Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα έπεσε σε πλακάκι χωρίς θήκη και έκανε βαθουλομα μεγάλο.το έδωσα 270 και πήρα σφραγισμένο στα 280 από το ebay Kleinanzeige. Οπότε μια χαρά μου έκατσε. Πχ στο νοτε 4 το νίκελ γύρω απ την οθόνη είναι γεμάτο γρατσουνιές, δεν με ενοχλεί καθόλου.το Ζ2 όμως με ενόχλησε που είχε βαθουλομα κ ευτυχώς το πούλησα

 

Μια χαρά σε βρίσκω. Αν το βαθούλωμα ήταν μεγαλύτερο από το δικό μου λογικό. ;)

Edited by Mitsos_The_Great
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Σελιδα98 Post 1469 (προτελευταίο στην σελίδα) ανέβασα φωτογραφία από το δικό μου. Δεν φαίνεται καθαρά το βαθουλομα. Πχ στην τρύπα εκεί κάτω είχε μπει πολύ μέσα
Link to comment
Share on other sites

Σελιδα98 Post 1469 (προτελευταίο στην σελίδα) ανέβασα φωτογραφία από το δικό μου. Δεν φαίνεται καθαρά το βαθουλομα. Πχ στην τρύπα εκεί κάτω είχε μπει πολύ μέσα

 

Μεγάλη ατυχία πάντως. Ευτυχώς δεν επηρεάστηκε καθόλου το αλουμίνιο σε μένα (μόνο στο σημείο που υπάρχει η μπλε βαφή ανάμεσα στην τρύπα).

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει όμως φίλε.μες την ατυχία μου σταθηκα τυχερός και βρήκα φτηνό σφραγισμένο και έτσι απολαμβάνω ξανά το κινητό..μόνιμα στην θήκη όμως γιατί δεν είμαστε για άλλα ατυχήματα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση σε lollipop!

 

http://www.angroid.gr/news/software/xekinise-i-anavathmisi-ton-xperia-z2-se-android-5-0-lollipop-ke-stin-ellada/

 

Ήρθε σε κανένα από εσάς η ειδοποίηση για αναβάθμιση; Σε μένα πάντως δεν ήρθε τίποτα.

Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά !!

Αύριο θα το έχω στα χέρια μου και ανυπομονώ να το εξερευνήσω !!

Πάντα είχα για κινητό τηλέφωνο Sony Ericsson και τώρα sony !!

Με εξαίρεση μια φορά που είχα Nokia , πολύ παλιά !!

Ήδη έχω παραγγείλει θήκες και μαγνητικό φορτιστή από ίντερνετ !!

Για να δούμε τι θα δούμε ................... :)

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μια άψογη συσκευή θα δεις φίλε..πιστεύω να πήρες και προστασιες οθόνη για μπρος πίσω ε? Χαρίζει σχετικά εύκολα πίσω
Link to comment
Share on other sites

Μια άψογη συσκευή θα δεις φίλε..πιστεύω να πήρες και προστασιες οθόνη για μπρος πίσω ε? Χαρίζει σχετικά εύκολα πίσω

Έχω παραγγείλει τρεις θήκες και ζελατίνες για εμπρός !! ☺:wink:

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει τρεις θήκες και ζελατίνες για εμπρός !! ☺:wink:

 

Εάν το έχεις μόνιμα στην θήκη τότε οκ.εγώ στην αρχή δεν είχα βάλει πίσω ζελατίνα και οταν το ειχα εκτός θηκης είχε γεμίσει πίσω..στο 2ο Ζ2 που πήρα έβαλα και πίσω και έχω το κεφάλι μου ήσυχο τώρα

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εχει ερθει κατι.Θελω ομως να σας ρωτησω πριν μου ερθει για να ξερω τι να κανω!εχω την 4.4.4 root χωρις custom rom.Εχω φτιαξει το κινητο ετσι ωστε να μπορω ολες τις εφαρμογες να τις παιρνω στην sd και να μην γεμιζω το χωρο του κινητου αλλα να μπορω να εχω κι οσες εφαρμογες θελω.Το θεμα ειναι πως στη lollipop σου δινει το δικαιωμα να μετακινησεις εφαρμογες στην sd αλλα ολοκληρα τα αρχεια η θα υπαρχουν παντα καποια mb που θα μενουν και θα γεμισουν τα 11gb που εχει ελευθερα.Αφηστε που τα 11 θα γινουν 10 με την αναβαθμιση!Οσο αφορα τη μετακινηση θα ειναι με το τροπο που γινεται πχ. στα samsung?Αν γνωριζει καποιος κατι ας μου πει.Γιατι μεχρι να περιμενω να βγαλουν μεθοδο root και να ξανακανω παλι τα ιδια δεν συμφερει...
Apple Iphone 8 Plus Red Edition
Link to comment
Share on other sites

Απορία z2 η Ζ3 κόμπακτ γιατί για το μεγάλο Ζ3 δεν φτάνουν και από που η αγορά του ζ2
Link to comment
Share on other sites

Απορία z2 η Ζ3 κόμπακτ γιατί για το μεγάλο Ζ3 δεν φτάνουν και από που η αγορά του ζ2

BILLY5 καλύτερα να φτιάξεις ένα νέο θέμα στην ενότητα επιλογής συσκευής. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια χαρά πιστεύετε οτι θα πεσει η τιμή το Πάσχα μπας και γίνουμε και Μέις νεο μέλος στη παρέα αυτού τιυ κτήνους :p
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή παιδιά... Τι το αργον και χαρη έχει

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Κάτοχος και εγώ εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και ΣΟΥΠΕΡ ευχαριστημένος.Στεναχωριέμαι βέβαια που κράτησα το Lg Optimus g τόσο λίγο (10 μήνες ) αλλά η διαφορά είναι χαώδης. Στην ερώτηση μου τώρα, παρακαλώ όποιος μπορεί να με βοηθήσει. Στην μαμίσια εφαρμογή του ραδιοφώνου, όταν επιλέγω " αναζήτηση καναλιών" περνάει συνεχώς από όλες τις συχνότητες από την αρχή μέχρι το τέλος και δεν σταματά ποτέ. Τι είναι αυτό ? Είναι φυσιολογικό?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Κάτοχος και εγώ εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και ΣΟΥΠΕΡ ευχαριστημένος.Στεναχωριέμαι βέβαια που κράτησα το Lg Optimus g τόσο λίγο (10 μήνες ) αλλά η διαφορά είναι χαώδης. Στην ερώτηση μου τώρα, παρακαλώ όποιος μπορεί να με βοηθήσει. Στην μαμίσια εφαρμογή του ραδιοφώνου, όταν επιλέγω " αναζήτηση καναλιών" περνάει συνεχώς από όλες τις συχνότητες από την αρχή μέχρι το τέλος και δεν σταματά ποτέ. Τι είναι αυτό ? Είναι φυσιολογικό?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Ναι εγώ έχω το Μότο G και μου κανει και μενα το ίδιο κανει σάρωση απο την αρχή μέχρι το τέλος !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια χαρά πιστεύετε οτι θα πεσει η τιμή το Πάσχα μπας και γίνουμε και Μέις νεο μέλος στη παρέα αυτού τιυ κτήνους :p

 

Πιστεύω ότι θα πέσει μόνο στις μεγάλες αλυσίδες και όχι κάτω από τα

319

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα πέσει μόνο στις μεγάλες αλυσίδες και όχι κάτω από τα

319

:( θα το παρακολουθώ μπας και βρω καμια τρελή προσφορά και τι αρπαξω :p!

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτησω αμα ήρθε κάποιος στο Ζ2 απο G2 και έχει δει διάφορες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ έχω το Μότο G και μου κανει και μενα το ίδιο κανει σάρωση απο την αρχή μέχρι το τέλος !

 

Μία διευκρίνηση μόνο φίλε μου. Στο κάνει όμως συνέχεια και δεν σταματάει καθόλου? Γιατί σε εμένα δεν σταματάει ποτε και πρέπει να βγω από την εφαρμογή και να ξαναμπώ:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Κάτοχος και εγώ εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και ΣΟΥΠΕΡ ευχαριστημένος.Στεναχωριέμαι βέβαια που κράτησα το Lg Optimus g τόσο λίγο (10 μήνες ) αλλά η διαφορά είναι χαώδης. Στην ερώτηση μου τώρα, παρακαλώ όποιος μπορεί να με βοηθήσει. Στην μαμίσια εφαρμογή του ραδιοφώνου, όταν επιλέγω " αναζήτηση καναλιών" περνάει συνεχώς από όλες τις συχνότητες από την αρχή μέχρι το τέλος και δεν σταματά ποτέ. Τι είναι αυτό ? Είναι φυσιολογικό?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Φυσιολογικό. Χρησιμοποιεις αυτή την επιλογή όταν είναι καινούργιο το κινητό ή πας σε καινούργια περιοχή. Αν προσεξεις τοποθετεί κουκίδες με τους σταθμούς που έχουν ικανοποιητικό σήμα πάνω στη μπάρα ραδιοφώνου. Τα δυο μικρά βελάκια αριστερά-δεξια στη μπάρα, πατώντας σε πάνε στο πλησιέστερο σταθμό-κουκιδα.

Για να αποθηκευσεις, δίπλα από το όνομα του σταθμού, πατάς πάνω στο αστέρι. Αριστερά από το κουμπί κλεισίματος ραδιο, είναι η λίστα με τους αποθηκευμένους σου σταθμούς.

Μεγεια!

Edited by DynamicBio
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους είδη lolipopades:

Επιτρέπει το Lolipop μεταφορά εφαρμογών στην εξωτερική κάρτα SD? :O

 

Ναι. Το μεγάλο + της 5.0

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...