Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις καποιο μαγαζι για να βρω τα adidas superstar 2 η τα Nike Air Prestige III. Ιντερνετικο απο ευρωπη κατα προτιμηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με μία γρήγορη ματιά βρήκα αυτό εδώ: http://www.myprice.gr/adidas-superstar-2/

που περιλαμβάνει ελληνικά και ξένα μαγαζιά, παραπάνω δεν το έψαξα το ζήτημα αλλα όλο και κάτι θα βρείς για τα άλλα παπούτσια που ψάχνεις.

Edited by PeterPanious
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες μου! Θα ήθελα τη γνώμη σας. Μιας και κόλλησα πλέον με τα adizero (ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που με συμβούλεψαν να κινηθώ προς τα εκεί!) θέλω να πάρω ακόμα ένα ζευγάρι, μιας και τα πρώτα αρχίζουν να δείχνουν τα πρώτα σημάδια της χρήσης. Οπότε θέλω εδώ τη βοήθεια σας. Αυτό ή αυτό;

Ως τώρα οι γνώμες από φίλους είναι 2 για μαύρο-πορτοκαλί και 1 για κίτρινο-κόκκινο. Τι λέτε εσείς;

 

Και μια ερώτηση. Οι τάπες που είναι κίτρινες και στρογγυλές και στα δύο παπούτσια, είναι σιδερένιες ή κανονικές όπως οι μεσαίες τρίγωνες;;;

 

Kαι άλλη μια. Με ποιους τρόπους μπορούμε να πληρώσουμε στο συγκεκριμένο e-shop;

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

@alkis_7

Πιστεύω πως με τέτοια παπούτσια μπορείς να παίξεις μόνο σε φυσικό γρασίδι.... Δεν κάνουν για συνθετικούς χλοοταπητες!

Δεν λέω να πάρεις σχάρα αλλά φαίνονται γεμάτες τάπες!

 

http://www.prodirectsoccer.com/V3_1/V3_1_Gallery.aspx?p=37714

Θα πρότεινα κάτι τέτοιο σε τάπες! Εχω το πιο παλιό μοντέλο... Η αλήθεια είναι πως δεν βγάζουν καλά ποδοσφαιρικά τώρα πια!

Link to comment
Share on other sites

Mην ανησυχείς. Σε φυσικό χορταράκι παίζω συνήθως (είμαι σε ομάδα και δε παίζω για τη πλάκα μου σε 5x5). Για 'πλαστικό' έχω άλλα! Ξέρω τι παίρνω φίλε Δημήτρη!!
Link to comment
Share on other sites

Aααα, οκ! Μια χαρά τότε!

Πίστευα θα τα ήθελες για τίποτα 7x7 κτλ

 

Ναι είναι καλά παπούτσια για την κατηγορία που κοιτάς. Δεν πιστεύω να είναι σιδερένιες οι τάπες!

Πήγαινε σε κατάστημα να τα δοκιμάσεις πριν κάνεις την αγορά να δεις εφαρμογή!

 

Εγώ πέρσι είχα πάρει adipure (βέβαια με καλή έκπτωση από φίλο από 120-130€ περίπου στη μέση) και τα έχω στην ντουλάπα!

Καλά που κράτησα τα πιο παλιά!

 

Πήγαινε δοκίμασε νούμερα, καλούπι και μετά κάνε αγορά online

Link to comment
Share on other sites

Αυτή θα ήταν η επόμενη μου ερώτηση. Αυτά έχουν το ίδιο καλούπι με τα προηγούμενα adizero; Νομίζω καταλαβαίνεις ποια εννοώ...!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις γιατί δε θέλω τόσο πού το κόκκινο-κίτρινο; Γιατί θα λερώνονται πολύ πιο εύκολα, πράγμα που μου τη δίνει. Στα μοβ adizero που έχω τώρα, τα κορδόνια είναι τα μόνα που δε καθαρίζουν και φαίνεται λίγο άσχημο. Έχω άσχημο κόλλημα με τα ποδοσφαιρικά παπούτσια φίλε!!
Link to comment
Share on other sites

Με ποιους τρόπους μπορούμε να πληρώσουμε στο συγκεκριμένο e-shop;

 

Αν μπορεί να απαντήσει κάποιος και σε αυτό. Θέλω άμεση αγορά γι αυτό βιάζομαι λίγο. Ποια προτείνετε ως την καλύτερη για Ελλάδα. Δυστυχώς απ ότι είδα μέσω PayPal δε γίνεται..

 

EDIT: Συγγνώμη για το 2ο συνεχόμενο. Δε το πρόσεξα αμέσως..:X

Link to comment
Share on other sites

 

Kαι άλλη μια. Με ποιους τρόπους μπορούμε να πληρώσουμε στο συγκεκριμένο e-shop;

 

 

What payment methods do you accept?

We accept Visa (including Visa Delta) Mastercard, Switch / Maestro, American Express, Solo and Electron cards. For orders placed via post we also accept cheque and postal orders.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα μου άρεσαν τα κλασσικά παππούτσια αλλά λόγω ηλικίας(19-20) μου φαινόταν γελοίο να τα φορέσω...αυτά εδώ όμως με την ενιαία άσπρη σόλα τι σας λένε?

 

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Leather-Wedge-Brogue-Shoes/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2211213&cid=4209&Rf-400=53&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Tan

D.G.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα μου άρεσαν τα κλασσικά παππούτσια αλλά λόγω ηλικίας(19-20) μου φαινόταν γελοίο να τα φορέσω...αυτά εδώ όμως με την ενιαία άσπρη σόλα τι σας λένε?

 

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Leather-Wedge-Brogue-Shoes/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2211213&cid=4209&Rf-400=53&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Tan

Ωραιο παπουτσι :up: και η αποχρωση και η διαφορετικη σολα.βεβαια αυτο το παπουτσι δεν ειναι για καθημερινη χρηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη βοηθεια σας. η δικια μου εχει φαει φρικη με τα louboutin εχει ήδη 2 ζευγαρια (απο τα φετινα)... συντομα εχει γεννεθλια και ψαχνω να της παρω αλλο ενα ζευγαρι. ξερει κανενας που μπορω να βρω σε καλη τιμη? (εννοειται οτι δε περιμενω τζαμπα πραγμα, οπότε ακομα και μαγαζια να προτεινετε βοηθατε). μενω αθήνα, αλλα πιστεύω απο διαδίκτυο θα βρω καλύτερες τιμές ευχαριστω!:O
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη βοηθεια σας. η δικια μου εχει φαει φρικη με τα louboutin εχει ήδη 2 ζευγαρια (απο τα φετινα)... συντομα εχει γεννεθλια και ψαχνω να της παρω αλλο ενα ζευγαρι. ξερει κανενας που μπορω να βρω σε καλη τιμη? (εννοειται οτι δε περιμενω τζαμπα πραγμα, οπότε ακομα και μαγαζια να προτεινετε βοηθατε). μενω αθήνα, αλλα πιστεύω απο διαδίκτυο θα βρω καλύτερες τιμές ευχαριστω!:O

 

Ειναι γνωστο παντως πως στο internet ειδικα στις louboutin παιζουν τρελες μαιμουδιες, ακομα και σε "καλες" τιμες. Θελει προσοχη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να βρω καλά παπούτσια για tennis NIKE ZOOM VAPOR 9 TOUR

Τα πήρα εχθές στα 110€ αρκετά ικανοποιημένος από το πρώτο παιχνίδι μαζί τους!

Link to comment
Share on other sites

ωραία παπούτσια. μεγειά. αν ασχοληθω πιο σοβαρά με το τέννις θα τα έχω στα υπόψιν

 

 

έχω κάτι adidas(2 ζευγαρια) δερμάτινα τα οποία σε κάποια σημεία έχουν γρατζουνιές. όσο και να τα καθαρίσω, οι γρατζουνιες τα κανουν λες και είναι μεσ στη βρωμα. τί μπορώ να κάνω για να τις καλύψω. με (ειδικη) μπογιά (camel???) θα γίνει δουλειά ή θα είναι χειροτερα;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποιο τρόπο για καθαρισμό κορδονιών; Όλο το παπούτσι καθαρίζει, εκτός από αυτά και μου τη δίνει....
Link to comment
Share on other sites

τα βγαζεις κ τα πλενεις στο χερι.

 

Έχω δοκιμάσει κάθε τρόπο. Σφουγγάρι, σαπούνι.. Τίποτα.. Μόνο στο πλυντήριο δεν τα έχω βάλει.. Μένουν πάνω οι μαυρίλες...

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει κάθε τρόπο. Σφουγγάρι, σαπούνι.. Τίποτα.. Μόνο στο πλυντήριο δεν τα έχω βάλει.. Μένουν πάνω οι μαυρίλες...

 

βαλτα μαζι με το παπουτσι στο πλυντηριο....εγω αυτο κανω:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω πλυντηριο τα βαζω μαζι κ δεν μενει καμια μαυριλα..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...