Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλο ειναι και μαλιστα πολυ καλο! Αλλα βγαζουν και αλλα 4Κ βιντεο! οπως το htc m8, samsung gs5, lg g3

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλο ειναι και μαλιστα πολυ καλο! Αλλα βγαζουν και αλλα 4Κ βιντεο! οπως το htc m8, samsung gs5, lg g3

 

note 3 το πρωτο που ξεκινησε με εγγραφη 4Κ.

Link to comment
Share on other sites

ήμουνα έτοιμος να παραγγείλω τη Δευτέρα το oppo find 7 και μόλις τώρα ήρθε ένας φίλος και εχει ένα Ζ2 λευκό καινούργιο στα 470 ευρώ ...Και μπήκα σε δίλλημα ...Ποια τα υπέρ και τα κατά ? στο oppo μ'αρέσει η διαδικασία fast charge που έχει όπ ς Επίσης ότι η οθόνη λειτουργεί και με γάντια ( με βολεύει το χειμώνα γιατί κάνω σκι ) Από την άλλη Θέλω ένα τηλ με αυτονομία πάνω από μια μέρα και φοβάμαι πως το oppo με την 2k οθόνη δεν θα έχει τέτοια αυτονομία ..Μέχρι το βράδυ πρέπει να αποφασίσω αν θέλω το Ζ2
Link to comment
Share on other sites

ήμουνα έτοιμος να παραγγείλω τη Δευτέρα το oppo find 7 και μόλις τώρα ήρθε ένας φίλος και εχει ένα Ζ2 λευκό καινούργιο στα 470 ευρώ ...Και μπήκα σε δίλλημα ...Ποια τα υπέρ και τα κατά ? στο oppo μ'αρέσει η διαδικασία fast charge που έχει όπ ς Επίσης ότι η οθόνη λειτουργεί και με γάντια ( με βολεύει το χειμώνα γιατί κάνω σκι ) Από την άλλη Θέλω ένα τηλ με αυτονομία πάνω από μια μέρα και φοβάμαι πως το oppo με την 2k οθόνη δεν θα έχει τέτοια αυτονομία ..Μέχρι το βράδυ πρέπει να αποφασίσω αν θέλω το Ζ2

Αυτό με τα γάντια το έχει και το Ζ2 μέσα στις ρυθμίσεις μπορείς να το ενεργοποιήσεις! Όσο για τη μπαταρία με φουλ χρήση μου βγάζει μία μέρα!Αν το έχω χαλαρά 2 μέρες μου βγάζει άνετα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχει δοκιμάσει κανείς το Wifi βάση τοποθεσίας; Δεν μου δουλεύει όπως πρέπει πάντα, εσάς;

 

Επιπλέον, έχετε δει την ρύθμιση περί Passpoint στο Wifi; Όταν ενεργοποιώ λέει πως ενδέχεται να υπάρχουν χρεώσεις, μπορεί να εξηγήσει κάποιος κάτι παραπάνω; ;-)

Edited by lanc3lot

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα γάντια το έχει και το Ζ2 μέσα στις ρυθμίσεις μπορείς να το ενεργοποιήσεις! Όσο για τη μπαταρία με φουλ χρήση μου βγάζει μία μέρα!Αν το έχω χαλαρά 2 μέρες μου βγάζει άνετα!

Ευχαριστω πολυ τελικα πουλησα το Ζ και το τσιμπησα το 2. και σε τιμη μουρλιααα.....κατω απο την τιμη των σκρουτζομαγαζων:D

Ειναι μεγαλη αναβαθμιση απο το Ζ τελικα

Οθονη σουπερ,αισθηση σουπερ,ομαλοτητα απλα δεν υπαρχει...τελικα τα 3gbram θεριζουν

Τωρα απο μπαταρια με την πρωτη φορτιση και ολη μερα σκαλισμα σαν καινουργιο παιχννιδακι που ειναι επεσε στο 5% μετα απο 21 ωρες με 6 ωρες και 25 λεπτα ανοιχτη οθονη με φωτεινοτητα 80%:up:

Το Ζ στις 2 ωρες και 40 λεπτα...βαρια 3 ωρες οθονη ταπαιζε:X

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τελικα πουλησα το Ζ και το τσιμπησα το 2. και σε τιμη μουρλιααα.....κατω απο την τιμη των σκρουτζομαγαζων:D

Ειναι μεγαλη αναβαθμιση απο το Ζ τελικα

Οθονη σουπερ,αισθηση σουπερ,ομαλοτητα απλα δεν υπαρχει...τελικα τα 3gbram θεριζουν

Τωρα απο μπαταρια με την πρωτη φορτιση και ολη μερα σκαλισμα σαν καινουργιο παιχννιδακι που ειναι επεσε στο 5% μετα απο 21 ωρες με 6 ωρες και 25 λεπτα ανοιχτη οθονη με φωτεινοτητα 80%:up:

Το Ζ στις 2 ωρες και 40 λεπτα...βαρια 3 ωρες οθονη ταπαιζε:X

 

Καλομιλητο!! Μεταχειρισμενο το τσιμπησες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τελικα πουλησα το Ζ και το τσιμπησα το 2. και σε τιμη μουρλιααα.....κατω απο την τιμη των σκρουτζομαγαζων:D

Ειναι μεγαλη αναβαθμιση απο το Ζ τελικα

Οθονη σουπερ,αισθηση σουπερ,ομαλοτητα απλα δεν υπαρχει...τελικα τα 3gbram θεριζουν

Τωρα απο μπαταρια με την πρωτη φορτιση και ολη μερα σκαλισμα σαν καινουργιο παιχννιδακι που ειναι επεσε στο 5% μετα απο 21 ωρες με 6 ωρες και 25 λεπτα ανοιχτη οθονη με φωτεινοτητα 80%:up:

Το Ζ στις 2 ωρες και 40 λεπτα...βαρια 3 ωρες οθονη ταπαιζε:X

 

Καλορίζικο.

Όπως τα έλεγα οτι ειναι μέρα με τη νύχτα σε όλα τα επίπεδα με το z και άξιζε η μετάβαση όχι 100% αλλα 1100%:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στειλε πμ επιτελους..;)

 

Η τιμή είναι μέσω γνωστού μου Δεν ισχύει παραέξω

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilecenter.gr/case-mate-naked-tough-case-for-sony-xperia-z2.html

σήμερα ήρθε η case mate naked tough case για το Ζ2 μου..

καλή ποιότητα αλλά πάλι slippery στο κράτημα όπως σκέτη η συσκευή

αύριο περιμένω και ένα tempered glass protection

Edited by bujinkan
Link to comment
Share on other sites

Από προβλήματά πως πάμε?έχει?

Αρχίζω να το σκέφτομαι.

Ηχείο καλό?κάμερα από ότι βλέπω είναι στις πρώτες θέσεις,σωστά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αύριο θα μου έρθει το tempered glass. σε εφαρμογή πάνω στη συσκευή είναι όπως οι απλές μεμβράνες ? είναι εύκολο ?
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω εκεί τον σεπτέμβριο που θα έχει παρουσιαστεί το Ζ3 , θα το βρίσκουμε το Ζ2 στα 350Ε στα σκρουτζομάγαζα! Αναμονή λοιπόν..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω εκεί τον σεπτέμβριο που θα έχει παρουσιαστεί το Ζ3 , θα το βρίσκουμε το Ζ2 στα 350Ε στα σκρουτζομάγαζα! Αναμονή λοιπόν..

 

σιγα μην παει και 200 ευρω..αν παρακολουθεις την πορεια τους θα καταλαβεις οτι σχεδον στο χρονο πανε τοσο κατω..το Ζ1 σε 1,5 μηνα κλεινει χρονο και τωρα πλησιαζει την τιμη αυτη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από προβλήματά πως πάμε?έχει?

Αρχίζω να το σκέφτομαι.

Ηχείο καλό?κάμερα από ότι βλέπω είναι στις πρώτες θέσεις,σωστά?

 

δες το συγκριτικο αυτο για την καμερα ,ειναι πολυ καλο. 4ο το βγαζει.

http://www.phonearena.com/reviews/Camera-comparison-LG-G3-vs-Samsung-Galaxy-S5-Galaxy-Note-3-iPhone-5s-LG-G2-Sony-Xperia-Z2-HTC-One-M8_id3728

Link to comment
Share on other sites

αύριο θα μου έρθει το tempered glass. σε εφαρμογή πάνω στη συσκευή είναι όπως οι απλές μεμβράνες ? είναι εύκολο ?

Καμία σχέση με τις κοινές μεμβράνες. Πολύ πιο εύκολη η εφαρμογή του tempered glass, σχεδόν καθόλου φουσκάλες μετά την εφαρμογή, ανάλογα και με το προϊόν που θα πάρεις βέβαια. Εγώ για το Z1 compact μου έχω πάρει tempered glass με oleophobic επίστρωση, που δίνει πολύ λιγότερες δαχτυλιές κατά τη χρήση της οθόνης. Γενικά το tempered glass είναι άλλη εμπειρία, θα το ευχαριστηθείς. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση με τις κοινές μεμβράνες. Πολύ πιο εύκολη η εφαρμογή του tempered glass, σχεδόν καθόλου φουσκάλες μετά την εφαρμογή, ανάλογα και με το προϊόν που θα πάρεις βέβαια. Εγώ για το Z1 compact μου έχω πάρει tempered glass με oleophobic επίστρωση, που δίνει πολύ λιγότερες δαχτυλιές κατά τη χρήση της οθόνης. Γενικά το tempered glass είναι άλλη εμπειρία, θα το ευχαριστηθείς. ;)

 

και εμένα έχει αυτή την επίστρωση..άρα καθάρισμα καλό με υγρό πανάκι και μετά το κολλάμε ...

[ATTACH]46880[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

και εμένα έχει αυτή την επίστρωση..άρα καθάρισμα καλό με υγρό πανάκι και μετά το κολλάμε ...

[ATTACH]46880[/ATTACH]

 

Ανάλογα τι σου λέει στο πακέτο. Κάποια tempered glass σου επιτρέπουν και με υγρή την οθόνη να βάλεις το protector. Συνήθως όμως περνάς πρώτα με το υγρό πανάκι, μετά με το στεγνό, και μετά εφαρμόζεις το protector. Δες τις οδηγίες που έχει στη συσκευασία.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τι σου λέει στο πακέτο. Κάποια tempered glass σου επιτρέπουν και με υγρή την οθόνη να βάλεις το protector. Συνήθως όμως περνάς πρώτα με το υγρό πανάκι, μετά με το στεγνό, και μετά εφαρμόζεις το protector. Δες τις οδηγίες που έχει στη συσκευασία.

 

ok thanks !!:-)

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην παει και 200 ευρω..αν παρακολουθεις την πορεια τους θα καταλαβεις οτι σχεδον στο χρονο πανε τοσο κατω..το Ζ1 σε 1,5 μηνα κλεινει χρονο και τωρα πλησιαζει την τιμη αυτη..

 

Δεν βιάζομαι.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...