Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επέστρεψα!

Τελικά επειδή στην αναζήτηση χάθηκα και δεν ειμαι σίγουρος τί να επιλέξω έχει να με προτείνει κανείς κάποιο καλό παπούτσι για τρέξιμο μέχρι 100 ευρώ ; Δεν με ενδιαφέρει τι μάρκα θα είναι.Απλά θέλω κάτι καλό για να κρατήσει.Είναι για τρέξιμο σε εξωτερικούς χώρους (γήπεδα κλπ) και όχι γυμναστήρια.Το λέω αν παίζει κάποιο ρόλο.

Αυτό μ'αρέσει

http://www.onlineshoes.com/mens-asics-gel-nimbus-13-onyx-black-lightning-p_id235430

 

Οι "καλές" μάρκες για τρέξιμο θεωρούνται οι asics,mizuno,New Balance. Όχι ότι οι Nike,Adidas είναι κακές, το αντίθετο, αλλά οι τρεις πρώτες έχουν μεγαλύτερη παράδοση ας πούμε.

Αν είσαι τελείως αρχάριος, η δουλειά σου θα γίνει και με λιγότερα χρήματα, ας πούμε με τα asics 2170. Αν σκοπεύεις να ασχοληθείς σοβαρά και να δώσεις τόσα χρήματα, θα πρέπει να δεις τον τύπο πατήματός σου, ώστε να πάρεις το αντίστοιχο παπούτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια αυτο το μοντελο που θα το βρω; το ψαχνω σαν τρελος αλλα τιποτα... το βρηκα εδω αλλα δεν εχει στο νουμερο μου... :( http://www.cabouros.com/-913-957-948-961-953-954-940-960-945-960-959-973-964-963-953-945-Dsquared-No6.html
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

με τίποτα..πολύ cushioned παπούτσι για χώμα..!! γενικά το offroad θέλει ειδικά παπούτσια και μόνο...κοίτα τα αντίστοιχα για χώμα και της asics και της ΝΒ..;)
Link to comment
Share on other sites

Ώπα. Μισό. Αν εννοείς απλό χωματόδρομο χωρίς πέτρες τότε ο.κ σε καλύπτει και αυτό όπως και το 1080 της ΝΒ, πάντα εφόσον αντιστοιχούν στα κιλά σου, τρόπο πατήματος κλπ.

Διαφορετικά αν το χώμα που λες είναι μονοπάτι και γενικά κάτι με πέτρες και τέτοια τα ξεχνάς αυτά γιατί και θα έχουν γρήγορη φθορά και θα νοιώθεις στο πέλμα σου την παραμικρή ανωμαλία.

Οπότε τότε όπως είπε και ο Νίκος πας στην κατηγορία trail running όπου must see/check κλπ είναι το ΝΒ 876 που φοράω δεύτερη χρονιά και είναι άψογο σε αίσθηση/κράτημα/απορόφηση κραδασμών/αντοχή σε δύσβατα εδάφη κλπ κλπ και υπάρχει στα καταστήματα της ΝΒ σε προσφορά πλέον. Από Asics υπάρχει σε αυτήν την κατηγορία το πολύ καλό Trabucko.

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά μιλάμε για πατημένο χώμα... Νίκο ξέρεις εσύ εδώ στο παλιο κολυμβητήριο της Πάτρας τρέχω όχι σε τίποτα δύσβατες περιοχές. Το δοκίμασα στο intersport και μου άρεσε επειδή είναι πολύ μαλακό. Σε στίβο το χρησιμοποιώ άφοβα?
Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά μιλάμε για πατημένο χώμα... Νίκο ξέρεις εσύ εδώ στο παλιο κολυμβητήριο της Πάτρας τρέχω όχι σε τίποτα δύσβατες περιοχές. Το δοκίμασα στο intersport και μου άρεσε επειδή είναι πολύ μαλακό. Σε στίβο το χρησιμοποιώ άφοβα?

Τότε είσαι ο.κ. Αλλά δοκίμασε και το 1080 V2 της New Balance και πες μου.;)

Link to comment
Share on other sites

Από τις πιο ενδιαφέρουσες και εμπεριστατωμένες συζητήσεις που βρηκα πάνω στο θέμα σε μη ειδικευμένο φόρουμ, μπράβο παιδιά, ποτέ δεν ειχα καταλάβει ότι τα αθλήματα αντοχής και η κινητή τηλεφωνία βρίσκονται τόσο κοντά! :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

προσφατα ψωνισα nike για τον αδερφο μου απο εδω με δωρεαν μεταφορικά..87 ευρω τα vomero-6..Ηθελε τα airmax και εκεινος αλλα τον επεισα γι αυτα,αφου ηθελε nike.

 

http://www.sportsshoes.com

 

ειναι τσεκαρισμενο μαγαζι και απο αλλους συμφορουμιτες.Τσεκαρε και τα sales...

 

μπορεις να μου πεις με ποια εταιρεια κουριερ η' αλλο μεταφορεα στα εστελνουν? σου δινουν και τρακ αριθμο? η πρωοθητικη που ειδα μεσα για δωρεαν παραδοση εντος ευρωπαικης ενωσης λεει οτι ισχυει μονο για αγορα 2 ζευγαριων παπουτσια.εσυ ενα αγορασες και ισχυε?

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει και εγώ ένα ζευγάρι παπούτσια από το μαγαζί. Η αποστολή γίνεται με απλό ταχυδρομείο, άρα δεν έχεις track number, μόνο μπορείς να δεις πότε γίνεται dispatch και estimated time. Για να είναι δωρεάν η αποστολή πρέπει να είσαι στην Ε.Ε. , να πληρώσεις σε euro και να παρεις 2 ή λιγοτερα ζευγάρια.
Link to comment
Share on other sites

βγηκαν καινουρια mercurial

vapor III

πουλιονται πουθενα?

 

Παίζεις μπαλίτσα Γιώργο;

Για κοίτα εδώ. Πάντως εγώ με αυτά έχω βολευτεί απίστευτα. Χρόνια αγόραζα μόνο Nike αλλά με τα adizero δε συγκρίνονται....

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει και εγώ ένα ζευγάρι παπούτσια από το μαγαζί. Η αποστολή γίνεται με απλό ταχυδρομείο, άρα δεν έχεις track number, μόνο μπορείς να δεις πότε γίνεται dispatch και estimated time. Για να είναι δωρεάν η αποστολή πρέπει να είσαι στην Ε.Ε. , να πληρώσεις σε euro και να παρεις 2 ή λιγοτερα ζευγάρια.

 

μηπως εννοεις περισσοτερα? ετσι οπως το εγραψες αυτο καταλαβαινω,αλλιως πιστευω δεν θα εγραφες το λιγοτερα αλλα θα εγραφες οτι μπορεις να παρεις και 1 ζευγαρι σκετο.διευκρινισε σε παρακαλω.επισης αν εχεις την καλοσυνη εσυ η' καποιος αλλος να μου πεις εφοσον ερχεται με απλο ταχυδρομειο(ελτα δλδ και οχι ελτα κουριερ φανταζομαι) ποσο διαστημα κανει για να φτασει ελλαδα?ηθελα να προσθεσω στην ερωτηση μου- αν θελει 2 η περισοτερα για να ισχυσει η εκπτωση ,πρεπει να ειναι παπουτσια μονο η' 2 προιοντα γενικα?

Edited by protoporos
Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για τα casual shoes British Knights?

Tα βρήκα σε κατάστημα με Fila.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

μηπως εννοεις περισσοτερα? ετσι οπως το εγραψες αυτο καταλαβαινω,αλλιως πιστευω δεν θα εγραφες το λιγοτερα αλλα θα εγραφες οτι μπορεις να παρεις και 1 ζευγαρι σκετο.διευκρινισε σε παρακαλω.επισης αν εχεις την καλοσυνη εσυ η' καποιος αλλος να μου πεις εφοσον ερχεται με απλο ταχυδρομειο(ελτα δλδ και οχι ελτα κουριερ φανταζομαι) ποσο διαστημα κανει για να φτασει ελλαδα?

 

ηθελα να προσθεσω στην ερωτηση μου- αν θελει 2 η περισοτερα για να ισχυσει η εκπτωση ,πρεπει να ειναι παπουτσια μονο η' 2 προιοντα γενικα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ζευγάρι είχα πάρει μόνο και είχα δωρεάν μεταφορικά. Στο site τους λέει σχετικά με τα δωρεάν μεταφορικά Offer applies only to orders of two items or less. Για να είσαι σιγουρος όμως καλύτερα να επικοινωνήσεις με το μαγαζί. Όσον αφορά για το πόσο χρόνο κάνει για να έρθει, εμένα είχε κάνει περίπου 2 εβδομάδες.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ζευγάρι είχα πάρει μόνο και είχα δωρεάν μεταφορικά. Στο site τους λέει σχετικά με τα δωρεάν μεταφορικά Offer applies only to orders of two items or less. Για να είσαι σιγουρος όμως καλύτερα να επικοινωνήσεις με το μαγαζί. Όσον αφορά για το πόσο χρόνο κάνει για να έρθει, εμένα είχε κάνει περίπου 2 εβδομάδες.

 

σευχαριστω για την διευκρυνιση και τις πληροφοριες.τελικα εκανα δοκιμαστικη αγορα ,χωρις να αγορασω και στο καλαθι για 1 ζευγαρι δεν εβαλε μεταφορικα.αρα ισχυει ακομα αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. επειδη το τοπικ ειναι τεραστιο και δεν μπορω να το ψαξω ολο,μηπως μπορει καποιος που ξερει να μου πει, απο που μπορω να αγορασω αυθεντικα nike air max?και σε καλη τιμη:)

ειδα μερικα σαιτ στο νετ που τα εχουν 70 ευρω αλλα μαλλον ειναι μουφα:p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. επειδη το τοπικ ειναι τεραστιο και δεν μπορω να το ψαξω ολο,μηπως μπορει καποιος που ξερει να μου πει, απο που μπορω να αγορασω αυθεντικα nike air max?και σε καλη τιμη:)

ειδα μερικα σαιτ στο νετ που τα εχουν 70 ευρω αλλα μαλλον ειναι μουφα:p

Δες στο skroutz.Ειχα δει και εγω παλαιοτερα που σκεφτομουν να τα παρω.Η χαμηλοτερη τιμη που τα ειχα βρει ηταν καπου στα 130.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλει να αγοράσει ένα φιλαράκι τα Nike Air Max 24-7 Shoes -007 .

Πως σας φαίνεται το site? Αξιόπιστο?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

απο την πολυχρονη πειρα μου στις αγορες αθλητικων ονλαιν σας ενημερωνω οτι ειρ μαξ γνησιο με πολυ χαμηλη τιμη δεν υπαρχει πουθενα.το πολυ μεχρι 120 δολαρια(χωρις μεταφορικα) και ανω με πολυ μεγαλη εκπτωση και λογω στοκαρισματος .πιο

κατω γνησια δεν θα βρειτε!!!περιπου δλδ 115-120 ευρω θα σας βγει ενα γνησιο μαξ.μην ψαχνετε αδικα για πιο φθηνα γνησια.εκτος αν θελετε τα λιμιτεντ που βγαινουν στα 90-100 ευρω τελικη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για crossfit εκτος απο τα realflex της reebok ,εχετε να προτεινετε κατι αλλο??

Τα minimus της New Balance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...