Jump to content

Samsung Galaxy Note Pro 12.2


Pharmex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο ασχολούμαι μαζί του τόσο μου αρέσει πολύ καλό το θηρίο....με την διάρκεια της μπαταρίας δεν τρελάθηκα άσε που αργεί πολυυυυ να φορτίσει!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποσες ωρες οθονης σου βγαζει?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

4-5 περίπου με φουλ χρήση

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το αγόρασα χθες με την προσφορά των 399ε απο τα public. Έχετε να μου προτείνετε κάποια θήκη; Μου άρεσαν αυτές που είναι σαν την originalτου ipad αλλά και την book case της samsung αλλα δεν διατιθεμαι να δωσω 50ε, το πολύ 20. Επίσης ενδιαφερομαι για bluetooth keyboard-mouse.

Αυτή πήρα Δευτέρα θα την έχω http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15840

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγώ του θηρίου εδω και μερικές μέρες, αν και πήγαινα για άλλη αγορά, αλλά η προσφορά με έκανε να αλλάξω γνώμη. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι παρα πολύ καλές, είναι όντως θηρίο. Μεχρι στιγμής και με λίγη χρήση είναι αλήθεια, ούτε κολλησε ποτε, ούτε λαγκαρισε, και το πενάκι είναι σουπερ. Η μπαταρία νομίζω καλύτερη απο το 10.1 που είχα. Τωρα ειμαι 55% με 5ωρες οθονη, χωρίς παιχνιδια και ταινιες. Μιά απορία, μου βγάζει με 50% κατανάλωση απο υπηρεσιες google play, τί είναι αυτο και πώς μπορω να το διορθώσω; ευχαριστω πολύ. Α, και αν κάποιος το εκανε ρουτ, ας μου πει αν είναι ασφαλες με το towelroot
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες με την προσφορά των 399ε απο τα public. Έχετε να μου προτείνετε κάποια θήκη; Μου άρεσαν αυτές που είναι σαν την originalτου ipad αλλά και την book case της samsung αλλα δεν διατιθεμαι να δωσω 50ε, το πολύ 20. Επίσης ενδιαφερομαι για bluetooth keyboard-mouse.

 

εγω εχω σταμπαρει αυτη στο καφε της,που εχει αυτο feeling του σημειωματαριου και της ατζεντας που ταιριαζει απολυτα στo note 3 - note 10.1-12.2 θεωρω. http://www.zenuscase.net/tablets/galaxy-note-pro-tab-pro-12-2/zenus-lettering-diary-for-galaxy-note-pro-tab-pro-12-2html

η επισημη της sam δεν μου αρεσει πολυ αποσο την ειδα διαδικτυακα μεχρι τωρα.

ατυχως ομως λεει "out of stock" και τους εστειλα email να δω ποτε θα ειναι ξανα διαθεσιμη κ αναλογως θα κινηθω

 

 

gorilla glass ομως εχει το εργαλειο? πραγματικα δεν ξερω αλλα μεμβρανη δε θελω να του φορεσω με τιποτα...αυτη η οθονη ειναι παρα πολυ καλη για να στερηθω ακομα και μισο % της αποδοσης της!..

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία αυτή απλά προτιμώ την άλλη γιατι είναι περιστρεφόμενη και κάθετε πλάγια όρθια....για ευνόητους λόγους.

Βρήκα και τρόπο σήμερα να κάνω block τα διαφημιστικά των εφαρμογών χωρίς root εδώ ο τρόπος https://adblockplus.org/en/android-config

Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ως κάτοχος οτι μου άφησε θετικές εντυπώσεις η μπαταρία, Φανταστική οθόνη αν βάλεις ενα 4k wallpaper, Καλός ήχος (όχι τίποτα ιδιαίτερο), Δουλεύει άψογα η γραφίδα με τα apps που την συνοδεύουν, Lag υπάρχει σπανίως και αν δεν ερχόμουν απο nexus 5 δεν ξέρω αν θα το έβλεπα... Μισώ την Samsung που μου γεμίζει το tablet με άχρηστα πράγματα και δεν μου δίνει ούτε την επιλογή να τα απεγκαταστήσω. Ναι υπάρχουν τρόποι αλλα μας κάνει την ζωή δύσκολη. Μου λείπει ο Google Launcher που κανονικά θα ήταν στην θέση του magazine UX. Πέρασα NOVA για να μη το βλέπω και το root ήταν εύκολο ευτυχώς... Είναι άβολο το μέγεθος και δεν μπορείς να το κρατήσεις με το ένα χέρι εύκολα. Μετά απο 2-3 ημέρες μαζί του συνηθίζεις. Δυστυχώς στο android έχουμε θέμα με τις καλοφτιαγμένες εφαρμογές για tablets και ειδικά για tablets με μεγάλες αναλύσεις. Όχι οτι δεν υπάρχουν, απλά δεν υπάρχουν στον ίδιο βαθμό με το iOS. Α! Μεγάλη πίκρα το πόσο άδειο είναι το thread στο XDA με τις ROMS για το εν λόγο tablet.. :(
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

επετρεψε μου να διαφωνησω οσον αφορα τον ηχο. ναι αν τον αφησεις οπως ειναι εργοστασιακα ειναι "αδειος" και απλα δυνατος, αμα ομως πας με τις ρυθμισεις για προχωρημενους και παιξεις με τα 3d,bass,clarity οπως και αν ψιλορυθμισεις το equalizer ο ηχος γινεται απο πολυ καλυτερος μεχρι και φανταστικος (για επιπεδα ενος tablet βεβαια)!

 

να προσθεσω οτι διαβαζει αρχεια ηχου flac κανονικοτατα, ενω με την micro usb 3.0 θυρα που εχει φορτωνεις ταινιες και τραγουδια απο τον υπολογιστη σε χρονο dt!...

 

 

γενικα so far so good !!!ειναι υπερπληρες το εργαλειο...

 

 

και το τονιζω το "εργαλειο"...! το τι σου προσφερει με το stylus ειναι πραγματικα κατι το εξωπραγματικο !

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

επετρεψε μου να διαφωνησω οσον αφορα τον ηχο. ναι αν τον αφησεις οπως ειναι εργοστασιακα ειναι "αδειος" και απλα δυνατος, αμα ομως πας με τις ρυθμισεις για προχωρημενους και παιξεις με τα 3d,bass,clarity οπως και αν ψιλορυθμισεις το equalizer ο ηχος γινεται απο πολυ καλυτερος μεχρι και φανταστικος (για επιπεδα ενος tablet βεβαια)!

και το τονιζω το "εργαλειο"...! το τι σου προσφερει με το stylus ειναι πραγματικα κατι το εξωπραγματικο !

Δεν έπαιξα με τις ρυθμίσεις γιατι δεν είμαι και ιδιαίτερα απαιτητικός στον ήχο αλλα με αυτό που άκουσα αν και με υπερκαλύπτει δεν ηταν κάτι το εξωπραγματικό. Το μεγάλο μου παράπονο είναι η έλλειψη υποστήριξης απο τους modders προς το παρόν τουλάχιστον. Θα ήθελα να δω μια stock έκδοση android πάνω του και ας έχανα το multitasking της Samsung.

to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

οκ, απλα επειδη εγω δινω βαση στον ηχο μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι απλα και μονο ενεργοποιωντας τα κουτακια 3d,bass,clarity ο ηχος γινεται 50% καλυτερος ,χωρις να κανεις τιποτα αλλο! εγω που αφιερωσα και ενα επιπλεον μισαωρο στο να ανεβοκατεβαζω και τον ισοσταθμιστη μπορω να σου πω οτι το πριν και το μετα στον ηχο απλα καμια σχεση !

η βελτιωση που πετυχα ειναι στο 100% ..

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ως κάτοχος οτι μου άφησε θετικές εντυπώσεις η μπαταρία, Φανταστική οθόνη αν βάλεις ενα 4k wallpaper, Καλός ήχος (όχι τίποτα ιδιαίτερο), Δουλεύει άψογα η γραφίδα με τα apps που την συνοδεύουν, Lag υπάρχει σπανίως και αν δεν ερχόμουν απο nexus 5 δεν ξέρω αν θα το έβλεπα... Μισώ την Samsung που μου γεμίζει το tablet με άχρηστα πράγματα και δεν μου δίνει ούτε την επιλογή να τα απεγκαταστήσω. Ναι υπάρχουν τρόποι αλλα μας κάνει την ζωή δύσκολη. Μου λείπει ο Google Launcher που κανονικά θα ήταν στην θέση του magazine UX. Πέρασα NOVA για να μη το βλέπω και το root ήταν εύκολο ευτυχώς... Είναι άβολο το μέγεθος και δεν μπορείς να το κρατήσεις με το ένα χέρι εύκολα. Μετά απο 2-3 ημέρες μαζί του συνηθίζεις. Δυστυχώς στο android έχουμε θέμα με τις καλοφτιαγμένες εφαρμογές για tablets και ειδικά για tablets με μεγάλες αναλύσεις. Όχι οτι δεν υπάρχουν, απλά δεν υπάρχουν στον ίδιο βαθμό με το iOS. Α! Μεγάλη πίκρα το πόσο άδειο είναι το thread στο XDA με τις ROMS για το εν λόγο tablet.. :(

 

Μπορώ να ρωτήσω με ποιο τρόπο το έχεις κάνει root(φαντάζομαι χωρίς knox counter to write) και ποιο μοντέλο έχεις(wifi,4g) ευχαριστω

Iphone 6s Plus-MS Surface Pro 3

Ipad Pro 9,7-ZTE Axon 7

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ρωτήσω με ποιο τρόπο το έχεις κάνει root(φαντάζομαι χωρίς knox counter to write) και ποιο μοντέλο έχεις(wifi,4g) ευχαριστω

Καλησπέρα,

 

Έχω το wifi και έκανα αυτά που λέει εδώ....

http://androidcentral.us/2014/03/root-samsung-galaxy-note-pro-12-2/

Όσο για το KNOX, δεν το μηδένισα καν. Ας γράψει ότι θέλει...

to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Ας γράψει ότι θέλει? Ναι αλλά αν γράψει παπαλα εγγύηση λάθος?

 

Δεν μου έχει τύχει ακόμα να πάρω συσκευή που να βγάλει πρόβλημα γιαυτό ίσως δεν δίνω τόσο μεγάλη βαρύτητα στο θέμα της εγγύησης.

Υπάρχει και αυτό για το Flash counter http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/orig-development/2014-01-15-triangleaway-v3-26-t1494114 αλλα δεν το έχω ψάξει καθόλου αν παίζει με το note pro12.2

Edited by pantnick
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Από ότι γνωρίζω το triangle away δεν κάνει δουλειά...κάπου ποιο πίσω διάβασα με άλλο τρόπο για root με το towelroot που είναι σαν εφαρμογή και αν κάνεις restore to original settings φεύγει το root δεν ξέρω αν φεύγει και απο το knox counter το γράψιμο ακόμα λίγο θολό το τοπίο ας περιμένουμε μια και απο xda δε βλέπω και μεγάλη υποστήριξη για το θηριάκι μας....
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Βρισκομαι με ενα Note 3 και ενα iPad Air.

Επειδη το Air,με βουρλιζει γιατι δυσκολευομαι να γραψω στα Σαφαρι,αρχιζω να σκεπτομαι να παρω ενα απο τα καινουρια Samsung,ειτε το 10ιντσο,ειτε το 12ιντσο.

Υπαρχει καποiος απο δω,που ειχε ποτέ iPad,για να πει μερικες κουβεντες πληροφοριακά;

Διαβασα ενα review απο εναν Εγγλεζο,και βγαζει καλυτερο το 12ιντσο απο το iPad Air.

Και σε περιπτωση που το αποφασισω,τι λετε για τη συγκριση μεταξυ των δυο tablet της Sansung;Αξιζει να παω στο μεγαλο,ή το βαρος θα ειναι μεγαλο;

Ο,τι και να πειτε,θα βοηθησει.:)

Εσεις,τι λετε;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Βρισκομαι με ενα Note 3 και ενα iPad Air.

Επειδη το Air,με βουρλιζει γιατι δυσκολευομαι να γραψω στα Σαφαρι,αρχιζω να σκεπτομαι να παρω ενα απο τα καινουρια Samsung,ειτε το 10ιντσο,ειτε το 12ιντσο.

Υπαρχει καποiος απο δω,που ειχε ποτέ iPad,για να πει μερικες κουβεντες πληροφοριακά;

Διαβασα ενα review απο εναν Εγγλεζο,και βγαζει καλυτερο το 12ιντσο απο το iPad Air.

Και σε περιπτωση που το αποφασισω,τι λετε για τη συγκριση μεταξυ των δυο tablet της Sansung;Αξιζει να παω στο μεγαλο,ή το βαρος θα ειναι μεγαλο;

Ο,τι και να πειτε,θα βοηθησει.:)

Εσεις,τι λετε;

 

να πω τη γνωμη μου τα ipad ειναι ζηλευτα στο θεμα εφαρμογων μιας και επειδη οι εφαρμογες ειναι γραμμενες μονο για αυτα κανουν χρηση στο 100% των (περιορισμενων)hardware δυνατοτητων του. στο android η google εχει κανει ενα ξεχωριστο τμημα στο store με εφαρμογες βελτιστοποιημενες για tablets και σε πιανουν τα κλαματα μολις δεις ποσο αδειο ειναι....

 

κατεβασα για παραδειγμα το 500px για να δω ποσο wow φαινεται η πολυ πολυ καλη οθονη του note και εβλεπα οτι η εφαρμογη δεν το εφτανε κοντα στα ορια των δυνατοτητων της οθονης οπως την φτανει στο κινητο μου...

 

υπαρχει προβλημα και υπαρκτο κενο σε αυτο το θεμα και εκει ειναι μονο που το ipad υπερεχει. βεβαια στον αντιποδα αμα το θες για σοβαρη δουλεια και οχι μονο για παιχνιδι το note με το stylus και τη παραγωγικη σουιτα της samsung θα θελεις να τα παντρευτεις! εχεις το note 3 οποτε ξερεις τι λεω !

 

 

το θεμα βαρους ειναι υπαρκτο. σαν μεγεθος ειναι ΠΟΛΥ ΟΚ αλλα το βαρος του οταν το κρατας στο κρεβατι πανω στη κοιλια το νοιωθεις. απο την αλλη παλι η εμπειρια χρησης του s-pen σε αυτες τις ιντσες ειναι κατι που δε περιγραφεται και γενικα θα ελεγα ,οτι συνολικα η εμπειρια χρησης ειναι μοναδικη εφοσον τοσες πολλες ιντσες απο τοσο μικρη αποσταση που δουλευεις μια ταμπλετα σε κανουν να "χανεσαι" μεσα τους ! (και εκει πιανουν τοπο τα λεφτα της QHD!..)

βλεποντας εικονες ,φωτο ,βιντεο σου η' σερφαροντας, το επιπεδο ειναι τετοιο που ολα τα υπολοιπα θα σου φαινονται μετα απλα... ανεπαρκη.... (κατι σαν τους χρηστες note τηλεφωνου δηλαδη, που μετα ολα τα αλλα δειχνουνε "λιγα"...)

 

 

το μονο που θελει ψαξιμο ειναι το "exynos η' snap800" γιατι στα πολλα ζορια με τον exynos η οθονη δειχνει το βαρος μιας QHD υπεραναλυσης

 

 

- μια διαφορα με το note 10.1 2014 ειναι οτι εχει κολλησει στην 4.3 και αν κρινω απο το note 10.1 2013 που εχει και αυτο κολλησει στην 4.1.2 (αν δε κανω λαθος) η samsung εχει ξεγραμμενα τα tablets της .ελπιζω να αλλαξει μυαλα τωρα με τις πεσμενες πωλησεις

 

 

- μια ακομα μια διαφορα ειναι οτι εχει περισσοτερες προεγκατεστημενες business εφαρμογες ,τις οποιες δεν εχω προλαβει να δω ακομη για να δω κατα ποσο αξιζουν

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Το 10.1 2014 έχει πάρει ήδη τη 4.4.2. Επειδή έχω και αυτό αλλα και το 12.2, να πω ότι βολεύει πολύ περισσότερο το μικρό. Εγώ θα πρότεινα στο φίλο να πάρει το νέο 10.5 με την amoled οθόνη που μόλις βγήκε στο Expansys. Είναι σε ένα ενδιάμεσο μέγεθος και με μια οθόνη που όμοια της δεν έχει μπει ποτέ σε ταμπλετα. Εγώ παρηγγειλα το ίδιο σε 8.4 για μεγαλύτερη φορητότητα και το περιμένω πως και πως! Απο την άλλη δεν έχουν γραφίδα αυτά, αλλα η αλήθεια είναι ότι ποτέ δε τη χρησιμοποίησα ιδιαίτερα...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Το 10.1 2014 έχει πάρει ήδη τη 4.4.2. Επειδή έχω και αυτό αλλα και το 12.2, να πω ότι βολεύει πολύ περισσότερο το μικρό. Εγώ θα πρότεινα στο φίλο να πάρει το νέο 10.5 με την amoled οθόνη που μόλις βγήκε στο Expansys. Είναι σε ένα ενδιάμεσο μέγεθος και με μια οθόνη που όμοια της δεν έχει μπει ποτέ σε ταμπλετα. Εγώ παρηγγειλα το ίδιο σε 8.4 για μεγαλύτερη φορητότητα και το περιμένω πως και πως! Απο την άλλη δεν έχουν γραφίδα αυτά, αλλα η αλήθεια είναι ότι ποτέ δε τη χρησιμοποίησα ιδιαίτερα...

Ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια.

Kοιτωντας στο Σκρουτζ,ταχασα,απο το μεγαλο αριθμο των διαφορετικων tablet της Samsung.Ποιος ειναι ο κωδικος,ή τα ακριβη χαρακτηριστικα,ωστε να τα δω με λεπτομερεια;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια.

Kοιτωντας στο Σκρουτζ,ταχασα,απο το μεγαλο αριθμο των διαφορετικων tablet της Samsung.Ποιος ειναι ο κωδικος,ή τα ακριβη χαρακτηριστικα,ωστε να τα δω με λεπτομερεια;

 

Σε 10.5 είναι μόνο ένα σε δυο χρώματα και άλλο ένα με LTE, που όμως δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα ενα εδω,http://gr.mobileshop.eu/tablets/samsung/galaxy-tab-s-10-5-lte-sm-t805-%CE%9C%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B6%CE%AD/ ,αλλα ειναι στη Μπρατισλαβα,που βρισκεται στη Σλοβακια,που ειναι στην ΕΕ.Πουλαει με PayPal.

Ξερει κανείς κατι γι αυτο;:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τους στειλεις email σου απαντανε στα ελληνικά

Να ξέρεις ανα μέρες κανουν πολύ μεγάλες προσφορές το tab pro 8.4 lte το είχαν 360

Link to comment
Share on other sites

Μια θηκη ivso που υπαρχει στο amazon τι λεει? Την εχει παρει κανεις? Φαινεται καλη για 25ε με τα μεταφορικα και εχει αρκετα καλες αξιολογησεις..

 

Edit: http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00HRY2LPE/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&smid=A369FSJDK4IK7C

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Μια θηκη ivso που υπαρχει στο amazon τι λεει? Την εχει παρει κανεις? Φαινεται καλη για 25ε με τα μεταφορικα και εχει αρκετα καλες αξιολογησεις..

 

Edit: http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00HRY2LPE/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&smid=A369FSJDK4IK7C

 

Την έχω εγώ. Όχι ιδιαίτερα καλή. Ο μαγνήτης είναι μέτριος και δεν κρατάει το κάλυμμα καλά, με αποτέλεσμα να ανοίγει μόνο του. Γενικά πολύ μέτρια ποιότητα κατασκευής. το ψιλό μετάνιωσα για να είμαι ειλικρινής. Εγώ μαζεύω λεφτά για την γνήσια της Samsung πάντως για να ησυχάσω.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Κριμα γιατι μου φανηκε αρκετα καλη, και επισης ειχε παρα πολλα θετικα σχολια απο τους αγοραστες στο amazon.. Τελσπαντων, τουλαχιστον γλιτωσα 25ε. Ευχαριστω φιλαρακι
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Pro 12.2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...