Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ. *********************

Απο το yourshoe που μου προτεινεις, ειχα παραγγειλει κατι salomon παπουτσια και οντως ειναι πολυ γρηγορο και αξιοπιστο μαγαζι.

Τωρα επειδη τον επομενο μηνα θα βρισκομαι για λιγες μερες στην Αθηνα, θα "χτενισω" οσα μαγαζια μπορω μηπως πετυχω κανα ξεστοκαρισμα σε καλη τιμη γιατι 180 ειναι πολλα.

*********************

Τροποποιήθηκε λόγω δυσφήμισης καταστήματος

 

ZZW30

Edited by ZZW30
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα. Θελω να αγορασω τα adidas ultra boost. Στην επαρχια που ειμαι εχουν 180 ευρω, ενω σε κατι σκρουτζομαγαζα στα Ιωαννινα εχουν 132 ευρω. Ξερετε αν ειναι γενικως αξιοπιστα αυτα τα μαγαζια? Ειναι το runow.gr to ενα μαγαζι.

Τα θελω πολυ τα παπουτσια και αν εχει δει κανεις να εχουν ξεμεινει τα περσινα μοντελα τους σε κανα μαγαζι στην Αθηνα σε καλη τιμη ας το σφυριξει, γιατι θα προτιμουσα να τα αγορασω δοκιμαζοντας τα και βλεποντας την κατασταση στην οποια βρισκονται.

Επισης απο sportsdirect που ψωνιζω δεν υπαρχουν, ουτς τα βρηκα αλλου στο ιντερνετ.

 

το sneaker10.gr ειναι της cosmossport.gr με καταστημα και στο Ηρακλειο στα λιονταρια αλλα και στα Χανια ενα σκαλιδη και ενα στην παλια πολη στον κατολα.

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και παρατηρηση συγχρονως σε φιλους που ειχανε στην κατοχη τους παπουτσια running της ΝΙΚΕ σαν το free run 5 - Lunarlon - Lunarglide.

εχω 4 ζευυγαρια Νικε και το τελευταιο που ειχα αγορασει (τα φαγε τα ψωμια του) πριν το πεταξω αποφασισα να βγαλω τον πατο για να δω γενικοτερα την φθορα του παπουτσιου.ολη η σειρα των running της ΝΙΚΕ εχουν συνηθως στο αριστερο παπουτσι μια θηκουλα που μπαινει το chip της εταιριας (βηματομετρητης) Nike_Free_Run_insole_view.jpg

 

προς μεγαλη μου εκπληξη το παπουτσι που πεταξα δεν υπηρχε καν αυτο .το παπουτσι ειναι αυτο..

http://www.topuk1zone.co.uk/images/cheapnikefree/Buy%20Mens%20Nike%20Free%203.0%20V4%20Shoes%20Grey%20White.jpg

και αν καποιος φιλος ειχε την σειρα NIke free run 3.0 να κανει τον κοπο και να δει αν εχει υποδοχη για τσιπακι.γιατι μου φαινετε οτι επεσα σε μαιμου παπουτσι.(αγορασμενο απο καταστημα της περιοχης μου) και μου εκανε και εντυπωση και οτι ο πατος ηταν κολλημενος.κατι που σχεδον σε ολα τις εταιριες παπουτσιων δεν ισχυει,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μου εκανε και εντυπωση και οτι ο πατος ηταν κολλημενος.κατι που σχεδον σε ολα τις εταιριες παπουτσιων δεν ισχυει,

στα nike που χρησιμοποιω αυτο τον καιρο (οχι running βεβαια) ο πατος ηταν κολλημενος. αγορασμενα απο το καταστημα στο golden hall αν θυμαμαι καλα.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα!

Γνωρίζει κανείς αν το παρακάτω κατάστημα είναι αξιόπιστο;

https://www.jdsports.co.uk/product/green-adidas-originals-hamburg/214044/

 

Επίσης, φοράω 41 νούμερο, ποιο νούμερο να επιλέξω στην παραγγελία; Το 7 ή το 7,5;

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Σε ευχαριστώ! :)

Επομένως, δεν παίζει να είναι το παπούτσι "μαιμού" (το λέω γιατί δεν κατάφερα πουθενά αλλού να το βρω, μόνο σε αυτό το κατάστημα, και μου έκανε μεγάλη εντύπωση).

Ως προς το νούμερο, τι να κάνω; Το 7 είναι πιο κοντά στο 41 ή το 7,5;

Link to comment
Share on other sites

Την μαρκα bull boxer την ξερετε?

Ειναι γνωστη/ποιοτικη?

Ειδα ενα πατούμενο στα ~70€ και λεω να το παρω!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την μαρκα bull boxer την ξερετε?

Ειναι γνωστη/ποιοτικη?

Ειδα ενα πατούμενο στα ~70€ και λεω να το παρω!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Για τα λεφτά τους είναι πάρα πολύ καλά.Πολύ καλό value for money καθώς έχουν πολύ ανθεκτικό και μαλακό δέρμα.Έχω αγοράσει 2 διαφορετικά ζευγάρια τα τελευταία 2- χρόνια και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

Αν δεν κάνω λάθος,οι μαγαζάτορες όπου τα είχα πάρει,ανέφεραν ότι είναι ίδια εταιρεία με τα γνωστά boxer,αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω για αυτό.

 

Τελευταία ζαχαρώνω αυτά...

 

http://www.dsw.com/shoe/bullboxer+brosus+cap+toe+boot?prodId=317277

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα να τα παρω.

Ηταν λες και πατουσα στο πατωμα. Πολυ σκληρος πατος. Ενω οταν τα ειχα δοκιμάσει πριν λιγες μερες ηταν πολυ μαλακος.

Τι αλλα δε μπορώ να καταλάβω.

Εν τελη τα αφησα. Θα παρω αλλα

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.timvipshop.com/en/men-boots-c-1_19.html?page=3&sort=20a

 

Εχει ψωνισει κανεις απο εδω . Τιμες πολυ καλες για να ειναι αληθηνες .

Link to comment
Share on other sites

http://www.timvipshop.com/en/men-boots-c-1_19.html?page=3&sort=20a

 

Εχει ψωνισει κανεις απο εδω . Τιμες πολυ καλες για να ειναι αληθηνες .

 

Γενικά έχω σαν αρχή,100% για Ελλάδα αλλά το εφαρμοζω και για αγορές από εξωτερικό,να μην ψωνίζω από μαγαζιά που δεν έχουν τηλέφωνα επικοινωνίας σταθερά και διεύθυνση φυσικού καταστήματος.

 

Λογικά είναι ρέπλικες αλλά ρώτα τους να δεις τι θα σου πουν,αν έχεις όρεξη ρίξε και ένα μαιλ στην τιμπερλαντ να δεις τι θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το timberlandfrance.com είναι αξιόπιστο site ; έχει αρκετά καλές τιμές..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Το timberlandfrance.com είναι αξιόπιστο site ; έχει αρκετά καλές τιμές..

 

Monkey alert...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Monkey alert...

 

Ωχ.. πολύ μούφα δηλαδή ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.. πολύ μούφα δηλαδή ;

 

Αναμφίβολα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αναμφίβολα...

 

Κατάλαβα.. σε ευχαριστώ πάντως :)

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα, θα ρωτήσω εδω μιας και πιστεύω θα λάβω σωστή απάντηση απο τους γνώστες του αντικείμενου .

 

Ειμαι 100 κιλα και πρεπει να φτάσω στα 85. Ξεκίνησα γρήγορο περπάτημα και ελαφρύ τζοκινκ , για αερόβια ασκηση και κάψιμο λίπους οπως μου σύστησε ο διαιτολόγος 5 φορες την εβδομαδα απο 40-45 λεπτα την φορα.

 

Εχω ομως πρόβλημα με την μεση αλλα και στο γονατο, συγκεκριμένα με τον εξω μηνίσκο. και για αυτο πρέπει να αγορασω ενα ζευγαρι καλα παπούτσια που να απορροφούν τους κραδασμους και να προστατέψω την μεση μου.

 

Πια μου συστήνεστε να αγοράσω?

 

Μεχρι τώρα απο ενα μικρο ψαξιμο , εχω δει τα

Mizuno Wave Rider 19 τα Asics Gel Pulse 8 και τα Adidas Supernova Glide 8 Boost

 

Για τα Mizuno εχω ακουσει καλα λογια αλλα με αρνητικο οτι οταν βρεχει μπαινουν τα νερα μεσα , με τα αλλα δεν ξερω τι ισχυει...

γενικα τι ειναι το καλύτερο που μπορώ να πάρω μεχρι τα 80-100 ευρω ?

 

ευχαριστω πολυ!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ρωτήσω εδω μιας και πιστεύω θα λάβω σωστή απάντηση απο τους γνώστες του αντικείμενου .

 

Ειμαι 100 κιλα και πρεπει να φτάσω στα 85. Ξεκίνησα γρήγορο περπάτημα και ελαφρύ τζοκινκ , για αερόβια ασκηση και κάψιμο λίπους οπως μου σύστησε ο διαιτολόγος 5 φορες την εβδομαδα απο 40-45 λεπτα την φορα.

 

Εχω ομως πρόβλημα με την μεση αλλα και στο γονατο, συγκεκριμένα με τον εξω μηνίσκο. και για αυτο πρέπει να αγορασω ενα ζευγαρι καλα παπούτσια που να απορροφούν τους κραδασμους και να προστατέψω την μεση μου.

 

Πια μου συστήνεστε να αγοράσω?

 

Μεχρι τώρα απο ενα μικρο ψαξιμο , εχω δει τα

Mizuno Wave Rider 19 τα Asics Gel Pulse 8 και τα Adidas Supernova Glide 8 Boost

 

Για τα Mizuno εχω ακουσει καλα λογια αλλα με αρνητικο οτι οταν βρεχει μπαινουν τα νερα μεσα , με τα αλλα δεν ξερω τι ισχυει...

γενικα τι ειναι το καλύτερο που μπορώ να πάρω μεχρι τα 80-100 ευρω ?

 

ευχαριστω πολυ!

Εννοείται ότι θα μπαίνουν νερά μέσα. Τα παπούτσια τρεξίματος φτιάχνονται πάντα με διαπνέον υλικό, ώστε να αναπνέει το πόδι και να μην γίνεται "λούτσα" από τον ιδρώτα. Εξαίρεση αποτελούν κάποια παπούτσια ορεινού τρεξίματος που έχουν αδιαβροχοποίηση με ειδικές μεμβράνες.

Δες και το New Balance Fresh Foam 1080

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα σήμερα από intersport σε προσφορά τα Asics Gel Nimbus 18

 

Ήμουν μεταξύ απο Nimbus και Adidas Ultra Boost , http://www.heavenofbrands.com/gr/catalog/product/view/id/227583 και προτίμησα το nimbus. Επειδή ομως θελω και ενα δεύτερο ζευγαρι και για τις πολλές ωρες ορθοστασίας στην δουλειά και επειδη μου άρεσε πολυ και το adidas σκέφτομαι να τo παρω και αυτο.

Και θελω να ρωτησω τους ιδικους του φορουμ σχετικα με τα adidas , απο το καταστημα heavenofbrands μου ειπαν οτι το http://www.heavenofbrands.com/gr/catalog/product/view/id/222708 ειναι νεοτερο μοντελό και εχει την επιπλεον τεχνολογια απο το http://www.heavenofbrands.com/gr/catalog/product/view/id/227583 . Οπως επισης υπαρχει και αυτο http://www.skroutz.gr/s/10754027/Adidas-Ultraboost-BA8844.html

 

Ξερει κανεις τι παιζει με τα συγκεκριμένα? ειναι το ιδιο παπουτσι και απλα αλλαζει το χρώμα? η ειναι διαφορετικά μοντελα?

Edited by ababapanos
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τα

Nike Air Zoom Vomero 12 τα εχετε δοκιμάσει? επειδη δεν ειχα την δυνατότητα να τα φορεσω σε σχεση με τα ultraboost πως ειναι? ειναι πιο σκληρα?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ababapanos αμα εψαχνα παπουτσι για ορθοστασια εγω θα επερνα το ultra boost st (αυτα που εχεις βαλει πρωτα).Τα vomero 12 δεν τα εχω φορεσει αλλα αμα ειναι σαν τα pegasus 33 τοτε δεν θα σε καλυψουν.Εγω πηρα τα pegasus 33 αντι για τα ultra boost st γιατι μου φανηκαν πολλα τα 150,αν για εσενα δεν ειναι προβλημα χτυπα τα,αλλα καλο ειναι να πας να τα δεις απο κοντα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...