Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι δεν παίζει ρόλο η rom αλλά ο kernel που έχει η rom, μπορεί να έχει τους drivers για να δουλέψει το OTG.

 

Ποτε δεν μου χρειαστικε η λειτουργια αυτη για να πω την αληθεια,ακομα και στο note3 μου,οποτε και δεν το εψαξα το θεματακι αυτο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

AΓΓΛΙΚΟ RECOVERY ΠΛΕΟΝ!!!!!

Απο εδω το κατεβαζουμε φλασαρουμε κατευθειαν με το mobileuncle------>

https://mega.co.nz/#!VE10zTZI!QJbvZn...wdnbmP6mZ-R5kM

Μεγαλη η βοηθεια απο εδω παντα.........

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2737803

 

Το Link που δίνεις για το recovery ζητάει "decryption key", τι να βάλουμε;

Link to comment
Share on other sites

Το Link που δίνεις για το recovery ζητάει "decryption key", τι να βάλουμε;

Θα το αναιβασω καπου αλλου φιλε μου.

Αλλα και απο εδω 1ο post---->

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2737803

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παίδες γεια σας το κινητό με ενδιαφέρει πολύ και λέω να το αποκτήσω, επειδή όμως από κίνα δεν έχω παραγγείλει ακόμα τι παίζει με τελωνεία κτλ . να το πάρω από κίνα; γιατί το έβγαλε το amazon uk με όχι μεγάλη διαφορα στην τιμή
Link to comment
Share on other sites

παίδες γεια σας το κινητό με ενδιαφέρει πολύ και λέω να το αποκτήσω, επειδή όμως από κίνα δεν έχω παραγγείλει ακόμα τι παίζει με τελωνεία κτλ . να το πάρω από κίνα; γιατί το έβγαλε το amazon uk με όχι μεγάλη διαφορα στην τιμή

Eαν κανεις την παραγγελια σου και ζητησης απλο ταχυδρομιο δυσκολα σταματαν τελωνειο,οχι οτι δεν ειχει γινει και αυτο.

Θα κανει βεβαια περιπου 20-25 ημερες αναλογα το καταστημα να ερθει.Εαν σε βολευει καυτερ το amazon uk το αγοραζεις απο εκει βεβαια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μιας και με ενδιαφέρει αρκετά η αγορά του κινητού, θα μπορούσε κανείς να μας πει τι να περιμένουμε από την μπαταρία του(ώρες αναμονής-οθόνης);

Επίσης, από που το αγοράσατε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μιας και με ενδιαφέρει αρκετά η αγορά του κινητού, θα μπορούσε κανείς να μας πει τι να περιμένουμε από την μπαταρία του(ώρες αναμονής-οθόνης);

Επίσης, από που το αγοράσατε

Το κντ το ανοιξα εχθες το πρωι στις 09.00,(δλδ περιπου 38 ωρες τωρα)με καμια 15ρια τηλεφωνα μονολεπτα,με καποια sms-mail,με ενα 20λεπτο σαν πλοηγο δοκιμαζωντας το navigon,με ενα μισαωρο περιπου σερφαρισμα,κανενα 20λεπτο games,και ειμαι αυτην την στιγμη στο 68%.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει το Navigon;

Kαι μαλιστα πολυ καλα φιλε μου!!Εχω επανω την εκδοση 4.7.1.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :)

 

Σπάνιο δεν είναι να δουλεύει σε dual SIM κινητό;

Δυστυχώς οι 5,5" είναι πολλές για τη τσέπη μου (κυριολεκτικά!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :)

 

Σπάνιο δεν είναι να δουλεύει σε dual SIM κινητό;

Δυστυχώς οι 5,5" είναι πολλές για τη τσέπη μου (κυριολεκτικά!)

Στα 4πυρινα ναι υπηρχε θεμα με το navigon,το οποιο ευτηχως απο οτι βλεπω λυθηκε στα 8πυρινα.Ναι φιλε μου δεν ειναι μικρο το κντ.Εχει ενα σεβαστο μεγεθος.Αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες που τον βολευουν σε ολα τα επιπεδα.Φαντασου κουβαλαω τωρα καθε μερα μαζι μου ενα note3 και ενα lenovo a850+.Kαλοεμαθα στις μεγαλες οθονες και δεν ξαναγυρναω σε κατι πιο μικρο πλεον.:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο και εγω θα παραγγειλω απο to2c το κινητο αλλα εχω μια απορια να το το παραγγειλω με packing box ή οχι?

 

Με το κουτί του ή όχι;;;

 

Θα έλεγα με το κουτί του μιας και θα έχει καλύτερη ασφάλεια στη μεταφορά και αν θελήσεις αργότερα να το δόσεις παίρνει άλλη αξία .

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Με το κουτί του ή όχι;;;

 

Θα έλεγα με το κουτί του μιας και θα έχει καλύτερη ασφάλεια στη μεταφορά και αν θελήσεις αργότερα να το δόσεις παίρνει άλλη αξία .

 

Καλημερα!

στο to2c οταν πας να βαλεις το αντικειμενο στο καλαθι εχει καποιες επιλογες να τικαρεις οπως χρωμα της συσκευης,χρωμα θηκης επισης εχει αν θα ειναι με Packing box ή οχι!

Να υποθεσω πως χρειαζεται για την προστασια του κινητου και να το επιλεξω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

στο to2c οταν πας να βαλεις το αντικειμενο στο καλαθι εχει καποιες επιλογες να τικαρεις οπως χρωμα της συσκευης,χρωμα θηκης επισης εχει αν θα ειναι με Packing box ή οχι!

Να υποθεσω πως χρειαζεται για την προστασια του κινητου και να το επιλεξω?

Kαι χωρις κουτι το πακεταρουν παρα πολυ καλα απο οσα μου εχουν ερθει εμενα τουλαχιστον.Οποτε επιλογη σου ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

στο to2c οταν πας να βαλεις το αντικειμενο στο καλαθι εχει καποιες επιλογες να τικαρεις οπως χρωμα της συσκευης,χρωμα θηκης επισης εχει αν θα ειναι με Packing box ή οχι!

Να υποθεσω πως χρειαζεται για την προστασια του κινητου και να το επιλεξω?

 

Στη σελίδα του κινητού στο To2c, αν κατέβεις κάτω-κάτω έχει ένα Link που εξηγεί τον τρόπο που τα πακετάρουν. Έχει και βίντεο.

Καλή δουλειά κάνουν, δεν φαίνεται να κινδυνεύει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ από τις απαντήσεις που βλέπω ότι δίνει το TO2C σε όσους το έχουν παραγγείλει

(συμπεριλαμβανομένου και εμένα) , μάλλον δεν υπάρχει σε stock και περιμένουν νέα παραλαβή αυτές τις ημέρες.

Edited by johnlotos2
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ από τις απαντήσεις που βλέπω ότι δίνει το TO2C σε όσους το έχουν παραγγείλει (συμπεριλαμβανομένου και εμένα) , μάλλον δεν υπάρχει σε stock και περιμένουν νέα παραλαβή αυτές τις ημέρες.

 

Ναι; Τελείωσε τη φράση σου, μη μας αφήνεις με την αγωνία! ;)

 

Edit: κάποιο πρόβλημα στο αρχικό σου μήνυμα, έχει παράξενους χαρακτήρες και κόβεται.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ναι; Τελείωσε τη φράση σου, μη μας αφήνεις με την αγωνία! ;)

 

Edit: κάποιο πρόβλημα στο αρχικό σου μήνυμα, έχει παράξενους χαρακτήρες και κόβεται.

 

Εν τω μεταξύ από τις απαντήσεις που βλέπω ότι δίνει το TO2C σε όσους το έχουν παραγγείλει

(συμπεριλαμβανομένου και εμένα) , μάλλον δεν υπάρχει σε stock και περιμένουν νέα παραλαβή αυτές τις ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ από τις απαντήσεις που βλέπω ότι δίνει το TO2C σε όσους το έχουν παραγγείλει

(συμπεριλαμβανομένου και εμένα) , μάλλον δεν υπάρχει σε stock και περιμένουν νέα παραλαβή αυτές τις ημέρες.

 

Λογικο να ξεστοκαραν,το κντ για αυτα τα λεφτα απλα ειναι κελεπουρι φιλε μου!!!Εξαιρετικο απο ολες τις αποψεις και σε ολα τα επιπεδα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λογικο να ξεστοκαραν,το κντ για αυτα τα λεφτα απλα ειναι κελεπουρι φιλε μου!!!Εξαιρετικο απο ολες τις αποψεις και σε ολα τα επιπεδα.

τα κακό είναι ότι λένε ακόμα in stock.

Link to comment
Share on other sites

τα κακό είναι ότι λένε ακόμα in stock.

Γνωστη η τακτικη αυτη............και αφου κανεις την αγορα σου και φυσικα πληρωσεις αρχιζουν τα αλλα..........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...μιας και εχω μπει στον πειρασμο να αποκτησω κι εγω το α850+ εχω μερικες ερωτησουλες...εχουν περασει αρκετα android απο τα χερια μου,τα περισσοτερα απο αυτα τους εχω αλλαξει τα φωτα στο ''πειραγμα'' και στο ''φτιαξιμο'' με τη βοηθεια βεβαια του forum εδω καθως και του xdadevelopers forum..το κινητο που εχω τωρα ειναι το lenovo a820 ειμαι τρελα ευχαριστημενος καθως με μια rom,το μαγικο greenify donation και το link2sd δεν εχω ουτε ζητημα αποθηκευτικου χωρου αλλα και η ram Που χρειαζεται το συστημα περιοριζεται περι τα 380 mb απο τα συνολικα 1 gb και η μπαταρια με αρκετη χρηση μου κρατει εως 3 μερες.

 

το α850+ ομως με το 4.2.2 λογισμικο που εχει, θεωρω οτι μονο το συστημα θα χρειαζεται περιπου 600-650 mb απο το 1gb..σε συνδυασμο οτι δεν μπορεις ακομα να περασεις το greenify donation επειδη δεν εχει βγει ακομα το απαραιτητο xposed για τον mtk6592 δεν αποτελει ενα σοβαρο προβλημα για την ram που απομενει καθως και για το ποσο κραταει η 2500 mah μπαταρια??

 

ας μας ενημερωσει καποιος για ολα τα παραπανω καθως και ποση ram ειναι κατειλημενη απο το ιδιο το συστημα.

 

παιδια σορρυ για το μεγαλο ποστ απλα επρεπε να τα χωρεσω ολα σε ενα μιας και αυτες τις μερεσ πρεπει αμεσα να παρω αποφαση αν πουλησω το α820 για να παρω το α850+

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...