Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε σχεση με το Μ8 ειναι πολυ μεγαλυτερο εσεις που το εχετε?

Το ιδιο ειναι σε μήκος,απλα του m8 εχει καμπυλοτητα έναντι πιο τετραγωνισμενου του xperia.

Οφείλω να πω οτι πιο βολικό στο κράτημα το έβρισκα το m8 αλλα το z2 προτίμησα να κρατήσω μονο για πρώτο και βασικό μοναδικό κινητο μου.:lol:

Υπερίσχυσε η καλύτερη κάμερα του,η 5.2 οθονη στο ιδιο μέγεθος σασι και ελαφρώς καλύτερη μπαταρία να μου βγάζει άνετα 2 ημέρες.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

σε 1 μηνα που θα εχει βγει το ζ3,περιμενω να πεσει 100ε

Θα περιμενεις μεχρι τις γιορτες και βλεπουμε..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν όντως το Ζ3 θα είναι αυτό που είδαμε και δεν διαφέρει σε τίποτα από το Ζ2 και προτιμούν το Ζ2 τότε δεν θα πέσει η τιμή του.όπως είπε και ο Κωνσταντίνος υπομονή μέχρι τις γιορτές και αν... Το ίδιο έγινε και με το s4 - s5 στην αρχή
Link to comment
Share on other sites

Το Χριστουγεννα ολο και καποια προσφορα θα παιζει θελω να πιστευω!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να πεσει η τιμη να το παρω......

 

αρκετοί αυτό περιμένουν :lol: αφού το Ζ2 γενικά σε χαρακτηριστικά είναι εξαιρετικό . Αν πέσει και η τιμή του τότε θα είναι μια τέλεια .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου...επειδή δεν μπορώ να ψάξω σε 150+ σελίδες που έχει το thread.

 

1) Διαρκεια μπαταρίας πόσο έχει? (και με τι χρήση)

 

2) Το πρόβλημα με τη υπερθέρμανση έχει λυθεί?

 

Υ.Γ: Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το LG G3 (το οποίο αν είχε καλύτερη μπαταρία θα το προτιμούσα)

If today was perfect, there would be no need for tomorrow...
Link to comment
Share on other sites

θα το επερνα απο skrouτζομαγαζο γιατι εχουν καλες τιμες. αλλα αν το ανοιξω και εχει 1 δαχτυλια πχ θα θελω να το δωσω πισω. η αν δεν εχει εγγυηση κτλ
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει το σκρουτζομαγαζο με την δαχτυλιά ;; μεγαλύτερες πιθανότητες έχεις να πάρεις κάτι απο μαγαζί "με βιτρίνα" και να έχει ανοιχτεί παρά απο σκρουτζομάγαζο
.....Φιλικά Σταύρος.....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

κοιταζω τη λεπτομερια. δηλαδη αν καποιος το πηρε απο εκει και δεν εμεινε ικανοποιημενος,το επεστρεψε. δε θελω να ειμαι αυτη που θα παρει το τηλ που εχει επιστραφει. μπορει να κανω λαθος αλλα δε νομιζω οτι ανοιγουν τη συσκευασια στα καταστηματα. συγνωμη ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

ακομα και το Ζ1 απο οτι βλεπω το ακριβηνανε ξεκιναει απο τα 323 ευρω απο εκει που ηταν στα 310
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου...επειδή δεν μπορώ να ψάξω σε 150+ σελίδες που έχει το thread.

 

1) Διαρκεια μπαταρίας πόσο έχει? (και με τι χρήση)

 

2) Το πρόβλημα με τη υπερθέρμανση έχει λυθεί?

 

Υ.Γ: Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το LG G3 (το οποίο αν είχε καλύτερη μπαταρία θα το προτιμούσα)

 

Δες και εδώ που έχει γίνει και συζήτηση για g3,Z2 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=398666 .

Link to comment
Share on other sites

Χθες τράβηξα 2 βίντεο διάρκειας 15 λεπτών περίπου (όχι 4κ) μου έβγαλε μήνυμα ότι η κάμερα ζεστάθηκε και έκλεισε, σε σας έχει βγάλει ποτέ τέτοιο μήνυμα;
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

στο καινουργιο κινητο που μου δωσανε απο το service arvato, όταν γραφω μηνύματα κανει αυτοματη διορθωση και μου αλλαζει τις λέξεις. Αλλάζει αυτό;

Δεν γραφει επίσης με 160 χαρακτηρες το μηνυμα, αλλά κατεβασα το handset sms που το ξαναναφερατε τωρα και το θυμηθηκα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις έκανα τράμπα με το Note3 και είμαι πλέον κι εγώ στην παρέα.

Θα επανέλθω αργότερα με τις πρώτες εντυπώσεις.

Αλεξ, Κωνσταντίνε. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

στο καινουργιο κινητο που μου δωσανε απο το service arvato, όταν γραφω μηνύματα κανει αυτοματη διορθωση και μου αλλαζει τις λέξεις. Αλλάζει αυτό;

Δεν γραφει επίσης με 160 χαρακτηρες το μηνυμα, αλλά κατεβασα το handset sms που το ξαναναφερατε τωρα και το θυμηθηκα

 

Πήγαινε ρυθμίσεις->Γλώσσα & εισαγωγή-> έλεγξε αν έχεις επιλεγμένο το "ορθογραφικός έλεγχος".

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις έκανα τράμπα με το Note3 και είμαι πλέον κι εγώ στην παρέα.

Θα επανέλθω αργότερα με τις πρώτες εντυπώσεις.

Αλεξ, Κωνσταντίνε. :)

Καλομιλητο και καλοριζικο!!

πες μας και συγκριτικα τι παιζει μεταξυ των δυο.. Απο οθονες, ηχεια, καμερες, λαγκ και λοιπα..

να το κανουμε λιγο VS να ζωντανεψει το threadακι λιγο!! :)))

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο και καλοριζικο!!

πες μας και συγκριτικα τι παιζει μεταξυ των δυο.. Απο οθονες, ηχεια, καμερες, λαγκ και λοιπα..

να το κανουμε λιγο VS να ζωντανεψει το threadακι λιγο!! :)))

 

Χα χα, θα σας πω γιατί η τράμπα έγινε με φίλο, οπότε τα είχαμε δίπλα δίπλα για αρκετή ώρα + τον καιρό που το είχα εγώ στα χέρια μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις έκανα τράμπα με το Note3 και είμαι πλέον κι εγώ στην παρέα.

 

Θα επανέλθω αργότερα με τις πρώτες εντυπώσεις.

 

Αλεξ, Κωνσταντίνε. :)

 

 

Γιάννη μεγεια και περιμένω την άποψη σου μιας και είχες και n3 και one..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και απο εμενα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες τράβηξα 2 βίντεο διάρκειας 15 λεπτών περίπου (όχι 4κ) μου έβγαλε μήνυμα ότι η κάμερα ζεστάθηκε και έκλεισε, σε σας έχει βγάλει ποτέ τέτοιο μήνυμα;

 

Φίλε μου εγω οτι λίγα βίντεο που εχω τραβήξει ηταν 720p και διάρκεια 14-20 λεπτά μεγιςτο και δεν είχα πρόβλημα.

1080p δεν τραβάω ποτε και ούτε 4k παρά για δοκιμή τις πρώτες ημέρες για το τεσταρω και που μπόρεσα 2 φορές σε διάστημα λίγων ημερών να βγάλω άνετα 10λεπτο 4k.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους.

Νέος κάτοχος,λοιπόν αυτής της εκπληκτικής συσκευής.Το κινητό το αγόρασα από το μέλος damierom τον οποίο ευχαριστώ για την άψογη κατάσταση στην οποία ήταν(δουλεμένο μόλις λίγων ωρών!!!!).Εντυπώσεις θα ποστάρω αργότερα καθώς θα τα συγκρίνω με LG G2 ΚΑΙ HTC ONE M7.

Link to comment
Share on other sites

Τελςια!! Τετοιες συγκρισεις θελω να βλεπω! Απο χρηστες. Γιατι τα sites δεν τα εμπιστευομαι..

Καλομιλητο και σε σενα Μακη. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελςια!! Τετοιες συγκρισεις θελω να βλεπω! Απο χρηστες. Γιατι τα sites δεν τα εμπιστευομαι..

Καλομιλητο και σε σενα Μακη. :)

 

Ένα πρώτο σχόλιο μόνο θα κάνω, ότι είναι ίσως το πιο αδικημένο τηλέφωνο φέτος. Περισσότερα αύριο μεθαύριο για να έχω πλήρη εικόνα, αν και με τόσα κινητά που έχω αλλάξει στην ζωή μου από το 1995, σχηματίσω σχεδόν αμέσως εικόνα. Αλλά επειδή θέλω πάντα να είμαι αντικειμενικος, υπομονή μέχρι αύριο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τζον, μου αρκεί αυτό που είπες. Όχι ότι ήθελα επιβεβαίωση απλά μερικοί χρήστες δεν μπορούν να δούνε πίσω από τις παρωπίδες τους...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση βλάβης τι γίνεται με τη μπαταρία? δεν ειναι αποσπωμενη. ακουσα οτι πισω,εχει ενα κουμπι που κανει restart. δηλαδη επιστρεφει στις εργοστασιακες ρυθμισεις?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και εγω ειναι η πιο αδικημενη συσκευη για φετος και οπως ειχα αναφερθει ενω την αγορασα με καθε επιφυλαξη τελικα η συσκευη εχει μονο θετικα να δωσει στον χρηστη δεν εχω βρει ενα αρνητικο οπως στα υπολοιπα φετινα μοντελα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...