανώς, είναι κάποιο security patch και όχι καινούργια έκδοση λειτουργικού.

Το κινητο ρολαρει και καπως καλυτερα μετα την αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι θα δωσει ενα απο τα δυο update...Απολλειω το γεγονος οτι θα δωσει την M και μετα απο 2-3 μηνες να δωσει και την N....

Πιο λογικο για μενα ειναι να δωσει κατευθειαν την Ν μιας και οπως φενεται την Μ την εκανε αντικατασταση πιο γρηγορα απο οτι συνηθηζει....

Αρκει οποια και να δωσει να κανει καλη δουλεια...

 

Η N λένε θα βγει Μάιο καλύτερα για μένα να πάει κατεύθυαν σε αυτή και ας περιμένουμε λίγο παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Η Ν ρε παιδια θα βγει σε 2 μηνες και θα δωθει μετα απο 6-7 μηνες απο την σαμμυ. Κι αν την παρει,αφου προηγουνται το s7 και το s6.
Link to comment
Share on other sites

Η Ν ρε παιδια θα βγει σε 2 μηνες και θα δωθει μετα απο 6-7 μηνες απο την σαμμυ. Κι αν την παρει,αφου προηγουνται το s7 και το s6.

 

6-7 μήνες από τώρα ή 6-7 μήνες από όταν βγει η Ν; Γιατί το ποιο πιθανό (αν δοθεί η αναβάθμιση) είναι να πάει 2017 για να δοθεί...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει την N το S5. Πήρε ήδη 2 μεγάλες αναβαθμίσεις 5 και 6.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει την N το S5. Πήρε ήδη 2 μεγάλες αναβαθμίσεις 5 και 6.

Ποτε πήρε 6?

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου , εγκαταστάθηκε η G900FXXU1BOJ3

 

Σε ενα η G900FXXU1BOJ1 με Android 5.0 made in Vietnam

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια από Βόλο, στις επόμενες 10 μέρες είμαι αποφασισμένος να γίνω και εγώ κάτοχος S5 αγοράζοντας καινούργιο του κουτιού.

Να πω την αλήθεια, εμείς τα μεγάλα παιδιά βρίσκουμε ποιο χρηστικό το app πληκτρολόγιο τηλεφωνίας του Κιτκατ 4.2 , από την άλλη πλευρά, θα ήθελα μόνο τις τελευταίες ενημερώσεις ασφαλείας.

 

Ξέρει κανείς εάν υπάρχει τέτοια δυνατότητα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια από Βόλο, στις επόμενες 10 μέρες είμαι αποφασισμένος να γίνω και εγώ κάτοχος S5 αγοράζοντας καινούργιο του κουτιού.

Να πω την αλήθεια, εμείς τα μεγάλα παιδιά βρίσκουμε ποιο χρηστικό το app πληκτρολόγιο τηλεφωνίας του Κιτκατ 4.2 , από την άλλη πλευρά, θα ήθελα μόνο τις τελευταίες ενημερώσεις ασφαλείας.

 

Ξέρει κανείς εάν υπάρχει τέτοια δυνατότητα?

 

http://www.skroutz.gr/s/4503613/Samsung-Galaxy-S5-16GB.html

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι ευχαριστώ, η επιλογή μου είναι σε μαύρο (και πιθανότατα από το You.gr για να μην μπλέξω με μικρομάγαζα και παραεμπόριο), και για προστασία το Otterbox Defender.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συγχρονίζει τις επαφές από gmail ενώ όλα τα υπόλοιπα συγχρονίζονται κανονικά?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συγχρονίζει τις επαφές από gmail ενώ όλα τα υπόλοιπα συγχρονίζονται κανονικά?

 

πανε στους συγχρονισμους και κανε ξετικ και τικ τις επαφες και θα στρωσει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κατι, εχω το Samsung S5 και πλέων δε μου αποθηκευει τους κωδικους απο τα wifi που συνδεομαι. Το διαγραφω σαν δίκτυο αλλα κ παλι τα ίδια.

Εχω βγαλει μπαταριά, εχω σβήσει ολα τα παλια δίκτυα που ειχα συνδεθει, αλλα το κινητο επιμένει να μην αποθηκευει νεα router... εχει καποιος αλλη ιδεα?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

πανε στους συγχρονισμους και κανε ξετικ και τικ τις επαφες και θα στρωσει

Έστρωσε με διαγραφή λογαριασμού και εισαγωγή ξανά.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την ένταση του ήχου....χαμηλώνει από μόνη της και πάντα είναι 1 κλικ πριν γίνει αθόρυβο. ...?γιατί γίνεται αυτό γνωρίζει κανείς?

 

Τίποτα κάνεις ρε παιδιά?

Edited by Stl_marma
Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την ένταση του ήχου....χαμηλώνει από μόνη της και πάντα είναι 1 κλικ πριν γίνει αθόρυβο. ...?γιατί γίνεται αυτό γνωρίζει κανείς?

 

Τίποτα κάνεις ρε παιδιά?

 

Έχεις το CM Locker? Μου το κάνει όταν το βάζω πχ σε "airplane mode" και μετά το επαναφέρω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το CM Locker? Μου το κάνει όταν το βάζω πχ σε "airplane mode" και μετά το επαναφέρω!!!!

 

Όχι δεν έχω το cm locker...το κάνει και στην αδερφή μου που έχει το Α3,λογικά είναι κάτι της Samsung...πάντα ένα κλικ πριν το αθόρυβο!

Edited by Stl_marma
Link to comment
Share on other sites

Λέει τπτ η αναβάθμιση που έβγαλε; Φαντάζομαι δεν είναι η 6.0 ακόμα, ρωτάω αν αξίζει να την βάλω και να χάσω το root (που χρησιμοποιείται κυρίως στο Adaway) - Κανά changelog δεν δημοσιεύεται πουθενά;

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...