Jump to content

Cubot X6


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είμαι λίγο off topic αλλά μου κίνησε το ενδιαφέρον η εφαρμογή που ανέφερες, τα αξίζει τα χρήματα της; έχω το zopo το 700

 

Τα χρήματά της; Εννοείς το googlάρισμα "roehsoft ram expander apk" και δωρεάν κατέβασμα; :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Τελικά δεν είμαι πλέον root οπότε... Το αφήνουμε για το μέλλον

 

Το πιο εύκολο είναι να το κάνεις root.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω μεγαλο προβλημα με την συνδεσιμοτητα δεν εχω σημα σε κανενα δικτυο.Μηπως υπαρχει καποια ιδεα για το προβλημα?

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by kosbol
Link to comment
Share on other sites

το πηρα απο bangood

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν εχω πειραξει τιποτα επειδη ειμαι και λιγο εως πολυ ασχετος τι ενοεις χτυπα ..... εαν μπορεις να το αναλυσεις λιγο ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν πειραξα τιποτα τι εννοεις με το χτυπα...... βλεπεις ειμαι λιγο εως πολυ ασχετος μ αυτα

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί φαίνεται να χουν ίδιο πρόβλημα στο youtube, ψάξε εκεί. Βεβαιώσου ότι έχεις βάλει σωστά τη sim, κλείστο, βάλτη κι άνοιχτο και δες μήπως έπιασε.
Link to comment
Share on other sites

Τλκ το πηρα πριν κανα μηνα και μπορω να πω οτι μια απο καλυτερες αγορες μου σε σχεση τιμης και αποδοσης. Εξαιρετικο για τα χρηματα του.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει πάρει κανείς απ'το minideal?

Είχατε τίποτα προβλήματα με το τελωνείο?

Εγγύηση τίποτα έχει αυτό το πράγμα ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Το minideal είναι οκ μαγαζί. Εγγύηση 1 χρόνο στην Κίνα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

οχι να σε αγχωσω αλλα το πηρα μαιο και θα ερθει σε δυο βδομαδες επειδη εχει ερθει δυο φορες χαλασμενο απο το συγκεκριμενο σαιτ, και μαλιστα θα ρθει σε διαφορετικο χρωμα απ οτι το πηρα. Το ποσο καλα αγγλικα ξερουν οι κινεζοι ωστε να συνεννοηθεις ας μην το πουμε.. :Ρ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , πωλείται ένα X6 μαύρο, με θήκη flip και 2η μπαταρία.

Το κινητό είναι με το κουτί του και όλα τα παρελκόμενα και χωρίς πρόβλημα.

Αγορασμένο 8/2014. Το έδωσα δώρο στην κοπελιά μου αλλά δεν την βολεύει.

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας..! Σκεφτομαι να αγορασω το συγκεκριμεν κινητο αλλα δεν ξερω αν αξιζει πολυ μου λενε να μην εμπιστευτω αλλα δεν ξερω τι να κανω βοηθιστε με αν το αγορασω απο που να το αγορασω και να το κανω root? συμφερει το minideal? thanks..!:):)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..! Σκεφτομαι να αγορασω το συγκεκριμεν κινητο αλλα δεν ξερω αν αξιζει πολυ μου λενε να μην εμπιστευτω αλλα δεν ξερω τι να κανω βοηθιστε με αν το αγορασω απο που να το αγορασω και να το κανω root? συμφερει το minideal? thanks..!:):)

Έχω το κινητό εδώ και 20 μέρες περίπου, είναι ΘΥΡΙΟ ! Σηκώνει όλες τις εφαρμογές και τα άπειρα παιχνίδια του γιου μου!

Είμαι γενικά ευχαριστημένος από τη συσκευή. Πριν είχα το ΖΤΕ v967s καλό μεν ... καλύτερο το CUBOT !

Εγώ το αγόρασα από το to2c.com, είχα ξαναπάρει απο κει άλλες 2 συσκευές έμεινα ευχαριστημένος. ΚΑΙ η minideal καλή είναι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο πρόγραμμα για μεταφορα δεδομενων από το cubot x6 στον υπολογιστη γιατι τοχω παραγειλει και εγω και απο που να το κατεβασω

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δε θα εχεις προβλημα για μεταφορα δεδομενων. Θα σου αναγνωριζουν τα windows την μνημη του κινητου και την sd αν υπαρχει σα flash drive.

Να κάνω κι εγω μια ερωτηση. Στο δικο μου μοιαζουν να έχουν «καει» τα pixels που έχουν το κλείδωμα του screen lock. Σε κάθε σκοτεινό background μπορω να ξεχωρίζω την κλειδαριά. Το έχουν και άλλοι αυτό το θέμα ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Εχωωτο κινητό εδώ και κάνα 6μηνο.... Υπερβολικά ευχαριστημένος αλλά έχω δυο ερωτησουλες... Έχει κανεις θέμα με το Facebook; Πάω να το ανοιξω και κλείνει μόνο του.... Επίσης ξέρει κανείς αν γίνεται να πάρω μεγαλύτερη μπαταρία για περισσότερη αυτονομία;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Εχωωτο κινητό εδώ και κάνα 6μηνο.... Υπερβολικά ευχαριστημένος αλλά έχω δυο ερωτησουλες... Έχει κανεις θέμα με το Facebook; Πάω να το ανοιξω και κλείνει μόνο του.... Επίσης ξέρει κανείς αν γίνεται να πάρω μεγαλύτερη μπαταρία για περισσότερη αυτονομία;

 

Έχει πρόβλημα η τελευταία έκδοση βάλε μια ποιο παλιά να βρεις την υγεία σου και απέκλεισε τις αυτόματες αναβαθμίσεις από το στορ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Καμια ιδέα που θα βρω παλαιότερη; Κ ελπίζω να βρεθεί κάποιος να απάντηση και την δεύτερη ερώτηση
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Καμια ιδέα που θα βρω παλαιότερη; Κ ελπίζω να βρεθεί κάποιος να απάντηση και την δεύτερη ερώτηση

 

Τσέκαρε το Androidzone εγώ εκεί το βρήκα νομίζω η έκδοση 18 δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μια ερωτηση συμφερει να το αγορασω απο εδω http://www.zougla.gr/eshop/products/kinita/kinita_tilefona/product/kinito-tilefono-cubot-x6-8core--dual-sim--3g με 209 ευρω η να το παρω απο το to2c? Επισης στο to2c εκει που χρεωνουν JMF01 Headphone -Blue δηλαδη αν δεν πληρωσω δεν θα εχω ακουστικα? και αυτο το εχουν και στο screenprotector
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και εγω πηρα το cubot χ8 από το afasia .gr στα 209 ευρω και είμαι ευχαρηστημενος γρηγορο κινητο φορτωσα παρα πολλες εφαρμογες και δεν κολησε πουθενα μεχρι τωρα. θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο πρόγραμμα για μεταφορα των επαφων στον υπολογιστη και να τις κανω επεξεργασια και να τις μεταφερω παλι στο κινητο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...