Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Χτες το παρελαβα με αγορα μεσω internet...Τελεια οθονη πολυ ομορφο...Ξερει καποιος επειδη δεν ειχα ξανα tablet καποιες εφαρμογες για καιρο που να ειναι full screen ή καποια ομορφα theme; ευχαριστω

 

Εγώ στο ταμπλέτες μου nexus 10 έχω το yahoo weather

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρα τα παει!!! Βεβαια του εκανα ενα ξεβρακωμα αλλο πραγμα απο την S-th σαβουρα! :lol::lol::lol:

 

Παει και σφαίρα με nova...

 

Οτι ειναι S- σκουπιδια απο calendar μεχρι contacts!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε μπορείτε να μας πείτε πως πάει η μπαταρία;

 

Μια χαρά. Χωρίς να ξεφορτωθώ τίποτα και ουσιαστικά με μια μόνο πλήρη φόρτιση, έβγαλε 8 ώρες και 13 λεπτά οθόνη. Η χρήση του ήταν λίγο στήσιμο, ίντερνετ και παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Πρωτη φορα εχω tablet και μαλλον κατι κανω λαθος.Οταν λοιπον βαζω καποια εφαρμογη για τον καιρο κ γενικα πληροφοριες ειναι σε πιλυ μικρο μεγεθος.Υποθετο λογω μεγαλης αναλυσης οθονης ελα ομως που δεν μπορω να τα μεγαλωσω.Καθε βοηθεια δεκτη...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Πρωτη φορα εχω tablet και μαλλον κατι κανω λαθος.Οταν λοιπον βαζω καποια εφαρμογη για τον καιρο κ γενικα πληροφοριες ειναι σε πιλυ μικρο μεγεθος.Υποθετο λογω μεγαλης αναλυσης οθονης ελα ομως που δεν μπορω να τα μεγαλωσω.Καθε βοηθεια δεκτη...

 

Φίλε μου νομίζω ότι είναι θέμα launcher. Πρέπει να βάλεις κάποιον custom luncher για να κάνεις αυτό που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου νομίζω ότι είναι θέμα launcher. Πρέπει να βάλεις κάποιον custom luncher για να κάνεις αυτό που θέλεις.

 

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα .Εχω τον next αλλα τα widgets που βαζω στην οθονη για τον καιρο ή την ωρα ειναι μικρα.Ενω στο κινητο βγαινουν σε ολο το πλατος τις οθονης στο tablet ειναι μικρα

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα .Εχω τον next αλλα τα widgets που βαζω στην οθονη για τον καιρο ή την ωρα ειναι μικρα.Ενω στο κινητο βγαινουν σε ολο το πλατος τις οθονης στο tablet ειναι μικρα

 

Ωραία. Έχεις δοκιμάσει να κρατήσεις λίγο παραπάνω παρατεταμένα το δάχτυλο σου στο widget να δεις αν σ' αφήνει να του δώσεις περιθώρια;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Έχεις δοκιμάσει να κρατήσεις λίγο παραπάνω παρατεταμένα το δάχτυλο σου στο widget να δεις αν σ' αφήνει να του δώσεις περιθώρια;

 

Ναι αλλα το μονο που γινεται ειναι να μεγαλωνει λιγο το μεγεθος ολου του widget οχι ομως οι εικονες που εχει μεσα.ο ηλιος π.χ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο nexus 10 που έχει την ίδια ανάλυση έχω αυτό και μεγαλώνει και τον ήλιο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη πως τα παει με την απεικονηση του μαυρου.Με ενδιαφερει η αγορα του για να βλεπω ταινιες και novago.Επισης η αναπαραγωγη μουσικης ,με καλα ακουστικα πως παει ? .Ειχα το xperia z και ημουν ευχαριστημενος , αλλα εκλαπη :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη πως τα παει με την απεικονηση του μαυρου.Με ενδιαφερει η αγορα του για να βλεπω ταινιες και novago.Επισης η αναπαραγωγη μουσικης ,με καλα ακουστικα πως παει ? .Ειχα το xperia z και ημουν ευχαριστημενος , αλλα εκλαπη :lol:

 

Η οθόνη του είναι εξαιρετική. Είμαι πολύ ικανοποιημένος

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμουν στα public και είδα το wifi model.

Πολύ γρήγορο η οθόνη εξαιρετική πολύ φωτεινή πολύ ευχάριστο στο χερι μου και πολύ καλη απόκριση.

 

Ίσως μπορω να πω οτι όταν το ανοιγεις και θέλεις να πας στο magazine ux έχει ενα σκαλοπατακι στην αλλαγή της σελίδας αλλά αμέσως μετα να το γυρνας όλη την ωρα δεν καταλαβαίνει τιποτα .

 

Ίσως και σε ενα video που είχε μέσα με ενα ελικόπτερο hd videon όταν πηγαίνεις τον κέρσορα μπροστά η πίσω λίγο αργεί να παίξει το video αλλά μιλάμε για εκθεσιακό κομματι.

 

Όμως το μηχάνημα είναι τέλειο

Και στην τιμή που παιζει τώρα το wifi model είναι value for money

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανεις απο αυτό το Σιτέ?

Είναι αξιόπιστο?

http://www.mobileshop.eu/tablets/samsung/galaxy-tab-pro-8-4-lte-t325/

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,χτες το πηρα 298 και σημερα

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/923d7367d1bd4e608a1c8159976de456/productinfo.aspx

τι κωλοτουμπα ειναι αυτη !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα θα ήθελα μια τεκμηριωμένη άποψη για το ταμπλέτ διότι είμαι μια ανάσα από το να το αγοράσω απλώς έχω κάποιους δισταγμούς..Αυτό που θα ήθελα είναι να μου πεις οποίος το έχει είναι η αυτονομία του βασικό πως τα πάει στην προβολή ταινιών (1080p) καθώς και στην χρήση games διότι υπάρχει και στο πίσω μέρος το lg gpad ακόμα και το mini retina...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα θα ήθελα μια τεκμηριωμένη άποψη για το ταμπλέτ διότι είμαι μια ανάσα από το να το αγοράσω απλώς έχω κάποιους δισταγμούς..Αυτό που θα ήθελα είναι να μου πεις οποίος το έχει είναι η αυτονομία του βασικό πως τα πάει στην προβολή ταινιών (1080p) καθώς και στην χρήση games διότι υπάρχει και στο πίσω μέρος το lg gpad ακόμα και το mini retina...

Χτες το πηρα απο αυτονομια δεν ξερω ακομη, απο ταινια 1080p ,εξαιρετικο -μονο την φωτεινοτητα μη την βαλεις 100% , γυρω στο 70-80 ειναι μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι στο 100? Στο λέω βάση την εμπειρία χρήσης 905 έχω από το s4 μου όπου είναι μόνιμα στο 100 και δεν μπορώ να το πάω λιγότερο!στην ταινία δηλαδή κατάλαβες την τόσο καλή ανάλυση του σε σχέση με ένα full hd?
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι στο 100? Στο λέω βάση την εμπειρία χρήσης 905 έχω από το s4 μου όπου είναι μόνιμα στο 100 και δεν μπορώ να το πάω λιγότερο!στην ταινία δηλαδή κατάλαβες την τόσο καλή ανάλυση του σε σχέση με ένα full hd?

Γινεται πολυ φωτεινη ,ενω με λιγοτερο φως δειχνει καλυτερα τα μαυρα και εχει καλυτερο contrast.

Εδω λεει οτι εχει gorilla glass 3, κατι που δεν αναφερεται στα srec

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2667562

Link to comment
Share on other sites

Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και γρήγορες απαντήσεις σου τελικά λέω να το πάρω καθώς έχει και πολύ καλή τιμή ενώ μιας και το σκέφτομαι έχει και μεγάλη απόκλιση τιμής προς τα πάνω το ipad mini ειδικά το 32 που ήθελα εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανεις απο αυτό το Σιτέ?

Είναι αξιόπιστο?

http://www.mobileshop.eu/tablets/samsung/galaxy-tab-pro-8-4-lte-t325/

 

Δεν ξερω για το site που ρωτας φιλε μου αλλα εγω το πηρα απο εδω και ειναι μια χαρα...http://www.open365.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=122068

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για το site που ρωτας φιλε μου αλλα εγω το πηρα απο εδω και ειναι μια χαρα...http://www.open365.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=122068

 

Ναι καλό και το δικο σου απλα εμένα με ενδιαφέρει το lte μοντελο και όχι το wifi.

Και επειδή το είχαν το lte 410 euro είπα να ρωτησω μηπως είχε κανένας καμια αγορά απο το συγκεκριμένο site και μας ελεγε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ....ξερει κανεις αν σου δινει το dropdox δωρεαν GB μεσω samsung; Εννοω πανω απο 2

 

Εγώ μόλις ανοιξα την ταμπλετα μου έγραψε ότι έχω 50gb για δύο χρόνια οπότε.. ναι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ....ξερει κανεις αν σου δινει το dropdox δωρεαν GB μεσω samsung; Εννοω πανω απο 2

 

Βεβαίως όπως σε όλες τις συσκευές τα τελευταία χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως όπως σε όλες τις συσκευές τα τελευταία χρόνια.

 

Ευχαριστω αλλα πως ακριβως το κανω γτ δεν εχω καταλαβει.Πρεπει να γραφτω με καποιο τροπο μεσω samsung;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...