Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 λεπτά χρήση youtube - λίγο ζεστάθηκε πίσω αλλά όχι πάνω στη κάμερα, στο κάτω μέρος

όταν το βάλεις στον φορτιστή όμως - υπερθερμαίνεται εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε σχέση με το 1020 που χρησιμοποιώ το 930 μου φαίνεται ότι έχει kαλύτερη αυτονομία μπαταρίας αλλά δεν έχω αποδείξεις κιόλας, επειδή δεν είναι ίδια η χρήση που κάνω στα δυο.

 

Καμια φωτο δεν ανεβαζεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα... κυκλοφόρησε;

 

Όχι ακόμα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχές Ιουνίου πιστεύω δειλά δειλά θα αρχίσει να κυκλοφορεί στην Γερμανία.

Στα 579 αρχική τιμη απο amazon θα την έλεγα πολυ καλή.

http://www.amazon.de/Nokia-Smartphone-Touchscreen-Megapixel-Quad-Core-Prozessor/dp/B00K5V0OL4/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1400401496&sr=8-13&keywords=Lumia+930

Και εδώ 544 ευρω που στέλνει κανονικά Ελλάδα και είναι πολυ αξιόπιστο μαγαζί.

http://www.hardwareversand.de/articledetail.jsp?aid=167464&agid=1683&pvid=4q5zbv6cb_hvbkutc0&ref=13

 

Κάποια στιγμή θα το τιμήσω διοτι θέλω να δώ τα 8.1 με νέο hardware

 

Και εδώ τιμές και διαθεσιμότητα σε ολα τα χρώματα.

http://skinflint.co.uk/eu/?fs=Lumia+930&in=

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι Άλεξ αν δε φτιάξουν τη glance screen δε πρόκειται να το πάρω καθώς στο 1020 που έχω τώρα μου έχει λύσει τα χέρια πραγματικά, άσε που με τα 8.1 του έχω δώσει πολλά παραπάνω credits :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα ήθελα να παραμείνει η glance screen αλλά αν η οθόνη είναι έτσι όπως ακούγεται ότι θα είναι... ποσώς με ενδιαφέρει. Αυτό που πραγματικά με χαλάει εμένα είναι η μη επεκτάσιμη μνήμη. Smartphone χωρίς μνήμη, κουτό τηλέφωνο._
3>4
Link to comment
Share on other sites

εγώ άρχισα να συμβιβάζομαι με την έλλειψη της Glance screen, με την έλλειψη microsd συμβιβάστηκα προ πολλού, από την μια τα 32 γιγα απο την άλλη το ΟΝΕ drive & dropbox (σύνολο 115 γιγα) δεν το σκέφτομαι πια... όχι ότι δεν θα ήθελα να έχω και μια 128αρα καρτουλα μέσα... αλλά....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι Άλεξ αν δε φτιάξουν τη glance screen δε πρόκειται να το πάρω καθώς στο 1020 που έχω τώρα μου έχει λύσει τα χέρια πραγματικά, άσε που με τα 8.1 του έχω δώσει πολλά παραπάνω credits :)

 

Νομίζω θα βρεθεί κάποια λυση με κάποιο update.

Δεν νομίζω να το αφήσουν έτσι.

Εγώ μόνο στην αυτονομια ανησυχώ.

 

Τεσπα θα δούμε,κάτσε να κυκλοφορήσει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα βρεθεί κάποια λυση με κάποιο update.

Δεν νομίζω να το αφήσουν έτσι.

Εγώ μόνο στην αυτονομια ανησυχώ.

 

Τεσπα θα δούμε,κάτσε να κυκλοφορήσει.

 

Μακάρι γιατί είναι βασικό για μένα για συσκευή τηλεφώνου.

Όσο για την αυτονομία δε πολύ ανησυχώ γιατί μετά το τελευταίο update των 8.1 preview το 1020 μου πάει πολύ καλά βλέπω.

Βέβαια σα τηλέφωνο κυρίως, mail camera και τέτοια καθώς στο Internet κλασικά ρουφάει.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off topic αλλά θα ρωτήσω.

Screen shots πως παίρνετε από την οθόνη του κινητού;

 

Αφού το ξέρεις ότι θα είναι off topic αυτό που θα ρωτήσεις, γιατί δεν κάνεις την ερώτησή σου στο σωστό θέμα για να το δεί και κανένας άλλος που πιθανόν να έχει την ίδια απορία;

Έχεις τα 8.1,σωστά;

Vol+ μαζί με το power button.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μάστορα που έχεις στα χέρια σου το 930, περιμένουμε με αγωνία τα πεπραγμένα του. :D

Το ξέρω οτι σε ζορίζω, αλλά δώσε του πόνο, και πες μας εντυπώσεις!! ;)

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά χρήση youtube - λίγο ζεστάθηκε πίσω αλλά όχι πάνω στη κάμερα, στο κάτω μέρος

όταν το βάλεις στον φορτιστή όμως - υπερθερμαίνεται εκεί

 

Εαν μπορούσες να μας πεις τι χρόνους αυτονομία πετυχαίνει εφόσον το χρησιμοποιείς σαν πρώτο τηλέφωνο όσο καιρό το έχεις στα χέρια σου πιστεύω αυτό είναι ένα θέμα που ενδιαφέρει περισοτερο ολους τους υποψηφιους αγοραστές μιας και απο όσο βλέπω σε όλα τα αλλα η συσκευή φαντάζει καταπληκτική!!! Απο ποτε κυκλοφορεί γνωρίζουμε τίποτα;;;

Link to comment
Share on other sites

Εαν μπορούσες να μας πεις τι χρόνους αυτονομία πετυχαίνει εφόσον το χρησιμοποιείς σαν πρώτο τηλέφωνο όσο καιρό το έχεις στα χέρια σου πιστεύω αυτό είναι ένα θέμα που ενδιαφέρει περισοτερο ολους τους υποψηφιους αγοραστές μιας και απο όσο βλέπω σε όλα τα αλλα η συσκευή φαντάζει καταπληκτική!!! Απο ποτε κυκλοφορεί γνωρίζουμε τίποτα;;;

 

Αρχές Ιουνίου το κόβω στην Γερμανία,για Αγγλία έχουν βγει πληροφορίες αρχές Ιουλίου

Αν περιμένεις για Ελλάδα,το κόβω τέλη καλοκαιριού,άρα υπομονή.

Εκτός αν κάνει καμία έκπληξη η MS/Nokia.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Ιουνίου το κόβω στην Γερμανία,για Αγγλία έχουν βγει πληροφορίες αρχές Ιουλίου

Αν περιμένεις για Ελλάδα,το κόβω τέλη καλοκαιριού,άρα υπομονή.

Εκτός αν κάνει καμία έκπληξη η MS/Nokia.

 

Πιο πολύ η ευρωπαϊκή κυκλοφορία του με ενδιαφέρει! Μιας και Ελλάδα κλασσικά τελευταίοι και σε τι τιμή θα έρθει!!! Οποτε το αρχές Ιουνίου ακούγετε καλό νέο γιατί θα έρθει και πιο γρήγορα σε εμάς στο σκρουτζ!!

Παντός εάν η συσκευή τα πάει καλά στην αυτονομία της πιστεύω θα πάει καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Ήδη ξεκίνησαν οι προπαραγγελίες από το γαλλικό και το γερμανικό Amazon στα 549 και 579 ευρώ αντίστοιχα.

 

amazon.fr

amazon.de

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ήδη ξεκίνησαν οι προπαραγγελίες από το γαλλικό και το γερμανικό Amazon στα 549 και 579 ευρώ αντίστοιχα.

 

amazon.fr

amazon.de

 

Πολύ καλή τιμή παντός για αρχικη τιμή δλδ την βλεπω να πέφτει προς το 300αρι πρως τα Χριστούγεννα!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή παντός για αρχικη τιμή δλδ την βλεπω να πέφτει προς το 300αρι πρως τα Χριστούγεννα!!

 

Όντως οι τιμές είναι πολύ καλές! Το θέμα είναι πως κλασσικά εδώ στην Ελλάδα θα ξεκινάει από τα 750!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές τι "ακούγεται" για την οθόνη; Ποιότητα και ενέργεια.

Ο ήχος από το μεγάφωνο

3>4
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές τι "ακούγεται" για την οθόνη; Ποιότητα και ενέργεια.

Ο ήχος από το μεγάφωνο

 

Τι να ακουστει για την οθόνη... Super αλλά δεν έχει glance..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, συγνώμη κιόλας....

Δεν θα υποστηρίζει Glance Screen, δεν θα έχει σίγουρα notification LED, δεν θα δέχεται micro SD... ήμαρτον δηλαδή. Δεν θέλουν να πουλήσουν εκεί στην... NokiaSoft!

3>4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...