Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα παιδιά παίζουν στις κουνιες στην αυλή στο δωμάτιο.

Αν είχα πάντως με τίποτα δεν θα τα έδινα τέτοια συσκευή να πάθουν πλύση εγκεφάλου και να είναι κολλημενα σ ένα υπολογιστή από το δημοτικό.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς sd κάρτα και usb on the go, δεν υπαρχουν λόγοι υπερηφάνειας. Πες οτι οι απαραίτητες εφαρμογές σου είναι 2 gb,πού θα χωρέσουν τα υπόλοιπα. Πολλά παιχνίδια είναι πανω απο gb.

 

Αυτή η συσκευή είναι καλη για κάποιον που δεν ενδιαφέρεται για τη multimedia πλευρα των smartphones. Επίσης δεν καταλαβαίνω την πρεμουρα για να ειναι πιο φθηνό. Η apple είναι luxury μάρκα ,για αυτό και απέτυχε το 5c.

 

Κάπως έτσι. Από την άλλη, αν ενδιαφέρεται κάποιος σοβαρά.για multimedia, και τα 32 δεν τον φτάνουν...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να κρατήστε την ουσία και όχι τις λέξεις, φράσεις, εφαμρογές, τίθεντι ως παραδείγματα, η ουσία είναι πως κατάφερε να απλοποιήσει τη χρήση μία συσκευής και να μπορεί να την χρησιμοποιεί από ένα μικρό παιδί έως έναν ηλικιωμένο, αν μου επιτρέπετε παιδιά έχετε;

 

Παρεξηγηση και παλι,δεν το ειπα ειρωνικα.Κανονικα ρωταω γιατι σκεφτομαι να αρχισω να χρησιμοποιω την εφαρμογη για εξτρα υλικο οσων αφορα το μεταπτυχιακο μου.Οσων αφορα τα παιδια δεν εχω ακομα αλλα αμφιβαλω αν θα τους αφηνα με ipad σε πολυ μικρη ηλικια

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Παρεξηγηση και παλι,δεν το ειπα ειρωνικα.Κανονικα ρωταω γιατι σκεφτομαι να αρχισω να χρησιμοποιω την εφαρμογη για εξτρα υλικο οσων αφορα το μεταπτυχιακο μου.Οσων αφορα τα παιδια δεν εχω ακομα αλλα αμφιβαλω αν θα τους αφηνα με ipad σε πολυ μικρη ηλικια

 

Συγγνώμη αλλά εδώ μέσα προσπαθώντας να ενημερωσουμε μέ ό,τι νεότερο συμβαίνει με την Apple ή να θέσουμε προβληματισμούς, κάποια από τα μέλη, επιτίθενται επειδή κάποιος έχει αντίθετη άποψη.

 

Στο θέμα μας θα πρέπει να ασχοληθείς με το iTunes U

 

σχετικά με τα παιδιά εάν εχει ένα μικρό ποφασίζεις εσύ τι θα του παρέχεις, αν όμως έχει και 2 μεγάλα τα οποία καλώς ή κακώς έχουν iPad η μικρή τρέχει από κοντά :)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,καταλαβαινω.Να σου ζησουν φιλε μου. Για το itunes u μιλουσα και γω.Θα πρεπει να το ψαξω λιγο οταν βρω χρονο

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,καταλαβαινω.Να σου ζησουν φιλε μου. Για το itunes u μιλουσα και γω.Θα πρεπει να το ψαξω λιγο οταν βρω χρονο

Στο itunes u θα βρείς πάρα πολλά και ενδιαφέροντα. Από σημειώσεις, μέχρι βίντεο με διαλέξεις για πάρα πολλά ζητήματα.

Είναι εξαιρετικό εργαλείο.

Μακάρι να υπήρχε και περιεχόμενο στα ελληνικά για να είναι λίγο πιο εύκολο σε όλους εμάς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το iTunes U έχει πολλά και αξιόλογα πράγματα, και μιλάμε από κορυφαία πανεπιστήμια του κόσμου. Παρουσιάσεις, pdf σημειώσεις, διαδραστικά βιβλία, βίντεο-διαλέξεις. Ό,τι θέλεις έχει. Μέχρι και βίντεο με διάλεξη μαθήματος εκμάθησης ελληνικών είχα βρει κάποτε από το Stanford University. Edited by Itchrist86

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη πηρες και mini retina ε? Aρε αλανι.Ξερογλυφομαι και γω να πουλησω το note 3 για να γυρισω σε 5s.Το ψαξα λιγο το itunes U κ εχει εξαιρετικο υλικο.Δεν ξερω ποσο θα με βοηθησει στα συγκεκριμενα business αρθρα που ψαχνω αλλα νομιζω ειναι μια καλη αρχη

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,αλλά να λάβουμε υποψιν και το ειδος της συσκευής. Στην οθονη των 4 ιντσών δε θα βάλεις ,λογικά να δεις όλο το game of thrones.

Έχω μακρά εμπειρία με τις μικρές μνημες. Το galaxy mega μου φρέσκο απο το κουτί είχε διαθέσιμα 4,8 γιγα απο τα 8. Έχω 90 εφαρμογές μεσα,καθόλου παιχνίδια,όλα τα multimedia στην κάρτα. Έχω ελεύθερα πια 2,2 γιγα. Τα θέλω λοιπον καβατζα για εφαρμογές,σημειωτέο ειμαι χομπιστας και όχι επαγγελματίας,αρα δεν έχω μέσα εξειδικευμένες επαγγελματικές εφαρμογες,που αρκετοί θα βάλουν. Αρα; Ξεχνάς μουσική,φωτός,παιχνίδια,βιντεος. Ρισκαρεις να την πας τη διαθεσιμη στα 300 mb ,να αρχίσουν τα κολλήματα; Εγώ όχι. Χωρια που δε θα τραβηξεις κάνα βίντεο; Τα 1080p πιάνουν χώρο.

 

Δεν έχω τρελες απαιτήσεις απο μνήμη όπως καταλαβατε,αλλά νομιζω είναι λαθος να αγοραζεις πια τέτοιες συσκευές,εκτός και αν τις θες για δεύτερες ή πειραματισμό και γνωριμία με το λειτουργικό. Την ίδια άποψη έχω και για το moto g των 8gb ,το nexus 4 8gb κ.ο.κ. Το nexus 7 το ανεχομαι γιατί είχε 13 περιπου γιγα ελεύθερα,usb on the go με εφαρμογή και φυσικά δεν τραβάω φωτός και βιντεος

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη πηρες και mini retina ε? Aρε αλανι.Ξερογλυφομαι και γω να πουλησω το note 3 για να γυρισω σε 5s.Το ψαξα λιγο το itunes U κ εχει εξαιρετικο υλικο.Δεν ξερω ποσο θα με βοηθησει στα συγκεκριμενα business αρθρα που ψαχνω αλλα νομιζω ειναι μια καλη αρχη

 

 

Ipad ειχα απο το 2011 ανελλιπως. Αρχικα το ipad2 και μετα το mini. Απλα πειραματιστηκα για 3 μηνες με ενα windows tablet και επεστρεψα με το mini retina :)

Το σετακι ειναι που μετραει. Ειναι καλη φαση η ολη συνεργασια.

Ψησου, ψησου :D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,αλλά να λάβουμε υποψιν και το ειδος της συσκευής. Στην οθονη των 4 ιντσών δε θα βάλεις ,λογικά να δεις όλο το game of thrones.

Έχω μακρά εμπειρία με τις μικρές μνημες. Το galaxy mega μου φρέσκο απο το κουτί είχε διαθέσιμα 4,8 γιγα απο τα 8. Έχω 90 εφαρμογές μεσα,καθόλου παιχνίδια,όλα τα multimedia στην κάρτα. Έχω ελεύθερα πια 2,2 γιγα. Τα θέλω λοιπον καβατζα για εφαρμογές,σημειωτέο ειμαι χομπιστας και όχι επαγγελματίας,αρα δεν έχω μέσα εξειδικευμένες επαγγελματικές εφαρμογες,που αρκετοί θα βάλουν. Αρα; Ξεχνάς μουσική,φωτός,παιχνίδια,βιντεος. Ρισκαρεις να την πας τη διαθεσιμη στα 300 mb ,να αρχίσουν τα κολλήματα; Εγώ όχι. Χωρια που δε θα τραβηξεις κάνα βίντεο; Τα 1080p πιάνουν χώρο.

 

Δεν έχω τρελες απαιτήσεις απο μνήμη όπως καταλαβατε,αλλά νομιζω είναι λαθος να αγοραζεις πια τέτοιες συσκευές,εκτός και αν τις θες για δεύτερες ή πειραματισμό και γνωριμία με το λειτουργικό. Την ίδια άποψη έχω και για το moto g των 8gb ,το nexus 4 8gb κ.ο.κ. Το nexus 7 το ανεχομαι γιατί είχε 13 περιπου γιγα ελεύθερα,usb on the go με εφαρμογή και φυσικά δεν τραβάω φωτός και βιντεος

 

 

Ολα εξαρτωνται απο τη χρηση που θες να κανεις. Εφω ας πουμε , ουτε στο ipad θα δω ταινια (με την καμια) , ποσο μαλλον στο κινητο.

Αλλα, οταν η μουσικη μου μονο ειναι πια 11 γιγα, μην το ψαχνεις....

 

Τα 8 γιγα επαρκουν για ρια κλασικες εφαρμογες, fb, tapatalk, τουιτερ κλπ , αρκετα μικρα παιχνιδακια τυπου angry birds κλπ και μετα λιγες φωτο και βιντεακια.

Ξερω πολυ κοσμο που θελει smartphone για τα μειλ του, της επαφες, συγχρονισμους με google κλπ, αλλα δεν ενδιαφερεται για παιχνιδια, mp3 και τα τοιαυτα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σε οθόνη 4" ιντσών και με μπαταρία 1560mAh δεν θα παίξω ούτε βαριά παιχνίδια ούτε θα δω ταινία.

Χρειάζομαι όμως χώρο για φωτογραφίες, βίντεο και μουσική.

Τα 16=10 του iPhone μου φτάνουν. Στο tablet ούτε τα 32 είναι αρκετά.

Βέβαια έχω 3gb data plan και καλυπτω πολλά.

Παράδειγμα πλέον ακούω μόνο internet radio στο αυτοκίνητο και έχω λιγοστέψει την αποθηκευμένη μουσική.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε οθόνη 4" ιντσών και με μπαταρία 1560mAh δεν θα παίξω ούτε βαριά παιχνίδια ούτε θα δω ταινία.

Χρειάζομαι όμως χώρο για φωτογραφίες, βίντεο και μουσική.

Τα 16=10 του iPhone μου φτάνουν. Στο tablet ούτε τα 32 είναι αρκετά.

Βέβαια έχω 3gb data plan και καλυπτω πολλά.

Παράδειγμα πλέον ακούω μόνο internet radio στο αυτοκίνητο και έχω λιγοστέψει την αποθηκευμένη μουσική.

Με αυτο το σκεπτικο Κωστα, αποφασισα να αγορασω ξεχωριστο mp3. 16 γιγα μονο για μουσικη. Ετσι μαλιστα, η μουσικη μου ειναι συγκεντρωμενη σε ενα μονο σημειο, σε μια μονο συσκευη δηλαδη, την οποια, λογω ελαχιστου μεγαθους - βαρους μπορω και εχω παντα μαζι μου.

 

Ποτε στο κινητο δεν εβλεπα ταινιες Κωστα, το θεωρω μαζοχισμο, ασε που δεν εχω και το χρονο. Μετα βιας ακουω τα podcasts που παρακολουθω...

 

Real racing και asphalt 8 παντως, μια χαρα παιζεις στο αιφον, δεν σε περιοριζει η οθονη.

Το ipad βεβαια, αλλη φαση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παλια ειχα ξεχωριστες συσκευες για ταινιες και μουσικη και μαλιστα πολυ αξιολογες,τις γουσταρα πολυ. Ειχα cowon D2 και Α2. Περασαν οι καιροι,πια τα κινητα παιζουν καλα τα multimedia.

Το λαθος που εκανα και οποτε μου ζητηθει συμβουλη προσπαθω να το επισημανω ειναι να μην τσιγγουνευομαστε στο θεμα της μνημης. Δε μιλαω για 64 και 128 γιγα βεβαια,αλλα κατι αξιοπρεπες. Και αν οχι για τα multimedia,τουλαχιστον για τις εφαρμογες και το λειτουργικο. Τι μιζερες εποχες εκεινες με τα 150mb των ανδροιδ! Μπορουσες να βαλεις 32αρα καρτα,αλλα μετα απο λιγο καιρο δεν μπορουσες να αναβαθμισεις τις εφαρμογες σου απο το store! Πεταξα ενα σωρο λεφτα για το htc magic.Ευτυχως στο ios και στα περισσοτερα ανδροιδ μπορεις πια ολη τη μνημη να την εχεις για εφαρμογες(γιατι ακομη και την εσωτερικη τη χωριζαν για εφαρμογες και πολυμεσα συν καρτα μνημης= ενα χαλι)

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι το σετακι μετραει κ εχω ηδη και το macbook και κατι παλιοτερα iphone.Αν μπορεσω να το δωσω το note 3 εχω επιστρεψει

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παλια ειχα ξεχωριστες συσκευες για ταινιες και μουσικη και μαλιστα πολυ αξιολογες,τις γουσταρα πολυ. Ειχα cowon D2 και Α2. Περασαν οι καιροι,πια τα κινητα παιζουν καλα τα multimedia.

Το λαθος που εκανα και οποτε μου ζητηθει συμβουλη προσπαθω να το επισημανω ειναι να μην τσιγγουνευομαστε στο θεμα της μνημης. Δε μιλαω για 64 και 128 γιγα βεβαια,αλλα κατι αξιοπρεπες. Και αν οχι για τα multimedia,τουλαχιστον για τις εφαρμογες και το λειτουργικο. Τι μιζερες εποχες εκεινες με τα 150mb των ανδροιδ! Μπορουσες να βαλεις 32αρα καρτα,αλλα μετα απο λιγο καιρο δεν μπορουσες να αναβαθμισεις τις εφαρμογες σου απο το store! Πεταξα ενα σωρο λεφτα για το htc magic.Ευτυχως στο ios και στα περισσοτερα ανδροιδ μπορεις πια ολη τη μνημη να την εχεις για εφαρμογες(γιατι ακομη και την εσωτερικη τη χωριζαν για εφαρμογες και πολυμεσα συν καρτα μνημης= ενα χαλι)

Που τα θυμηθηκες αυτα!! :)

Βεβαια, δεν ειναι τοσο πισω...

Και εγω δεν ειμαι τοσο φαν των ξεχωριστων συσκευων, αλλα ο ογκος της μουσικης μου εχει πια ξεχειλωσει....

(Οφ τοπικ, εχω και εγω cowon, αλλη φαση... Δεν υπαρχει μηχανημα να παιζει ετσι...)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι το σετακι μετραει κ εχω ηδη και το macbook και κατι παλιοτερα iphone.Αν μπορεσω να το δωσω το note 3 εχω επιστρεψει

Κοιτα, μεχρι αυριο τετοια ωρα, θα το εχεις δωσει.

Στανταρ. :) ειναι πολυ εμπορικο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νέες αναφορές για τις πωλήσεις του iPhone 5c, δείχνουν πως βρίσκονται σε υψηλό επίπεδο. Ας μη γελιόμαστε, η συσκευή αυτή βρίσκεται στη σκιά των πετυχημένων πωλήσεων του iPhone 5S και έχει θεωρηθεί και από εμένα ως μη επιτυχημένο προϊόν. Νέα όμως δεδομένα από τις Ηνωμένες Πολιτείες και τους παρόχους κινητής τηλεφωνίας, έρχονται να μας δείξουν πως η συσκευή από παλστικό δεν είναι ένα αποτυχημένο προϊόν.

 

Παρά του ό,τι το iPhone 5S έχει καταλάβει την πρώτη θέση σε όλους τους παρόχους, το Samsung Galaxy S4 και το iPhone 5c εναλλάσονται στις αμέσως επόμενες. Με απλά ελληνικά, το πολύχρωμο smartphone που βρίσκεται στο portfolio της Apple, ενδέχεται να καταγράψει καλύτερες πωλήσεις στο τρίμηνο του χειμώνα, συγκριτικά με ναυαρχίδες τις Nokia, BlackBerry και κάποιες συσκευές της Samsung. Tώρα για το αν είναι αποτυχημένο ή όχι; Όπως διαβάσαμε χθες στο AppleInsider φαίνεται πως αργά ή γρήγορα βρίσκει το δρόμο του.

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42817&stc=1&d=1395578067

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42818&stc=1&d=1395578067

 

Θα ήταν μεγάλο ψέμα εάν λέγαμε πως το iPhone 5c είναι ένα από τα καλύτερα smartphones, αλλά το αποκαλούμενο ως δεύτερο πιο δημοφιλές πίσω από το iPhones 5S προϊόν, η φράση "αποτυχημένο" δεν είναι μια ριζοσπαστική άποψη αλλά ψέμα. Για όσους θέλουν περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να ακολουθήσουν τον παρακάτω σύνδεσμο-Πηγή.

 

AppleInsider

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο σου είναι παραπλανητικό. Στην Αμερική δεν γίνονται πωλήσεις smartphones με την έννοια που γίνονται στην Ελλάδα... Δηλαδή ο Αμερικανός δεν θα ψάξει "skroutz " της χώρας του, για να βρει ένα κινητό των 800 δολαρίων στα 600 και να το πάρει... Εκεί τα κινητά δίνονται ως ΔΩΡΕΕΣ σε άκρως εξεφτελιστική και προνομιακή τιμή με συμβόλαια ετήσια ή διετή.

Για να στο δώσω να το καταλάβεις... αν το 5C ερχόταν στην Ελλάδα με 100$-200$ που λένε οι φωτογραφίες σου, όλοι θα είχαμε από ένα, με πρώτον και καλύτερο εμένα που τα απεχθάνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο σου είναι παραπλανητικό. Στην Αμερική δεν γίνονται πωλήσεις smartphones με την έννοια που γίνονται στην Ελλάδα... Δηλαδή ο Αμερικανός δεν θα ψάξει "skroutz " της χώρας του, για να βρει ένα κινητό των 800 δολαρίων στα 600 και να το πάρει... Εκεί τα κινητά δίνονται ως ΔΩΡΕΕΣ σε άκρως εξεφτελιστική και προνομιακή τιμή με συμβόλαια ετήσια ή διετή.

Για να στο δώσω να το καταλάβεις... αν το 5C ερχόταν στην Ελλάδα με 100$-200$ που λένε οι φωτογραφίες σου, όλοι θα είχαμε από ένα, με πρώτον και καλύτερο εμένα που τα απεχθάνομαι.

 

Γιατί το χαρακτηρίζεις ως παραπλανητικό το ίδιο δεν ισχύει και για τις συσκευές του ανταγωνισμού; Αναλογικά δεν έχουν τις ίδιες τιμές σε σύγκριση με την Ελλάδα; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το χαρακτηρίζεις ως παραπλανητικό το ίδιο δεν ισχύει και για τις συσκευές του ανταγωνισμού; Αναλογικά δεν έχουν τις ίδιες τιμές σε σύγκριση με την Ελλάδα; :confused:

 

Ναι αλλα αν σου δίνουν με επιδότηση ότι θέλεις εκεί τοτε δεν σκέφτεσαι.

Εδώ όμως και 50€ παραπάνω το σκέφτεσαι γιατί και πως και ποιο είναι καλύτερο.

Πόσο μάλλον 600 και άλλες συσκευές με αξιόλογα ίσως και καλύτερα χαρακτηριστικά με 300 και 400

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42869&stc=1&d=1395651015

 

Μόνο αν ανήκετε στην ηγετική ομάδα μεγάλης εταιρείας μπορεί να σας παρέχεται γραμματειακή υποστήριξη, ειδάλλως είναι απίθανο να έχουμε μία προσωπική βοηθό. Η Apple όμως σας σκέφτεται και απο το iPhone 4S και μετά, επιτρέπει σε όλους εμάς να απολαμβάνουμε τα προνόμια μιας εικονικής βοηθού εν ονόματι Siri η οποία μπορεί να:

 

Προγραμματίσει συναντήσεις μας, μας υπενθυμίζει να τηλεφωνήσουμε σε ένα φίλο - φίλη, ξεκινήσει για εμάς την αγαπημένη μας μουσική, μας αναγνώσει τα μηνύματα κατά τη διάρκεια της γυμναστικής ή της οδήγησης. Είναι πραγματικά χρήσιμη, αποτελεσματική και το καλύτερο από όλα έρχεται προγραμματισμένη, με προσωπικότητα και σεξι φωνή. (υπάρχει και φωνή άντρα ως επιλογή). Εάν θέλετε να παίξετε μαζί της ζητήστε της να σας μιλήσει κινέζικα, ελληνικά, βωμολοχίες ή ό,τι άλλο φανταστείτε και θα λάβετε έξυπνες απαντήσεις.

 

Εάν κάνετε μία αναζήτηση στο διαδίκτυο σε ιστοσελίδες σχετικά με τη Siri, θα βρείτε πολλές εντολές ώστε να εξοικιωθείτε και να βελτιώσετε την αλληλεπίδραση μαζί της. Σε κάθε αναβάθμιση βλέπουμε εξέλιξη και στην οικιακή βοηθό στις γνώσεις της, καθώς και σε επιπλέον γλώσσες που υποστηρίζει. (Δυστυχώς τα ελληνικά θα αργήσουμε πολύ να τα δούμε από ό,τι φαίνεται).

Link to comment
Share on other sites

Οπότε άδικος κόπος για την Ελλάδα να το συζητάμε. Σχεδόν όλοι το έχουν κλειστό
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για να τα λεμε ολα dinfun αυτο δεν ειναι και τοσο λογος υπερ της apple.Υπαρχει το αντιστοιχο και στο android και υπηρχε απ την πρωτη στιγμη που βγηκε το siri.Tωρα το αν η siri ειναι καλυτερη απ το google voice η το samsung voice δεν ξερω γιατι δεν εχω πολυασχοληθει.Παντως εχει πολυ ενδιαφερουσες απαντησεις.Δοκιμασε να την ρωτησεις για samsung εναντιων apple. Επειδη εχω κ android και ios μπορω να πω πως στις ωραιες απαντησεις δινω μια ισοπαλια σε siri και samsung voice.Βεβαια η siri εχει ωραια φωνη ενα στη σαμσουνγκ ειναι σα να μιλαω με το καθυστερημενο της γειτονιας

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα μου πέσουν τα μαλλιά σήμερα. Για να καταλάβω,όλοι απεχθυνόμαστε τα αιφον, αλλά όλοι θα είχαμε από ένα αν κόστιζαν 100-200;

Τελικά τι είναι αυτό που δεν μας αρέσει, η απλ,ή η τιμολόγηση;

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...