Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, μετά το αρχικό setup, το τηλέφωνο τα σπάει. Ούτε μωβ, ούτε πρόβλημα με το scrolling ούτε τίποτα. Είναι ελληνικό unbranded. Τα πάντα ανοίγουν με την σκέψη και τελικά το 635 που έχω αδικεί το λειτουργικό.

 

ειχες θεμα με το scrolling?τι ακριβως φιλε μου?και τι εκανες και εστρωσε...με ενδιαφερει μπας και καταφερω να δω μηπως ειναι θεμα software και το στρωσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν είχα και φυσικά δεν έκανα τίποτα για αυτό. Απλά το άνοιξα και όλα είναι όπως πρέπει.
Link to comment
Share on other sites

μονο να ρωτησω αν ειναι καλη...αλλιως να ξαναβαλω ουγγρικη

 

ουγγρικα και οι σκανδιναβικες πιστευω ειναι οι καλυτερες

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είχα και φυσικά δεν έκανα τίποτα για αυτό. Απλά το άνοιξα και όλα είναι όπως πρέπει.

 

αγορα απο που εγινε? γιατι τελικα σε ενα μεγαλο βαθμο παιζει απο που ειναι αγορασμενα καποια τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω που τα έχω όλα, έχω και το μωβ έχω και το scroll έχω και το τρεμόπαιγμα τις οθόνης σκέφτομαι να το στείλω nokia care να το στείλουν έξω μπας και το φτιάξουν τι λέτε το έχει στείλει κανεις??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω που τα έχω όλα, έχω και το μωβ έχω και το scroll έχω και το τρεμόπαιγμα τις οθόνης σκέφτομαι να το στείλω nokia care να το στείλουν έξω μπας και το φτιάξουν τι λέτε το έχει στείλει κανεις??

 

Σκέψου το αλλιώς. Μπορείς να ευχαριστηθείς την συσκευή με τα σημερινά κουσουρια? Πιστεύω πως οχι. Οποτε αν έχεις συσκευή να κάνεις την δουλειά σου, πήγαινέ το σε ένα Nokia care. Είχες και στο Ν8 το μοβ? Αν ναι τότε είσαι μαγνήτης του μοβ....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου το αλλιώς. Μπορείς να ευχαριστηθείς την συσκευή με τα σημερινά κουσουρια? Πιστεύω πως οχι. Οποτε αν έχεις συσκευή να κάνεις την δουλειά σου, πήγαινέ το σε ένα Nokia care. Είχες και στο Ν8 το μοβ? Αν ναι τότε είσαι μαγνήτης του μοβ....:lol:

καλημέρα καλά θυμάσαι είχα και το n8 αλλα το μωβ δεν με πολύ πειράζει το πρόβλημα με το scroll να μην είχα και το τρεμόπαιγμα τις οθόνης

ξέρεις ποσο κάνει να πάει και να έρθει άμα το στείλω εξωτερικό??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καλά θυμάσαι είχα και το n8 αλλα το μωβ δεν με πολύ πειράζει το πρόβλημα με το scroll να μην είχα και το τρεμόπαιγμα τις οθόνης

ξέρεις ποσο κάνει να πάει και να έρθει άμα το στείλω εξωτερικό??

 

Δε ξέρω μιας και ευτυχώς δεν είχα τέτοια εμπειρία. Παίρνει όμως καιρό (2-3 βδομάδες νομίζω)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω μιας και ευτυχώς δεν είχα τέτοια εμπειρία. Παίρνει όμως καιρό (2-3 βδομάδες νομίζω)

 

εξωτερικο γιατι?ta nokia care δεν αναλαμβανουν?

Link to comment
Share on other sites

εννοεις μονο μενου οπου εχει μαυρο backround? και οχι σε live tiles?

 

 

Ναι μόνο στο μαύρο backround στο μενού.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο στο μαύρο backround στο μενού.

Πάντα ή μόνο όταν η οθόνη είναι στον αυτόματο φωτισμό και χαμηλώνει;

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικο γιατι?ta nokia care δεν αναλαμβανουν?

τα nokia care είναι για ψιλό πράγματα το στέλνουν arvato και μετά αν δεν φτιαχτεί και εκεί πάει έξω.Κάπου διάβασα από ένα παλικάρι εδώ ότι ούτε arvato του το έφτιαξαν και λέω να τους πω να το στείλουν κατευθείαν έξω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

τα nokia care είναι για ψιλό πράγματα το στέλνουν arvato και μετά αν δεν φτιαχτεί και εκεί πάει έξω.Κάπου διάβασα από ένα παλικάρι εδώ ότι ούτε arvato του το έφτιαξαν και λέω να τους πω να το στείλουν κατευθείαν έξω

 

δεν υπαρχει τροπος να παρακαμψουμε την διαδικασια να το στειλουμε μονοι μας εξω ?εξω που ομως?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε update για την Lumia Camera σήμερα.

 

Ξέρει κανείς τι ρόλο βαράει?

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, μετά από επισκευή στην arvato μου πέρασαν αγγλική rom unbranded (000-GB). Παρά το γεγονός ότι όπως φαίνεται στο site της Microsoft οι αγγλικές συσκευές έχουν πάρει την denim, η δικιά μου όταν κάνει αναζήτηση για updates δεν βρίσκει τίποτα. Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως την denim σου περάσανε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η αγγλική ρομ θεωρείται η καλύτερη και την βάζουν?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την denim σου περάσανε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η αγγλική ρομ θεωρείται η καλύτερη και την βάζουν?

 

Όχι, τη cyan φοράει τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ή μόνο όταν η οθόνη είναι στον αυτόματο φωτισμό και χαμηλώνει;

 

Όχι το κάνει πάντα.. Έτσι κ αλλιώς δε έχω στο αυτόματο τον φωτισμό.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε update για την Lumia Camera σήμερα.

 

Ξέρει κανείς τι ρόλο βαράει?

 

Μου ήρθε και εμένα πάντως στο store δεν λέει αν έχει βελτιώσεις... Οποτε θα δείξει ο χρόνος!

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη τρεποπαιζει σε εμενα οταν κλεισω και ξανανοιξω την συσκευη.

Μολις την ανοιξω το κανει, οταν το κλειδωσω και το ξεκλειδωσω ομως σταματαει. Μολις σβησει η οθονη δηλαδη.

Κατα τα αλλα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το τηλεφωνο .

Εκανα πιστευω πολυ καλη επιλογη :)

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υποστηρίζουν τα Windows Phone γενικά... Αναμένεται σε επόμενη αναβάθμιση...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πωω , το είχα ξεχάσει. Ξέρουμε αν υπάρχει στην 10 που ετοιμάζουν ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...