Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι είναι. Data θα υπάρξουν στο κοντινό μέλλον...

Οκ,να ελπίζουμε σε βελτίωση στο wifi και προσθήκη και του mobile date.

 

ΥΓ:Ευχαριστώ για τις ευχές απο όλους.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Ερώτηση για όσους το έχουν ήδη η γνωρίζουν. Προσπαθώ να δώσω στατική IP στις ρυθμίσεις ενός ασύρματου δικτύου αλλά δεν υπάρχει από ότι βλέπω πλέον η αντίστοιχη επιλογή. Το έψαξα και σε ξένα site και από ότι κατάλαβα οι περισσότεροι με WP 8.1 επίσημο δεν έχουν επίσης αυτή την επιλογή, όσοι έχουν ακόμα WP 8 υπάρχει κανονικά ενώ υπάρχουν και κάποιοι που ανακάλυψαν ότι αναλόγως το OEM η δυνατότητα αυτή απλώς είναι enabled ή disabled. Συγκεκριμένα στη link https://dev.windowsphone.com/en-US/OEM/docs/Customization/Enable_static_IP μιλάει για κάτι τέτοιο αλλά δεν καταλαβαίνω αν μπορούμε εμείς να το αλλάξουμε αυτό κάπως. Υπάρχει κανείς που γνωρίζει τι γίνεται? Εγώ στο γραφείο θέλω π.χ. να συνδεθώ στην gateway που δίνει πρόσβαση ενώ αυτόματα το DHCP μου δίνει την gateway πριν από το bridging. Διάβασα ότι μόνο αν γίνει ανάθεση IP κατευθείαν στη MAC address του κινητού θα δουλέψει. Ισχύει αυτό? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ερώτηση για όσους το έχουν ήδη η γνωρίζουν. Προσπαθώ να δώσω στατική IP στις ρυθμίσεις ενός ασύρματου δικτύου αλλά δεν υπάρχει από ότι βλέπω πλέον η αντίστοιχη επιλογή. Το έψαξα και σε ξένα site και από ότι κατάλαβα οι περισσότεροι με WP 8.1 επίσημο δεν έχουν επίσης αυτή την επιλογή, όσοι έχουν ακόμα WP 8 υπάρχει κανονικά ενώ υπάρχουν και κάποιοι που ανακάλυψαν ότι αναλόγως το OEM η δυνατότητα αυτή απλώς είναι enabled ή disabled. Συγκεκριμένα στη link https://dev.windowsphone.com/en-US/OEM/docs/Customization/Enable_static_IP μιλάει για κάτι τέτοιο αλλά δεν καταλαβαίνω αν μπορούμε εμείς να το αλλάξουμε αυτό κάπως. Υπάρχει κανείς που γνωρίζει τι γίνεται? Εγώ στο γραφείο θέλω π.χ. να συνδεθώ στην gateway που δίνει πρόσβαση ενώ αυτόματα το DHCP μου δίνει την gateway πριν από το bridging. Διάβασα ότι μόνο αν γίνει ανάθεση IP κατευθείαν στη MAC address του κινητού θα δουλέψει. Ισχύει αυτό? Ευχαριστώ.

 

Γιατί νομίζω οτι όυτε στα 8 μπορούσες;

Το άλλο που ρωτάς ίσως να ισχύει δε το χω δοκιμάσει.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση άσχετου με WM και ενδιαφερόμενου για το 930 :) : Οι ειδοποιήσεις για εισερχόμενα είναι όπως πχ στο iphone, δλδ έχει ένα ήχο ειδοποίησης, και αν δεν το ακούσεις, τότε το βλέπεις όποτε ανοίξεις οθόνη; Δλδ δεν έχει άλλη ειδοποίηση (led, επανάληψη ήχου κλπ); Γι' αυτό και οι περισσότεροι θεωρείτε σημαντική την glance screen;
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,ειχε ακουστει οτι η micrοsoft θα εδινε με το 930 δωρο εναν ασυρματο φορτιστη για να προωθησει την ασυρματη φορτιση..Τελικα τι εγινε?Εσεις που το πηρατε ειχε η συσκευασια ασυρματο φορτιστη?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,ειχε ακουστει οτι η micrοsoft θα εδινε με το 930 δωρο εναν ασυρματο φορτιστη για να προωθησει την ασυρματη φορτιση..Τελικα τι εγινε?Εσεις που το πηρατε ειχε η συσκευασια ασυρματο φορτιστη?

 

Nope. Έχει γύρω στα 30 ευρώ από amazon. Εμένα δεν είχε ούτε ακουστικά....

 

Γιατί νομίζω οτι όυτε στα 8 μπορούσες;

Το άλλο που ρωτάς ίσως να ισχύει δε το χω δοκιμάσει.

 

Τελικά το δίκτυο εδώ βγαίνει από call manager με μια συγκεκριμένη gateway οπότε @@. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ή το ξεχνάω πλέον το ασύρματο στο γραφείο και παίζω με data?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Λίγο η ψυχολογική ανάταση πριν την καλοκαιρινή άδεια, λίγο το αγγούρι που φάγαμε όλο τον χειμώνα στη δουλειά, λίγο και οι άτοκες του public, υπέκυψα στον πειρασμό και έκανα την παραγγελία. Σε κανά 2 μέρες θα το έχω στα χέρια μου και θα γράψω εντυπώσεις, όντας πια αρκετά έμπειρος από το λειτουργικό (πλάκα-πλάκα έχουν περάσει από τα χέρια μου: HTC Titan, HTC 8X, Lumia 900, 920, 925). Οψόμεθα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,ειχε ακουστει οτι η micrοsoft θα εδινε με το 930 δωρο εναν ασυρματο φορτιστη για να προωθησει την ασυρματη φορτιση..Τελικα τι εγινε?Εσεις που το πηρατε ειχε η συσκευασια ασυρματο φορτιστη?

 

Μόνο στην Αγγλία παρέχουν τα καταστήματα δωρεάν wireless charging,πουθενά αλλού και αυτο σαν μια προωθητική ενέργεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ερώτηση άσχετου με WM και ενδιαφερόμενου για το 930 :) : Οι ειδοποιήσεις για εισερχόμενα είναι όπως πχ στο iphone, δλδ έχει ένα ήχο ειδοποίησης, και αν δεν το ακούσεις, τότε το βλέπεις όποτε ανοίξεις οθόνη; Δλδ δεν έχει άλλη ειδοποίηση (led, επανάληψη ήχου κλπ); Γι' αυτό και οι περισσότεροι θεωρείτε σημαντική την glance screen;

Άμα δεν είσαι κοντά στο κινητό και χάσεις οποιοδήποτε συμβάν,μόνο άμα πιάσεις το κινητό και μπεις lock screen θα δεις αντιστοιχα οτιδήποτε έχασες πχ κλήση,SMS,email η άλλη ειδοποίηση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Αγγλία παρέχουν τα καταστήματα δωρεάν wireless charging,πουθενά αλλού και αυτο σαν μια προωθητική ενέργεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άμα δεν είσαι κοντά στο κινητό και χάσεις οποιοδήποτε συμβάν,μόνο άμα πιάσεις το κινητό και μπεις lock screen θα δεις αντιστοιχα οτιδήποτε έχασες πχ κλήση,SMS,email η άλλη ειδοποίηση.

 

Αυτό είναι και 1 απ τα μείον του για μένα, ειδικά που μας έχει καλομάθει η Nokia με glance κ τέτοια ωραία.

Την έχω ρυθμίσει στο 1 τέταρτο στο 1020 μου και δε χάνω ειδοποίηση, χώρια που είναι απόλαυση να βλέπεις την ώρα μαζί με τα notification το βράδυ στην amoled.

Κανενα android ούτε το μήλο βέβαια δε φτάνει αυτή την ευκολία και κρίμα που δε το βάλανε στο 930.

Το S5 που έχω για παράδειγμα δε πιάνει μία μπροστά στο 1020 σε αυτό το θέμα, το led του είναι ψόφιο, με εφαρμογή βέβαια γίνεται ok αλλά δεν είναι πάντα αξιόπιστη.

Όπως και το dynamic notification που χρησιμοποιώ.

Ας ελπίσουμε η Nokia να βρει τρόπο στις νέες παρτίδες έστω να τη προσθέσει και στο 930.

@ Alex καλορίζικο φίλε! :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι και 1 απ τα μείον του για μένα, ειδικά που μας έχει καλομάθει η Nokia με glance κ τέτοια ωραία.

Την έχω ρυθμίσει στο 1 τέταρτο στο 1020 μου και δε χάνω ειδοποίηση, χώρια που είναι απόλαυση να βλέπεις την ώρα μαζί με τα notification το βράδυ στην amoled.

Κανενα android ούτε το μήλο βέβαια δε φτάνει αυτή την ευκολία και κρίμα που δε το βάλανε στο 930.

Το S5 που έχω για παράδειγμα δε πιάνει μία μπροστά στο 1020 σε αυτό το θέμα, το led του είναι ψόφιο, με εφαρμογή βέβαια γίνεται ok αλλά δεν είναι πάντα αξιόπιστη.

Όπως και το dynamic notification που χρησιμοποιώ.

Ας ελπίσουμε η Nokia να βρει τρόπο στις νέες παρτίδες έστω να τη προσθέσει και στο 930.

@ Alex καλορίζικο φίλε! :)

Ευχαριστώ Μανο.

Οπως τα λες ειναι,ας ελπίσουμε άμα δεν βάλει glance τουλάχιστον με κάποιο τροπο να κάνει το windows button να αναβοσβήνει σε περίπτωση ειτε χαμένου συμβάντος ειτε ακομα οταν η φόρτιση της συςκευης εχει ολοκληρωθεί η οταν πέφτει ας πούμε κατω απο 15%,διότι τώρα δεν υπάρχει τρόπος να καταλάβεις αν δεν ανοίξεις την οθόνη.

Δεν επιτρέπετε σε ναυαρχίδα πρόταση να υπάρχει τέτοια ελλειψη.

 

Τώρα όσον αφορά τη φόρτιση απο 10% εως 100% ειναι στο 2ωρο περίπου.

Πάντως μου κάνει εντύπωση οτι σε 2 εφαρμογές μουσικής η συσκευη ζεστένεται αρκετα το ενσωματωμένο music και το mix radio.

Άντε να πω σε 3G πλοήγηση η χρηςη χαρτών δικαιολογείται αλλα σε μουσική!

Θα αρχίσω μου φαίνεται κάθε μερα και διαφορετική εφαρμογή μουσικής να δοκιμάζω εως βρω την πιο αποδοτική και κατάλληλη.

 

Πάντως η συσκευη ζεστένεται αρκετα απο τη μέση και κατω και περιςςοτερο απο αλλες ναυαρχίδες και πρέπει με κάποιο update να επανέλθει σε πιο φυσιολογικά επίπεδα.

 

Μπαταρία ακομα δεν κρίνω(ας περάσουν 4-5 πλήρες φορτίσεις) να βγάλω πιο ασφαλές συμπέρασμα.

 

Το τελευταιο update σε 03 δεν μου εχει έρθει πάντως.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο γαλλικές συσκευές εχουν ακουστικά που τα επιβάλει η νομοθεσία τους.

Οχι άλλων χωρών.

Άρα οποίος θέλει ακουστικά απο γαλλικό amazon,expansys και fnac.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους τους νοκιαδες, αναφέρομαι σε εμάς επειδή είμαστε άλλη ράτσα τελικά, χωρίς να υπονοώ ότι είμαστε κάτι ανώτεροι και οι άλλοι κάτι κατώτερο. Είμαι χρόνια μέλος του myphone.gr αλλά σχεδόν πάντα μόνο αναγνώστης, σήμερα μιας και έχει έρθει στα χέρια μου το νέο κινητό Lumia930 είπα να μοιραστώ μαζί σας τις εμπειρίες μου αλλά και απορίες μου.

1* όντως ζεστενεται πάρα πολύ, θεωρώ πάνω από τα φυσιολογικά όρια.

2* δεν μπορώ να βρω το Swype για την ελληνική γραφή

3* το glance, οσο καλό και να είναι το κινητό, δύσκολα το ξεχνάς και αμφιβάλλω αν θα το ξεχάσω ποτέ μου.

4* επειδή έχω δει μερικούς εδω να κράζουνε την τιμή, θεορω οτι για ναυαρχίδα κινητό που μόλις βγήκε στην αγωρά η τιμή των 599€ είναι πάρα πολύ καλη, η αλίθεια ειναι οτι και με 1380€ επιδότηση δύσκολα σε τσουζει η τιμή του, εδω πήρα και ενα 4S με 599€

5* τα WINDOWS επειδή είναι η πρώτη μου εμπιρία, πρέπει να ομολογείσω οτι ειναι όντως πάρα πολύ smooth αλλα και θέλουνε τον χρόνο τους να τα συνηθήσεις. (σάν το Ν9 κανένα παντως)

 

Εδώ οι εμπιρίες μου με παλιότερα κινητά (δεν θα αναφέρω τα δεκαδες προιστορικα που δεν τα θυμάμαι κιόλας)

Νοκια Ν93

Νοκια Ν900

IPHONE 4S

Samsung Aktiv S

Nokia N9

Iphne 5

Iphone 5S

Και έχω πάρει μια ταβλέτα ASUS TRANSFORMER Pad Ifinity TF700KL με την LTE έκδοση άλλα δεν θα το κρατείσω και για πολύ αφου το έχω για πουλημα.

Edited by Patigoal
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους τους νοκιαδες, αναφέρομαι σε εμάς επειδή είμαστε άλλη ράτσα τελικά, χωρίς να υπονοώ ότι είμαστε κάτι ανώτεροι και οι άλλοι κάτι κατώτερο. Είμαι χρόνια μέλος του myphone.gr αλλά σχεδόν πάντα μόνο αναγνώστης, σήμερα μιας και έχει έρθει στα χέρια μου το νέο κινητό Lumia930 είπα να μοιραστώ μαζί σας τις εμπειρίες μου αλλά και απορίες μου.

1* όντως ζεστενεται πάρα πολύ, θεωρώ πάνω από τα φυσιολογικά όρια.

2* δεν μπορώ να βρω το Swype για την ελληνική γραφή

3* το glance, οσο καλό και να είναι το κινητό, δύσκολα το ξεχνάς και αμφιβάλλω αν θα το ξεχάσω ποτέ μου.

 

Καλορίζικο!

Swipe στα ελληνικά δεν έχουμε ακόμα! Μόνο αγγλικά προς το παρόν!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και σε εμενα μου ζεστενεται σε ενοχλητικό επίπεδο ακόμα και απλά μουσική να ακούσω η σε σερφαρισμα είτε wifi είτε 3g από το πρώτο 10 λεπτό κι ολας

Επειδή προβληματίζομαι πλέον,ακούω γνώμες.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την θερμοκρασία δυστυχώς ειναι χαρακτηριστικό στα Lumia,αφού και το 920 αλλα και το 1020 οι θερμοκρασίες που πιάνει η μπαταρία μετά απο χρήση ειναι υψηλές αρα ειναι λογικό να ζεσταίνετε και το 930.

Ο λόγος πιστεύω έχει να κάνει με το unibody σώμα που δεν βγαίνει η μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την θερμοκρασία δυστυχώς ειναι χαρακτηριστικό στα Lumia,αφού και το 920 αλλα και το 1020 οι θερμοκρασίες που πιάνει η μπαταρία μετά απο χρήση ειναι υψηλές αρα ειναι λογικό να ζεσταίνετε και το 930.

Ο λόγος πιστεύω έχει να κάνει με το unibody σώμα που δεν βγαίνει η μπαταρία

Κοιτα και στο 920 θυμάμαι οτι ανεπτυςε θερμοκραςιες αλλα εδω ειναι περιςςοτερο και πιο γρήγορα σαφος σε σημειο ενοχλητικό.

Προσωπικά απο μπόλικα κινητά που έχω τιμήσει την τελευταία 3ετια τουλάχιστον,για πρώτη φορά συναντώ τέτοιες θερμοκρασίες.

Και το m8/z2 unibody ειναι αλλα σε καμία περίπτωση δεν αναπτύσσουν τέτοια θερμοκρασία μόνο σε μπόλικο ζορισμα.

Εδω σερφάρισμα πανω απο 15 λεπτά ειναι πλέον ενοχλητικό ειτε wifi ειτε 3G το ιδιο και το αυτο.

Με μουσική στην αρχή που ανοίγω την εκάστοτε εφαρμογή ζεστένεται εξιςου υπερβολικά σαν να εκτελεί κάποια ζόρικι εργασία,μετα βέβαια επανέρχεται κατα την ακρόαση και απλώς διαχείρηση του απο την lock screen σε απολυτα φυσιολογικά επίπεδα.

 

Ετςι οπως ειναι τώρα στην ουσία το κινητό ειναι κυρίως για τα βασικά και οχι ούτε καν ελαφρύ ζορισμα διότι θερμαίνεται αρκετα και γρήγορα μάλιστα.

 

Το θεμα ειναι αν με update θα στρώσει η οχι διότι αν ειναι να παραμείνει ετςι all the time απλα το κινητό δεν ειναι να το έχεις καν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και στο 920 θυμάμαι οτι ανεπτυςε θερμοκραςιες αλλα εδω ειναι περιςςοτερο και πιο γρήγορα σαφος σε σημειο ενοχλητικό.

Προσωπικά απο μπόλικα κινητά που έχω τιμήσει την τελευταία 3ετια τουλάχιστον,για πρώτη φορά συναντώ τέτοιες θερμοκρασίες.

Και το m8/z2 unibody ειναι αλλα σε καμία περίπτωση δεν αναπτύσσουν τέτοια θερμοκρασία μόνο σε μπόλικο ζορισμα.

Εδω σερφάρισμα πανω απο 15 λεπτά ειναι πλέον ενοχλητικό ειτε wifi ειτε 3G το ιδιο και το αυτο.

Με μουσική στην αρχή που ανοίγω την εκάστοτε εφαρμογή ζεστένεται εξιςου υπερβολικά σαν να εκτελεί κάποια ζόρικι εργασία,μετα βέβαια επανέρχεται κατα την ακρόαση και απλώς διαχείρηση του απο την lock screen σε απολυτα φυσιολογικά επίπεδα.

 

Ετςι οπως ειναι τώρα στην ουσία το κινητό ειναι κυρίως για τα βασικά και οχι ούτε καν ελαφρύ ζορισμα διότι θερμαίνεται αρκετα και γρήγορα μάλιστα.

 

Το θεμα ειναι αν με update θα στρώσει η οχι διότι αν ειναι να παραμείνει ετςι all the time απλα το κινητό δεν ειναι να το έχεις καν.

 

Επειδή κι εγώ είχα και περίπου έχω το θέμα της υπερθέρμανσης, άκου τι έκανα κι έχει μειωθεί αρκετά. Φαίνεται το Battery Saver τα "χάνει" σε κάθε του update και παρόλο που έχεις επιλέξει ποιες εφαρμογές θα λειτουργούν στο background και ποιες όχι, αυτό - απ' ό,τι κατάλαβα - "νομίζει" ότι όλες είναι επιλεγμένες για να τρέχουν στο background. Οπότε ( και αυτή είναι η λύση, προσωρινή έστω ): Τις αποκλείεις όλες. Κάνεις restart τη συσκευή ( όχι soft reset, απλό reboot ) και επιλέγεις πάλι ποιες θέλεις και στο background.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αν οι θερμοκρασίες ειναι μεγαλύτερες απο του 920-1020 τότε υπάρχει πρόβλημα....Λογικά η ΜS θα έπρεπε να είχε κάνει κάτι να το περιορισει.Με αυτά που λέτε θα το σκεφτώ να πάρω το 930....Πιστευα ότι θα ήταν λιγότερες οι θερμοκρασίες στην καινούργια ναυαρχίδα της MS...

Και σαν συσκευή μου αρέσει πολυ το 930...

Με βλεπω για το 1520

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ είχα και περίπου έχω το θέμα της υπερθέρμανσης, άκου τι έκανα κι έχει μειωθεί αρκετά. Φαίνεται το Battery Saver τα "χάνει" σε κάθε του update και παρόλο που έχεις επιλέξει ποιες εφαρμογές θα λειτουργούν στο background και ποιες όχι, αυτό - απ' ό,τι κατάλαβα - "νομίζει" ότι όλες είναι επιλεγμένες για να τρέχουν στο background. Οπότε ( και αυτή είναι η λύση, προσωρινή έστω ): Τις αποκλείεις όλες. Κάνεις restart τη συσκευή ( όχι soft reset, απλό reboot ) και επιλέγεις πάλι ποιες θέλεις και στο background.

Θα το κάνω αυτό,μετά πάει hard redet και μετά φλασαρισμα άλλης rom με την 03 ευρωπαϊκή άλλης χώρας,και αν τίποτα σκέφτομαι επιστροφή.

Το κινητό όπως είναι τώρα στην ουσία άχρηστο είναι για νορμάλ χρήση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνω αυτό,μετά πάει hard redet και μετά φλασαρισμα άλλης rom με την 03 ευρωπαϊκή άλλης χώρας,και αν τίποτα σκέφτομαι επιστροφή.

Το κινητό όπως είναι τώρα στην ουσία άχρηστο είναι για νορμάλ χρήση.

 

Αν θες μπορείς να το κάνεις επιστροφή σε 'μένα... :shifty: :p

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε με τη ζέστη είναι όντως σημαντικό. Δυστυχώς, έτσι όπως έχουν εξελιχθεί και διαμορφωθεί

οι συσκευές που χρησιμοποιούμε, είναι δύσκολο να προσδιορίσουμε τι ακριβώς προκαλεί την υπερβολική ζέστη. Και, εφόσον,

δεν έχει ανακοινωθεί κάποιο επίσημο πρόβλημα στο hardware, μάλλον θα φταίει κάτι άλλο (εφαρμογή ή ρυθμιση που έχετε κάνει)

που προκαλεί την υπερβολική ζέστη!

 

Προσωπικά, το δικό μου (Γαλλικό, αγορασμένο από Εxpansys) δεν αυξάνει θερμοκρασία, ακόμα και μετά από έντονη χρήση.

Και επειδή έχω ζήσει το 920 που κυριολεκτικά, όταν έπαιζα το "Royal Revolt", όχι μόνο ζεματούσε, αλλά η οθόνη σου προκαλούσε

και εγκαύματα, πιστεύω ότι το 930 είναι απλά χλιαρό. Ίσως, η ύπαρξη αλουμινίου να εντείνει την αίσθηση του ζεστού που αισθάνεσθε.

Ένα hard reset μπορεί να βοηθήσει.

 

Φιλικά,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...