Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δείτε λίγο http://cgi.ebay.co.uk/NEW-DUAL-SIM-3-4-Quad-Band-WI-FI-Java-MSN-TV-K599-RED_W0QQitemZ280441858402QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhones?hash=item414ba32962

 

Το καπάκι το κόκκινο είναι τέλειο! Η υφή του είναι σαν μια hard case iPhone, δλδ hard silicon???

Το θέλω να το κάνω έκπηξη στην αδερφή μου!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε κάποια από τα καινούρια k599 το πίσω καπάκι είναι ματ και όχι γυαλιστερό.Τώρα το πως θα είναι το καπάκι αυτό που θα πάρεις μόνο ο πωλητής σου μπορεί να στο πει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Σου βάζω μια φωτογραφία με 2 διαφορετικά καπάκια.Το ένα είναι γυαλιστερό από κ599 και το άλλο είναι ένα ματ από κάποιο άλλο μοντέλο.Το ματ καπάκι έχει και μια ελαφρώς "λαστιχένια" αίσθηση

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, να ρωτήσω κάτι άλλο...

Κάποια app που να αλλάζει τη φωνή μας υπάρχει συμβατή για το Κ599??

Και πού μπορούμε να βρούμε τέτοια καπάκια για το Κ599??

Link to comment
Share on other sites

To k599 δεν έχει magic voice,το μόνο που έχει είναι να μπορείς να βάλεις διάφορους έτοιμους ή και τους δικούς σου ήχους να παίζουν κάτω από την συνομιλία σου,π.χ ότι είσαι στην θάλασσα,στην κινηση κτλ.

Για τα καπάκια μίλα με τον πωλητή σου,ίσως μπορεί να σου βρεί αυτό που θές

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο εψαξα αλλα δε βρηκα, μπορεις να μου βρεις εκδοση του browser UCWEB με το κ599? δοκιμασα για αλλα κινητα αλλα δε δουλευουν...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούμαι καθόλου με εφαρμογές και παιχνίδια.Πιστεύω ότι τα κινεζικα είναι όπως τα παίρνεις,ότι και να τους περάσεις επιπλέον δεν παίζει και πολύ καλά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο αυτο εχει τελικα ή οχι κεραια ρε παιδια ...(Επειδη στο ebay υπαρχουν οτι να ναι φωτο για το κ599 και αλλα εχουν κ αλλα οχι !!!..)
Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν γίνεται να έχεις ήχο με δόνηση?? :blink:

 

χρονια πολλα σε ολους

 

 

πάντως στο meeting βαζοντας μόνο δόνηση μια χαρα δουλεψε για μενα όταν μου χρειαστηκε σε μια συναντηση

 

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο αυτο εχει τελικα ή οχι κεραια ρε παιδια ...(Επειδη στο ebay υπαρχουν οτι να ναι φωτο για το κ599 και αλλα εχουν κ αλλα οχι !!!..)

Nαι εχει κανονικα κεραια (για το Κ599) . :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε, σεις, παιδιά, ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε καμιά hard case να του βάλουμε; Η κάποια silicon case που να ταιριάζει ολόκληρη όμως;

Και από java apps και games έχετε να προτείνετε μήπως κάτι ενδιαφέρον;

Link to comment
Share on other sites

Την είδα αυτήν, αλλά ψάχνω κάτι σε silicon, ή έστω σε hard case.
Link to comment
Share on other sites

Eίναι στα σχέδιά μου ήδη εδώ και 2 μήνες να παραγγείλω ένα, δε νομίζω να ταιριάξει καλά, όμως, συν του ότι θα καλύπτει το flash.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ταιριάζει.Στο φλας θα το κοψεις προσεκτικά με ένα κοπιδι.Αν και δεν δίνει καμία προστασία από πτώσεις οπότε εγώ θα πρότεινα να το έχεις έτσι και όταν γρατσουνιστει αρκετά το καπακι αγοράζεις ένα καινούριο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους....

θελω ενα κλωνο και εγω..πειτε μου σας παρακαλω ποιος ειναι ο καλυτερος που κυκλοφοραει(να εχει τα παντα εννοειτε μεχρι και τιβι αν γινετε)και απο που τον παραγγελνουμε...επισης ενημερωστεμε για το αν εχει ελληνικο μενου η οχι.!ευχαριστω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα πακέτο rar με games/apps να σπάσει η μονοτονία;

@Raver να σε ρωτησω στο sig σου λες πως εχεις touch java games στο blog σου, μπηκα αλλα δε βρηκα κατι!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τα εμπιστευεστε αυτα τα κινητα; Τι ακτινοβολια εχουν; Απο εγγυηση τι λεει; Αν εκραγει κανενα;
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα πακέτο rar με games/apps να σπάσει η μονοτονία;

@Raver να σε ρωτησω στο sig σου λες πως εχεις touch java games στο blog σου, μπηκα αλλα δε βρηκα κατι!

δεν εψαξες καλα..:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τα εμπιστευεστε αυτα τα κινητα; Τι ακτινοβολια εχουν; Απο εγγυηση τι λεει; Αν εκραγει κανενα;

 

 

ενώ τα υπόλοιπα κινητά και ηλεκτρονικές συσκευές που είναι made in Taiwan ή made in China δηλαδή δεν έχουν αυτόν τον κίνδυνο?

Link to comment
Share on other sites

δε τα βρίσκω ρε γμτ, βρίσκω μόνο αυτά που λέει για όλα, όχι για τα touch...
Link to comment
Share on other sites

Ρε μεγαλε, ποσα κινεζικα εχουν ανατιναχθει και εχει πεθανει κοσμος και ποσα απο τα γνωστα κινητα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...