Jump to content

Τα παράπονα των Θεσσαλονικιών


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελα ρε δε πιστευω να πηγαινει ετσι.Αλλωστς και με αριστερο νομαρχη δεν εγινε και τπτ σοβαρο.Εξαλλου πρωτοκλασατα στελεχη της προηγουμενης κυβαρνησης εκλεγονται επι μακρον στην Θεσν/νικη και Β.Ελλαδα ενω η δημιουργια εργων ειναι αναντιστοιχη.Τωρα για τους πραγματικα αφελεις που πιστευουν οτι ευθυνεται λ.χ ο Ψωμιαδης για την "βραδυπορια" της 2ης πολης της χωρας,εκτος απο τη συμπαθεια μου εχουν και κομπλεξ.Βεβαια τετοιες αποψεις προερχονται κυρως απο κεντρα που θελουν να πληξουν τους "δεξιους" υποψηφιους/πολιτκους.Οπως συμβαινει και το αντιθετο φυσικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 286
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

εχω να πω σχετικα με το παρκαρισμα οτι η θεσσαλονικη ειναι κολαση!! οχι μονο στο κεντρο αλλα και στις διαφορες περιοχες της! στην Αθηνα δεν υπαρχει περιπτωση καπου θα το "χωσεις" το αυτοκινητο σου εστω και για λιγο! ενω εδω διπλο, η τριπλο,και παλι τυχερος θα εισαι!

 

Σορυ, αλλα σ'αυτο φταιτε κι εσεις και κυριως η τροχαια σας. Γιατι με το να επιτρεπεις παρκαρισμα και ΔΙΠΛΟπαρκαρισμα στην Ολγας και την Τσιμισκη, μπλοκαρεις ολη την πολη. Πρεπει (ειτε με το καλο, ειτε με αστυνομικα μετρα) να σταματησει η νοοτροπια "σταματαω μπροστα στο Μπεζα για να παρω ενα κραγιον - μονο για πεντε λεπτα", ή "σταματαω στα κοτοπουλα Βασος για να παρω φιλετακια - ελα μωρε δεκα λεπτα θα κανω". Ειναι αδιανοητο η ολγας σε καποια σημεια να εχει 1μιση λωριδα.

Link to comment
Share on other sites

εμένα απο θεσσαλονίκη μου έμειναν μόνο οι βουλγάρες στα δικαστήρια. για αυτό μόνο καλή είναι η θεσσαλονίκη.δεν είχε και τίποτα αξιόλογο.ούτε κάν συγκρίνεται με αθήνα.η μέρα με τη νύχτα.

 

Ενημερωτικα, στα δικαστηρια συχναζουν τραβεστι. Αλλα αν εσενα σου αρεσαν, πασο.

Link to comment
Share on other sites

Σορυ, αλλα σ'αυτο φταιτε κι εσεις και κυριως η τροχαια σας. Γιατι με το να επιτρεπεις παρκαρισμα και ΔΙΠΛΟπαρκαρισμα στην Ολγας και την Τσιμισκη, μπλοκαρεις ολη την πολη. Πρεπει (ειτε με το καλο, ειτε με αστυνομικα μετρα) να σταματησει η νοοτροπια "σταματαω μπροστα στο Μπεζα για να παρω ενα κραγιον - μονο για πεντε λεπτα", ή "σταματαω στα κοτοπουλα Βασος για να παρω φιλετακια - ελα μωρε δεκα λεπτα θα κανω". Ειναι αδιανοητο η ολγας σε καποια σημεια να εχει 1μιση λωριδα.

Δεν αναφερομαι για τετοιες μονο καταστασεις...!.....Σιγουρα υπαρχουν οπως υπαρχουν και στην αθηνα και δεν αντιλεγω οτι εχεις δικιο......Ενδεικτικα σου λεω οτι αν κανω το...Λαθος και επιστρεψω σπιτι μου μετα τις 9 το βραδυ

δεν υπαρχει περιπτωση κ α μ ι α να βρω παρκαρισμα!! Φυσικα σε αυτο δεν φταιει το κρατος μονο αλλα και ολοι εμεις...

Οσο για σενα φιλε μου σεριφη(εχεις pm!) νομιζω οτι μας αδικεις! :mad: μαλλον ..αυτος που σε ξεναγησε στην πολη δεν ηξερε που πανε τα τεσσερα!! ..Αν το μονο που σου αρεσε στην πολη ειναι οι βουλγαρες, που εκει που ανεφερες μονο βουλγαρες δεν εχει, τοτε την επομενη φορα που θα ανεβεις ελα να σου κανω μια by night (και οχι μονο!!) βολτα να δουμε αν θα αλλαξεις γνωμη η οχι! ;)

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

και μην ανησυχείτε.τώρα που θα πέσει ο άρης όλα τα κανάλια μαζί του θα ασχολούνται.άκουσα κι ένα κουφό.ότι ο αρης,παοκ έχουν φίλους παγκόσμια και πανελλαδικά.μεγάλη μούφα.΄πέρα απο τη θεσσαλονίκη ειδικά ο άρης είναι σχεδόν άγνωστος τόσο για την ιστορία του,όσο και την σημερινή του υπόσταση.εκεί εκεί στη β εθνική ,όλοι μαζί σας θα ασχολούνται.

Δεν απορώ γιατί έχουν τέτοιες απόψεις οι Θεσσαλονικείς για την Αθήνα κι εμάς τους ευρίσκοντες στο νομό Αττικής διαβάζοντας τέτοια post σαν το δικό σου τώρα. Ξεκολλήστε με τα οπαδικά... Λες και μας πληρώνει κανένας όταν πηγαίνουμε στο γήπεδο για να δούμε την ομάδα μας.

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

και μην ανησυχείτε.τώρα που θα πέσει ο άρης όλα τα κανάλια μαζί του θα ασχολούνται.άκουσα κι ένα κουφό.ότι ο αρης,παοκ έχουν φίλους παγκόσμια και πανελλαδικά.μεγάλη μούφα.΄πέρα απο τη θεσσαλονίκη ειδικά ο άρης είναι σχεδόν άγνωστος τόσο για την ιστορία του,όσο και την σημερινή του υπόσταση.εκεί εκεί στη β εθνική ,όλοι μαζί σας θα ασχολούνται.
Και μονο που ασχολεισαι εσυ μαζι μας,μεγαλη μας τιμη... :rolleyes: καποιοι σαν κι εσενα,που βγαζουν το κομπλεξ τους & τα απωθημενα τους,δειχνουν γιατι ο Αρης ειναι μεγαλη ομαδα...ακομα κι αν παιζει στο δ'τοπικο θεσ/νικης...
Link to comment
Share on other sites

βέβαια ο άρης είναι τόσο μεγάλη ομάδα που απο του χρόνου θα παίζει στη μεγάλη κατηγορία της β εθνικής.άλλωστε δεν είναι καινούριο αυτό για τον άρη.εκεί θα αντιμετωπίζετε τουλάχιστον ισάξιες ομάδες.εσείς ο λαός του άρη τον ρίξατε,για να γλυτώσετε την ξευτίλα.
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να παραμείνει το thread ανοικτό, σας συμβουλεύω να αλλάξετε θέμα και να μην ασχοληθείτε άλλο με τα ποδοσφαιρικά δρώμενα. Θενξ.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που γουστάρω και τις δύο πόλεις είμαι εξωγήινος; :alien:

Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία νομίζω να ξέρεις πως η λέξη μπουγάτσα αναφέρεται σε είδος φύλου για πίτες... ή να νομίζεις πως όλα τα κίτρινα τυριά τα λένε κασέρι...

Δυστυχώς οι Θεσσαλονικείς έχουν μια τάση να γκρινιάζουν... πολλές φορές δίκαια και πολλές άδικα... οι υποδομές είναι καλό παράδειγμα για δίκαιες φωνές, ενώ τα αθλητικά για άδικες...

Μιλάμε για δυο πόλεις που είναι πανέμορφες ή φριχτές, ανάλογα πως θα τις δείς. Ας μην κολάμε σε στερεότυπα, ταμπέλες και προκαταλήψεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν και Αθηναίος θεωρώ ότι η Θεσσαλονίκη είναι κλάσσεις ανώτερη. Καμία σχέση οι δύο πόλεις, παρά την μυθική πλέον γκρίνια των ντόπιων.

 

Πάντως το ζήτημα αυτό το έχει λύσει ο Γεωργίου, που όταν τον πήρε παλιά ένας ΠΑΟΚτζής και του τα είχε πρήξει με τις ελλείψεις της Θεσ/κης του απάντησε... "αλλάζουμε;". Τσιμουδιά ο ΠΑΟΚτζής.

 

Πάντως αυτά τα περί γωνιακών μαγαζιών που ακούγονται για Άρη, ΠΑΟΚ κ.λπ. είναι πραγματικά για πολλά γέλοια. 18 μήνες έκανα στρατιωτικό στη Βέροια και συντόνιζα κάθε μεσημέρι Θεσσαλονικιό αθλητικό σταθμό για να σκάμε στα γέλοια.

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

18 μήνες έκανα στρατιωτικό στη Βέροια και συντόνιζα κάθε μεσημέρι Θεσσαλονικιό αθλητικό σταθμό για να σκάμε στα γέλοια.

Στα γέλια σκάμε κι εμείς που ακούμε και συντονιζόμαστε στα αθηναϊκά ραδιόφωνα και στους τσακωμούς μεταξύ των αν το θέτεις έτσι. Και μιλάς λες και έκανες στρατό κάπου στο εξωτερικό. Να γιατί χάνουμε την Μακεδονία μας. Γιατί δεν έχουμε την στήριξη του κράτους των Αθηνών. Τι νοοτροπία κι αυτή; :confused:

 

Όσο για τον σερίφη, έφαγε το μπαν του και ησύχασε,(και ελπίζω αυτή τη φορά να είναι μόνιμο) οπότε δε χρειάζεται καν να του απαντήσω. :down:

Link to comment
Share on other sites

Για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους,ΝΑΙ,υπαρχει μισος μεταξυ Αθηναιων-Σαλονικιων.Υπαρχουν πολλοι λογοι για αυτο.

Αν θες να σου μιλησω για μενα προσωπικα (μιας και λογομαχησαμε αρκετα στο msn με εσενα και τον nrg) ,εχω γνωστους που μου λενε ''Ελα μωρε με τους Βουλγαρους'' .Μολις τους ακουω,οργιζομαι και απογοητευομαι...

Αλλα οταν συμβαινει κατι,δε φταιει ποτε μονο η μια μερια..

Οταν μερος του κοσμου σας συμμεριζοταν το ''γ@μι3ται η Ελλαδα και η Ολυμπιαδα'' τι να πω...

Οταν ενω γινεται μια προσπαθεια σε ολη την Ελλαδα για παταξη της βιας στον αθλητισμο,οι φιλοι του Αρη μπαινουν και χτυπουν αντιπαλους ποδοσφαιριστες,τι να πω..(Μη μου πεις οτι αυτα τα κανουν 200 ανεγκεφαλοι,γιατι οι περισσοτεροι Αρειανοι συμφωνουν με την ''μπουκα'').Τα ιδια κανουν και οι φιλοι του ΠΑΟΚ.Πετανε μεχρι και τιμονια ποδηλατων οταν δε νικα η ομαδα...Εκει μπορειτε να συναγωνιστειτε μονο με τους Ολυμπιακους φιλαθλους απο την Αθηνα.Μιλαω για ΦΕΤΟΣ.

Οταν ΚΑΥΧΙΕΣΤΕ που ενας οπαδος εμεινε αναπηρος στο Χαριλαου και φτιαχνετε πανο με αναπηρικη καρεκλα ενω φωναζετε ''εκει,εκει στην αναπηρικη'',τι να πω?

Ελπιζω τωρα να καταλαβαινεις γιατι ολη η Ελλαδα χαρηκε που ισως πεφτει ο Αρης στη Β Εθνικη...

Για παραδειγμα,εβλεπα τον αγωνα ΠΑΟ-ΑΕΚ σε καφετερια μαζι με ολυμπαικους,παναθηναικους και αεκτζηδες.ΟΛΟΙ μολις πληροφορηθηκαν οτι ο Αρης εχασε πανηγυριζαν σα τρελοι!

 

Τελος,ας μη ξεχναμε πως ο αθλητισμος ειναι ενα ''κομματι'' της κοινωνιας..Φανταστειτε απο τα αλλα ''κομματια'' ποσες αφορμες υπαρχουν για μισος...

Link to comment
Share on other sites

Για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους,ΝΑΙ,υπαρχει μισος μεταξυ Αθηναιων-Σαλονικιων.Υπαρχουν πολλοι λογοι για αυτο.

Αν θες να σου μιλησω για μενα προσωπικα (μιας και λογομαχησαμε αρκετα στο msn με εσενα και τον nrg) ,εχω γνωστους που μου λενε ''Ελα μωρε με τους Βουλγαρους'' .Μολις τους ακουω,οργιζομαι και απογοητευομαι...

Αλλα οταν συμβαινει κατι,δε φταιει ποτε μονο η μια μερια..

Οταν μερος του κοσμου σας συμμεριζοταν το ''γ@μι3ται η Ελλαδα και η Ολυμπιαδα'' τι να πω...

Αυτό ούτε καν το 0,01% δεν πρόκειται να το υποστήριζε.

 

Οταν ενω γινεται μια προσπαθεια σε ολη την Ελλαδα για παταξη της βιας στον αθλητισμο,οι φιλοι του Αρη μπαινουν και χτυπουν αντιπαλους ποδοσφαιριστες,τι να πω..(Μη μου πεις οτι αυτα τα κανουν 200 ανεγκεφαλοι,γιατι οι περισσοτεροι Αρειανοι συμφωνουν με την ''μπουκα'').

E όχι ρε φίλε κι ενώ γίνεται προσπάθεια πάταξης βίας. Από πού συμπεραίνεται αυτό; Από το Πανιώνιος-Ολυμπιακός;Όχι 200, 30 ανεγκέφαλοι φταίνε.

Οταν ΚΑΥΧΙΕΣΤΕ που ενας οπαδος εμεινε αναπηρος στο Χαριλαου και φτιαχνετε πανο με αναπηρικη καρεκλα ενω φωναζετε ''εκει,εκει στην αναπηρικη'',τι να πω?

Είναι μια ελάχιστη μειοψηφία. Μιλάς με ένα άτομο που δεν υποστηρίζει καθόλου τέτοιου είδους συνθήματα. Αν υπήρχε επαρκής αστυνομική δύναμη στο Χαριλάου, το ματς θα παιζόταν κανονικά. Αν δεν έκανε τον ψόφιο ο Κατσιαμπής και ότι δήθεν έπαθε διάσειση από ένα σπρώξιμο τότε θα παιζόταν κανονικά το ματς.

 

Είναι πολύ κακό πράμα να παίζεις με τον πόνο του άλλου. Είμαστε που είμαστε θαμμένοι, μην ζητάτε να ξαναγίνει νεκροτομή... Δεν το αντέχουμε πώς το λένε.

Link to comment
Share on other sites

Για παραδειγμα,εβλεπα τον αγωνα ΠΑΟ-ΑΕΚ σε καφετερια μαζι με ολυμπαικους,παναθηναικους και αεκτζηδες.ΟΛΟΙ μολις πληροφορηθηκαν οτι ο Αρης εχασε πανηγυριζαν σα τρελοι!

Μπραβο,παλι το κομπλεξ σας βγαλατε & τ'απωθημενα... :rolleyes: λυσε μου μια απορια...πως ειναι δυνατον απ'τη μια να ειρωνευεστε τον "αρουλη",οπως τον αποκαλειτε & να τον θεωρειτε μικρη ομαδα,β'εθνικης κλπ & απ'την αλλη να "πανηγυριζετε σα τρελοι" οταν (πιθανως)υποβιβαζεται?Δεν ειναι αντιφατικο αυτο?Αν επεφτε πχ. η Καλαμαρια θα πανηγυριζετε?Κι αυτοι απ'τη Θεσ/νικη δεν ειναι?

 

Τελικα ειχε δικιο καποιος ιταλος φιλος μου,οταν μου ελεγε(για ομαδα της ιταλιας)οτι οι μεγαλες ομαδες φαινονται απ'τον αριθμο των εχθρων τους... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι αν αυτα που λες ειναι αληθεια.Μακαρι!:)

Οσο για σενα,εχω δει απο την πορεια σου στο φορουμ οτι εισαι ενας συγκροτημενος ανθρωπος ,οπως και ο nrg.:)

dimitris79,χαιρονταν γιατι οι οπαδοι του Αρη εκαναν αυτα που περιεγρψα στο πιο πανω ποστ.Για κανενα αλλο λογο.Δεν αμφισβητω παντως την πορεια και την ιστορια του Αρη.Η αληθεια ειναι πως συγκαταλεγεται στις 5 μεγαλυτερες ομαδες της Ελλαδας.

 

ΟFF TOPIC ΤΕΛΟΣ.Vampyre,σορρυ!:O

Link to comment
Share on other sites

Οταν μερος του κοσμου σας συμμεριζοταν το ''γ@μι3ται η Ελλαδα και η Ολυμπιαδα'' τι να πω..

 

Αυτό ούτε καν το 0,01% δεν πρόκειται να το υποστήριζε.

 

Γιατί τι έπρεπε να κάνουμε, να είμαστε υπέρ της Ολυμπιάδας;

 

 

Minovg,μαλλον ο soublaki-3 ανηκει στο 0,01 % ...

Link to comment
Share on other sites

Minovg,μαλλον ο soublaki-3 ανηκει στο 0,01 % ...

 

Ψάξε λίγο τα πόστ μου και δες περί Ολυμπιάδας, δεν χρειάζεται να το αναλύσουμε εδώ μέσα. ;)

Αν θες το συζητάμε και με Pm.

Link to comment
Share on other sites

Minovg,μαλλον ο soublaki-3 ανηκει στο 0,01 % ...

O καθένας είναι υπεύθυνος για τα λεγόμενά του. Δεν θα απολογηθώ εγώ για το τι λέει ο κάθε οπαδός/φίλαθλος. Εκφράζει προσωπικές απόψεις όπως θα έλεγε και ο Αντώναρος για τους υπουργούς. :p

Link to comment
Share on other sites

Να απαντησω στον φιλο μου τον minovg οτι ουτε η αστυνομια φταιει που εχασε ο Αρης ουτε ο Κατσιαμης και γενικοτερα ο Ηρακλης! Ο ιδιος ο Αρης ειναι υπευθυνος που βρεθηκε σε αυτη τη θεση και προσπαθησε να κερδισει το ματς με... τρομοκρατια!! Αυτα σου τα λεει ενας τυπος που δεν παρακολουθει οπαδικα ποδοσφαιρο, ειναι παοκτσης και δεν εχει παει ποτε στην Τουμπα!! Απλα ειμαι μπασκετοφιλος... ;)

 

Στο θεμα μας τωρα...

Δεν εχω κανενα προβλημα με τους Αθηναιους ουτε με τους πολιτικους ουτε με κανενα... Απλα συμεριζομαι την αποψη του Γεωργιου που εκφραστηκε λιγο πιο πανω! Σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να ζησω στην Αθηνα!! Εχει πολα μειωνεκτηματα σε σχεση με την Νυφη του Θερμαικου... Για τον παραπανω λογο δεν επελεξα μια σχολη στην Αθηνα οταν συμπληρωνα το μηχανογραφικο μου! Τελικα περασα στην ωραιοτερη φοιτητουπολη σε ολη την Ελλαδα και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πιστευω παντως οτι ειμαι αρκετα σοβαρος!!!

Το συναισθηματικο παντως στην δικη μου περιπτωση δεν "επαιξε" καθολου... Εγω να φυγω απο το σπιτι μου ηθελα ως φοιτητης...

Τελικα δεν βρηκα κατι που να με τραβηξει στην Αθηνα και παρεμεινα εδω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω να φυγω απο το σπιτι μου ηθελα ως φοιτητης...

Τελικα δεν βρηκα κατι που να με τραβηξει στην Αθηνα και παρεμεινα εδω!

 

Ας έφευγες. Την Alfa θα την έβλεπες με τα κυάλια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πιστευω παντως οτι ειμαι αρκετα σοβαρος!!!

Το συναισθηματικο παντως στην δικη μου περιπτωση δεν "επαιξε" καθολου... Εγω να φυγω απο το σπιτι μου ηθελα ως φοιτητης...

Τελικα δεν βρηκα κατι που να με τραβηξει στην Αθηνα και παρεμεινα εδω!

Δεν είπα ότι δεν είσαι σοβαρός ρε amelidi.

Απλά λεω είναι χαζό να ρωτάς εναν Σαλονικιο (που αγαπάει και ίσως περισσότερο απο το κανονικο την πόλη του), αν θα ήθελε να παει Αθήνα.

Θα θελε απλά να βελτιωθεί σαν πόλη. :o

Link to comment
Share on other sites

Από δω ξεκινάει το μέγα λάθος σου. Από δω ξεκινάει το μέγα λάθος σου.Οι ομάδες της Θεσσαλονίκης πουλάνε και πάρα πολύ μάλιστα.

 

Οι ομάδες της Θεσσαλονίκης αγαπητέ πουλάνε στην Θεσσαλονίκη. Πάρτο απόφαση.

 

Και σε παρακαλώ μην συγκρίνεις την Χαλκηδόνα με Άρη. Πάρε πίσω τον όρο παρακμιακή. Όχι και έτσι. :down:

 

Εγώ παίρνω πίσω και τον όρο παρακμιακή και ότι άλλο θες, εσύ όμως έχασες το νόημα...

 

Η εξουσία προωθεί τους δυνατούς. Διαφωνείς; Δεν είναι όλο το ποδόσφαιρο οι 3 των Αθηνών. Και μην συγκρίνεις τον Άρη,τον ΠΑΟΚ και γενικά ομάδες με πολύ λαό με την ομάδα του χωριού σου. :!:

 

Κι όμως, δηλώνω ευθαρσώς ότι η Δάφνη Ανδραβίδας είναι καλύτερη ομάδα από τον Άρη Θεσσαλονίκης. Ο λόγος είναι ότι σε αγώνα της πρώτης ΔΕΝ φοβάμαι μήπως μου έρθει σιδερολοστός στο κεφάλι. Αν μπορείς κατέρριψε το επιχείρημα αυτό. Αν μπορείς.

 

Όχι πρώτα να γίνεις όπως λες δυνατός για να σε δείξουν τα ΜΜΕ. Είναι τελείως λάθος το σκεπτικό σου.

 

Ναι φυσικά, σε ένα αγγελικά πλασμένο κόσμο έτσι ΘΑ ήταν.

 

Υ.Γ. Τελείως πληροφοριακά, στο χωριό μου (5.000 κάτοικοι) μέχρι πριν 6 χρόνια που έφυγα υπήρχε 1 (ένας) Αρειανός που σημειωτέον ήταν Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο και ένας Παοκτζής. Κανένας οπαδός του Ηρακλή. Όλοι οι υπόλοιποι ΠΑΟ ΟΣΦΠ και λιγότερο ΑΕΚ. Aυτά για την δημοτικότητα των ομάδων σε ένα απομακρυσμένο και από τα δυο αστικά κέντρα χωριό.

 

 

Όπως εσύ μεγάλωσες γνωρίζοντας ΑΕΚ,ΠΑΟ,ΟΣΦΠ έτσι κι εμείς εδώ πάνω μάθαμε ΠΑΟΚ,ΑΡΗ,ΗΡΑΚΛΗ,ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ,ΠΟΝΤΙΟΥΣ ΒΕΡΟΙΑΣ κτλ κτλ αλλά ξέραμε και τις Αθηναικές ομάδες και τον ΟΦΗ της Κρήτης.Δεν είναι τυχαίο.

 

Αυθαίρετο το συμπέρασμά σου. Δεν μεγάλωσα ξέροντας μόνο αυτές τις τρεις ομάδες φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...