Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βαλτα μαζι με το παπουτσι στο πλυντηριο....εγω αυτο κανω:p

 

Είναι τα ποδοσφαιρικά και δε θέλω να το ρισκάρω...;)

 

κι εγω πλυντηριο τα βαζω μαζι κ δεν μενει καμια μαυριλα..

 

Τι να πω. Θα δοκιμάσω και τη λύση του πλυντηρίου!! Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βαλτα στο προγραμμα για ευαισθητα που δεν εχει πολλες στροφες!!! τιποτα δεν παθαινουν.;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

alki βαλε λιγη χλωρινη μεσα σε ενα κουβα-λεκανη,και πολυ νερο ,ανακατεψε με γαντια το μιγμα και αφησε το για κανα 3ωρο.μετα τριψτα λιγο ακομα με γαντια στα χερια παντα και ξεβγαλε τα πολυ καλα.αν θες αστα ολο το βραδυ εκει αν ειναι πολυ βρωμικα.μετα θαναι σαν καινουρια!!και προσοχη για τα ρουχα σου μην σταξει χλωρινη.μπορεις αντι για χλωρινη να βαλεις ατσε.
Link to comment
Share on other sites

alki βαλε λιγη χλωρινη μεσα σε ενα κουβα-λεκανη,και πολυ νερο ,ανακατεψε με γαντια το μιγμα και αφησε το για κανα 3ωρο.μετα τριψτα λιγο ακομα με γαντια στα χερια παντα και ξεβγαλε τα πολυ καλα.αν θες αστα ολο το βραδυ εκει αν ειναι πολυ βρωμικα.μετα θαναι σαν καινουρια!!και προσοχη για τα ρουχα σου μην σταξει χλωρινη.μπορεις αντι για χλωρινη να βαλεις ατσε.

Αυτό ακριβώς. Μόνο έτσι φεύγουν 100% οι μαυρίλες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κάλος σας βρήκα.

Ξέρει κάποιος να μου πει κάθε ποτέ βγαίνουν τα asics kayano? Δηλαδή τα 19 ποτέ να τα περιμένουμε?

Έχω τα kayano 17 και σκέπτομαι να πάρω τα 18 αλλά αν είναι να έρθουν σύντομα τα 19 μπορώ να περιμένω.

Με τα 17 που έχω είμαι υπέρ ευχαριστημένος είναι πολύ άνετα και ξεκούραστα, τα έχω βάλει πέντε φόρες στο πλυντήριο και δεν έπαθαν τίποτα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

συνήθως κυκλοφορούν κατά τον Δεκέμβρη, ως μοντέλο του επόμενου χρόνου...οπότε Γενάρη τα βρίσκεις εύκολα στα αγγλικά sites αθλητικών..;)
Link to comment
Share on other sites

συνήθως κυκλοφορούν κατά τον Δεκέμβρη, ως μοντέλο του επόμενου χρόνου...οπότε Γενάρη τα βρίσκεις εύκολα στα αγγλικά sites αθλητικών..;)

 

Νίκο σε ευχαριστώ!

Για να αποκαταστήσω την τιμή του λόγου μου έχω τα 16 σχεδόν 2χρόνια και όχι τα 17 που έγραψα στο προηγούμενο ποστ, πως περνούν τα χρόνια....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω τα 17 από πέρυσι τον Μάρτιο και είμαι στην ίδια θέση με σένα...ψήνομαι πολύ γι'αυτά τα καταπληκτικά γκρι-κόκκινα 18, αλλά πολύ πιθανόν να περιμένω τα 19άρια..:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα γκρι κόκκινα είναι πανέμορφα, αύριο η μεθαύριο θα πάω να τα πάρω μαζί με έναν φίλο που τα θέλει και αυτός.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

http://images.esellerpro.com/2270/I/417/64/lrgscaleT200N_9321.jpg

και επειδή είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κάτω από 170 ευρώ δεν θα τα βρει στα εδώ μαγαζιά, ρίξε μια ματιά εδώ αν μπορεί να κάνει υπομονή καμιά βδομάδα..:)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα ότι είχατε αναφερθεί σε αυτό το σαιτ, πιστεύω να τα πάρουμε ~130€ (τιμή εκπτώσεων).

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

http://images.esellerpro.com/2270/I/417/64/lrgscaleT200N_9321.jpg

και επειδή είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κάτω από 170 ευρώ δεν θα τα βρει στα εδώ μαγαζιά, ρίξε μια ματιά εδώ αν μπορεί να κάνει υπομονή καμιά βδομάδα..:)

Επειδή τα έχει ψιλό τσουγκρίσει ο φίλος μου με αυτόν που έχει το μαγαζί(χθές μου το είπε) και δεν θέλει να υποχρεωθεί θα τα πάρουμε από το site που αναφερεις. Ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να βρω Discount Code?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ε τώρα αν σου ότι είσαι πολύ τυχερός...:) χτες μου έστειλαν mail...10% off , με κωδικό στο αντίστοιχο πεδίο το : 10off :)...εώς 28 Μαϊου..;)
Link to comment
Share on other sites

ε τώρα αν σου ότι είσαι πολύ τυχερός...:) χτες μου έστειλαν mail...10% off , με κωδικό στο αντίστοιχο πεδίο το : 10off :)...εώς 28 Μαϊου..;)

Τελικη τιμη 117.67ευρω

 

Νικο

:thanks:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ..:)

σε λίρες κάνατε την αγορά..?? γιατί αν είδα καλά σε euro έβγαινε γύρω στα 105, που είναι σούπερ τιμή για τέτοιο παπούτσι..;)

καλοφόρετα..:)

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ..:)

σε λίρες κάνατε την αγορά..?? γιατί αν είδα καλά σε euro έβγαινε γύρω στα 105, που είναι σούπερ τιμή για τέτοιο παπούτσι..;)

καλοφόρετα..:)

Εκανα πληρωμη με paypal, το εψαξα μετα σε site με συναλλαγμα και μου εβγαζαν ~105ευρω. Ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος πληρωμης? για να ξερω σε επομενη αγορα.

 

From amount €117.67 EUR

To amount £90.63 GBP

Exchange rate: 1 Euro = 0.770204 British Pounds

 

edit: Στο site σε ευρω μου βγαζει τελικη τιμη 111,16ευρω

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά τα είχα πάρει με άμεση χρέωση της κάρτας μου σε λίρες και μετατροπή του ποσού σε ευρώ από την τράπεζα...

λογικά δεν είναι μεγάλες οι διαφορές...όταν δεις την τελική χρέωση θα μας πεις..:)

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά τα είχα πάρει με άμεση χρέωση της κάρτας μου σε λίρες και μετατροπή του ποσού σε ευρώ από την τράπεζα...

λογικά δεν είναι μεγάλες οι διαφορές...όταν δεις την τελική χρέωση θα μας πεις..:)

Στο προηγουμενο ποστ μου με τα πλαγια ειναι η χρεωση που μου εστειλε η paypal με mail :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

To παρών online store http://www.prefershoes.com/dsquared-2-mens-shoes-no072-p-2666.html από αξιοπιστία αξίζει;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

τα kayano σε σχεση με τα nimbus τι διαφορα εχουν?? γενικα, ειναι βαρυ παπουτσι??

 

το ένα είναι support και το άλλο cushioned...αν δε σου λένε κάτι αυτά, θα σου έλεγα να πας να δοκιμάσεις και να δεις πιο σε βολεύει καλύτερα...αν έκανες και πελματογράφημα, θα σου λέγανε και ποιο από τα δυο σου ταιριάζει...η asics δεν είναι nike, κουτσοί στραβοί όλοι το ίδιο παπούτσι...ασχολείται πολλά χρόνια με τον σχεδιασμό παπουτσιών και τα ξεχωρίζει ανάλογα το πάτημα του ενδιαφερόμενου...με λίγα λόγια τσεκάρεις τον πρηνισμό σου και αντίστοιχα ψωνίζεις..:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση από μένα. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω boot tree (δε θυμάμαι την ακριβή ελληνική ονομασία - ξέρετε, το αξεσουάρ με ελατήριο που βάζουμε στα παπούτσια για να διατηρούν το αρχικό σχήμα τους); Έχω κοιτάξει στα Intersport αλλά βρήκα κάτι...
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση από μένα. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω boot tree (δε θυμάμαι την ακριβή ελληνική ονομασία - ξέρετε, το αξεσουάρ με ελατήριο που βάζουμε στα παπούτσια για να διατηρούν το αρχικό σχήμα τους); Έχω κοιτάξει στα Intersport αλλά βρήκα κάτι...

Σε τσαγκαρη πηγες? αυτοι πρεπει να εχουν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...